Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 3. kolo

22.4.2023| Chodov u Karlovych Var 1 - Kass| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 62| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
2.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
4.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
5.Ježek Michal CZE027078BDC Paštiky St.Chodovská
5.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
7.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
7.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Fuchs Pavel 1964CZE010594BDC Žíla Chodov
9.Šťastný Jan CZE045954ACheb
13.Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
13.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
13.Pitra František CZE064926ADC Panteři Tachov
13.Podlaha Jaromír CZE064924CDC Přístav Sokolov
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
17.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
17.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
17.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
17.Pálko Jan CZE008212ASandokani Loket 2018
17.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
17.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
25.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Kalousek Vladimír CZE072978DDC Přístav Sokolov
25.Kirchner Josef CZE033498BAC Star-Arena Chodov
25.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
25.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
25.Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
25.Urban Ladislav CZE072271Ostrov
33.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
33.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
33.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov
33.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov
33.Diviš Libor CZE058449A
33.Dorážka Jiří CZE015568DVendetta Nová Role
33.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Harušťák Martin CZE039612Chodov
33.Horváth Ladislav CZE009885BDC Žíla Chodov
33.Kiss Martin CZE073961CDC Žíla Chodov
33.Komárek Bohumil CZE001505AFedor Sokolov
33.Machunka Milan CZE015711Loket
33.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
33.Waldman Rudolf CZE055461DVendetta Nová Role
49.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
49.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 5.3.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 5.3.2024 06:06:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement