Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

19.2.2022| Březová - MFC Březová| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 60| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
2.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
3.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
4.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
5.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
7.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Šťastný Jan CZE045954ACheb
9.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
9.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
9.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
13.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
13.Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
13.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice
13.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
17.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
17.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
17.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
17.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
25.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
25.Bubla Tomáš CZE004538BNikola Kraslice
25.Budík Jiří CZE027901AOggy a Škodíci Ostrov
25.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
25.Marčuk Michal CZE013146A
25.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
25.Stejskal Luboš CZE045446CBřezová
25.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice
33.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
33.Diviš Libor CZE058449A
33.Gubran Štěpán CZE017710BBobři Dasnice
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
33.Hudeček Tomáš CZE058515CLion Habartov
33.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
33.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
33.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
49.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice
49.Altšmíd Vladimír CZE017693BBobři Dasnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 15:14:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement