Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-37/37)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko dvojice muži

18.10.2014| Sokolov RM d.m.| Dvojice muži| Dvojic: 37| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
2.Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
Boldiš Karel CZE000031Sokolov
3.Jor Jaroslav CZE043887Rotava
Lorenz Jan CZE044803Kraslice
4.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
5.Jech Michal CZE032462BDC J.P.M. Ryvalové Cheb
Forejt Petr CZE038429Cheb
5.Kopecký Jiří CZE015688BDT R.U.M. Mariánské Lázně
Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
7.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
7.Šťastný Jan CZE045954BPaper Club Cheb
Kroutil Jakub CZE047928Cheb
9.Mičík Tomáš CZE044337Chodov
Mičík Radek CZE027079DAC Star-Arena Chodov
9.Stejskal Luboš CZE045446BStart Březová
Obzina Tomáš CZE045181Sokolov
9.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
Faic Miroslav CZE046801Karlovy Vary
9.Toupal Jiří CZE011513AFedor Sokolov
Krudenc Pavel CZE005918BDC Alex Sokolov
13.Pechan Pavel CZE002115Sokolov 1
Stávek Přemysl CZE001544AFedor Sokolov
13.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
13.Werner František CZE014411Kraslice 1
Mašek Milan CZE036514Sokolov
13.Wisniewski Tomáš CZE021152CDevil Dogs Chodov
Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov
17.Beňuš Jaroslav CZE000659ASandokani Loket 2018
Rohm Tomáš CZE007874ASandokani Loket 2018
17.Bubla Tomáš CZE004538BNikola Kraslice
Hron Vladimír CZE002757DNikola Kraslice
17.Kováč Pavel CZE036745DDC Březová
Černý Vlastimil CZE041448BDC Alex Sokolov
17.Kubále Jiří CZE028103BPaper Club Cheb
Drahoňovský Jiří CZE029789BPaper Club Cheb
17.Lískovský Vladislav CZE043569DDC Alex Sokolov
Ježek Martin CZE023450Sokolov
17.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
17.Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
17.Voves Roman CZE033031BDC Alex Sokolov
Pálko Jan CZE008212ADC Alex Sokolov
25.Bauer Lukáš CZE030051BPrůšvih Karlovy Vary
Ledvina Jaroslav CZE030120BPrůšvih Karlovy Vary
25.Gajdoš Slávek CZE041360Sikolov
Kubalík Robert CZE045182DŠabalci Dasnice
25.Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary
Bůžek Ludvík CZE000385BRacek B52 Karlovy Vary
25.Jirásek Tomáš CZE047119DŠK Bagristi Tři Sekery
Tichý Jakub CZE041352DŠK Kačouni Mariánské Lázně
25.Luhan Daniel CZE045989DGarážníci Cheb
Luhan Jaroslav CZE045990DGarážníci Cheb
25.Maciarz Karel CZE045916Cheb
Kubal Jan CZE047192BVeselý Obušky Cheb
25.Paul Vladimír CZE045907Mariánské Lázně
Kozel Zdeněk CZE042240BDT R.U.M. Mariánské Lázně
25.Šteffl Karel CZE038708BDC Straky z Dyleně M.L.
Vilímek Richard CZE049443České Budějovice
33.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
Kraus Petr CZE010004DFedor Sokolov
33.Hergeth Pavel 1981CZE020894DPrůšvih Karlovy Vary
Hergeth Pavel 1959CZE026919DCitice
33.Jaskowiec Jaroslav CZE044704BPrůšvih Karlovy Vary
Černý Lubomír CZE008121BRacek B52 Karlovy Vary
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
33.Švehla Ladislav CZE035332DDC Texas Cheb
Repčík Lukáš CZE045955DC Padouši Cheb
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 04:29:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement