Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/84)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 1. kolo

20.1.2024| N.Sedlo - Meteor| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 84| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
2.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
3.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
4.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
5.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
7.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
9.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
9.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
13.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
13.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
13.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
17.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
17.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
17.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Vojkovič Martin WRD076530ADC Bunda Starý Klíčov
25.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov
25.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov
25.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
25.John Jiří CZE005878CDC Rybičky Chodov
25.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Angene Sebastian CZE077748CTachov Tankovna Rubín
33.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
33.Budík Jiří CZE027901AOggy a Škodíci Ostrov
33.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
33.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
33.Kofl Roman CZE078839Black Panthers Luna M. Lázně
33.Kotrbáček Tomáš CZE079310Cheb
33.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
33.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket
33.Pikrt Michal CZE003097Nové Sedlo
33.Redeker David CZE070435AHradn( Pani Loket
33.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
33.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov
33.Waldman Rudolf CZE055461DVendetta Nová Role
49.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
49.Bošina Stanislav CZE074771Stare sedlo
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 11:35:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement