Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-35/35)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko dvojice muži

5.9.2020| Chodov KASS| Dvojice muži| Dvojic: 35| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov
Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
2.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
3.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
Bauer Lukáš CZE030051APrůšvih Karlovy Vary
4.Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
5.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
Gabriel Karel CZE054200ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
7.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
7.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
Eliáš Jan CZE060306BDC Žíla Chodov
9.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
9.Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov
Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
9.Tunkiv Štepan CZE050379APrůšvih Karlovy Vary
Jecha Lukáš CZE054657AAC Star-Arena Chodov
13.Šuhajda Ladislav CZE064039Dcz Kahan Vintířov
Timko Jiří CZE063465Acz Kahan Vintířov
13.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Wisniewski Tomáš CZE021152ADevil Dogs Chodov
Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
13.Zazvonil Stanislav CZE038592CDC Paštiky St.Chodovská
Ježek Michal CZE027078CDC Paštiky St.Chodovská
17.Alán Petr CZE016084DVendetta Nová Role
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
17.Diviš Libor CZE058449BHo Wada Aš
Sojka Jiří CZE002626BHo Wada Aš
17.Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary
Pravda Vladimír CZE061796DVendetta Nová Role
17.Kopecký Jiří CZE015688BDT R.U.M. Mariánské Lázně
Šír Pavel CZE055383BDC Straky z Dyleně M.L.
17.Petřík Josef CZE066634DC Žíla Chodov
Klauz Jaroslav CZE063175CDC Žíla Chodov
17.Semera Jiří CZE061790DVendetta Nová Role
Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
17.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
Vrtil Zdeněk CZE028401DŠK Bagristi Tři Sekery
17.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
Imrich Martin CZE066541Fedor Sokolov
25.Dolejš Jan CZE060084DDC Padouši Cheb
Volek Lukáš CZE058137DDC Padouši Cheb
25.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Flender Pavel CZE066776Ho Wada Aš
Marčuk Jiří CZE060507BHo Wada Aš
25.Hanák Patrik CZE061501DPrůšvih Karlovy Vary
Schröder Tomáš CZE047099DŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
Rybka Oldřich CZE065983BDC Žíla Chodov
25.Marčuk Michal CZE013146BHo Wada Aš
Vavřík Jiří CZE058445BHo Wada Aš
25.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Ogorek Miroslav CZE001220BOggy a Škodíci Ostrov
25.Musil Marek CZE022061CDC Roxy Mariánské Lázně
Špindler Jiří CZE053234CDC Roxy Mariánské Lázně
33.Bubla Tomáš CZE004538BNikola Kraslice
Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice
33.Chvostal Petr CZE031301CDC Žíla Chodov
Hevkán Jindřich CZE026782CDC Žíla Chodov
33.Dorážka Jiří CZE015568DVendetta Nová Role
Beňuš Jaroslav CZE000659ASandokani Loket 2018
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 04:31:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement