Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 4. kolo

9.9.2023| Sadov - Kultuní dům| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 50| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
2.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
3.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
4.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
7.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
7.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Černý Josef CZE047116ANikola Kraslice
9.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
13.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov
13.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
13.Šťastný Jan CZE045954ACheb
17.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
17.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
17.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
17.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
25.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov
25.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov
25.Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
25.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
25.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
25.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov
33.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
33.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
33.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
33.Hamáček Jiří CZE057584Cheb
33.Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov
33.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
33.Kiss Martin CZE073961CDC Žíla Chodov
33.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
33.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
33.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov
33.Urban Ladislav CZE072271Ostrov
49.Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
49.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 5.3.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 5.3.2024 12:33:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement