Statistika hráčů
UŠO > Karlovarský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Grillo Milan
AC Star- Arena Chodov B
105,6 93,55 32 31 29 81,94 72 59 88 1,22 33 0,46 8 0,11 15 3 0 0
2. Křivka Petr
Boční vítr Lomnice
100,0 89,29 32 28 25 76,81 69 53 107 1,55 33 0,48 7 0,10 10 2 0 0
3. Poživil František
Žíla Chodov A
96,1 89,29 32 28 25 78,79 66 52 93 1,41 28 0,42 2 0,03 9 1 0 0
4. Černý Josef
Nikola A Kraslice
89,9 75,00 32 32 24 71,05 76 54 105 1,38 29 0,38 6 0,08 8 4 0 0
5. Jecha Lukáš
Veselý Obušky Cheb
89,2 91,67 36 36 33 81,93 83 68 96 1,16 21 0,25 5 0,06 4 0 0 0
6. Krejčí Pavel 1971
DC Májovka A Tachov
88,5 92,00 36 25 23 77,42 62 48 78 1,26 19 0,31 4 0,06 5 0 0 0
7. Šťastný Jan
PAPÍRÁK A CHEB
85,1 87,50 32 32 28 75,32 77 58 88 1,14 27 0,35 1 0,01 2 2 0 0
8. Sienko Milan
Žíla Chodov A
85,0 90,00 32 20 18 73,08 52 38 55 1,06 22 0,42 1 0,02 2 2 0 0
9. Křivohlávek Karel
BACARDI A K.Vary
82,3 84,38 32 32 27 73,08 78 57 107 1,37 19 0,24 1 0,01 5 0 0 0
10. Pliskva Jaroslav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
80,8 90,00 32 20 18 77,55 49 38 30 0,61 7 0,14 0 0,00 9 0 0 0
11. Dudek Miroslav 1969
Fedor - Montík B Sokolov
80,3 92,00 36 25 23 81,36 59 48 38 0,64 4 0,07 1 0,02 6 0 0 0
12. Ševčík Leoš
JP Čechie Dalovice
78,7 75,00 32 32 24 67,11 76 51 94 1,24 26 0,34 3 0,04 5 0 0 0
13. Tunkiv Štepan
Průšvih A Karlovy Vary
78,0 81,25 32 32 26 69,62 79 55 82 1,04 37 0,47 1 0,01 0 0 0 0
14. Hošek Pavel
Tipáč Nejdek
77,8 80,65 36 31 25 77,78 72 56 75 1,04 15 0,21 0 0,00 0 0 0 0
15. Zužo Štefan
60 sro Nejdek
77,6 89,29 32 28 25 77,27 66 51 46 0,70 11 0,17 2 0,03 2 0 0 0
16. Tomany Pavel
Lázeňáci Mariánské Lázně
77,3 87,50 32 32 28 76,62 77 59 83 1,08 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
17. Krudenc Pavel
DC Alex Sokolov
77,1 75,00 36 24 18 69,64 56 39 50 0,89 20 0,36 3 0,05 3 0 0 0
18. Vaško Michal
DC Alex Sokolov
76,0 73,68 36 19 14 73,81 42 31 36 0,86 10 0,24 2 0,05 1 0 0 0
19. Kuruc Ondřej
Hradní páni Loket A
75,3 65,63 32 32 21 62,67 75 47 88 1,17 30 0,40 1 0,01 4 2 0 0
20. Luhan Daniel
Garážníci CHEB
74,5 80,00 32 25 20 74,55 55 41 51 0,93 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
21. Marek Viktor
DC U Hnáta Citice
74,1 84,38 36 32 27 74,67 75 56 59 0,79 11 0,15 2 0,03 0 0 0 0
22. Kupczak Petr
DC Alex Sokolov
74,0 76,67 36 30 23 68,49 73 50 78 1,07 13 0,18 3 0,04 4 0 0 0
23. Štrunc Pavel
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
73,9 80,00 32 20 16 67,35 49 33 44 0,90 13 0,27 1 0,02 3 0 0 0
24. Fuchs Pavel 1989
Žíla Chodov A
73,8 77,78 32 18 14 66,67 48 32 43 0,90 18 0,38 3 0,06 2 0 0 0
25. Andresík Radek
Vokurky XXL M.Lázně
73,7 71,88 32 32 23 63,29 79 50 100 1,27 23 0,29 3 0,04 4 0 0 0
26. Malinovský Jiří 1972
Vokurky XXL M.Lázně
73,6 68,75 32 32 22 63,75 80 51 97 1,21 22 0,28 5 0,06 3 0 1 0
27. Andráško Milan
Žíla Chodov A
73,2 62,50 32 24 15 59,65 57 34 92 1,61 15 0,26 0 0,00 5 0 0 0
28. Podlaha Jaromír 1964
Hvězdní Vodníci Sokolov
73,0 86,36 32 22 19 76,00 50 38 38 0,76 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
29. Podlaha Jaromír 1990
Hvězdní Vodníci Sokolov
72,9 87,10 32 31 27 78,57 70 55 34 0,49 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
30. Krotký Václav
RAF Škodíci Hroznětín
72,9 81,25 32 16 13 77,14 35 27 17 0,49 2 0,06 0 0,00 2 0 0 0
31. Honzik Karel
Bakaláři z Aše
72,8 72,22 36 36 26 69,51 82 57 85 1,04 21 0,26 1 0,01 0 0 0 0
32. Wisniewski Tomáš
Devil Dogs Chodov
71,7 75,00 36 36 27 69,05 84 58 65 0,77 18 0,21 2 0,02 2 1 0 0
33. Krása Roman
BACARDI A K.Vary
71,7 75,00 32 28 21 66,20 71 47 73 1,03 17 0,24 4 0,06 2 0 0 0
34. Stupka Michal
BACARDI A K.Vary
71,6 71,88 32 32 23 66,23 77 51 84 1,09 20 0,26 1 0,01 2 0 0 0
35. Král Vratislav
AC Star- Arena Chodov B
71,1 68,75 32 32 22 63,29 79 50 97 1,23 17 0,22 5 0,06 3 0 0 0
36. Syřiště Pavel
PAPÍRÁK A CHEB
70,9 75,00 32 24 18 68,42 57 39 58 1,02 9 0,16 1 0,02 1 0 0 0
37. Dutka Jan
Kolečko Škodíci B Ostrov
70,7 74,19 36 31 23 65,33 75 49 80 1,07 16 0,21 4 0,05 0 0 0 0
38. Šír Pavel
Straky z Dyleně M.L.
70,7 69,44 36 36 25 65,85 82 54 85 1,04 16 0,20 2 0,02 1 1 0 0
39. Stejskal Luboš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
70,2 71,43 28 28 20 66,15 65 43 67 1,03 10 0,15 2 0,03 2 0 0 0
40. Chalupová Petra
DC Sporťáci Texas Cheb
69,7 80,00 36 25 20 69,35 62 43 58 0,94 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
41. Horská Lenka
DC Alex Sokolov
69,5 72,22 36 18 13 70,00 40 28 24 0,60 5 0,13 3 0,08 1 0 0 0
42. Fabián Václav
Šabalci Dasnice
69,4 80,56 36 36 29 71,76 85 61 57 0,67 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
43. Vavřík Petr
Správná Trefa Cheb
69,4 73,91 28 23 17 73,08 52 38 33 0,63 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
44. Šmídmajer Jaroslav
Úlet Pšov
68,8 72,22 36 36 26 69,77 86 60 68 0,79 16 0,19 2 0,02 1 0 0 0
45. Hamáček Jiří
Chebští Mimoňi
68,5 80,00 32 25 20 70,97 62 44 49 0,79 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
46. Jílek Karel
Tipáč Nejdek
68,4 73,08 36 26 19 67,19 64 43 60 0,94 15 0,23 0 0,00 0 0 0 0
47. Volek Lukáš
Chebští Mimoňi
68,3 78,13 32 32 25 68,83 77 53 53 0,69 13 0,17 1 0,01 1 0 0 0
48. Krůta Radek
Průšvih B Karlovy Vary
68,2 73,91 36 23 17 67,27 55 37 59 1,07 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
49. Sojka Jiří
Ho-Wada Aš
67,9 70,83 32 24 17 68,42 57 39 45 0,79 11 0,19 2 0,04 0 0 0 0
50. Krátký Miroslav
Hradní páni Loket B
67,4 84,38 36 32 27 71,79 78 56 42 0,54 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
51. Hůlka Jiří
Racek B52 B Karlovy Vary
67,4 78,13 32 32 25 67,50 80 54 65 0,81 11 0,14 1 0,01 1 0 0 0
52. Zazvonil Stanislav
Paštiky Stará Chodovská
67,2 73,53 36 34 25 67,95 78 53 50 0,64 10 0,13 2 0,03 0 1 0 0
53. Gajdoš Drahoslav
Hradní páni Loket B
67,1 81,25 36 32 26 72,00 75 54 34 0,45 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
54. Košař Jan
Racek B52 B Karlovy Vary
67,1 70,37 32 27 19 64,52 62 40 51 0,82 11 0,18 2 0,03 1 0 0 0
55. Rambousek Pavel
DC Sporťáci Texas Cheb
66,9 80,00 36 20 16 72,92 48 35 32 0,67 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
56. Rom Ondřej
Kolečko Škodíci A Ostrov
66,9 67,86 36 28 19 64,18 67 43 62 0,93 13 0,19 4 0,06 0 0 0 0
57. Pártl Martin
DC Alex Sokolov
66,6 65,63 36 32 21 64,47 76 49 70 0,92 17 0,22 2 0,03 1 0 0 0
58. Štercl Radek
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
66,0 78,13 32 32 25 72,73 77 56 30 0,39 4 0,05 1 0,01 3 0 0 0
59. Toušek David
Paštiky Stará Chodovská
65,8 70,83 36 24 17 64,41 59 38 37 0,63 14 0,24 2 0,03 0 1 0 0
60. Kounovský Michal
AC Star- Arena Chodov B
65,8 65,63 32 32 21 60,53 76 46 83 1,09 20 0,26 0 0,00 0 0 0 0
61. Kantor Jaroslav
Nikola A Kraslice
65,7 57,14 32 28 16 56,72 67 38 62 0,93 29 0,43 2 0,03 3 0 0 0
62. Jůzek Petr
DC Alex Linda
65,6 75,00 36 36 27 71,95 82 59 42 0,51 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
63. Lanc Bohouš
Panteři Maršovy Chody
65,5 68,75 32 32 22 61,04 77 47 60 0,78 16 0,21 1 0,01 1 2 0 0
64. Korčok David
DT R.U.M. Marianské Lázně
65,2 71,43 32 28 20 69,57 69 48 43 0,62 9 0,13 3 0,04 0 0 0 0
65. Jech Michal
J.P.M. Ryvalové Cheb
65,2 66,67 36 36 24 62,50 88 55 87 0,99 22 0,25 0 0,00 0 0 0 0
66. Kopecký Jiří
DT R.U.M. Marianské Lázně
65,1 71,43 32 28 20 63,24 68 43 47 0,69 17 0,25 1 0,01 1 0 0 0
67. Kraus Petr
Fedorheads Sokolov
64,9 77,78 36 18 14 70,73 41 29 17 0,41 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
68. Gitter František
Šipkaři Oloví
64,7 74,19 32 31 23 71,23 73 52 41 0,56 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Vetchý Tomáš
Boční vítr Lomnice
64,0 51,61 32 31 16 47,95 73 35 109 1,49 29 0,40 3 0,04 1 0 0 0
70. Beňuš Jaroslav
Hradní páni Loket A
63,8 53,13 32 32 17 55,56 72 40 74 1,03 24 0,33 2 0,03 3 0 0 0
71. Králič Milan
Nikola A Kraslice
63,6 62,50 32 24 15 54,10 61 33 60 0,98 19 0,31 0 0,00 3 1 0 0
72. Prášek Bohuslav
Lázeňáci Mariánské Lázně
63,5 71,88 32 32 23 66,67 78 52 58 0,74 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
73. Šimůnek Milan
Žíla Chodov B
63,3 56,00 32 25 14 55,17 58 32 74 1,28 14 0,24 1 0,02 1 0 0 0
74. Polcar Tomáš
Pašáci Alex
62,8 75,00 28 20 15 67,39 46 31 27 0,59 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
75. Beránek Petr
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
62,7 73,33 32 30 22 66,22 74 49 34 0,46 8 0,11 1 0,01 3 0 0 0
76. Vrbka Jiří
DC Sporťáci Texas Cheb
62,7 71,43 36 21 15 60,78 51 31 43 0,84 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
77. Vavřín Miroslav
PAPÍRÁK A CHEB
62,7 60,71 32 28 17 56,25 64 36 53 0,83 16 0,25 3 0,05 2 0 0 0
78. Kot Marcel
AC Star- Arena Chodov B
62,6 57,14 32 28 16 58,57 70 41 81 1,16 14 0,20 0 0,00 3 0 0 0
79. Felenda Martin
Družba Domino Ostrov
62,4 68,75 36 32 22 66,25 80 53 54 0,68 13 0,16 0 0,00 0 0 0 0
80. Maixner Michal
Úlet Spirála Pšov
62,3 69,23 36 26 18 63,08 65 41 48 0,74 13 0,20 0 0,00 0 0 0 0
81. Diviš Libor
Ho-Wada Aš
62,3 64,29 32 28 18 60,00 65 39 58 0,89 11 0,17 0 0,00 1 0 0 0
82. Jeřábek Tomáš
Bobřici Dasnice
62,2 68,42 28 19 13 63,04 46 29 37 0,80 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
83. Ježek Michal
Paštiky Stará Chodovská
62,2 66,67 36 24 16 63,79 58 37 44 0,76 8 0,14 0 0,00 1 0 0 0
84. Alfonso Radek
Zámecké hroty Sokolov
62,1 69,57 28 23 16 67,31 52 35 26 0,50 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
85. Průša Martin
Bobřici Dasnice
62,0 70,83 28 24 17 64,41 59 38 37 0,63 8 0,14 0 0,00 1 0 0 0
86. Köhler Jaroslav
ROXY M. Lázně
62,0 65,52 32 29 19 63,64 66 42 48 0,73 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
87. Jaroš Radek
Tipáč Nejdek
61,9 69,44 36 36 25 63,53 85 54 53 0,62 14 0,16 0 0,00 0 0 0 0
88. Šuhajda Ladislav
cz Kahan Vintířov
61,5 74,19 32 31 23 67,57 74 50 32 0,43 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
89. Kasík František
Úlet Spirála Pšov
61,3 69,44 36 36 25 64,77 88 57 46 0,52 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
90. Žalud Vítězslav
60 sro Nejdek
60,9 75,00 32 28 21 65,71 70 46 40 0,57 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
91. Lichnovský Tomáš
Drahomíra Karlovy Vary
60,8 68,75 36 32 22 62,82 78 49 53 0,68 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
92. Lokaj Vladimír
Permoni Krásno
60,7 66,67 36 27 18 62,69 67 42 47 0,70 8 0,12 0 0,00 2 0 0 0
93. Hýský Petr
Pašáci Alex
59,7 68,00 28 25 17 63,33 60 38 32 0,53 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
94. Salač Emil
Drápalíci s.r.o. Planá
59,2 73,33 32 30 22 64,86 74 48 30 0,41 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
95. Budík Jiří
Kolečko Škodíci C Ostrov
59,2 71,43 32 21 15 63,27 49 31 15 0,31 2 0,04 1 0,02 2 0 0 0
96. Nouza Vojtěch
Šipkaři Oloví
59,2 63,64 32 22 14 60,38 53 32 36 0,68 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
97. Boško Jan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
59,0 60,61 36 33 20 56,25 80 45 65 0,81 18 0,23 2 0,03 0 0 0 0
98. Urys Jan
Žíla Chodov C
58,9 66,67 32 24 16 59,02 61 36 44 0,72 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
99. Körmöczi Josef
Fedorheads Sokolov
58,7 68,75 36 32 22 63,16 76 48 42 0,55 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
100. Starovič Zdeněk
Mlynáři Habartov
58,6 67,74 36 31 21 60,81 74 45 47 0,64 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
101. Machunka Milan
Termiti Loket
58,5 70,00 36 30 21 59,46 74 44 54 0,73 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
102. Buberle Jan
Gepardi Březová A
58,5 50,00 32 32 16 50,62 81 41 102 1,26 22 0,27 1 0,01 0 1 0 0
103. Kantor Jan
DC/TC Kings Tachov
58,4 66,67 36 21 14 61,22 49 30 23 0,47 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
104. Mužík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
58,3 66,67 36 30 20 58,67 75 44 59 0,79 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
105. Luhanová Vladimíra
Garážníci CHEB
58,0 65,22 32 23 15 63,64 55 35 27 0,49 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
106. Špindler Jiří
ROXY M. Lázně
57,9 64,29 32 28 18 58,57 70 41 68 0,97 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
107. Nechutný Zdeněk
Hvězdní Vodníci Sokolov
57,8 70,00 32 20 14 63,27 49 31 24 0,49 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
108. Dobiáš Petr
Drahomíra Karlovy Vary
57,8 61,11 36 36 22 61,45 83 51 43 0,52 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
109. Zmrzlý Lukáš
Nikola A Kraslice
57,8 57,14 32 21 12 53,70 54 29 55 1,02 14 0,26 0 0,00 0 0 0 0
110. Koky Filip
Fedoraci Sokolov
57,5 75,00 32 28 21 64,71 68 44 17 0,25 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
111. Szebesta Václav
Průšvih B Karlovy Vary
57,5 59,26 36 27 16 60,29 68 41 59 0,87 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
112. Mučka Miloslav
DC Alex Linda
56,9 67,74 36 31 21 60,81 74 45 39 0,53 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
113. Hlaváček Jiří
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
56,8 63,16 32 19 12 61,36 44 27 23 0,52 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
114. Talán Radek
PAPÍRÁK A CHEB
56,8 62,50 32 16 10 58,54 41 24 35 0,85 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
115. Císler Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
56,7 67,86 36 28 19 61,64 73 45 40 0,55 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
116. Kratochvíl Michael
Piráti Kino Rotava
56,7 64,29 28 28 18 58,21 67 39 45 0,67 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
117. Linda Ladislav
DC Alex Linda
56,7 63,89 36 36 23 64,04 89 57 47 0,53 3 0,03 2 0,02 0 0 0 0
118. Košata Vladislav
Drápalíci s.r.o. Planá
56,6 64,29 32 28 18 60,29 68 41 35 0,51 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
119. Šteffl Karel
Straky z Dyleně M.L.
56,6 55,56 36 36 20 53,66 82 44 77 0,94 8 0,10 1 0,01 2 0 0 0
120. Buchtele Petr
Gepardi Březová B
56,5 64,29 36 28 18 57,75 71 41 51 0,72 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
121. Korf Vladimír
Úlet Pšov
56,5 59,38 36 32 19 58,02 81 47 59 0,73 14 0,17 1 0,01 0 0 0 0
122. Štěpánek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
56,5 58,33 36 36 21 59,55 89 53 53 0,60 14 0,16 2 0,02 1 0 0 0
123. Vošta Tomáš
JAGDY Štědrá
56,4 75,00 32 24 18 67,86 56 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Maxa Jiří
ROXY B M. Lázně
56,4 67,86 28 28 19 62,32 69 43 31 0,45 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
125. Pálko Jan
Hradní páni Loket A
56,3 53,13 32 32 17 51,32 76 39 65 0,86 19 0,25 1 0,01 2 0 0 0
126. Janeček Lubomír
Šviháci Jáchymov
56,2 66,67 36 33 22 62,82 78 49 17 0,22 2 0,03 2 0,03 3 0 0 0
127. Sláma Miroslav
DC Májovka B Tachov
56,1 62,50 32 32 20 61,04 77 47 43 0,56 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
128. Grman Karel
Průšvih B Karlovy Vary
56,0 56,25 36 32 18 56,25 80 45 64 0,80 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
129. Gruber David
Mlynáři Habartov
56,0 56,25 36 32 18 56,16 73 41 51 0,70 9 0,12 3 0,04 0 0 0 0
130. Luhan Jaroslav
Garážníci CHEB
55,7 64,52 32 31 20 57,89 76 44 48 0,63 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
131. Balouš Zdeněk
Gepardi Březová A
55,7 50,00 32 32 16 50,62 81 41 82 1,01 22 0,27 0 0,00 2 0 0 0
132. Sedlák Vladimír
J.P.M. Ryvalové Cheb
55,6 55,56 36 36 20 54,84 93 51 79 0,85 20 0,22 1 0,01 0 0 0 0
133. Čepila Jan
Havrani Dolní Nivy A
55,3 62,50 32 32 20 61,04 77 47 39 0,51 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
134. Zajačik Miloš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
55,1 56,52 28 23 13 56,36 55 31 37 0,67 7 0,13 2 0,04 0 0 0 0
135. Krupička Miroslav
Drápalíci s.r.o. Planá
55,0 65,00 32 20 13 62,50 48 30 17 0,35 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
136. Kováč Petr
Kolečko Škodíci C Ostrov
54,8 68,97 32 29 20 65,22 69 45 9 0,13 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
137. Demeter Zdeněk
Hradní páni Loket B
54,8 68,00 36 25 17 60,94 64 39 25 0,39 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
138. Ogorek Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
54,7 68,18 32 22 15 60,78 51 31 15 0,29 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
139. Sýkora Jindřich 1970
DC Májovka A Tachov
54,4 60,71 36 28 17 56,34 71 40 56 0,79 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
140. Ledvina Jaroslav
Průšvih A Karlovy Vary
54,4 46,15 32 26 12 48,39 62 30 61 0,98 14 0,23 2 0,03 2 0 0 0
141. Zelenka Michal
Kolečko Škodíci B Ostrov
54,2 58,33 36 36 21 53,26 92 49 83 0,90 9 0,10 2 0,02 0 0 0 0
142. Vondráček Zbyněk
Drahomíra Karlovy Vary
54,2 58,33 36 24 14 56,67 60 34 44 0,73 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
143. Timko Jiří
AC Star- Arena Chodov A
54,2 53,33 32 30 16 54,05 74 40 57 0,77 14 0,19 0 0,00 1 0 0 0
144. Molnár Pavel
Prďoši Sokolov
54,1 65,00 32 20 13 63,27 49 31 15 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
145. Gibiec Karel
Žíla Chodov F
54,1 51,43 36 35 18 54,02 87 47 81 0,93 10 0,11 3 0,03 0 0 0 0
146. Švihlík Petr
Fedorheads Sokolov
54,0 66,67 36 18 12 60,47 43 26 14 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
147. Gabriel Karel
Gepardi Březová B
54,0 50,00 36 36 18 50,56 89 45 90 1,01 17 0,19 2 0,02 0 0 0 0
148. Zelenka Jan
Fedor - Montík B Sokolov
53,9 64,71 36 34 22 63,10 84 53 23 0,27 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
149. Slekovič David
JP Čechie Dalovice
53,9 45,83 32 24 11 45,76 59 27 57 0,97 19 0,32 1 0,02 2 0 0 0
150. Bárta Petr
Tipáč Nejdek
53,7 58,33 36 36 21 58,14 86 50 42 0,49 7 0,08 3 0,03 0 0 0 0
151. Šmíd Tomáš
Prďoši Sokolov
53,6 62,50 32 32 20 58,75 80 47 38 0,48 5 0,06 2 0,03 0 0 0 0
152. Fojtík Václav
Žíla Chodov D
53,6 54,17 36 24 13 53,57 56 30 36 0,64 7 0,13 3 0,05 0 0 0 0
153. Horvát Josef
ROXY B M. Lázně
53,5 60,71 28 28 17 58,33 72 42 37 0,51 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
154. Klofáč Petr
Havrani Dolní Nivy B
53,2 68,00 32 25 17 63,64 66 42 18 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
155. Křehký Rudolf
Žíla Chodov B
53,2 55,56 32 18 10 50,00 44 22 37 0,84 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
156. Oktabec Petr
Panteři Maršovy Chody
53,0 50,00 32 18 9 50,00 44 22 42 0,95 7 0,16 0 0,00 1 0 0 0
157. Jandura Karel
Správná Trefa Cheb
52,9 64,29 28 28 18 60,29 68 41 23 0,34 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
158. Horváth Ladislav
Žíla Chodov F
52,9 55,56 36 36 20 51,76 85 44 65 0,76 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
159. Dvořáková Kateřina
Hradní páni Loket B
52,8 57,14 36 35 20 54,65 86 47 60 0,70 6 0,07 1 0,01 1 0 0 0
160. Slánský Oldřich
DC U Hnáta Citice
52,8 57,14 36 28 16 56,34 71 40 39 0,55 9 0,13 2 0,03 0 0 0 0
161. Vršecký Miroslav
DC Májovka A Tachov
52,6 54,55 36 33 18 55,00 80 44 62 0,78 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
162. Kabíček Petr
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
52,5 51,61 32 31 16 56,00 75 42 50 0,67 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
163. Kiss Karel
RAF Škodíci Hroznětín
52,4 68,18 32 22 15 61,82 55 34 13 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Zeman Vlastimil
Sršni Novosedly
52,4 57,14 36 28 16 55,56 72 40 35 0,49 3 0,04 0 0,00 6 0 0 0
165. Kostka Martin
Střelci Jáchymov
52,3 65,52 32 29 19 60,87 69 42 13 0,19 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
166. Šmídmajer Karel
Sršni Novosedly
52,3 59,26 36 27 16 57,81 64 37 32 0,50 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
167. Malinovský Jiří 2001
Bagristi Tři Sekery
52,3 58,33 32 24 14 54,84 62 34 46 0,74 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
168. Vavřík Jiří
Ho-Wada Aš
52,3 53,57 32 28 15 49,30 71 35 64 0,90 12 0,17 1 0,01 0 0 0 0
169. Smrštík Michal
Lišáci B Bukovany
52,3 52,78 36 36 19 48,94 94 46 91 0,97 19 0,20 0 0,00 0 0 0 0
170. Vaněk Petr
DC Gorily Sadov
52,2 64,29 32 28 18 61,19 67 41 12 0,18 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
171. John Jiří
Dřeváci od Prďocha Sokolov
52,2 55,00 28 20 11 52,17 46 24 20 0,43 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
172. Marčuk Jiří
Ho-Wada Aš
52,2 54,17 32 24 13 54,24 59 32 43 0,73 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
173. Loučim René
Kolečko Škodíci B Ostrov
52,1 50,00 36 32 16 53,25 77 41 56 0,73 12 0,16 0 0,00 1 0 0 0
174. Linhart Robert
Pohodáři Sokolov
52,0 64,29 28 28 18 57,14 70 40 26 0,37 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
175. Alán Petr
Vendetta B Nová Role
52,0 60,00 32 20 12 59,18 49 29 20 0,41 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Černý Lubomír
Průšvih B Karlovy Vary
52,0 55,56 36 27 15 54,69 64 35 39 0,61 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
177. Gerstner Robert
JP Čechie Dalovice
51,9 40,63 32 32 13 46,25 80 37 81 1,01 18 0,23 2 0,03 2 1 0 0
178. Gadicz Tomáš
cz Kahan Vintířov
51,8 60,00 32 30 18 58,90 73 43 29 0,40 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
179. Čech Rostislav
Holíci Jáchymov
51,7 62,50 32 32 20 58,44 77 45 19 0,25 3 0,04 0 0,00 2 0 0 0
180. Ledvinová Jiřina
Průšvih A Karlovy Vary
51,7 53,57 32 28 15 52,86 70 37 50 0,71 5 0,07 4 0,06 0 0 0 0
181. Havlík Oldřich
Lišáci B Bukovany
51,7 50,00 36 30 15 48,57 70 34 51 0,73 15 0,21 2 0,03 0 0 0 0
182. Fischer Robert
Bobři Dasnice
51,6 67,86 32 28 19 60,29 68 41 8 0,12 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
183. Faflik Tomáš
Permoni Krásno
51,5 61,11 36 18 11 60,42 48 29 21 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
184. Plaček Emil
Střelci Jáchymov
51,5 60,87 32 23 14 56,36 55 31 24 0,44 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
185. Pitra František
DC/TC Kings Tachov
51,5 60,87 36 23 14 55,93 59 33 23 0,39 7 0,12 0 0,00 1 0 0 0
186. Klemera Petr
Žíla Chodov B
51,5 42,86 32 28 12 47,06 68 32 76 1,12 15 0,22 0 0,00 0 0 0 0
187. Hála Petr
Nikola D Kraslice
51,4 56,00 36 25 14 55,38 65 36 38 0,58 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
188. Voleský Zdeněk
Panteři Maršovy Chody
51,4 48,39 32 31 15 51,32 76 39 47 0,62 15 0,20 2 0,03 2 0 0 0
189. Koch Radek 1965
DC Gorily Sadov
51,3 58,62 32 29 17 61,43 70 43 15 0,21 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
190. Štěpán Fridrich
Hvězdní Vodníci Sokolov
51,1 66,67 32 18 12 59,57 47 28 14 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
191. Mäsar Milan
BACARDI B K. Vary
51,1 50,00 32 32 16 46,91 81 38 66 0,81 23 0,28 0 0,00 0 0 0 0
192. Holub Miroslav
Drahomíra Karlovy Vary
51,0 58,33 36 24 14 54,24 59 32 29 0,49 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
193. Šťastný Martin
Racek B52 B Karlovy Vary
51,0 48,15 32 27 13 50,75 67 34 53 0,79 12 0,18 0 0,00 1 0 0 0
194. Mašek Jiří
Fedor - Montík Sokolov
50,8 57,69 28 26 15 55,56 63 35 23 0,37 4 0,06 3 0,05 0 0 0 0
195. Skorka Jakub
Mis3 Karlovy Vary
50,7 63,64 36 33 21 55,29 85 47 38 0,45 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
196. Venený Pavel
Permoni Krásno
50,6 57,14 36 21 12 56,86 51 29 21 0,41 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
197. Kalbáč Pavel
Úlet Spirála Pšov
50,6 52,94 36 34 18 53,49 86 46 51 0,59 14 0,16 0 0,00 0 0 0 0
198. Hilpert Radim
Piráti Kino Rotava
50,4 58,33 28 24 14 54,39 57 31 19 0,33 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
199. Eliáš Jan
Žíla Chodov D
50,4 50,00 36 36 18 51,65 91 47 60 0,66 17 0,19 0 0,00 1 0 0 0
200. Lánik Josef
Lázeňáci Mariánské Lázně
50,3 57,14 32 28 16 52,94 68 36 42 0,62 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
201. Fujerík Tomáš
BACARDI A K.Vary
50,3 46,88 32 32 15 48,72 78 38 66 0,85 12 0,15 1 0,01 1 0 0 0
202. Hájek Milan
Nikola C Kraslice
50,2 65,00 32 20 13 63,27 49 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Konya Jakub
Havrani Dolní Nivy A
50,2 58,33 32 24 14 57,38 61 35 29 0,48 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
204. Kardián Václav
Nikola D Kraslice
50,2 56,52 36 23 13 56,14 57 32 25 0,44 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
205. Kiss Petr
Žíla Chodov A
50,2 47,37 32 19 9 48,94 47 23 36 0,77 11 0,23 0 0,00 0 0 0 0
206. Kořínek Tomáš
Sršni Novosedly
50,0 58,06 36 31 18 52,11 71 37 40 0,56 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
207. Bialek Zbyněk
Mlynáři Habartov
50,0 57,14 36 28 16 54,17 72 39 40 0,56 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
208. Beránek Martin
Fedorheads Sokolov
50,0 56,00 36 25 14 54,24 59 32 29 0,49 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
209. Malecký Zdeněk
Devil Dogs Chodov
49,9 50,00 36 32 16 49,35 77 38 55 0,71 10 0,13 1 0,01 1 0 0 0
210. Slováková Jitka
Permoni Krásno
49,8 54,55 36 22 12 54,90 51 28 22 0,43 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
211. Vodenka Petr
AC Star- Arena Chodov A
49,7 51,85 32 27 14 47,83 69 33 57 0,83 10 0,14 1 0,01 0 0 0 0
212. Joneš Jan
60 sro Nejdek
49,6 57,14 32 21 12 54,72 53 29 20 0,38 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
213. Dolejš Jan
Chebští Mimoňi
49,6 56,67 32 30 17 55,41 74 41 39 0,53 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
214. Šmíd Jan
Káňata Alex Sokolov
49,5 62,86 36 35 22 58,62 87 51 18 0,21 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
215. Kováč Pavel
Emzáci Březová
49,4 55,56 36 36 20 54,44 90 49 50 0,56 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
216. Novák Igor
Lišáci B Bukovany
49,3 50,00 36 36 18 48,86 88 43 59 0,67 14 0,16 2 0,02 0 0 0 0
217. Majerech Matěj
Šipkaři Oloví
49,1 53,57 32 28 15 54,41 68 37 32 0,47 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
218. Kalkuš Petr
Pašáci Alex
49,0 54,55 28 22 12 52,94 51 27 23 0,45 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
219. Pavelka Rudolf
DC U Hnáta Citice
48,9 54,17 36 24 13 53,97 63 34 33 0,52 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
220. Ráž Petr
DC/TC Kings Tachov
48,8 57,89 36 19 11 54,17 48 26 25 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
221. Hylský Karel
Fedor - Montík B Sokolov
48,8 56,67 36 30 17 56,16 73 41 30 0,41 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
222. Skorka Ondřej
Mis3 Karlovy Vary
48,8 51,61 36 31 16 51,35 74 38 45 0,61 5 0,07 0 0,00 1 0 0 0
223. Janečková Martina
ROXY Hoď víc M.Lázně
48,7 58,06 36 31 18 55,13 78 43 22 0,28 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
224. Doležal Ladislav 1957
Prďoši Sokolov
48,6 60,71 32 28 17 55,71 70 39 20 0,29 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
225. Bubica Milan
Větrákovi Šroťáci z Útviny
48,6 52,78 36 36 19 52,94 85 45 39 0,46 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
226. Holubová Miroslava
ROXY Hoď víc M.Lázně
48,6 52,00 36 25 13 53,45 58 31 22 0,38 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
227. Lovaš Josef
Správná Trefa Cheb
48,5 57,69 28 26 15 51,52 66 34 25 0,38 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
228. Winter Roman
ROXY Hoď víc M.Lázně
48,4 56,25 36 32 18 52,44 82 43 47 0,57 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
229. Jira Ladislav
Gepardi Březová B
48,4 38,89 36 36 14 42,70 89 38 87 0,98 24 0,27 0 0,00 2 0 0 0
230. Rautenkranc Karel
Šabalci Dasnice
48,3 57,69 36 26 15 53,97 63 34 21 0,33 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
231. Maron Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
48,3 56,25 32 32 18 56,41 78 44 23 0,29 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
232. Krupička Petr
Drápalíci s.r.o. Planá
48,1 50,00 32 30 15 50,68 73 37 47 0,64 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
233. Kubeš Jindřich
Šviháci Jáchymov
47,9 56,67 36 30 17 55,56 72 40 26 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Király Michal
Nikola D Kraslice
47,6 50,00 36 26 13 50,00 62 31 28 0,45 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
235. Bauer Lukáš
Průšvih A Karlovy Vary
47,6 43,48 32 23 10 40,74 54 22 40 0,74 13 0,24 1 0,02 0 1 0 0
236. Varga Martin
DC Gorily Sadov
47,5 56,25 32 32 18 53,95 76 41 18 0,24 2 0,03 0 0,00 0 1 0 0
237. Donoval Martin
Havrani Dolní Nivy A
47,5 55,56 32 27 15 53,97 63 34 18 0,29 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
238. Dudek Miroslav 1994
Fedor - Montík B Sokolov
47,3 59,38 36 32 19 53,66 82 44 26 0,32 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
239. Titěra Oldřich
Šipkaři Oloví
47,1 56,25 32 16 9 51,22 41 21 17 0,41 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
240. Pospíšil Jiří
Šviháci Jáchymov
47,1 54,84 36 31 17 57,33 75 43 15 0,20 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
241. Cimbalník Miroslav
Lamy Nejdek
47,0 56,25 32 32 18 53,25 77 41 18 0,23 1 0,01 1 0,01 2 0 0 0
242. Svobodová Kateřina
Devil Dogs Chodov
46,8 54,17 36 24 13 49,15 59 29 28 0,47 3 0,05 2 0,03 0 0 0 0
243. Zelingr Milan
Fedor - Montík Sokolov
46,8 53,85 28 26 14 50,00 60 30 19 0,32 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
244. Fiala Miroslav
Kolečko Škodíci B Ostrov
46,6 43,33 36 30 13 48,10 79 38 58 0,73 9 0,11 1 0,01 0 1 0 0
245. Kounovská Veronika
cz Kahan Vintířov
46,5 51,85 32 27 14 54,84 62 34 18 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
246. Kubalík Robert
Šabalci Dasnice
46,5 51,72 36 29 15 50,00 68 34 24 0,35 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
247. Rubáš Petr
Žíla Chodov C
46,4 50,00 32 28 14 50,00 70 35 38 0,54 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
248. Štroblová Veronika
Průšvih A Karlovy Vary
46,4 42,11 32 19 8 48,00 50 24 40 0,80 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
249. Feistl Petr
Termiti Loket
46,2 52,17 36 23 12 50,91 55 28 24 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
250. Šoul Ladislav
Panteři Maršovy Chody
46,2 39,29 32 28 11 44,93 69 31 74 1,07 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
251. Burián Roman
DC Májovka A Tachov
46,1 51,61 36 31 16 49,35 77 38 37 0,48 5 0,06 2 0,03 0 0 0 0
252. Buchtele Jiří
Fedorheads Sokolov
45,9 53,85 36 26 14 54,69 64 35 15 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
253. Doležalová Jana
Zámecké hroty Sokolov
45,9 52,17 28 23 12 53,57 56 30 16 0,29 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
254. Holub Jaroslav
Boční vítr Lomnice
45,8 34,38 32 32 11 38,16 76 29 82 1,08 22 0,29 0 0,00 0 0 0 0
255. Loučka Bohumil
ROXY B M. Lázně
45,7 50,00 28 24 12 48,21 56 27 23 0,41 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
256. Sýkora Jaroslav
Holíci Jáchymov
45,6 56,00 32 25 14 52,38 63 33 20 0,32 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
257. Peterková Petra
Kolečko Škodíci A Ostrov
45,6 44,44 36 36 16 46,15 91 42 69 0,76 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
258. Steidl František
Žíla Chodov A
45,2 36,84 32 19 7 43,75 48 21 44 0,92 6 0,13 1 0,02 1 0 0 0
259. Kňourek Vít
DT R.U.M. Marianské Lázně
45,0 44,00 32 25 11 46,67 60 28 35 0,58 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
260. Vošický Petr
Úlet Pšov
44,9 50,00 36 32 16 50,00 78 39 33 0,42 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
261. Kolísek Karel
Pašáci Alex
44,9 43,75 28 16 7 48,72 39 19 23 0,59 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
262. Pravda Vladimír
Vendetta B Nová Role
44,7 56,25 32 16 9 52,63 38 20 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
263. Slíva Jan
Piráti Kino Rotava
44,4 50,00 28 20 10 50,00 50 25 21 0,42 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
264. Zugar Miroslav
Pašáci Alex
44,2 50,00 28 16 8 50,00 38 19 17 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Nejedlý Miloš
Bakaláři z Aše
44,2 46,88 36 32 15 49,38 81 40 45 0,56 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
266. Kužel David
PAPÍRÁK B CHEB
44,1 55,00 32 20 11 49,02 51 25 23 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Spůra Petr
Holíci Jáchymov
44,0 53,57 32 28 15 52,78 72 38 18 0,25 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
268. Dolejš Petr
Chebští Mimoňi
44,0 46,15 32 26 12 43,33 60 26 37 0,62 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
269. Lavička Jaroslav
Vendetta B Nová Role
43,9 50,00 32 24 12 54,24 59 32 15 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Weisdorn Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
43,8 46,88 36 32 15 47,50 80 38 43 0,54 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
271. Mencl Lukáš
Průšvih C Karlovy Vary
43,7 54,17 36 24 13 51,61 62 32 16 0,26 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
272. Vyšata Luboš
Havrani Dolní Nivy B
43,7 53,57 32 28 15 52,24 67 35 7 0,10 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
273. Jeníček Petr
Termiti Loket
43,7 41,94 36 31 13 50,00 76 38 33 0,43 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
274. Polák Michal
Boční vítr Lomnice
43,7 29,03 32 31 9 38,16 76 29 78 1,03 19 0,25 0 0,00 2 0 0 0
275. Vrkoč Pavel
DC Májovka B Tachov
43,4 50,00 32 28 14 48,57 70 34 34 0,49 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
276. Zelený Michal
Úlet Spirála Pšov
43,2 50,00 36 36 18 47,92 96 46 44 0,46 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
277. Marčuk Michal
Ho-Wada Aš
43,2 41,67 32 24 10 42,37 59 25 40 0,68 7 0,12 2 0,03 0 0 0 0
278. Havel Josef
Permoni Krásno
43,1 50,00 36 20 10 49,02 51 25 21 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
279. Dzurák Ivan
Bakaláři z Aše
43,0 47,22 36 36 17 47,73 88 42 42 0,48 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
280. Šedivec Miloslav 1991
Havrani Dolní Nivy B
42,7 55,56 32 18 10 51,11 45 23 5 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
281. Miller Miloslav
DC U Hnáta Citice
42,6 48,15 36 27 13 46,15 65 30 30 0,46 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
282. Wacka Petr
ROXY M. Lázně
42,6 37,50 32 24 9 43,86 57 25 41 0,72 4 0,07 2 0,04 0 0 0 0
283. Lukešová Ivana
60 sro Nejdek
42,4 50,00 32 26 13 45,16 62 28 24 0,39 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
284. Slabý Petr
Větrákovi Šroťáci z Útviny
42,4 45,83 36 24 11 44,07 59 26 29 0,49 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
285. Musil Marek
ROXY M. Lázně
42,4 43,48 32 23 10 44,83 58 26 41 0,71 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
286. Jaskowiec Jaroslav
Průšvih B Karlovy Vary
42,3 40,00 36 30 12 42,67 75 32 47 0,63 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
287. Podivín Robert
Gepardi Březová A
42,2 37,50 32 32 12 40,51 79 32 66 0,84 10 0,13 1 0,01 0 0 0 0
288. Keil Jakub
Větrákovi Šroťáci z Útviny
42,1 44,12 36 34 15 46,43 84 39 35 0,42 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
289. Bodnarik Jiří
Nikola B Kraslice
42,0 39,39 36 33 13 43,37 83 36 52 0,63 10 0,12 2 0,02 0 0 0 0
290. Kocek Miroslav
Družba Domino Ostrov
41,9 40,91 36 22 9 43,40 53 23 28 0,53 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
291. Karnoll Antonín
JAGDY Štědrá
41,5 55,17 32 29 16 52,70 74 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Štrebl Pavel
DC Alex Linda
41,5 48,48 36 33 16 47,56 82 39 29 0,35 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
293. Tomany Roman
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
41,5 39,29 36 28 11 44,44 72 32 42 0,58 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
294. Frélich Jiří
Žíla Chodov C
41,5 37,50 32 16 6 41,03 39 16 23 0,59 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
295. Novotná Žaneta
Káňata Alex Sokolov
41,4 51,85 36 27 14 50,72 69 35 13 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Dorážka Jiří
Vendetta A Nová Role
41,3 51,85 32 27 14 49,25 67 33 12 0,18 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
297. Tichý Ervín
DC/TC Kings Tachov
41,3 50,00 36 28 14 47,83 69 33 18 0,26 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
298. Svozil Jiří
Průšvih C Karlovy Vary
41,3 46,67 36 30 14 48,57 70 34 15 0,21 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
299. Bušek Josef
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
41,3 40,91 32 22 9 44,64 56 25 27 0,48 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
300. Vítek Stanislav
Gepardi Březová B
41,3 35,00 36 20 7 39,58 48 19 45 0,94 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
301. Riedl Radek
Mis3 Karlovy Vary
41,2 41,18 36 34 14 40,24 82 33 51 0,62 12 0,15 0 0,00 0 0 0 0
302. Tvrdík Václav
Žíla Chodov F
41,2 40,00 36 25 10 42,37 59 25 32 0,54 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
303. Truhlář František
Bobřici Dasnice
40,8 45,45 28 22 10 44,90 49 22 13 0,27 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
304. Jurečková Lucie
Emzáci Březová
40,7 46,43 36 28 13 44,29 70 31 31 0,44 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
305. Pejsar Milan
RAF Škodíci Hroznětín
40,6 45,45 32 22 10 47,17 53 25 12 0,23 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
306. Vaněček Michal
BACARDI B K. Vary
40,6 36,67 32 30 11 40,85 71 29 44 0,62 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
307. Pilát Pavel
Havrani Dolní Nivy A
40,5 37,50 32 16 6 43,24 37 16 24 0,65 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
308. Bránský Petr
KINO A Rotava
40,3 43,75 32 16 7 47,37 38 18 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
309. Nežatický Štefan
Holíci Jáchymov
40,0 47,62 32 21 10 48,00 50 24 10 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Stávek Přemysl
Fedoraci Sokolov
40,0 45,00 32 20 9 47,92 48 23 6 0,13 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
311. Fialová Tereza
PAPÍRÁK B CHEB
39,8 42,11 32 19 8 43,18 44 19 15 0,34 1 0,02 1 0,02 1 0 0 0
312. Svitáček Ladislav
KINO A Rotava
39,7 43,75 32 16 7 48,65 37 18 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
313. Mikuš Zdeněk
BACARDI A K.Vary
39,7 38,71 32 31 12 41,56 77 32 47 0,61 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
314. Houška Milan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
39,7 33,33 36 30 10 39,47 76 30 54 0,71 14 0,18 0 0,00 0 0 0 0
315. Cimerman Michal
Holíci Jáchymov
39,6 50,00 32 18 9 48,89 45 22 3 0,07 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
316. Vítek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
39,6 41,38 36 29 12 42,86 70 30 31 0,44 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
317. Rohm Tomáš
Hradní páni Loket A
39,6 31,25 32 32 10 36,00 75 27 58 0,77 10 0,13 2 0,03 2 0 0 0
318. Tuček Pavel
Piráti Kino Rotava
39,3 42,86 28 21 9 45,45 55 25 20 0,36 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
319. Heřman Zbyněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
39,3 40,00 32 30 12 43,06 72 31 24 0,33 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
320. Gongor Miroslav
AC Star- Arena Chodov A
39,3 31,58 32 19 6 36,96 46 17 34 0,74 3 0,07 2 0,04 2 0 0 0
321. Kačmařík Lumír
Nikola D Kraslice
39,2 38,24 36 34 13 42,17 83 35 44 0,53 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
322. Kroutilová Miroslava
PAPÍRÁK B CHEB
38,9 42,11 32 19 8 44,68 47 21 14 0,30 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
323. Gubran Štěpán
Bobřici Dasnice
38,7 45,83 28 24 11 42,62 61 26 21 0,34 1 0,02 2 0,03 0 0 0 0
324. Mazanec Ladislav
Termiti Loket
38,7 43,48 36 23 10 44,44 54 24 19 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Tyll Marek
Hradní páni Loket B
38,6 45,00 36 20 9 45,10 51 23 17 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
326. Loviška Antonín
Bakaláři z Aše
38,6 44,12 36 34 15 41,67 84 35 36 0,43 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
327. Ježek Vladimír
Žíla Chodov C
38,6 31,25 32 16 5 41,86 43 18 21 0,49 7 0,16 2 0,05 0 0 0 0
328. Šmídmajer Petr
Sršni Novosedly
38,5 42,86 36 21 9 44,23 52 23 20 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
329. Bock Petr
Nikola B Kraslice
38,4 36,00 36 25 9 38,71 62 24 30 0,48 11 0,18 1 0,02 0 0 0 0
330. Vachálek Pavel
ROXY Hoď víc M.Lázně
38,4 35,00 36 20 7 44,90 49 22 17 0,35 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
331. Mrenica Jan
Kolečko Škodíci A Ostrov
38,4 34,62 36 26 9 40,32 62 25 31 0,50 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
332. Peterka Michal
Kolečko Škodíci A Ostrov
38,4 34,62 36 26 9 37,50 64 24 45 0,70 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
333. Kallay Pavel
Žíla Chodov D
38,3 36,36 36 22 8 41,51 53 22 30 0,57 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
334. Horvát Martin
Káňata Alex Sokolov
38,2 50,00 36 32 16 47,62 84 40 7 0,08 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
335. Vrtil Lukáš
Bagristi Tři Sekery
38,2 35,71 32 28 10 39,39 66 26 42 0,64 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
336. Doležal Ladislav 1982
Žíla Chodov D
37,9 33,33 36 24 8 39,66 58 23 35 0,60 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
337. Falář Pavel
PAPÍRÁK B CHEB
37,8 42,11 32 19 8 44,90 49 22 14 0,29 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
338. Novotný David
ROXY Hoď víc M.Lázně
37,7 36,11 36 36 13 40,48 84 34 42 0,50 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
339. Válek Vladimír
Průšvih C Karlovy Vary
37,5 43,33 36 30 13 43,06 72 31 19 0,26 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
340. Tlustá Kateřina
DC/TC Kings Tachov
37,5 37,50 36 32 12 43,21 81 35 37 0,46 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
341. Lomňančík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
37,5 33,33 36 30 10 34,78 69 24 47 0,68 11 0,16 0 0,00 0 0 0 0
342. Hevkánová Věra
Žíla Chodov E
37,3 40,00 36 30 12 42,67 75 32 30 0,40 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
343. Slezák Jan
AC Star- Arena Chodov A
37,3 28,57 32 28 8 38,03 71 27 59 0,83 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
344. Růžička Manfred
Devil Dogs Chodov
37,1 34,38 36 32 11 40,48 84 34 47 0,56 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
345. Kollár Luděk
Gepardi Březová A
37,1 28,57 32 28 8 37,68 69 26 48 0,70 9 0,13 0 0,00 1 0 0 0
346. Kosmák Michal
Mis3 Karlovy Vary
36,6 40,74 36 27 11 42,65 68 29 22 0,32 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
347. Vrtil Zdeněk
Bagristi Tři Sekery
36,2 36,84 32 19 7 35,71 42 15 22 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
348. Talarčík Michal
Hrobaři Citice
35,9 37,93 36 29 11 41,10 73 30 27 0,37 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
349. Toupal Jiří
Fedoraci Sokolov
35,6 43,75 32 16 7 46,15 39 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Kubalíková Jana
Šabalci Dasnice
35,6 38,46 36 26 10 42,42 66 28 25 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Bartoš Ladislav
Fedoraci Sokolov
35,5 40,91 32 22 9 44,83 58 26 11 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
352. Lapáček Pavel
Mlynáři Habartov
35,4 34,78 36 23 8 35,71 56 20 35 0,63 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
353. Rau Petr
Nikola A Kraslice
35,4 17,65 32 17 3 34,78 46 16 32 0,70 10 0,22 2 0,04 1 0 0 0
354. Máj Jiří
JP Čechie Dalovice
35,3 23,08 32 26 6 30,00 60 18 47 0,78 8 0,13 3 0,05 0 1 0 0
355. Dušek Radek
Střelci Jáchymov
35,2 42,31 32 26 11 42,86 63 27 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
356. Katyinová Monika
Pohodáři Sokolov
35,1 43,48 28 23 10 42,11 57 24 10 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Prokopová Jaroslava
Šviháci Jáchymov
35,0 41,38 36 29 12 41,43 70 29 14 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
358. Krbec Pavel
Větrákovi Šroťáci z Útviny
35,0 33,33 36 18 6 37,50 40 15 17 0,43 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
359. Jelínková Renata
Emzáci Březová
34,9 38,89 36 18 7 39,53 43 17 14 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
360. Horník Karel
Vendetta A Nová Role
34,7 39,29 32 28 11 41,43 70 29 15 0,21 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
361. Poživil Pavel
Žíla Chodov E
34,7 34,29 36 35 12 43,02 86 37 25 0,29 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
362. Biernat Josef
Žíla Chodov B
34,4 29,17 32 24 7 36,07 61 22 41 0,67 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
363. Pokorný Radek
KINO A Rotava
34,1 37,50 32 32 12 40,00 75 30 22 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Pomije Miloslav
Lamy Nejdek
33,8 37,50 32 32 12 40,00 80 32 18 0,23 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
365. Urys František
Žíla Chodov C
33,8 30,00 32 30 9 36,23 69 25 31 0,45 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
366. Švehla Jaroslav
Vokurky XXL M.Lázně
33,8 28,13 32 32 9 30,14 73 22 55 0,75 6 0,08 1 0,01 1 0 0 0
367. Rubáš Jiří
Emzáci Březová
33,6 31,25 36 32 10 38,55 83 32 36 0,43 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
368. Ředina Jiří
PAPÍRÁK B CHEB
33,5 30,00 32 20 6 40,38 52 21 19 0,37 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
369. Hudeček Tomáš
RAF Škodíci Hroznětín
33,4 34,78 32 23 8 42,37 59 25 10 0,17 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
370. Žaloudek Milan
DC Májovka B Tachov
33,3 33,33 32 18 6 37,78 45 17 19 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
371. Harant Jiří
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
33,3 32,14 36 28 9 31,75 63 20 34 0,54 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
372. Chvostal Petr
Žíla Chodov E
33,0 36,67 36 30 11 40,79 76 31 14 0,18 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
373. Sedláček Viktor
Průšvih C Karlovy Vary
32,9 40,00 36 20 8 39,58 48 19 7 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Ogorek Miroslav
Kolečko Škodíci C Ostrov
32,9 37,50 32 16 6 40,48 42 17 9 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
375. Urbánek Jaroslav
Nikola C Kraslice
32,8 38,71 32 31 12 43,04 79 34 3 0,04 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
376. Balát Jan
Vendetta B Nová Role
32,6 32,14 32 28 9 41,18 68 28 13 0,19 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
377. Businská Lenka
Straky z Dyleně M.L.
32,6 31,43 36 35 11 35,71 84 30 39 0,46 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
378. Henková Martina
Garážníci CHEB
32,4 34,62 32 26 9 41,27 63 26 9 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
379. Vainer Václav
ROXY B M. Lázně
32,3 28,57 28 28 8 34,85 66 23 32 0,48 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
380. Dzoba Jan
Lišáci B Bukovany
31,7 23,08 36 26 6 28,33 60 17 43 0,72 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
381. Werner František
Nikola C Kraslice
31,5 37,50 32 16 6 41,46 41 17 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Komárek Bohumil
Fedoraci Sokolov
31,5 33,33 32 18 6 34,15 41 14 11 0,27 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
383. Plzák Radek
Nejistá sezóna Sokolov
31,2 32,26 36 31 10 36,00 75 27 22 0,29 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
384. Šantrůček Jan
Bobři Dasnice
30,7 35,00 32 20 7 36,96 46 17 3 0,07 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
385. Kozel Zdeněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
30,5 29,41 32 17 5 35,00 40 14 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
386. Skála Pavel
Vokurky XXL M.Lázně
30,4 18,18 32 22 4 30,19 53 16 45 0,85 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
387. Duchoň Milan
Káňata Alex Sokolov
30,2 33,33 36 21 7 36,73 49 18 7 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
388. Pavlík Pavel
Dřeváci od Prďocha Sokolov
30,2 26,09 28 23 6 33,93 56 19 24 0,43 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
389. Trefil David
KINO A Rotava
29,5 31,25 32 32 10 36,36 77 28 13 0,17 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
390. Doležal Ladislav 1991
Prďoši Sokolov
29,4 25,00 32 20 5 37,74 53 20 17 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
391. Fojtík Josef
JAGDY Štědrá
28,7 34,62 32 26 9 37,10 62 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Feix Eda
Vendetta B Nová Role
28,0 30,00 32 20 6 33,33 45 15 9 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Zelenková Miluše
Zámecké hroty Sokolov
28,0 27,27 28 22 6 38,18 55 21 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Šubrt Zdeněk
Garážníci CHEB
27,8 27,27 32 22 6 32,00 50 16 15 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
395. Talíř Martin
Fedor - Montík Sokolov
27,3 26,92 28 26 7 34,92 63 22 11 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
396. Šmídmajerová Marie
Úlet Pšov
27,2 23,33 36 30 7 32,89 76 25 28 0,37 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
397. Redlová Martina
Veselý Obušky Cheb
27,2 21,43 36 28 6 29,85 67 20 27 0,40 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
398. Kolda Stanislav
Bobři Dasnice
27,0 31,25 32 16 5 35,00 40 14 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
399. Štrbová Nikola
Fedor - Montík Sokolov
26,3 25,00 28 16 4 34,88 43 15 6 0,14 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
400. Hrubina Lubomír
Rychloslepi Cheb
26,1 26,67 32 30 8 34,21 76 26 10 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
401. Linhart František
BACARDI B K. Vary
26,0 26,32 32 19 5 28,89 45 13 13 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
402. Hanák Patrik
Průšvih C Karlovy Vary
26,0 23,53 36 34 8 32,95 88 29 21 0,24 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
403. Horváth Jiří
Straky z Dyleně M.L.
25,8 10,00 36 20 2 22,92 48 11 47 0,98 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
404. Hlavová Stanislava
Šabalci Dasnice
25,2 22,22 36 27 6 31,75 63 20 15 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
405. Bubla Tomáš
Nikola B Kraslice
24,8 16,67 36 18 3 22,50 40 9 25 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
406. Fiala Jan
PAPÍRÁK B CHEB
24,3 21,05 32 19 4 29,55 44 13 12 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
407. Šedivec Miloslav 1962
Havrani Dolní Nivy B
24,1 28,00 32 25 7 30,51 59 18 1 0,02 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
408. Szablatura Jozef
Hrobaři Citice
24,1 22,58 36 31 7 31,58 76 24 12 0,16 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
409. Srnková Jana
Rychloslepi Cheb
23,7 25,00 32 20 5 30,43 46 14 2 0,04 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
410. Feixová Eliška
Vendetta A Nová Role
23,3 25,00 32 28 7 31,34 67 21 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Burka Petr
Střelci Jáchymov
23,3 22,22 32 18 4 30,95 42 13 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Krauzová Lenka
Hrobaři Citice
23,3 21,43 36 28 6 28,13 64 18 11 0,17 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
413. Buriánek Radek
Lamy Nejdek
23,2 25,00 32 32 8 29,17 72 21 4 0,06 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
414. Fresser Václav
Prďoši Sokolov
23,1 18,75 32 16 3 33,33 42 14 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Hevkán Jindřich
Žíla Chodov E
22,8 16,67 36 18 3 30,43 46 14 14 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Brunclík Petr
Zámecké hroty Sokolov
22,6 18,75 28 16 3 30,77 39 12 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
417. Bachmann Martin
Sršni Novosedly
22,3 21,05 36 19 4 27,27 44 12 10 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Altšmíd Pavel
Bobři Dasnice
22,2 23,08 32 26 6 30,16 63 19 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Hruška Tomáš
Družba Domino Ostrov
22,1 18,18 36 22 4 26,42 53 14 13 0,25 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
420. Hrbková Míša
Veselý Obušky Cheb
22,1 11,11 36 18 2 23,26 43 10 23 0,53 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
421. Slovjakova Andrea
Nejistá sezóna Sokolov
21,9 20,00 36 25 5 27,12 59 16 12 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
422. Pultr Alan
Pohodáři Sokolov
21,9 18,18 28 22 4 30,19 53 16 8 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Drahoňovský Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
21,8 16,67 32 18 3 22,50 40 9 19 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
424. Cimbálník Miroslav
Lamy Nejdek
21,6 21,88 32 32 7 29,33 75 22 3 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Karol Dominik
Nikola D Kraslice
20,7 15,79 36 19 3 23,81 42 10 12 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
426. Svoboda Stanislav
Emzáci Březová
20,5 18,18 36 22 4 29,09 55 16 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Menszer Michal
Rychloslepi Cheb
20,1 16,67 32 30 5 27,03 74 20 10 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
428. Vavříková Nataša
Správná Trefa Cheb
20,0 11,76 28 17 2 22,50 40 9 12 0,30 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
429. Trbušek Jan
Fedoraci Sokolov
19,4 16,67 32 24 4 20,75 53 11 11 0,21 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
430. Macáková Kateřina
Nejistá sezóna Sokolov
18,8 16,67 36 18 3 24,39 41 10 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Dvorský Bronislav
AC Star- Arena Chodov A
18,1 10,53 32 19 2 16,28 43 7 23 0,53 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
432. Greguška Pavel
Bobři Dasnice
18,0 13,64 32 22 3 22,45 49 11 10 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
433. Mareš Jan
Vendetta A Nová Role
17,8 12,50 32 24 3 22,41 58 13 13 0,22 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
434. Veselá Zuzana
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
17,5 15,00 32 20 3 22,73 44 10 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Dunka Pavel
Nejistá sezóna Sokolov
17,4 16,67 36 18 3 23,26 43 10 2 0,05 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
436. Belányi Petr
Veselý Obušky Cheb
15,6 12,00 36 25 3 14,55 55 8 21 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
437. Gubran Stanislav
Bobřici Dasnice
14,7 10,53 28 19 2 18,60 43 8 9 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Božejovský Bohumil
Dřeváci od Prďocha Sokolov
14,4 5,56 28 18 1 18,60 43 8 13 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
439. Machová Šárka
Hrobaři Citice
13,2 9,09 36 33 3 17,33 75 13 13 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Náměstková Eva
KINO A Rotava
9,8 10,00 32 20 2 11,90 42 5 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Siváková Tereza
Rychloslepi Cheb
9,0 5,56 32 18 1 12,50 40 5 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Machala František
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  100,00 32 12 12 82,76 29 24 20 0,69 3 0,10 0 0,00 4 0 0 0
443. Duna Roman
Nikola C Kraslice
  100,00 32 11 11 88,00 25 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Kazda Jaroslav
Pohodáři Sokolov
  100,00 28 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Nesnídalová Martina
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  100,00 32 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Hron Vladimír
Nikola C Kraslice
  100,00 32 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Krčínová Petra
Mlynáři Habartov
  100,00 36 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Vašek Jaroslav
DC Gorily Sadov
  90,91 32 11 10 77,78 27 21 8 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Sedlák David
Šipkaři Oloví
  87,50 32 8 7 75,00 20 15 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
450. Trubač Ladislav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  87,50 32 8 7 70,00 20 14 7 0,35 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
451. Nýmanský Jiří
DC U Hnáta Citice
  83,33 36 12 10 75,86 29 22 21 0,72 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
452. Frýdek Michal
Průšvih B Karlovy Vary
  80,00 36 5 4 66,67 12 8 4 0,33 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
453. Černý Vlastimil
DC Alex Sokolov
  80,00 36 5 4 64,29 14 9 10 0,71 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
454. Semera Jiří
Vendetta B Nová Role
  78,57 32 14 11 68,57 35 24 16 0,46 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
455. Voráček David
BACARDI B K. Vary
  75,00 32 12 9 65,52 29 19 14 0,48 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
456. Altšmíd Vladimír
Bobři Dasnice
  75,00 32 12 9 64,52 31 20 10 0,32 3 0,10 2 0,06 1 0 0 0
457. Šíp Jiří
DC Gorily Sadov
  75,00 32 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
458. Ogorková Klára
Kolečko Škodíci C Ostrov
  75,00 32 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Kolbaský Lukáš
ROXY B M. Lázně
  75,00 28 4 3 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
460. Jirásek Tomáš
Bagristi Tři Sekery
  72,73 32 11 8 64,29 28 18 19 0,68 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
461. Vrábík Jaroslav
Permoni Krásno
  70,59 36 17 12 63,41 41 26 11 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
462. Sedlář Bohuslav
cz Kahan Vintířov
  70,00 32 10 7 65,22 23 15 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Tutsch Robert
DC Májovka A Tachov
  70,00 36 10 7 65,22 23 15 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
464. Pumrová Michaela
Žíla Chodov E
  68,75 36 16 11 67,57 37 25 33 0,89 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
465. Spruzsanský Tomáš
Kolečko Škodíci A Ostrov
  68,75 36 16 11 61,90 42 26 32 0,76 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
466. Hasman Jiří
J.P.M. Ryvalové Cheb
  66,67 36 12 8 58,62 29 17 18 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
467. Novák Miroslav
Bagristi Tři Sekery
  66,67 32 9 6 58,33 24 14 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
468. Anténe Roman
Fedor - Montík B Sokolov
  66,67 36 3 2 71,43 7 5 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Koch Radek 2005
DC Gorily Sadov
  66,67 32 3 2 57,14 7 4 0 0,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
470. Ekl Jiří
DC Sporťáci Texas Cheb
  64,71 36 17 11 64,10 39 25 20 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
471. Hochmann František
Kolečko Škodíci B Ostrov
  63,64 36 11 7 64,00 25 16 18 0,72 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
472. Iser Albert
DC Gorily Sadov
  63,64 32 11 7 60,00 25 15 13 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Schaffer Antonín
Lišáci B Bukovany
  62,50 36 16 10 56,10 41 23 36 0,88 7 0,17 2 0,05 0 0 0 0
474. Lipavský Ladislav
Větrákovi Šroťáci z Útviny
  62,50 36 16 10 55,81 43 24 18 0,42 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
475. Kašpárek František
Havrani Dolní Nivy B
  62,50 32 8 5 57,14 21 12 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
476. Bajzík Josef 1993
Šipkaři Oloví
  62,50 32 8 5 55,00 20 11 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Hofmistrová Eva
Bagristi Tři Sekery
  62,50 32 8 5 50,00 20 10 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
478. Hron Dalibor
RAF Škodíci Hroznětín
  61,54 32 13 8 54,84 31 17 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
479. Šantora Jaroslav
Fedor - Montík B Sokolov
  60,00 36 10 6 63,64 22 14 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
480. Maršík Josef
Žíla Chodov B
  58,33 32 12 7 58,62 29 17 32 1,10 12 0,41 0 0,00 2 0 0 0
481. Nekola Petr
Kolečko Škodíci A Ostrov
  58,33 36 12 7 58,06 31 18 19 0,61 5 0,16 2 0,06 0 0 0 0
482. Duben Stanislav
Fedorheads Sokolov
  58,33 36 12 7 57,14 28 16 17 0,61 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
483. Pikrt Michal
Žíla Chodov F
  58,33 36 12 7 53,57 28 15 24 0,86 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
484. Kučera Kamil
Zámecké hroty Sokolov
  58,33 28 12 7 53,13 32 17 14 0,44 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
485. Hodan Miroslav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  57,14 32 14 8 58,06 31 18 9 0,29 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
486. Oplt Michal
JP Čechie Dalovice
  57,14 32 14 8 57,14 35 20 27 0,77 10 0,29 1 0,03 2 0 0 0
487. Došlý Pavel
Fedorheads Sokolov
  57,14 36 7 4 60,00 15 9 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
488. Burda Jiří
ROXY M. Lázně
  57,14 32 7 4 52,94 17 9 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
489. Záliš Pavel
DC/TC Kings Tachov
  56,25 36 16 9 55,00 40 22 16 0,40 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
490. Kumbera Václav
Termiti Loket
  55,56 36 9 5 52,00 25 13 14 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
491. Wendler Ladislav
60 sro Nejdek
  55,56 32 9 5 47,83 23 11 13 0,57 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
492. Tauber Jan
Nikola B Kraslice
  52,94 36 17 9 47,50 40 19 19 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
493. Löffler Karel
Drahomíra Karlovy Vary
  50,00 36 16 8 48,72 39 19 30 0,77 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
494. Pilátová Lucie
Havrani Dolní Nivy A
  50,00 32 14 7 50,00 30 15 9 0,30 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
495. Bůžek Ludvík
Racek B52 B Karlovy Vary
  50,00 32 14 7 45,95 37 17 22 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
496. Dušek Petr
Paštiky Stará Chodovská
  50,00 36 14 7 45,71 35 16 24 0,69 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
497. Fáměra Michal
Lázeňáci Mariánské Lázně
  50,00 32 12 6 53,85 26 14 14 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
498. Štrosová Zdena
PAPÍRÁK B CHEB
  50,00 32 12 6 53,33 30 16 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
499. Bachmann Antonín
JAGDY Štědrá
  50,00 32 12 6 51,72 29 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Revainec Augustýn
Permoni Krásno
  50,00 36 12 6 50,00 32 16 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Boudný David
Střelci Jáchymov
  50,00 32 12 6 50,00 30 15 2 0,07 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
502. Šiba Jiří
Pohodáři Sokolov
  50,00 28 12 6 50,00 28 14 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Brandtl Petr
Nikola C Kraslice
  50,00 32 12 6 48,15 27 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Krejčí Pavel 1967
DC Gorily Sadov
  50,00 32 10 5 52,17 23 12 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Tichý Jakub
Lázeňáci Mariánské Lázně
  50,00 32 10 5 52,00 25 13 19 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Hylská Jana
Fedor - Montík B Sokolov
  50,00 36 10 5 44,00 25 11 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Chabera Pavel
Devil Dogs Chodov
  50,00 36 8 4 57,14 21 12 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
508. Walter Miroslav
Emzáci Březová
  50,00 36 8 4 52,38 21 11 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
509. Mrázek Lukáš
Racek B52 B Karlovy Vary
  50,00 32 8 4 44,44 18 8 13 0,72 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
510. Man Petr
Termiti Loket
  50,00 36 6 3 53,85 13 7 12 0,92 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
511. Nesnídal Zdeněk
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  50,00 32 4 2 60,00 10 6 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Kubal Jan
Veselý Obušky Cheb
  50,00 36 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Madaras Miroslav
Pohodáři Sokolov
  50,00 28 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Elbl Martin
Kolečko Škodíci B Ostrov
  50,00 36 4 2 50,00 8 4 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Počta Tomáš
Úlet Spirála Pšov
  50,00 36 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Eftimov Michal
Gepardi Březová A
  50,00 32 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Němec David
BACARDI B K. Vary
  50,00 32 4 2 44,44 9 4 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
518. Janoušek Pavel
DC Májovka B Tachov
  50,00 32 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Lepič Jaroslav
Nikola C Kraslice
  50,00 32 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Ogorková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  50,00 32 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Beran Stanislav
Boční vítr Lomnice
  50,00 32 2 1 40,00 5 2 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
522. Berky Jiří
Termiti Loket
  47,06 36 17 8 50,00 42 21 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
523. Henková Michaela
Chebští Mimoňi
  46,67 32 15 7 47,06 34 16 22 0,65 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
524. Fiala František
Šipkaři Oloví
  45,45 32 11 5 44,44 27 12 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Gajdošová Jitka
Pohodáři Sokolov
  45,45 28 11 5 44,00 25 11 3 0,12 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
526. Chrenáková Jana
Nejistá sezóna Sokolov
  45,45 36 11 5 41,67 24 10 6 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
527. Jüthner Radek
DC Májovka B Tachov
  44,44 32 9 4 45,45 22 10 10 0,45 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
528. Carva Zdeněk
Větrákovi Šroťáci z Útviny
  43,75 36 16 7 48,72 39 19 7 0,18 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
529. Cenek Zbyněk
Žíla Chodov D
  43,75 36 16 7 44,44 36 16 13 0,36 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
530. Boček Josef
Gepardi Březová B
  43,75 36 16 7 42,86 35 15 25 0,71 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
531. Hluchý Roman
RAF Škodíci Hroznětín
  42,86 32 14 6 41,18 34 14 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Gerla Tomáš
Panteři Maršovy Chody
  42,86 32 14 6 40,00 35 14 20 0,57 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
533. Tancoš Gejza
cz Kahan Vintířov
  42,86 32 14 6 37,14 35 13 17 0,49 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
534. Káca Tomáš
Piráti Kino Rotava
  42,86 28 7 3 47,06 17 8 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
535. Tomek Michal
Správná Trefa Cheb
  42,86 28 7 3 45,00 20 9 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Hirsch David
Drahomíra Karlovy Vary
  41,67 36 12 5 44,83 29 13 8 0,28 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
537. Latislav Karel
Piráti Kino Rotava
  41,67 28 12 5 44,44 27 12 8 0,30 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
538. Donda Pavel
Zámecké hroty Sokolov
  41,67 28 12 5 43,33 30 13 5 0,17 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
539. Scheinkönig Rostislav
Hvězdní Vodníci Sokolov
  40,00 32 15 6 42,11 38 16 14 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
540. Horák Jiří
Hvězdní Vodníci Sokolov
  40,00 32 10 4 37,50 24 9 4 0,17 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
541. Jor Jaroslav
Nikola B Kraslice
  40,00 36 10 4 37,50 24 9 18 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Šulek Štefan
Havrani Dolní Nivy B
  40,00 32 10 4 36,36 22 8 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Bureš Pavel
Káňata Alex Sokolov
  40,00 36 5 2 42,86 14 6 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
544. Drážďanský František
Žíla Chodov B
  40,00 32 5 2 41,67 12 5 13 1,08 2 0,17 1 0,08 0 0 0 0
545. Sadlík Jiří
Drápalíci s.r.o. Planá
  40,00 32 5 2 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Šedivý Jakub
Paštiky Stará Chodovská
  38,46 36 13 5 47,06 34 16 12 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
547. Doležel Pavel
Paštiky Stará Chodovská
  38,46 36 13 5 40,63 32 13 13 0,41 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
548. Kozák Slavomír
DC Májovka B Tachov
  37,50 32 8 3 47,62 21 10 11 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Košťál Jan
DC Májovka B Tachov
  37,50 32 8 3 38,89 18 7 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Dušková Zdenka
Střelci Jáchymov
  37,50 32 8 3 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Cicvárek David
Kolečko Škodíci C Ostrov
  36,36 32 11 4 40,00 25 10 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Kusenda Petr 1988
Sršni Novosedly
  36,36 36 11 4 37,04 27 10 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Pešan Milan
Havrani Dolní Nivy B
  35,71 32 14 5 39,39 33 13 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Vojtek Jindřich
Racek B52 B Karlovy Vary
  35,71 32 14 5 39,39 33 13 9 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
555. Cíl Vladimír
Lázeňáci Mariánské Lázně
  35,71 32 14 5 38,24 34 13 9 0,26 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
556. David Pavel
Káňata Alex Sokolov
  35,71 36 14 5 38,24 34 13 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Novotný Karel
DC Májovka B Tachov
  33,33 32 15 5 41,67 36 15 27 0,75 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
558. Gažák Miroslav
Nikola C Kraslice
  33,33 32 12 4 43,33 30 13 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Patrák Tomáš
Mlynáři Habartov
  33,33 36 9 3 38,10 21 8 3 0,14 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
560. Dobeš Martin
Nikola A Kraslice
  33,33 32 6 2 40,00 15 6 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
561. Havlíková Andrea
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  33,33 32 6 2 37,50 16 6 9 0,56 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
562. Kadlec Miroslav
Nikola C Kraslice
  33,33 32 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Kusenda Petr 1963
Sršni Novosedly
  33,33 36 3 1 44,44 9 4 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Kusík František
cz Kahan Vintířov
  33,33 32 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Podzimková Michaela
Družba Domino Ostrov
  33,33 36 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Fidler František
Veselý Obušky Cheb
  30,77 36 13 4 42,86 35 15 30 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Nováková Renata
Bagristi Tři Sekery
  30,77 32 13 4 35,29 34 12 24 0,71 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
568. Vaněk Lubomír
Střelci Jáchymov
  30,00 32 10 3 42,31 26 11 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Šíma Rudolf
Pohodáři Sokolov
  30,00 28 10 3 36,36 22 8 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
570. Kubále Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
  30,00 32 10 3 34,78 23 8 16 0,70 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
571. Bílý Michael
Žíla Chodov D
  30,00 36 10 3 33,33 24 8 12 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
572. Veselý František
Straky z Dyleně M.L.
  29,41 36 17 5 42,22 45 19 18 0,40 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
573. Maščeník Martin
Nikola B Kraslice
  28,57 36 7 2 40,00 20 8 7 0,35 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
574. Větrovcová Dana
Permoni Krásno
  28,57 36 7 2 25,00 16 4 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Zavřel Dušan
Žíla Chodov E
  26,67 36 15 4 37,14 35 13 12 0,34 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
576. Virág Matůž
Drápalíci s.r.o. Planá
  26,67 32 15 4 35,14 37 13 12 0,32 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
577. Kašpar Oldřich
Tipáč Nejdek
  26,67 36 15 4 31,58 38 12 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Moule Vilém
Hrobaři Citice
  25,00 36 16 4 34,15 41 14 11 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Voves Roman
DC Alex Sokolov
  25,00 36 16 4 30,77 39 12 16 0,41 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
580. Veres Peter
Rychloslepi Cheb
  25,00 32 12 3 32,14 28 9 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Dietl Martin
Hvězdní Vodníci Sokolov
  25,00 32 12 3 29,63 27 8 8 0,30 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
582. Bachmann Václav
JAGDY Štědrá
  25,00 32 12 3 28,00 25 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Janík Richard
Žíla Chodov F
  25,00 36 12 3 23,08 26 6 7 0,27 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
584. Sýkora Jindřich 1995
DC Májovka B Tachov
  25,00 32 8 2 43,48 23 10 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Lukeš Pavel
Devil Dogs Chodov
  25,00 36 8 2 40,91 22 9 8 0,36 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
586. Koleňák Josef
Bagristi Tři Sekery
  25,00 32 8 2 38,10 21 8 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Jirásek Martin
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
  25,00 32 8 2 36,84 19 7 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Karpiš Tomáš
Vendetta A Nová Role
  25,00 32 8 2 35,00 20 7 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Mazanec Jiří
Bagristi Tři Sekery
  25,00 32 8 2 29,41 17 5 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
590. Tomašcová Marie
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
  25,00 32 8 2 27,78 18 5 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Bajzík Josef 1965
Šipkaři Oloví
  25,00 32 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Neudert Jakub
Termiti Loket
  25,00 36 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Kirchner Josef
AC Star- Arena Chodov B
  25,00 32 4 1 33,33 9 3 4 0,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
594. Lukeš Vojtěch
DC Májovka A Tachov
  25,00 36 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Trkovský Václav
Sršni Novosedly
  25,00 36 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Čižnár Alexander
Žíla Chodov D
  25,00 36 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Hudáková Vlasta
60 sro Nejdek
  25,00 32 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Muchka Miroslav
60 sro Nejdek
  25,00 32 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Jetenský Stanislav
DC Alex Linda
  25,00 36 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Jírová Kateřina
Gepardi Březová B
  25,00 36 4 1 25,00 8 2 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
601. Gubčo Danek
KINO A Rotava
  25,00 32 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Koller Michal
Žíla Chodov F
  25,00 36 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Kašpárek Martin
JAGDY Štědrá
  23,08 32 13 3 33,33 33 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Kučera Richard
Mlynáři Habartov
  23,08 36 13 3 32,35 34 11 6 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
605. Kejvalová Anna
Vendetta A Nová Role
  23,08 32 13 3 24,14 29 7 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Kolouvek Martin
Nikola B Kraslice
  22,22 36 9 2 34,78 23 8 12 0,52 2 0,09 2 0,09 0 0 0 0
607. Bařina Vlastimil
cz Kahan Vintířov
  22,22 32 9 2 28,57 21 6 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Karol Milan
Nikola D Kraslice
  21,43 36 14 3 36,11 36 13 12 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
609. Suchý Richard
Nikola C Kraslice
  21,43 32 14 3 32,43 37 12 3 0,08 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
610. Junker Vilem
Paštiky Stará Chodovská
  21,43 36 14 3 31,43 35 11 7 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
611. Černý Václav
Havrani Dolní Nivy A
  20,00 32 15 3 36,59 41 15 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Lískovský Vladislav
Káňata Alex Sokolov
  20,00 36 10 2 29,17 24 7 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Špalek Patrik
DC U Hnáta Citice
  20,00 36 10 2 22,73 22 5 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
614. Růžička Tomáš
DC U Hnáta Citice
  20,00 36 5 1 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Nový Pavel
Nejistá sezóna Sokolov
  18,75 36 16 3 31,58 38 12 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Prokůpek Jiří
Šviháci Jáchymov
  18,75 36 16 3 30,95 42 13 11 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Dunka Petr
Nejistá sezóna Sokolov
  18,18 36 11 2 20,00 25 5 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Bubla Jan
Nikola B Kraslice
  17,65 36 17 3 36,17 47 17 28 0,60 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
619. Kašpárek Miloslav
JAGDY Štědrá
  16,67 32 12 2 27,59 29 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Kysilka Marek
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
  16,67 36 12 2 25,00 28 7 19 0,68 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
621. Kupec Roman
Správná Trefa Cheb
  16,67 28 6 1 38,89 18 7 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
622. Bolech Ivan
DC Májovka A Tachov
  16,67 36 6 1 37,50 16 6 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
623. Kopetzký Karel
Vendetta B Nová Role
  16,67 32 6 1 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Halabrín Jan
Úlet Spirála Pšov
  16,67 36 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Šindelář Pavel
Fedorheads Sokolov
  16,67 36 6 1 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Odleváková Zdeňka
Úlet Pšov
  14,29 36 14 2 28,57 35 10 8 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
627. Hendrych David
Žíla Chodov C
  14,29 32 14 2 21,88 32 7 5 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
628. Krásová Jana
Žíla Chodov F
  14,29 36 7 1 25,00 16 4 5 0,31 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
629. Tomášek Pavel
DC Májovka A Tachov
  14,29 36 7 1 25,00 16 4 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Patrák Rudolf
Mlynáři Habartov
  14,29 36 7 1 23,53 17 4 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
631. Riedlová Štěpánka
Mis3 Karlovy Vary
  14,29 36 7 1 18,75 16 3 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Süssner Jaroslav
Mis3 Karlovy Vary
  12,50 36 8 1 22,22 18 4 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
633. Tokär Michal
60 sro Nejdek
  12,50 32 8 1 21,05 19 4 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
634. Večeřa Karel
Žíla Chodov D
  12,50 36 8 1 21,05 19 4 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Václavský Miroslav
Pašáci Alex
  11,11 28 9 1 30,43 23 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Jelínek Vlastimil
AC Star- Arena Chodov A
  11,11 32 9 1 15,00 20 3 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Hojda Michal
Vokurky XXL M.Lázně
  10,00 32 10 1 17,39 23 4 7 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Gamrot Petr
Veselý Obušky Cheb
  9,09 36 11 1 22,22 27 6 8 0,30 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
639. Káca Libor
Žíla Chodov B
  8,33 32 12 1 20,69 29 6 28 0,97 2 0,07 1 0,03 1 0 0 0
640. Nohová Pavla
Nejistá sezóna Sokolov
  8,33 36 12 1 20,69 29 6 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. PolcarDavid
Prďoši Sokolov
  8,33 32 12 1 14,81 27 4 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Vítová Helena
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
  7,69 36 13 1 19,35 31 6 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
643. Maidl Hynek
Rychloslepi Cheb
  7,14 32 14 1 18,75 32 6 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Uxa Milan
ROXY M. Lázně
  0,00 32 13 0 16,13 31 5 10 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Moravčík Vlasta
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 28 13 0 13,33 30 4 2 0,07 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
646. Kiss Jiří
Žíla Chodov F
  0,00 36 9 0 5,26 19 1 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Redl Vlastimil
Veselý Obušky Cheb
  0,00 36 9 0 5,26 19 1 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Paštéka Ladislav
Paštiky Stará Chodovská
  0,00 36 8 0 15,79 19 3 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Hudák Roman
Nikola B Kraslice
  0,00 36 7 0 12,50 16 2 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Hlůžek Robert
RAF Škodíci Hroznětín
  0,00 32 7 0 6,67 15 1 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Vašíček Miroslav
Bakaláři z Aše
  0,00 36 6 0 20,00 15 3 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
652. Oplt Václav
Průšvih C Karlovy Vary
  0,00 36 6 0 14,29 14 2 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
653. Vrána Jiří
DC U Hnáta Citice
  0,00 36 6 0 0,00 12 0 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Šikýř Pavel
Šviháci Jáchymov
  0,00 36 5 0 23,08 13 3 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Lupša Richard
DC/TC Kings Tachov
  0,00 36 5 0 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Vavřík Jan
Správná Trefa Cheb
  0,00 28 5 0 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Frélichová Ivana - DOPLNIT RČ
Hrobaři Citice
  0,00 36 5 0 9,09 11 1 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Zoň Petr
Panteři Maršovy Chody
  0,00 32 5 0 9,09 11 1 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Škarda Jan
Gepardi Březová B
  0,00 36 4 0 27,27 11 3 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
660. Altšmíd Petr
Bobři Dasnice
  0,00 32 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Sommer Petr
Bobřici Dasnice
  0,00 28 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Bandová Jenifer
Rychloslepi Cheb
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Harušťák Martin
Žíla Chodov F
  0,00 36 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Krautschneiderová Radomíra
Holíci Jáchymov
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Mašková Ivana
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Polák Jiří
Boční vítr Lomnice
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Fuchs Pavel 1964
Žíla Chodov B
  0,00 32 4 0 0,00 8 0 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
668. Rajtolarová Patricie
Racek B52 B Karlovy Vary
  0,00 32 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Martak Jiří
Nikola C Kraslice
  0,00 32 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Žáček František
DC Alex Linda
  0,00 36 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Košař Marcel
Nikola D Kraslice
  0,00 36 2 0 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Mikulášek Jiří
Střelci Jáchymov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Mlčáková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Suk Milan
Úlet Spirála Pšov
  0,00 36 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Abrahám Petr
Racek B52 B Karlovy Vary
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Fiala Ladislav
Hrobaři Citice
  0,00 36 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Slovjakova Jitka
Nejistá sezóna Sokolov
  0,00 36 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Kalamár Jindřich
Nikola B Kraslice
  0,00 36 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Müller Tomáš
Garážníci CHEB
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Nehasilová Diana
AC Star- Arena Chodov B
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 2 1,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
681. Pešan Lukáš
Nikola D Kraslice
  0,00 36 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Weiszdornová Dana
DC Sporťáci Texas Cheb
  0,00 36 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Zadáková Alena
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 18:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 18:59:44