Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko dvojice

4.11.2014| Chodov Žíla Open dvojce| Dvojice smíšené| Dvojic: 16| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
2.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
3.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
4.Špeta Ladislav CZE002649Nové Sedlo
Káca Libor CZE031871AAC Star-Arena Chodov
5.Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
6.Wisniewski Tomáš CZE021152CDevil Dogs Chodov
Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov
7.Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov
Drážďanský František CZE039610ADC Žíla Chodov
8.Kunc Karel CZE048698Chodov
Mychajliv Tomáš CZE049167Chodov
9.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
Jelínek Vlastimil CZE001171AAC Star-Arena Chodov
10.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
11.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
12.Bůžek Ludvík CZE000385BRacek B52 Karlovy Vary
Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary
13.Křehký Rudolf CZE024505ADC Žíla Chodov
Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov
14.Petrželková Marta CZE008695Chodov (Sokolov)
Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
15.Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
Kirchner Josef CZE033498AAC Star-Arena Chodov
16.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
Bělajev Jiří CZE049581Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 05:56:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement