Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko dvojice

14.5.2022| Dasnice - U Bobra| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Tunkiv Štěpán| Dvojic: 22| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
2.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
3.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
4.Boček Josef CZE054577CDC Republica Bar Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov
Fiala Michal CZE067522Sokolov
5.Jírová Kateřina CZE054899DC Republica Bar Karlovy Vary
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
7.Altšmíd Pavel CZE060377CBobři Dasnice
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
7.Krudenc Pavel CZE005918BDC Alex Sokolov
Novotná Žaneta CZE052058CDC BarBar Sokolov
9.Fridrich Štěpán CZE021919CDC Přístav Sokolov
Podlaha Jaromír CZE064924CDC Přístav Sokolov
9.Kuchta Pavel CZE068945DC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Reitmeier Tomáš CZE031384DC Zámečtí Rytíři Kaceřov
9.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb
Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb
9.Rustler Tomáš CZE070716DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Fiala Jiří CZE069854Sokolov
13.Madaras Miroslav CZE009017DDC BarBar Sokolov
Žáček Miroslav CZE010381Královské Poříčí
13.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
13.Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
13.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Polomová Veronika CZE037440CBobři Dasnice
17.Fiala František CZE047586DŠipkaři Oloví
Kucková Monika CZE047668DŠipkaři Oloví
17.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice
Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov
17.Havlík Ladislav CZE068024BVeselý Obušky Cheb
Gitter František CZE047667DŠipkaři Oloví
17.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice
17.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
Klepsa Lucie CZE069080Krásno
17.Pokorný Tomáš CZE070015Kaceřov
Pokorný Lubomír CZE069974Kaceřov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 30.5.2023 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 30.5.2023 17:31:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement