Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/57)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži bez ČP - 1. kolo

22.1.2022| N.Sedlo - Meteor| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 57| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
2.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
3.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
4.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
5.Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice
5.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
7.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
7.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
9.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
9.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
9.Šťastný Jan CZE045954ACheb
13.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
13.Tichý Jakub CZE041352DŠK Kačouni Mariánské Lázně
13.Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
17.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice
17.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
17.Fabián Václav CZE061241Sokolov
17.Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
17.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Hudeček Tomáš CZE058515CLion Habartov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
25.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket
25.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
25.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
25.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov
25.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
25.John Jiří CZE005878CDC Rybičky Chodov
25.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice
33.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Frýdek Michal CZE059304Karlovy Vary
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
33.Horák Jiří CZE060128DDC Přístav Sokolov
33.Kirchner Josef CZE033498BAC Star-Arena Chodov
33.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov
33.Patrák Tomáš CZE055410CDC Přístav Sokolov
33.Rybka Oldřich CZE065983BDC Žíla Chodov
33.Scheinkönig Rostislav CZE018715DDC Přístav Sokolov
33.Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
33.Šnajdrvind Jakub CZE054474Chodov
33.Tomany Pavel CZE060168BŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Tomany Roman CZE056125BŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Tyll Marek CZE060288CDC Rybičky Chodov
49.Chvostal Petr CZE031301CDC Žíla Chodov
49.Dorážka Jiří CZE015568DVendetta Nová Role
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 10:33:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement