Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/68)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

5.9.2020| Chodov KASS| Jednotlivci muži| Hráčů: 68| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Jecha Lukáš CZE054657AAC Star-Arena Chodov
3.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
4.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
5.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
5.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
7.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
7.Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
9.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
9.Ježek Michal CZE027078CDC Paštiky St.Chodovská
9.Šír Pavel CZE055383BDC Straky z Dyleně M.L.
9.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
13.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
13.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
13.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
13.Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov
17.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Diviš Libor CZE058449BHo Wada Aš
17.Gabriel Karel CZE054200ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
17.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
17.Sojka Jiří CZE002626BHo Wada Aš
17.Zazvonil Stanislav CZE038592CDC Paštiky St.Chodovská
25.Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
25.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov
25.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
25.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
25.Klauz Jaroslav CZE063175BDC Žíla Chodov
25.Kopecký Jiří CZE015688BDT R.U.M. Mariánské Lázně
25.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Vavřík Jiří CZE058445BHo Wada Aš
33.Alán Petr CZE016084DVendetta Nová Role
33.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
33.Bauer Lukáš CZE030051BPrůšvih Karlovy Vary
33.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice
33.Eliáš Jan CZE060306BDC Žíla Chodov
33.Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
33.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice
33.Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary
33.Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
33.Marčuk Jiří CZE060507BHo Wada Aš
33.Ogorek Miroslav CZE001220BOggy a Škodíci Ostrov
33.Pravda Vladimír CZE061796DVendetta Nová Role
33.Semera Jiří CZE061790DVendetta Nová Role
33.Špindler Jiří CZE053234CDC Roxy Mariánské Lázně
33.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
33.Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
49.Dorážka Jiří CZE015568DVendetta Nová Role
49.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 2.8.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 2.8.2021 04:23:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement