Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko jednotlivci

30.7.2022| Chlum - Vidle| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Hanák Patrik| Hráčů: 83| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
2.Marčuk Michal CZE013146A
3.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
4.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
5.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
5.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
7.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
7.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
9.Andráši Radoslav WRD069140BBakaláři z Aše
9.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
9.Kopecký Jiří CZE015688Martiánské Lázně
9.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
13.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
13.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
13.Šťastný Jan CZE045954ACheb
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
17.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Diviš Libor CZE058449A
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Jeřábek Tomáš CZE032435CBobři Dasnice
17.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
17.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
25.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
25.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
25.Gubran Štěpán CZE017710BBobři Dasnice
25.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
25.Petrů Lukáš CZE032102Kynšperk nad Ohří
25.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
25.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
25.Žiga Josef CZE067788Libavské Údolí
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Fiala Michal CZE067522Sokolov
33.Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice
33.Flender Pavel CZE066776A
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
33.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb
33.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Karpiš Tomáš CZE064425DVendetta Nová Role
33.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary
33.Popule Václav CZE019015BBakaláři z Aše
33.Šudomová Lucie CZE069081
33.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
33.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
49.David Pavel CZE058215DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
49.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 16:25:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement