Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko jednotlivci

16.1.2016| Kolečko Ostrov Memoriál Milana Fialy| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 67| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Krůta Radek CZE046042BPrůšvih Karlovy Vary
2.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
3.Dutka Jan CZE010550BOggy a Škodíci Ostrov
4.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDružba Domino Ostrov
5.Ogorková Kateřina CZE019667DOggy a Škodíci Ostrov
6.Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov
7.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
8.Jílek Karel CZE003022CŠK Klokani Nejdek
9.Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
10.Zika Pavel CZE033970Chodov
11.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
12.Hošek Pavel CZE015663CŠK Klokani Nejdek
13.Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
14.Plaček Emil CZE048565DDC Albi Jáchymov
15.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
16.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
18.Vítek Zdeněk CZE044635BDružba Domino Ostrov
19.Jíra Ladislav CZE051264BDC Gepardi Karlovy Vary
20.Budík Jiří CZE027901DOggy a Škodíci Ostrov
21.Hamar Radek CZE046924Ostrov
22.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
23.Elbl Martin CZE047764BOggy a Škodíci Ostrov
24.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
25.Fibrich Viktor CZE000028Hroznětín
26.Ogorek Miroslav CZE001220BOggy a Škodíci Ostrov
27.Host žena IV
28.Vaněk Petr CZE031892DKlub Sadov
29.Hariš Radek CZE019582Ostrov (K. Vary)
30.Červeňanský Ladislav CZE047151DOggy a Škodíci Ostrov
31.Gazdagová Lenka CZE052386DOggy a Škodíci Ostrov
32.Pejsar Milan CZE011188DOggy a Škodíci Ostrov
33.Hlůžek Robert CZE032733DOggy a Škodíci Ostrov
34.Kocek Miroslav CZE047190BDružba Domino Ostrov
35.Bardoun Pavel CZE042865BDružba Domino Ostrov
36.Ledvina Jaroslav CZE030120BPrůšvih Karlovy Vary
37.Host žena I
38.Varga Marian CZE057104Sadov 4
39.Přikril Jan CZE054574Ústí nad Labem
40.Host muž V
41.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
42.Host muž I
43.Vrtilová Petra CZE053494Ostrov
44.Zelenka Michal CZE039807BOggy a Škodíci Ostrov
45.Ogorková Klára CZE052873DOggy a Škodíci Ostrov
46.Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary
47.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
48.Vašek Jaroslav CZE055515DKlub Sadov
49.Host žena I
50.Plačková Jana CZE046473DDC Albi Jáchymov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 06:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 19:48:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement