22.1.2022| N.Sedlo - Meteor| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 57| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
2. | Andresik Radek | CZE000382 | A | Vokurky Mariánské Lázně |
25. | Beňuš Jaroslav | CZE000659 | A | Hradn( Pani Loket |
1. | Sienko Milan | CZE001656 | A | DC Žíla Chodov |
33. | Stratil Karel | CZE002855 | Karlovy Vary | |
3. | Gerstner Robert | CZE004733 | A | Lvi Karlovy Vary |
25. | John Jiří | CZE005878 | C | DC Rybičky Chodov |
5. | Fischer Robert | CZE010585 | B | Bobři Dasnice |
49. | Dorážka Jiří | CZE015568 | D | Vendetta Nová Role |
17. | Fuchs Pavel | CZE015611 | A | DC Žíla Chodov |
49. | Machunka Milan | CZE015711 | Loket | |
33. | Machota Jiří | CZE017550 | B | DC Alex Sokolov |
33. | Scheinkönig Rostislav | CZE018715 | D | DC Přístav Sokolov |
9. | Grillo Milan | CZE019534 | A | Olympia Tábor |
49. | Fridrich Štěpán | CZE021919 | C | DC Přístav Sokolov |
9. | Beránek Petr | CZE026863 | B | Sea Bowling Medáci Karlovy Vary |
25. | Dvorský Bronislav | CZE029180 | A | DC Rybičky Chodov |
33. | Fiala Petr 1969 | CZE030729 | A | Ložisková mafie Pšov |
4. | Klemera Petr | CZE031296 | A | DC Žíla Chodov |
49. | Chvostal Petr | CZE031301 | C | DC Žíla Chodov |
7. | Trnka Jiří | CZE032649 | A | Fedor Sokolov |
33. | Kirchner Josef | CZE033498 | B | AC Star-Arena Chodov |
13. | Pliskva Jaroslav | CZE037797 | B | Sea Bowling Medáci Karlovy Vary |
33. | Hochmann František | CZE039717 | A | Oggy a Škodíci Ostrov |
13. | Vaško Michal | CZE040197 | A | DC Žíla Chodov |
13. | Tichý Jakub | CZE041352 | D | ŠK Kačouni Mariánské Lázně |
9. | Šťastný Jan | CZE045954 | A | Cheb |
13. | Švehla Jaroslav | CZE046978 | A | Vokurky Mariánské Lázně |
33. | Balouš Zdeněk | CZE047147 | A | DC Gepardi Karlovy Vary |
9. | Buberle Jan | CZE047152 | A | DC Gepardi Karlovy Vary |
17. | Duna Roman | CZE049637 | A | Nikola Kraslice |
25. | Rau Petr | CZE050296 | A | Nikola Kraslice |
17. | Jíra Ladislav | CZE051264 | A | DC Gepardi Karlovy Vary |
33. | Šnajdrvind Jakub | CZE054474 | Chodov | |
33. | Patrák Tomáš | CZE055410 | C | DC Přístav Sokolov |
33. | Tomany Roman | CZE056125 | B | ŠK Kačouni Mariánské Lázně |
49. | Kalkuš Petr | CZE057956 | B | DC Alex Sokolov |
17. | Hudeček Tomáš | CZE058515 | C | Lion Habartov |
33. | Frýdek Michal | CZE059304 | Karlovy Vary | |
49. | Nechutný Zdeněk | CZE060127 | C | DC Přístav Sokolov |
33. | Horák Jiří | CZE060128 | D | DC Přístav Sokolov |
33. | Tomany Pavel | CZE060168 | B | ŠK Kačouni Mariánské Lázně |
33. | Tyll Marek | CZE060288 | C | DC Rybičky Chodov |
17. | Fabián Václav | CZE061241 | Sokolov | |
25. | Bubla Jan | CZE061249 | A | Nikola Kraslice |
33. | Hanák Patrik 1987 | CZE061501 | C | DC Zámečtí Rytíři Kaceřov |
17. | Semera Jiří | CZE061790 | D | Oggy a Škodíci Ostrov |
7. | Fiala Miroslav | CZE062353 | A | Fedor Sokolov |
5. | Gibiec Karel | CZE063589 | A | DC Žíla Chodov |
49. | Podlaha Jaromír | CZE064924 | C | DC Přístav Sokolov |
17. | Altšmíd Petr | CZE065801 | B | Bobři Dasnice |