Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/81)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 2. kolo

17.2.2024| Kaceřov - Zámecká restaurace| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 81| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket
3.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
4.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
5.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
7.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
7.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
9.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
9.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
13.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Angene Sebastian CZE077748CTachov Tankovna Rubín
17.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
17.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
17.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
17.Hamáček Jiří CZE057584Cheb
17.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
17.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
17.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
25.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice
25.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
25.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Neudert Jakub CZE044366Loket
25.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
25.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
25.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
33.Čečka Přemysl CZE075675BDC Kings Tachov
33.Čirč Imrich CZE068120DRakev Sokolov
33.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
33.Jecha Lukáš CZE054657CVeselý Obušky Cheb
33.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Mitáček Lukáš CZE066441DLvi Karlovy Vary
33.Novák David CZE074885BDC Drápalíci s.r.o.
33.Popule Václav CZE019015BBakaláři z Aše
33.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Suk Milan CZE018790BŠK Úlet Pšov
33.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
33.Vojkovič Martin WRD076530ADC Bunda Starý Klíčov
49.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
49.Borodi Vasil CZE077930DKTM Staré Sedliště
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 03:32:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement