Statistika hráčů
UŠO > Karlovarský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Poživil František
Žíla Chodov A
130,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 6 1,50 2 0,50 0 0,00 2 0 0 0
2. Ševčík Leoš
JP Čechie Dalovice
121,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 15 1,88 3 0,38 0 0,00 2 0 0 0
3. Andráško Milan
Žíla Chodov A
115,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 6 1,50 1 0,25 0 0,00 1 0 0 0
4. Grillo Milan
AC Star- Arena Chodov B
106,7 100,00 4 4 4 88,89 9 8 13 1,44 4 0,44 1 0,11 1 0 0 0
5. Král Vratislav
AC Star- Arena Chodov B
103,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 13 1,44 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
6. Slezák Jan
DC Rybičky Chodov
102,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 3 0,75 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
7. Černý Josef
Nikola A Kraslice
102,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 16 1,78 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
8. Švehla Ladislav
DC Sporťáci Texas Cheb
100,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 4 1,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
9. Krejčí Pavel
Panteři Maršovy Chody
98,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 14 1,56 0 0,00 1 0,11 1 0 0 0
10. Man Petr
Termiti Loket
97,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
11. Mrenica Jan
Kolečko Škodíci A Ostrov
97,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 7 0,88 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
12. Vavřík Petr
Správná Trefa Cheb
97,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 5 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Fuchs Pavel 1964
Žíla Chodov B
96,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
14. Felenda Martin
Družba Domino Ostrov
95,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
15. Šmídmajer Jaroslav
Úlet Pšov
95,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 6 0,67 0 0,00 0 0 0 0
16. Vodenka Petr
DC Rybičky Chodov
95,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
17. Künzl Zdeněk
Havrani Dolní Nivy A
93,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
18. Maron Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
93,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
19. Podlaha Jaromír 1990
Hvězdní Vodníci Sokolov
93,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 3 0,38 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
20. Trbušek Jan
Fedorheads A Sokolov
93,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 8 0,89 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
21. Jeníček Petr
Termiti Loket
92,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
22. Weisdorn Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
92,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
23. Gamrot Petr
Veselý Obušky Cheb
92,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
24. Slováková Jitka
Permoni Krásno
92,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
25. Fuchs Pavel 1989
Žíla Chodov A
90,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 7 0,70 0 0,00 0 0 0 0
26. Vrábík Jaroslav
Permoni Krásno
90,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Buberle Jan
Gepardi Březová A
90,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 9 1,00 3 0,33 1 0,11 1 1 0 0
28. Kot Marcel
AC Star- Arena Chodov C
89,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 1 0 0
29. Fojtík Václav
Žíla Chodov D
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
30. Počta Tomáš
Permoni Krásno
88,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Svitáček Ladislav
Kino A Rotava
88,3 100,00 4 3 3 100,00 6 6 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
32. Fiala Miroslav
Kolečko Škodíci B Ostrov
88,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 10 1,00 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
33. Trubač Ladislav
Medáci SeaBowling Karlovy Vary
87,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Nesnídal Zdeněk
Medáci SeaBowling Karlovy Vary
86,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Gibiec Karel
Žíla Chodov B
86,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 13 1,63 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
36. Demeter Zdeněk
Termiti Loket
85,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
37. Nechutný Zdeněk
Hvězdní Vodníci Sokolov
85,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
38. Koky Filip
AC Star- Arena Chodov B
85,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 15 1,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
39. Altšmíd Vladimír
Bobři Dasnice
85,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Jaroš Radek
Tipáč Nejdek
84,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Loučim René
Kolečko Škodíci B Ostrov
83,6 100,00 4 4 4 72,73 11 8 16 1,45 2 0,18 0 0,00 1 0 0 0
42. Šimůnek Milan
Žíla Chodov B
83,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 11 1,10 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
43. Hála Petr
Nikola D Kraslice
82,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 11 1,38 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
44. Spůra Petr
Holíci Jáchymov
82,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
45. Tunkiv Štepan
Průšvih B Karlovy Vary
81,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 9 1,13 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
46. Joneš Jan
60 sro Nejdek
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
47. Jíra Ladislav
Gepardi Březová B
80,9 100,00 4 4 4 72,73 11 8 13 1,18 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
48. Urys Jan
Žíla Chodov C
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
49. Vavřík Jiří
Ho-Wada Aš
80,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
50. Štrunc Pavel
ŠK Luna A Mariánské Lázně
79,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 5 0,50 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
51. Zužo Štefan
60 sro Nejdek
78,8 100,00 4 3 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 1 0 0 0
52. Vavřín Miroslav
Papírák A CHEB
78,4 100,00 8 8 8 84,21 19 16 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Novotný David
Hrošíci z Roxy M. Lázně
77,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Šír Pavel
Straky z Dyleně M.L.
77,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
55. Šedivec Miloslav 1991
Havrani Dolní Nivy B
77,1 100,00 4 3 3 85,71 7 6 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Vetchý Tomáš
Boční vítr Lomnice
76,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
57. Hlaváček Jiří
ŠK Luna A Mariánské Lázně
76,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 6 0,75 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
58. Kašpárek František
Havrani Dolní Nivy B
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
59. Kováč Petr
Kolečko Škodíci C Ostrov
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
60. Vaško Michal
Žíla Chodov A
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Bauer Lukáš
Průšvih C Karlovy Vary
75,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Jirásek Tomáš
Bagristi Tři Sekery
75,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
63. Jeřábek Tomáš
Bobřici Dasnice
75,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 11 1,22 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
64. Ježek Vladimír
Žíla Chodov C
75,0 100,00 4 3 3 75,00 8 6 3 0,38 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
65. Voleský Zdeněk
Panteři Maršovy Chody
75,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
66. Linda Ladislav
DC Alex Linda
73,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
67. Imrich Martin
Fedorheads A Sokolov
73,3 100,00 4 4 4 66,67 12 8 12 1,00 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
68. Gerstner Robert
JP Čechie Dalovice
73,3 75,00 4 4 3 66,67 9 6 11 1,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
69. Kuruc Ondřej
Hradní páni Loket A
73,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 15 1,67 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
70. Kratochvíl Michael
Piráti Kino Rotava
73,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Vopička František
ŠK Luna B Mariánské Lázně
73,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
72. Havel Josef
Permoni Krásno
72,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Voráček David
Bacardi B K. Vary
72,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
74. Redlová Martina
Veselý Obušky Cheb
70,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Tuček Pavel
Piráti Kino Rotava
70,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Rambousek Pavel
DC Sporťáci Texas Cheb
70,0 100,00 4 4 4 72,73 11 8 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
77. Větrovcová Dana
Permoni Krásno
70,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Kolísek Karel
Pašáci Alex
70,0 100,00 4 2 2 66,67 6 4 6 1,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
79. Kroutilová Miroslava
Papírák B CHEB
70,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 4 0,44 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
80. Steidl František
Žíla Chodov A
70,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
81. Boško Jan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
70,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
82. Špindler Jiří
ROXY M. Lázně
70,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
83. Smrštík Michal
Lišáci B Bukovany
70,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 12 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Vítek Bohuslav
Gepardi Březová B
70,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
85. Gabriel Karel
Gepardi Březová A
70,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 11 1,10 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
86. Ježek Michal
Paštiky Stará Chodovská A
69,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 13 1,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Krůta Radek
Průšvih B Karlovy Vary
69,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
88. Majerech Matěj
Šipkaři Oloví
68,9 75,00 4 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
89. Zajačik Miloš
Fedor - Montík Sokolov
68,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Malinovský Jiří 1972
Vokurky XXL M.Lázně
68,2 50,00 4 4 2 45,45 11 5 11 1,00 3 0,27 1 0,09 0 2 0 0
91. Hochmann František
Kolečko Škodíci B Ostrov
68,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
92. Suk Milan
Úlet Spirála Pšov
68,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
93. Waldman Rudolf
Vendetta B Nová Role
67,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Dudek Miroslav 1969
Fedor - Montík B Sokolov
67,3 100,00 4 4 4 72,73 11 8 2 0,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
95. Koch Radek
DC Gorily Sadov
66,7 75,00 4 4 3 77,78 9 7 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Toušek David
Paštiky Stará Chodovská A
66,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Jílek Karel
Tipáč Nejdek
66,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
98. Císler Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
65,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Iser Albert
DC Gorily Sadov
65,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Luhan Jaroslav
Garážníci CHEB
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
101. Vaněček Michal
Bacardi B K. Vary
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Bolik Zdeněk
Nikola D Kraslice
64,4 75,00 4 4 3 66,67 9 6 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
103. Klauz Jaroslav
Žíla Chodov C
64,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Mašek Jiří
Fedor - Montík Sokolov
64,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Kubále Jiří
Papírák A CHEB
63,7 75,00 8 8 6 73,68 19 14 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Skorka Jakub
Mis3 Karlovy Vary
63,6 100,00 4 4 4 72,73 11 8 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Sýkora Jaroslav
Holíci Jáchymov
63,3 75,00 4 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Ohnesorg Jiří
Kino A Rotava
63,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
109. Syřiště Pavel
Papírák A CHEB
62,9 83,33 8 6 5 71,43 14 10 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Drážďanský František
Žíla Chodov F
62,8 62,50 8 8 5 55,56 18 10 16 0,89 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
111. Švec Karel
Nikola C Kraslice
62,2 75,00 4 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Fidler František
Bobři Dasnice
61,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Horváth Ladislav
Žíla Chodov B
61,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
114. Kirchner Josef
AC Star- Arena Chodov C
61,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
115. Mazanec Ladislav
Termiti Loket
61,7 100,00 4 2 2 66,67 6 4 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
116. John Jiří
Žíla Chodov F
61,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 18 0,90 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
117. Maxa Jiří
Hrošíci z Roxy M. Lázně
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Slíva Jan
Piráti Kino Rotava
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Trefil David
Kino A Rotava
61,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Hůlka Jiří
Racek B52 B Karlovy Vary
61,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
121. Talán Radek
Papírák A CHEB
61,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
122. Hošek Pavel
Tipáč Nejdek
60,9 75,00 4 4 3 54,55 11 6 4 0,36 6 0,55 0 0,00 0 0 0 0
123. Bubla Tomáš
Nikola B Kraslice
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Feix Eda
Vendetta B Nová Role
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
125. Gitter František
Šipkaři Oloví
60,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
126. Vítek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
60,0 66,67 4 3 2 62,50 8 5 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
127. Kantor Jaroslav
Nikola A Kraslice
60,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 7 0,70 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
128. Šťastný Martin
Racek B52 B Karlovy Vary
60,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 9 0,90 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
129. Horvát Josef
Hrošíci z Roxy M. Lázně
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
130. Slekovič David
JP Čechie Dalovice
59,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
131. Čech Rostislav
Holíci Jáchymov
58,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
132. Vrtil Lukáš
Bagristi Tři Sekery
58,2 75,00 4 4 3 54,55 11 6 7 0,64 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
133. Pliskva Jaroslav
Medáci SeaBowling Karlovy Vary
58,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Businská Lenka
Straky z Dyleně M.L.
58,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
135. Grman Karel
Průšvih B Karlovy Vary
58,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
136. Trnka Jiří
AC Star- Arena Chodov B
58,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
137. Pálko Jan
Hradní páni Loket A
57,8 50,00 4 4 2 55,56 9 5 11 1,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
138. Čepila Jan
Havrani Dolní Nivy A
57,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 7 0,88 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
139. Havlík Oldřich
Lišáci B Bukovany
57,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
140. Beránek Petr
Medáci SeaBowling Karlovy Vary
57,3 75,00 4 4 3 63,64 11 7 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
141. Zelenka Michal
Kolečko Škodíci B Ostrov
57,3 75,00 4 4 3 54,55 11 6 12 1,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
142. Svozil Jiří
Průšvih C Karlovy Vary
56,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
143. Vyšata Luboš
Havrani Dolní Nivy B
56,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Sojka Jiří
Ho-Wada Aš
56,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
145. Pokorný Radek
Kino A Rotava
56,4 75,00 4 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Mäsar Milan
Bacardi B K. Vary
56,4 50,00 4 4 2 45,45 11 5 15 1,36 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
147. Gráf Ladislav
Sekáči Dasnice
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Salač Emil
Drápalíci s.r.o. Planá
56,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
149. Zmrzlý Lukáš
Nikola A Kraslice
55,6 50,00 4 4 2 44,44 9 4 14 1,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
150. Frýdek Michal
Průšvih B Karlovy Vary
55,0 75,00 4 4 3 58,33 12 7 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
151. Bodnarik Jiří
Nikola B Kraslice
55,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
152. Pitra František
DC/TC Kings Tachov
54,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
153. Doležal Ladislav 1982
Žíla Chodov D
54,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
154. Nehasilová Diana
AC Star- Arena Chodov C
54,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
155. Jírová Kateřina
Gepardi Březová B
54,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 6 1,20 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
156. Truhlář František
Bobřici Dasnice
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
157. Zazvonil Stanislav
Paštiky Stará Chodovská A
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
158. Košař Jan
Racek B52 B Karlovy Vary
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
159. Polák Michal
Boční vítr Lomnice
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
160. Vondráček Zbyněk
Drahomíra Karlovy Vary
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
161. Sedlák Vladimír
J.P.M. Ryvalové Cheb
53,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 14 1,40 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
162. Honzik Karel
Bakaláři z Aše
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
163. Poživil Pavel
Žíla Chodov E
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
164. Tauber Jan
Nikola B Kraslice
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
165. Köhler Jaroslav
ROXY M. Lázně
52,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 3 0,30 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
166. Konya Jakub
Havrani Dolní Nivy A
52,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
167. Vítková Věra
Gepardi Březová B
52,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 0 0,00 3 0,60 1 0,20 0 0 0 0
168. Revainec Augustýn
Permoni Krásno
51,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Gruber David
Mlynáři Habartov
51,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
170. Kantor Jan
DC/TC Kings Tachov
51,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
171. Oktabec Petr
Panteři Maršovy Chody
51,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
172. Bubenčík Dušan
Sekáči Dasnice
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Fischer Robert
Bobři Dasnice
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Šuhajda Ladislav
cz Kahan Vintířov
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Slabý Petr
Větrákovi Šroťáci z Útviny
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Žiga Patrik
Sekáči Dasnice
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Lukešová Ivana
60 sro Nejdek
50,9 50,00 4 4 2 54,55 11 6 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
178. Hudeček Tomáš
Káňata Alex Sokolov
50,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Kabíček Petr
ŠK Luna A Mariánské Lázně
50,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
180. Fuchs Jiří
DC Rybičky Chodov
50,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 1 0,10 1 0 0 0
181. Rohmová Jitka
Bobřici Dasnice
50,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
182. Loučka Bohumil
Hrošíci z Roxy M. Lázně
50,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Šmíd Jan
Káňata Alex Sokolov
49,2 75,00 4 4 3 58,33 12 7 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Pomije Miloslav
Lamy Nejdek
49,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Šnajdrvind Jakub
ROXY M. Lázně
49,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Jůzek Petr
DC Alex Linda
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
187. Pravda Vladimír
Vendetta B Nová Role
48,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Riedl Radek
Mis3 Karlovy Vary
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Havlík Ladislav
Papírák A CHEB
47,5 66,67 8 6 4 56,25 16 9 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Tomašcová Marie
ŠK Luna A Mariánské Lázně
47,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Beňuš Jaroslav
Hradní páni Loket A
47,3 25,00 4 4 1 45,45 11 5 14 1,27 1 0,09 0 0,00 1 0 0 0
192. Vítek Stanislav
Gepardi Březová B
47,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 13 1,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Lovaš Josef
Správná Trefa Cheb
46,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
194. Nguyen Quang Giam
DC Rybičky Chodov
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
195. Tichý Ervín
DC/TC Kings Tachov
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
196. Zelený Michal
Úlet Spirála Pšov
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
197. Novák Miroslav
Bagristi Tři Sekery
46,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 4 0,67 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
198. Krupička Petr
Drápalíci s.r.o. Planá
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Krejnická Iveta
ŠK Luna B Mariánské Lázně
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
200. Rau Petr
Nikola A Kraslice
46,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 1 0,20 1 0,20 1 0,20 0 0 0 0
201. Kašpar Oldřich
Tipáč Nejdek
45,6 50,00 4 4 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Loviška Antonín
Bakaláři z Aše
45,5 50,00 4 4 2 54,55 11 6 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
203. Rubáš Petr
Žíla Chodov C
45,5 50,00 4 4 2 54,55 11 6 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Hanák Patrik
Průšvih C Karlovy Vary
45,3 62,50 8 8 5 52,63 19 10 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Janeček Lubomír
Šviháci Jáchymov
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Király Michal
Nikola D Kraslice
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
207. Pavlík Pavel
Zámecké hroty Sokolov
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Schaffer Antonín
Lišáci B Bukovany
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Šubrt Zdeněk
Garážníci CHEB
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
210. Veselý František
Straky z Dyleně M.L.
45,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
211. Kiss Petr
Žíla Chodov A
45,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Kovačík Jan
Šipkaři Oloví
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Luhan Daniel
Garážníci CHEB
44,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Semera Jiří
Vendetta B Nová Role
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Zimmermann Pavel
Paštiky Stará Chodovská B
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Popule Václav
Bakaláři z Aše
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
217. Jech Michal
J.P.M. Ryvalové Cheb
44,2 25,00 4 4 1 41,67 12 5 9 0,75 4 0,33 0 0,00 1 0 0 0
218. Zeman Vlastimil
Sršni Novosedly
44,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Štěpánek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
44,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
220. Jelínek Stanislav
DC Rybičky Chodov
44,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Vainer Václav
Hrošíci z Roxy M. Lázně
44,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
222. Kužel David
Papírák B CHEB
43,6 50,00 4 4 2 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Altšmíd Petr
Bobři Dasnice
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Doležal Ladislav 1957
Prďoši Sokolov
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Karol Dominik
Nikola D Kraslice
43,3 50,00 4 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
226. Musil Marek
ROXY M. Lázně
43,3 50,00 4 4 2 44,44 9 4 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Flender Pavel
Ho-Wada Aš
43,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
228. Rom Ondřej
Kolečko Škodíci A Ostrov
43,3 33,33 4 3 1 33,33 6 2 5 0,83 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
229. Pilát Pavel
Havrani Dolní Nivy A
42,7 50,00 4 4 2 45,45 11 5 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
230. Machunka Milan
Termiti Loket
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Kasík František
Úlet Spirála Pšov
42,2 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Hevkánová Věra
Žíla Chodov E
42,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Kubeš Jindřich
Šviháci Jáchymov
42,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Komárek Bohumil
Fedorheads A Sokolov
42,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
235. Káca Tomáš
Piráti Kino Rotava
41,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Linhart Robert
Pašáci Alex
41,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Fiala Jan
Papírák B CHEB
41,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Hrbková Míša
Veselý Obušky Cheb
41,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Žalud Vítězslav
60 sro Nejdek
40,9 50,00 4 4 2 45,45 11 5 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
240. Cimerman Michal
Holíci Jáchymov
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Gažák Miroslav
Nikola C Kraslice
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Timko Jiří
cz Kahan Vintířov
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Budík Jiří
Kolečko Škodíci C Ostrov
40,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Bock Petr
Nikola B Kraslice
40,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Kraus Petr
Fedorheads B Sokolov
40,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
246. Redl Vlastimil
Veselý Obušky Cheb
40,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 0 0,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
247. Sójka David
Rychloslepi Cheb
40,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Ekl Jiří
DC Sporťáci Texas Cheb
40,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
249. Košata Vladislav
Drápalíci s.r.o. Planá
40,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
250. Dvorský Bronislav
Žíla Chodov F
39,5 37,50 8 8 3 42,11 19 8 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
251. Dudek Miroslav 1994
Fedor - Montík B Sokolov
39,1 50,00 4 4 2 45,45 11 5 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
252. Korf Vladimír
Úlet Pšov
39,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 8 0,73 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
253. Lipavský Ladislav
Větrákovi Šroťáci z Útviny
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Žiga Josef
Sekáči Dasnice
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Klement Jiří
Paštiky Stará Chodovská B
38,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Sýkora Jindřich
DC Májovka A Tachov
38,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 5 0,50 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
257. Brandtl Petr
Nikola C Kraslice
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Došlý Pavel
Fedorheads B Sokolov
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Cimbalník Miroslav
Lamy Nejdek
37,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 3 0,15 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
260. Heřman Zbyněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
36,7 50,00 4 4 2 50,00 12 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Podivín Robert
Gepardi Březová A
36,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
262. Božejovský Bohumil
Fedor - Montík Sokolov
36,4 25,00 4 4 1 45,45 11 5 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
263. Novák Igor
Lišáci B Bukovany
36,4 25,00 4 4 1 36,36 11 4 7 0,64 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
264. Beránek Martin
Fedorheads B Sokolov
36,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
265. Junker Vilem
Paštiky Stará Chodovská A
36,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Fridrich Štěpán
Hvězdní Vodníci Sokolov
35,7 33,33 4 3 1 42,86 7 3 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Vošta Tomáš
Jagdy Štědrá
35,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Kallay Pavel
Žíla Chodov D
35,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 3 0,27 3 0,27 1 0,09 0 0 0 0
269. Malinovský Jiří 2001
Bagristi Tři Sekery
35,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
270. Máj Jiří
JP Čechie Dalovice
34,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
271. Keil Jakub
Větrákovi Šroťáci z Útviny
34,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Schulz Martin
Paštiky Stará Chodovská A
34,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Rohm Tomáš
Hradní páni Loket A
33,6 25,00 4 4 1 36,36 11 4 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
274. Spruzsanský Tomáš
Kolečko Škodíci A Ostrov
33,3 33,33 4 3 1 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Vašková Ivana
AC Star- Arena Chodov C
33,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
276. Doležel Pavel
Paštiky Stará Chodovská B
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
277. Švehla Jaroslav
Vokurky XXL M.Lázně
32,2 25,00 4 4 1 22,22 9 2 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
278. Varga Martin
DC Gorily Sadov
31,4 33,33 4 3 1 42,86 7 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Eliáš Jan
Žíla Chodov D
31,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Kalkuš Petr
Pašáci Alex
31,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
281. Vojtek Jindřich
Racek B52 B Karlovy Vary
31,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Šmídmajer Petr
Sršni Novosedly
30,8 25,00 4 4 1 41,67 12 5 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Válek Vladimír
Průšvih C Karlovy Vary
30,0 37,50 8 8 3 38,10 21 8 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Werner František
Nikola C Kraslice
30,0 33,33 4 3 1 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Podlaha Jaromír 1964
Hvězdní Vodníci Sokolov
30,0 33,33 4 3 1 28,57 7 2 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
286. Maixner Michal
Úlet Spirála Pšov
30,0 25,00 4 4 1 36,36 11 4 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
287. Klofáč Petr
Havrani Dolní Nivy B
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Maidl Hynek
Rychloslepi Cheb
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Prokopová Jaroslava
Šviháci Jáchymov
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Bachmann Martin
Sršni Novosedly
30,0 25,00 4 4 1 25,00 8 2 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Peterková Petra
Kolečko Škodíci A Ostrov
30,0 0,00 4 4 0 27,27 11 3 10 0,91 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
292. Klemera Petr
Nikola A Kraslice
30,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 1 0,20 2 0,40 0 0 0 0
293. Kučera Richard
Mlynáři Habartov
29,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Horváth Jiří
Straky z Dyleně M.L.
29,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Pumrová Michaela
Žíla Chodov E
28,8 25,00 4 4 1 25,00 8 2 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Henková Martina
Garážníci CHEB
28,2 25,00 4 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Andresíková Michala
ŠK Luna B Mariánské Lázně
28,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Buchtele Petr
Bacardi A K. Vary
28,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
299. Fujerík Tomáš
Bacardi A K. Vary
27,8 25,00 4 4 1 22,22 9 2 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
300. Holub Jaroslav
Boční vítr Lomnice
27,8 25,00 4 4 1 22,22 9 2 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
301. Vaněk Petr
DC Gorily Sadov
27,5 33,33 4 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Vašíček Miroslav
Bakaláři z Aše
27,5 25,00 4 4 1 41,67 12 5 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Ředina Jiří
Papírák B CHEB
27,5 25,00 4 4 1 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Zelingr Milan
Fedor - Montík Sokolov
27,1 33,33 4 3 1 28,57 7 2 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Karnoll Antonín
Jagdy Štědrá
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Kounovská Veronika
cz Kahan Vintířov
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Šnajdr Michal
Pizza Pub Karlovy Vary
27,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 1 0,10 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
308. Kopecký Jiří
DT R.U.M. Marianské Lázně
26,7 25,00 4 4 1 41,67 12 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Uhrin Radek
Náhoďáři Horní Slavkov
26,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Skorka Ondřej
Mis3 Karlovy Vary
26,7 25,00 4 4 1 22,22 9 2 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Hýský Petr
Pašáci Alex
26,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Šmídmajerová Marie
Úlet Pšov
26,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
313. Doležalová Jana
Zámecké hroty Sokolov
26,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Tomany Pavel
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
26,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Krupička Miroslav
Drápalíci s.r.o. Planá
25,8 0,00 4 4 0 33,33 12 4 7 0,58 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
316. Paštéka Ladislav
Paštiky Stará Chodovská B
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Titěra Oldřich
Šipkaři Oloví
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Balouš Zdeněk
Gepardi Březová A
25,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
319. Mužík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
25,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 11 1,10 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
320. Bubica Milan
Větrákovi Šroťáci z Útviny
24,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Brunclík Petr
Prďoši Sokolov
24,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Marčuk Jiří
Ho-Wada Aš
24,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Bachmann Václav
Jagdy Štědrá
24,3 33,33 4 3 1 28,57 7 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Hylský Karel
Fedor - Montík B Sokolov
23,8 25,00 4 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Prokůpek Jiří
Šviháci Jáchymov
23,8 25,00 4 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Lichnovský Jakub
Bacardi B K. Vary
23,6 0,00 4 4 0 27,27 11 3 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
327. Bardoun Pavel
Družba Domino Ostrov
23,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 7 0,70 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
328. Křivohlávek Karel
Bacardi A K. Vary
23,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
329. Harant Jiří
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
22,7 0,00 4 4 0 27,27 11 3 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Gadics Tomáš
cz Kahan Vintířov
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Bušek Josef
ŠK Luna A Mariánské Lázně
21,7 0,00 4 2 0 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Váradi Robert
ŠK Luna B Mariánské Lázně
21,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Hotěk Jan
Pizza Pub Karlovy Vary
20,0 25,00 4 4 1 22,22 9 2 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Zelenková Miluše
Zámecké hroty Sokolov
20,0 25,00 4 4 1 22,22 9 2 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Lanc Bohouš
Panteři Maršovy Chody
19,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
336. Feistl Petr
DC Alex Linda
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Ivanova Petra
Hobiti Krásno
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Kňourek Vít
DT R.U.M. Marianské Lázně
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Drážďanský Miroslav
Žíla Chodov F
17,5 0,00 8 6 0 25,00 16 4 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Lískovský Vladislav
Káňata Alex Sokolov
17,5 0,00 4 4 0 33,33 12 4 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Cimbálník Miroslav
Lamy Nejdek
16,7 12,50 8 8 1 22,22 18 4 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Doležal Ladislav 1991
Prďoši Sokolov
16,7 0,00 4 4 0 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Čeporanová Marie
Správná Trefa Cheb
16,7 0,00 4 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Tutsch Robert
DC Májovka A Tachov
16,3 0,00 4 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Dobiáš Petr
Drahomíra Karlovy Vary
16,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
346. Gubran Štěpán
Bobřici Dasnice
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Vrtil Zdeněk
Bagristi Tři Sekery
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Buchtele Jiří
Fedorheads B Sokolov
15,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
349. Patrák Tomáš
Mlynáři Habartov
15,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
350. Vršecký Miroslav
DC Májovka A Tachov
15,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Hevkán Jindřich
Žíla Chodov E
14,4 0,00 4 4 0 11,11 9 1 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
352. Lomňančík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
14,3 0,00 4 3 0 14,29 7 1 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
353. Štrebl Pavel
DC Alex Linda
14,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Doleček Marek
Šipkaři Oloví
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Horvát Martin
Pašáci Alex
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Skála Pavel
Vokurky XXL M.Lázně
13,3 0,00 4 4 0 11,11 9 1 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Starovič Zdeněk
Mlynáři Habartov
13,3 0,00 4 4 0 11,11 9 1 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
358. Stávek Přemysl
Fedorheads A Sokolov
13,3 0,00 4 4 0 11,11 9 1 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
359. Kašpárek Martin
Jagdy Štědrá
12,5 0,00 4 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Holub Miroslav
Drahomíra Karlovy Vary
12,2 0,00 4 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
361. Tesárek František
Rychloslepi Cheb
12,2 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
362. Loskot Tomáš
Správná Trefa Cheb
12,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Zelenka Jan
Fedor - Montík B Sokolov
12,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Káca Libor
AC Star- Arena Chodov C
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Laskovský Pavel
Veselý Obušky Cheb
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Ráž Vladimír
Veselý Obušky Cheb
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Donda Pavel
Zámecké hroty Sokolov
11,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Dědek Filip
Náhoďáři Horní Slavkov
10,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Pikart Roman
Hobiti Krásno
10,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Tomek Michal
Správná Trefa Cheb
10,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Burián Roman
DC Májovka A Tachov
8,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
372. Kišš Václav
Náhoďáři Horní Slavkov
8,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Stupka Michal
Bacardi A K. Vary
8,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Hanko Petr
Pizza Pub Karlovy Vary
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
375. Mencl Lukáš
Průšvih C Karlovy Vary
7,8 0,00 8 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Odleváková Zdeňka
Úlet Pšov
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
377. Riedlová Štěpánka
Mis3 Karlovy Vary
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
378. Trkovský Václav
Sršni Novosedly
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Vítová Helena
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Polák Jiří
Boční vítr Lomnice
7,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Buriánek Radek
Lamy Nejdek
7,2 0,00 8 8 0 11,11 18 2 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Glanc Daniel
Pizza Pub Karlovy Vary
6,7 0,00 4 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Tlustá Kateřina
DC/TC Kings Tachov
6,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Gabčo Dominik
Hobiti Krásno
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Ivan Robert
Hobiti Krásno
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Kozel Zdeněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Mlčáková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Srnková Jana
Rychloslepi Cheb
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Dědek Jaroslav
Náhoďáři Horní Slavkov
5,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Hojda Michal
Vokurky XXL M.Lázně
5,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Beran Stanislav
Boční vítr Lomnice
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Vavříková Šmatová Nataša
Správná Trefa Cheb
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Lichnovský Tomáš
Drahomíra Karlovy Vary
2,5 0,00 4 4 0 0,00 8 0 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Marčuk Michal
Ho-Wada Aš
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. David Pavel
Káňata Alex Sokolov
1,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Šiba Jiří
Prďoši Sokolov
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Doleželová Monika
Paštiky Stará Chodovská B
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Gubran Stanislav
Bobřici Dasnice
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Menszer Michal
Rychloslepi Cheb
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Horák Jiří
Hvězdní Vodníci Sokolov
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Peterka Michal
Kolečko Škodíci A Ostrov
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Urbánek Jaroslav
Nikola C Kraslice
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Wendler Ladislav
60 sro Nejdek
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Janík Richard
Žíla Chodov F
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Bachmann Antonín
Jagdy Štědrá
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Hasman Jiří
J.P.M. Ryvalové Cheb
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Kašpárek Miloslav
Jagdy Štědrá
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Petřík Josef
Žíla Chodov C
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Suchlová Šárka
Hobiti Krásno
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Šedivec Miloslav 1962
Havrani Dolní Nivy B
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Hruška Tomáš
Družba Domino Ostrov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Lukeš Vojtěch
DC Májovka A Tachov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Ogorek Miroslav
Kolečko Škodíci A Ostrov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Scheinkönig Rostislav
Hvězdní Vodníci Sokolov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Šebková Klára
Holíci Jáchymov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Štrbová Nikola
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Trefilová Božena
Kino A Rotava
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 04:12:42