Statistika hráčů
UŠO > Karlovarský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Grillo Milan
AC Star- Arena Chodov B
103,9 92,59 28 27 25 82,26 62 51 70 1,13 29 0,47 6 0,10 13 2 0 0
2. Křivka Petr
Boční vítr Lomnice
100,0 89,29 28 28 25 76,81 69 53 107 1,55 33 0,48 7 0,10 10 2 0 0
3. Poživil František
Žíla Chodov A
94,3 87,50 28 24 21 75,86 58 44 82 1,41 26 0,45 2 0,03 8 1 0 0
4. Černý Josef
Nikola A Kraslice
89,9 75,00 32 32 24 71,05 76 54 105 1,38 29 0,38 6 0,08 8 4 0 0
5. Krejčí Pavel 1971
DC Májovka A Tachov
88,5 92,00 32 25 23 77,42 62 48 78 1,26 19 0,31 4 0,06 5 0 0 0
6. Jecha Lukáš
Veselý Obušky Cheb
88,3 90,63 32 32 29 80,00 75 60 89 1,19 21 0,28 4 0,05 4 0 0 0
7. Křivohlávek Karel
BACARDI A K.Vary
85,5 85,71 28 28 24 75,76 66 50 89 1,35 17 0,26 1 0,02 5 0 0 0
8. Šťastný Jan
PAPÍRÁK A CHEB
84,7 85,71 28 28 24 73,53 68 50 79 1,16 26 0,38 1 0,01 2 2 0 0
9. Sienko Milan
Žíla Chodov A
83,3 88,89 28 18 16 70,83 48 34 51 1,06 20 0,42 1 0,02 2 2 0 0
10. Dudek Miroslav 1969
Fedor - Montík B Sokolov
80,8 95,24 32 21 20 82,00 50 41 32 0,64 4 0,08 1 0,02 4 0 0 0
11. Ševčík Leoš
JP Čechie Dalovice
80,0 75,00 28 28 21 68,75 64 44 78 1,22 24 0,38 1 0,02 4 0 0 0
12. Marek Viktor
DC U Hnáta Citice
79,8 92,86 32 28 26 80,00 65 52 54 0,83 10 0,15 1 0,02 0 0 0 0
13. Krudenc Pavel
DC Alex Sokolov
79,8 80,00 32 20 16 72,34 47 34 40 0,85 16 0,34 3 0,06 3 0 0 0
14. Luhan Daniel
Garážníci CHEB
78,7 85,71 28 21 18 78,72 47 37 47 1,00 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
15. Syřiště Pavel
PAPÍRÁK A CHEB
78,7 85,00 28 20 17 76,60 47 36 48 1,02 8 0,17 1 0,02 1 0 0 0
16. Tunkiv Štepan
Průšvih A Karlovy Vary
78,3 82,14 28 28 23 69,01 71 49 77 1,08 35 0,49 1 0,01 0 0 0 0
17. Pliskva Jaroslav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
77,3 87,50 28 16 14 75,00 40 30 19 0,48 7 0,18 0 0,00 7 0 0 0
18. Hošek Pavel
Tipáč Nejdek
77,1 77,78 32 27 21 77,42 62 48 63 1,02 14 0,23 0 0,00 0 0 0 0
19. Zužo Štefan
60 sro Nejdek
76,8 87,50 28 24 21 76,79 56 43 42 0,75 6 0,11 2 0,04 2 0 0 0
20. Podlaha Jaromír 1990
Hvězdní Vodníci Sokolov
76,2 92,59 28 27 25 81,97 61 50 30 0,49 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
21. Tomany Pavel
Lázeňáci Mariánské Lázně
76,0 85,71 28 28 24 75,00 68 51 73 1,07 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
22. Vaško Michal
DC Alex Sokolov
76,0 73,68 32 19 14 73,81 42 31 36 0,86 10 0,24 2 0,05 1 0 0 0
23. Kuruc Ondřej
Hradní páni Loket A
74,8 64,29 28 28 18 63,08 65 41 78 1,20 25 0,38 1 0,02 2 2 0 0
24. Stupka Michal
BACARDI A K.Vary
74,7 75,00 28 28 21 68,18 66 45 75 1,14 19 0,29 0 0,00 2 0 0 0
25. Král Vratislav
AC Star- Arena Chodov B
74,7 71,43 28 28 20 66,18 68 45 84 1,24 16 0,24 5 0,07 3 0 0 0
26. Andráško Milan
Žíla Chodov A
74,5 65,00 28 20 13 61,22 49 30 80 1,63 14 0,29 0 0,00 4 0 0 0
27. Štrunc Pavel
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
73,9 80,00 32 20 16 67,35 49 33 44 0,90 13 0,27 1 0,02 3 0 0 0
28. Wisniewski Tomáš
Devil Dogs Chodov
73,9 78,13 32 32 25 70,67 75 53 58 0,77 17 0,23 2 0,03 2 1 0 0
29. Andresík Radek
Vokurky XXL M.Lázně
73,9 70,83 24 24 17 62,71 59 37 75 1,27 18 0,31 3 0,05 3 0 0 0
30. Kupczak Petr
DC Alex Sokolov
73,8 76,92 32 26 20 69,84 63 44 65 1,03 11 0,17 2 0,03 3 0 0 0
31. Malinovský Jiří 1972
Vokurky XXL M.Lázně
73,3 66,67 24 24 16 61,67 60 37 75 1,25 19 0,32 2 0,03 3 0 1 0
32. Podlaha Jaromír 1964
Hvězdní Vodníci Sokolov
73,1 88,89 28 18 16 76,19 42 32 33 0,79 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
33. Šír Pavel
Straky z Dyleně M.L.
72,2 71,88 32 32 23 67,12 73 49 73 1,00 15 0,21 2 0,03 1 1 0 0
34. Honzik Karel
Bakaláři z Aše
72,1 71,88 32 32 23 68,49 73 50 74 1,01 19 0,26 1 0,01 0 0 0 0
35. Krůta Radek
Průšvih B Karlovy Vary
71,8 78,95 32 19 15 70,45 44 31 48 1,09 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
36. Fuchs Pavel 1989
Žíla Chodov A
71,4 75,00 28 16 12 63,64 44 28 40 0,91 18 0,41 2 0,05 2 0 0 0
37. Gajdoš Drahoslav
Hradní páni Loket B
70,6 85,71 32 28 24 75,76 66 50 31 0,47 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
38. Vetchý Tomáš
Boční vítr Lomnice
70,2 59,26 28 27 16 53,85 65 35 98 1,51 29 0,45 3 0,05 1 0 0 0
39. Vavřík Petr
Správná Trefa Cheb
69,4 73,91 28 23 17 73,08 52 38 33 0,63 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
40. Dutka Jan
Kolečko Škodíci B Ostrov
69,0 74,07 32 27 20 64,18 67 43 74 1,10 12 0,18 3 0,04 0 0 0 0
41. Šmídmajer Jaroslav
Úlet Pšov
68,6 71,88 32 32 23 68,83 77 53 62 0,81 15 0,19 2 0,03 1 0 0 0
42. Volek Lukáš
Chebští Mimoňi
68,4 78,57 28 28 22 68,66 67 46 49 0,73 9 0,13 1 0,01 1 0 0 0
43. Chalupová Petra
DC Sporťáci Texas Cheb
68,4 78,26 32 23 18 68,42 57 39 52 0,91 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
44. Jílek Karel
Tipáč Nejdek
68,4 73,08 32 26 19 67,19 64 43 60 0,94 15 0,23 0 0,00 0 0 0 0
45. Fabián Václav
Šabalci Dasnice
68,3 78,13 32 32 25 70,67 75 53 50 0,67 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
46. Sojka Jiří
Ho-Wada Aš
67,9 70,83 28 24 17 68,42 57 39 45 0,79 11 0,19 2 0,04 0 0 0 0
47. Stejskal Luboš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
67,7 70,83 24 24 17 64,91 57 37 58 1,02 7 0,12 2 0,04 1 0 0 0
48. Košař Jan
Racek B52 B Karlovy Vary
67,7 69,57 28 23 16 65,38 52 34 42 0,81 9 0,17 2 0,04 1 0 0 0
49. Lanc Bohouš
Panteři Maršovy Chody
67,4 71,43 28 28 20 61,76 68 42 55 0,81 15 0,22 1 0,01 1 2 0 0
50. Hamáček Jiří
Chebští Mimoňi
67,3 76,19 28 21 16 69,23 52 36 42 0,81 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
51. Krátký Miroslav
Hradní páni Loket B
66,8 83,33 32 30 25 71,23 73 52 38 0,52 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
52. Krása Roman
BACARDI A K.Vary
66,5 70,83 28 24 17 62,90 62 39 59 0,95 13 0,21 3 0,05 1 0 0 0
53. Toušek David
Paštiky Stará Chodovská
66,2 71,43 32 21 15 65,38 52 34 33 0,63 11 0,21 2 0,04 0 1 0 0
54. Maixner Michal
Úlet Spirála Pšov
65,9 72,73 32 22 16 66,07 56 37 46 0,82 13 0,23 0 0,00 0 0 0 0
55. Zazvonil Stanislav
Paštiky Stará Chodovská
65,7 70,00 32 30 21 66,18 68 45 43 0,63 9 0,13 2 0,03 0 1 0 0
56. Vavřín Miroslav
PAPÍRÁK A CHEB
65,7 66,67 28 24 16 60,71 56 34 47 0,84 13 0,23 3 0,05 1 0 0 0
57. Kantor Jaroslav
Nikola A Kraslice
65,7 57,14 32 28 16 56,72 67 38 62 0,93 29 0,43 2 0,03 3 0 0 0
58. Štercl Radek
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
65,5 78,57 28 28 22 72,46 69 50 27 0,39 3 0,04 1 0,01 3 0 0 0
59. Pártl Martin
DC Alex Sokolov
65,4 64,29 32 28 18 62,69 67 42 64 0,96 14 0,21 2 0,03 1 0 0 0
60. Hůlka Jiří
Racek B52 B Karlovy Vary
65,3 75,00 28 28 21 65,71 70 46 53 0,76 10 0,14 1 0,01 1 0 0 0
61. Kraus Petr
Fedorheads Sokolov
64,9 77,78 32 18 14 70,73 41 29 17 0,41 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
62. Lokaj Vladimír
Permoni Krásno
64,7 73,91 32 23 17 66,67 57 38 40 0,70 8 0,14 0 0,00 1 0 0 0
63. Rom Ondřej
Kolečko Škodíci A Ostrov
64,4 62,50 32 24 15 61,40 57 35 53 0,93 11 0,19 4 0,07 0 0 0 0
64. Jech Michal
J.P.M. Ryvalové Cheb
64,1 62,50 32 32 20 59,49 79 47 87 1,10 22 0,28 0 0,00 0 0 0 0
65. Rambousek Pavel
DC Sporťáci Texas Cheb
63,9 75,00 32 16 12 71,05 38 27 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
66. Gitter František
Šipkaři Oloví
63,8 74,07 28 27 20 70,31 64 45 35 0,55 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Korčok David
DT R.U.M. Marianské Lázně
63,6 70,83 28 24 17 69,49 59 41 35 0,59 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
68. Kounovský Michal
AC Star- Arena Chodov B
63,6 64,29 28 28 18 58,21 67 39 73 1,09 16 0,24 0 0,00 0 0 0 0
69. Králič Milan
Nikola A Kraslice
63,6 62,50 32 24 15 54,10 61 33 60 0,98 19 0,31 0 0,00 3 1 0 0
70. Šimůnek Milan
Žíla Chodov B
63,4 57,14 28 21 12 56,00 50 28 62 1,24 12 0,24 1 0,02 1 0 0 0
71. Jaroš Radek
Tipáč Nejdek
63,2 68,75 32 32 22 64,00 75 48 52 0,69 14 0,19 0 0,00 0 0 0 0
72. Machunka Milan
Termiti Loket
63,1 76,92 32 26 20 64,62 65 42 48 0,74 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
73. Luhanová Vladimíra
Garážníci CHEB
62,9 71,43 28 21 15 67,35 49 33 26 0,53 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
74. Polcar Tomáš
Pašáci Alex
62,8 75,00 28 20 15 67,39 46 31 27 0,59 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
75. Vrbka Jiří
DC Sporťáci Texas Cheb
62,7 71,43 32 21 15 60,78 51 31 43 0,84 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
76. Felenda Martin
Družba Domino Ostrov
62,4 68,75 32 32 22 66,25 80 53 54 0,68 13 0,16 0 0,00 0 0 0 0
77. Jůzek Petr
DC Alex Linda
62,3 71,88 32 32 23 68,92 74 51 35 0,47 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
78. Ježek Michal
Paštiky Stará Chodovská
62,3 65,00 32 20 13 64,58 48 31 37 0,77 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
79. Šuhajda Ladislav
cz Kahan Vintířov
62,2 74,07 28 27 20 67,69 65 44 32 0,49 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
80. Alfonso Radek
Zámecké hroty Sokolov
62,1 69,57 28 23 16 67,31 52 35 26 0,50 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
81. Kopecký Jiří
DT R.U.M. Marianské Lázně
61,9 66,67 28 24 16 60,34 58 35 39 0,67 13 0,22 1 0,02 1 0 0 0
82. Prášek Bohuslav
Lázeňáci Mariánské Lázně
61,8 67,86 28 28 19 64,71 68 44 53 0,78 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
83. Kasík František
Úlet Spirála Pšov
61,3 68,75 32 32 22 64,94 77 50 37 0,48 14 0,18 1 0,01 0 0 0 0
84. Špindler Jiří
ROXY M. Lázně
61,2 70,83 28 24 17 61,67 60 37 57 0,95 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
85. Mužík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
61,2 69,23 32 26 18 60,00 65 39 59 0,91 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
86. Kot Marcel
AC Star- Arena Chodov B
61,2 54,17 28 24 13 57,63 59 34 70 1,19 11 0,19 0 0,00 2 0 0 0
87. Jeřábek Tomáš
Bobřici Dasnice
61,1 66,67 24 15 10 62,16 37 23 30 0,81 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
88. Oplt Michal
JP Čechie Dalovice
61,1 57,14 28 14 8 57,14 35 20 27 0,77 10 0,29 1 0,03 2 0 0 0
89. Beňuš Jaroslav
Hradní páni Loket A
60,5 50,00 28 28 14 53,23 62 33 61 0,98 22 0,35 1 0,02 1 0 0 0
90. Vošta Tomáš
JAGDY Štědrá
60,2 80,00 28 20 16 71,74 46 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Maxa Jiří
ROXY B M. Lázně
60,2 75,00 24 24 18 66,67 60 40 27 0,45 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
92. Průša Martin
Bobřici Dasnice
60,2 70,00 24 20 14 63,27 49 31 24 0,49 7 0,14 0 0,00 1 0 0 0
93. Köhler Jaroslav
ROXY M. Lázně
59,8 64,00 28 25 16 63,16 57 36 34 0,60 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
94. Hýský Petr
Pašáci Alex
59,7 68,00 28 25 17 63,33 60 38 32 0,53 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
95. Čepila Jan
Havrani Dolní Nivy A
59,7 67,86 28 28 19 65,15 66 43 34 0,52 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
96. Korf Vladimír
Úlet Pšov
59,7 64,29 32 28 18 60,56 71 43 54 0,76 13 0,18 1 0,01 0 0 0 0
97. Grman Karel
Průšvih B Karlovy Vary
59,7 60,71 32 28 17 59,42 69 41 55 0,80 15 0,22 1 0,01 0 0 0 0
98. Dobiáš Petr
Drahomíra Karlovy Vary
59,5 62,50 32 32 20 63,01 73 46 40 0,55 9 0,12 2 0,03 0 0 0 0
99. Diviš Libor
Ho-Wada Aš
59,5 62,50 28 24 15 58,18 55 32 46 0,84 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
100. Budík Jiří
Kolečko Škodíci C Ostrov
59,2 71,43 32 21 15 63,27 49 31 15 0,31 2 0,04 1 0,02 2 0 0 0
101. Nouza Vojtěch
Šipkaři Oloví
59,2 63,64 28 22 14 60,38 53 32 36 0,68 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
102. Beránek Petr
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
59,1 69,23 28 26 18 63,08 65 41 26 0,40 8 0,12 1 0,02 2 0 0 0
103. Boško Jan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
59,0 62,07 32 29 18 57,14 70 40 56 0,80 14 0,20 1 0,01 0 0 0 0
104. Slekovič David
JP Čechie Dalovice
59,0 55,00 28 20 11 51,02 49 25 50 1,02 13 0,27 1 0,02 2 0 0 0
105. Janeček Lubomír
Šviháci Jáchymov
58,8 70,97 32 31 22 66,22 74 49 17 0,23 2 0,03 1 0,01 3 0 0 0
106. Schaffer Antonín
Lišáci B Bukovany
58,8 62,50 32 16 10 56,10 41 23 36 0,88 7 0,17 2 0,05 0 0 0 0
107. Buberle Jan
Gepardi Březová A
58,8 50,00 28 28 14 50,72 69 35 86 1,25 18 0,26 1 0,01 0 1 0 0
108. Kantor Jan
DC/TC Kings Tachov
58,4 66,67 32 21 14 61,22 49 30 23 0,47 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
109. Salač Emil
Drápalíci s.r.o. Planá
58,3 73,08 28 26 19 64,62 65 42 26 0,40 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
110. Luhan Jaroslav
Garážníci CHEB
58,3 66,67 28 27 18 60,00 65 39 45 0,69 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
111. Šteffl Karel
Straky z Dyleně M.L.
58,1 56,25 32 32 18 54,79 73 40 71 0,97 8 0,11 1 0,01 2 0 0 0
112. Spruzsanský Tomáš
Kolečko Škodíci A Ostrov
57,9 68,75 32 16 11 61,90 42 26 32 0,76 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
113. Zmrzlý Lukáš
Nikola A Kraslice
57,8 57,14 32 21 12 53,70 54 29 55 1,02 14 0,26 0 0,00 0 0 0 0
114. Starovič Zdeněk
Mlynáři Habartov
57,7 66,67 32 27 18 60,00 65 39 39 0,60 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
115. Sedlák Vladimír
J.P.M. Ryvalové Cheb
57,7 56,25 32 32 18 54,88 82 45 79 0,96 20 0,24 1 0,01 0 0 0 0
116. Žalud Vítězslav
60 sro Nejdek
57,5 70,83 28 24 17 62,30 61 38 35 0,57 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
117. Szebesta Václav
Průšvih B Karlovy Vary
57,5 59,26 32 27 16 60,29 68 41 59 0,87 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
118. Štěpánek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
57,3 59,38 32 32 19 60,26 78 47 43 0,55 13 0,17 2 0,03 1 0 0 0
119. Zelenka Jan
Fedor - Montík B Sokolov
57,2 70,00 32 30 21 66,67 75 50 23 0,31 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
120. Černý Lubomír
Průšvih B Karlovy Vary
56,9 60,87 32 23 14 59,26 54 32 37 0,69 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
121. Hlaváček Jiří
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
56,8 63,16 32 19 12 61,36 44 27 23 0,52 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
122. Talán Radek
PAPÍRÁK A CHEB
56,8 62,50 28 16 10 58,54 41 24 35 0,85 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
123. Kratochvíl Michael
Piráti Kino Rotava
56,7 64,29 28 28 18 58,21 67 39 45 0,67 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
124. Gruber David
Mlynáři Habartov
56,6 57,14 32 28 16 56,25 64 36 45 0,70 8 0,13 3 0,05 0 0 0 0
125. Pálko Jan
Hradní páni Loket A
56,6 53,57 28 28 15 50,77 65 33 54 0,83 18 0,28 0 0,00 2 0 0 0
126. Lichnovský Tomáš
Drahomíra Karlovy Vary
56,5 64,29 32 28 18 59,42 69 41 43 0,62 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
127. Buchtele Petr
Gepardi Březová B
56,5 64,29 32 28 18 57,75 71 41 51 0,72 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
128. Zelenka Michal
Kolečko Škodíci B Ostrov
56,5 62,50 32 32 20 55,56 81 45 76 0,94 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
129. Horvát Josef
ROXY B M. Lázně
56,3 66,67 24 24 16 61,90 63 39 31 0,49 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
130. Linda Ladislav
DC Alex Linda
56,1 62,50 32 32 20 63,29 79 50 41 0,52 3 0,04 2 0,03 0 0 0 0
131. Sláma Miroslav
DC Májovka B Tachov
56,1 60,71 28 28 17 60,61 66 40 37 0,56 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
132. Vršecký Miroslav
DC Májovka A Tachov
56,1 58,62 32 29 17 57,97 69 40 55 0,80 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
133. Košata Vladislav
Drápalíci s.r.o. Planá
56,0 62,50 28 24 15 60,34 58 35 28 0,48 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
134. Mašek Jiří
Fedor - Montík Sokolov
55,8 65,22 24 23 15 61,40 57 35 21 0,37 4 0,07 3 0,05 0 0 0 0
135. Štěpán Fridrich
Hvězdní Vodníci Sokolov
55,7 75,00 28 16 12 64,29 42 27 13 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
136. Körmöczi Josef
Fedorheads Sokolov
55,7 64,29 32 28 18 59,70 67 40 37 0,55 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
137. Plaček Emil
Střelci Jáchymov
55,5 66,67 28 21 14 60,78 51 31 24 0,47 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
138. Vrábík Jaroslav
Permoni Krásno
55,4 70,59 32 17 12 63,41 41 26 11 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
139. Krupička Miroslav
Drápalíci s.r.o. Planá
55,0 65,00 28 20 13 62,50 48 30 17 0,35 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
140. Šťastný Martin
Racek B52 B Karlovy Vary
55,0 54,17 28 24 13 55,00 60 33 48 0,80 11 0,18 0 0,00 1 0 0 0
141. Timko Jiří
AC Star- Arena Chodov A
54,9 59,09 24 22 13 56,60 53 30 34 0,64 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
142. Balouš Zdeněk
Gepardi Březová A
54,9 50,00 28 28 14 50,00 70 35 73 1,04 17 0,24 0 0,00 1 0 0 0
143. Kováč Petr
Kolečko Škodíci C Ostrov
54,8 68,97 32 29 20 65,22 69 45 9 0,13 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
144. Sýkora Jindřich 1970
DC Májovka A Tachov
54,8 62,50 32 24 15 56,45 62 35 49 0,79 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
145. Vavřík Jiří
Ho-Wada Aš
54,8 58,33 28 24 14 52,38 63 33 59 0,94 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
146. Ogorek Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
54,7 68,18 32 22 15 60,78 51 31 15 0,29 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
147. Konya Jakub
Havrani Dolní Nivy A
54,6 65,00 28 20 13 62,00 50 31 23 0,46 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
148. Gerstner Robert
JP Čechie Dalovice
54,6 46,43 28 28 13 49,28 69 34 68 0,99 15 0,22 2 0,03 1 1 0 0
149. Holub Miroslav
Drahomíra Karlovy Vary
54,5 65,00 32 20 13 57,14 49 28 26 0,53 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
150. Mučka Miloslav
DC Alex Linda
54,4 62,96 32 27 17 57,81 64 37 34 0,53 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
151. Slánský Oldřich
DC U Hnáta Citice
54,4 58,33 32 24 14 57,38 61 35 37 0,61 8 0,13 2 0,03 0 0 0 0
152. Loučim René
Kolečko Škodíci B Ostrov
54,4 53,57 32 28 15 54,55 66 36 48 0,73 11 0,17 0 0,00 1 0 0 0
153. Gabriel Karel
Gepardi Březová B
54,3 50,00 32 32 16 50,63 79 40 81 1,03 15 0,19 2 0,03 0 0 0 0
154. Vondráček Zbyněk
Drahomíra Karlovy Vary
54,2 58,33 32 24 14 56,67 60 34 44 0,73 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
155. Šmíd Tomáš
Prďoši Sokolov
54,1 60,71 28 28 17 57,97 69 40 38 0,55 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
156. Zajačik Miloš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
54,1 57,89 24 19 11 56,52 46 26 29 0,63 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
157. Gibiec Karel
Žíla Chodov F
54,1 51,43 36 35 18 54,02 87 47 81 0,93 10 0,11 3 0,03 0 0 0 0
158. Joneš Jan
60 sro Nejdek
54,0 64,71 28 17 11 59,52 42 25 13 0,31 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
159. Kostka Martin
Střelci Jáchymov
53,8 66,67 28 27 18 62,50 64 40 13 0,20 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
160. Demeter Zdeněk
Hradní páni Loket B
53,8 66,67 32 21 14 60,00 55 33 23 0,42 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
161. Císler Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
53,8 62,50 32 24 15 58,73 63 37 33 0,52 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
162. Kardián Václav
Nikola D Kraslice
53,8 61,90 32 21 13 59,62 52 31 24 0,46 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
163. Kubeš Jindřich
Šviháci Jáchymov
53,7 65,38 32 26 17 61,90 63 39 24 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Fojtík Václav
Žíla Chodov D
53,6 54,17 36 24 13 53,57 56 30 36 0,64 7 0,13 3 0,05 0 0 0 0
165. Nechutný Zdeněk
Hvězdní Vodníci Sokolov
53,5 64,71 28 17 11 58,14 43 25 22 0,51 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
166. Klofáč Petr
Havrani Dolní Nivy B
53,3 66,67 28 21 14 63,64 55 35 16 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
167. Šmídmajer Karel
Sršni Novosedly
53,3 60,87 32 23 14 59,26 54 32 26 0,48 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
168. Gadicz Tomáš
cz Kahan Vintířov
53,0 61,54 28 26 16 59,38 64 38 29 0,45 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
169. Jandura Karel
Správná Trefa Cheb
52,9 64,29 28 28 18 60,29 68 41 23 0,34 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
170. Horváth Ladislav
Žíla Chodov F
52,9 55,56 36 36 20 51,76 85 44 65 0,76 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
171. Holubová Miroslava
ROXY Hoď víc M.Lázně
52,7 57,14 32 21 12 57,14 49 28 20 0,41 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
172. Voleský Zdeněk
Panteři Maršovy Chody
52,7 51,85 28 27 14 53,73 67 36 43 0,64 11 0,16 2 0,03 1 0 0 0
173. Koky Filip
Fedoraci Sokolov
52,5 70,83 28 24 17 63,16 57 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Ledvinová Jiřina
Průšvih A Karlovy Vary
52,5 54,17 28 24 13 54,10 61 33 46 0,75 3 0,05 4 0,07 0 0 0 0
175. Kabíček Petr
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
52,5 51,61 32 31 16 56,00 75 42 50 0,67 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
176. Bárta Petr
Tipáč Nejdek
52,3 56,25 32 32 18 56,41 78 44 39 0,50 7 0,09 3 0,04 0 0 0 0
177. Venený Pavel
Permoni Krásno
52,2 58,82 32 17 10 58,54 41 24 18 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
178. Linhart Robert
Pohodáři Sokolov
52,0 64,29 28 28 18 57,14 70 40 26 0,37 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
179. Rautenkranc Karel
Šabalci Dasnice
52,0 63,64 32 22 14 57,41 54 31 20 0,37 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
180. Alán Petr
Vendetta B Nová Role
52,0 60,00 28 20 12 59,18 49 29 20 0,41 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
181. Urys Jan
Žíla Chodov C
51,9 60,00 28 20 12 53,85 52 28 27 0,52 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
182. Hodan Miroslav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
51,9 57,14 28 14 8 58,06 31 18 9 0,29 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
183. Marčuk Jiří
Ho-Wada Aš
51,8 55,00 28 20 11 54,90 51 28 35 0,69 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
184. Oktabec Petr
Panteři Maršovy Chody
51,8 50,00 28 14 7 50,00 34 17 30 0,88 4 0,12 0 0,00 1 0 0 0
185. Pitra František
DC/TC Kings Tachov
51,7 57,89 32 19 11 54,17 48 26 23 0,48 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
186. Fischer Robert
Bobři Dasnice
51,6 67,86 32 28 19 60,29 68 41 8 0,12 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
187. Faflik Tomáš
Permoni Krásno
51,5 61,11 32 18 11 60,42 48 29 21 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
188. Kounovská Veronika
cz Kahan Vintířov
51,2 56,52 28 23 13 59,62 52 31 18 0,35 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
189. Malinovský Jiří 2001
Bagristi Tři Sekery
51,2 55,00 28 20 11 53,85 52 28 41 0,79 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
190. Dolejš Jan
Chebští Mimoňi
50,6 57,69 28 26 15 56,25 64 36 35 0,55 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
191. Malecký Zdeněk
Devil Dogs Chodov
50,6 50,00 32 28 14 50,00 68 34 49 0,72 10 0,15 1 0,01 1 0 0 0
192. Slováková Jitka
Permoni Krásno
50,5 55,56 32 18 10 55,81 43 24 19 0,44 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
193. Vaněk Petr
DC Gorily Sadov
50,4 62,50 28 24 15 59,65 57 34 10 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
194. Hilpert Radim
Piráti Kino Rotava
50,4 58,33 28 24 14 54,39 57 31 19 0,33 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
195. Dvořáková Kateřina
Hradní páni Loket B
50,4 54,84 32 31 17 52,63 76 40 54 0,71 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
196. Eliáš Jan
Žíla Chodov D
50,4 50,00 36 36 18 51,65 91 47 60 0,66 17 0,19 0 0,00 1 0 0 0
197. Smrštík Michal
Lišáci B Bukovany
50,4 50,00 32 32 16 46,99 83 39 79 0,95 16 0,19 0 0,00 0 0 0 0
198. Jira Ladislav
Gepardi Březová B
50,4 40,63 32 32 13 44,30 79 35 80 1,01 22 0,28 0 0,00 2 0 0 0
199. Čech Rostislav
Holíci Jáchymov
50,3 60,71 28 28 17 57,35 68 39 16 0,24 2 0,03 0 0,00 2 0 0 0
200. Hájek Milan
Nikola C Kraslice
50,2 65,00 28 20 13 63,27 49 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Pospíšil Jiří
Šviháci Jáchymov
50,2 59,26 32 27 16 60,00 65 39 15 0,23 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
202. Pavelka Rudolf
DC U Hnáta Citice
50,2 57,14 32 21 12 54,55 55 30 30 0,55 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
203. Lipavský Ladislav
Větrákovi Šroťáci z Útviny
50,0 62,50 32 16 10 55,81 43 24 18 0,42 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
204. Kořínek Tomáš
Sršni Novosedly
50,0 59,26 32 27 16 52,38 63 33 34 0,54 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
205. Kiss Petr
Žíla Chodov A
50,0 47,06 28 17 8 50,00 42 21 29 0,69 10 0,24 0 0,00 0 0 0 0
206. Bubica Milan
Větrákovi Šroťáci z Útviny
49,9 53,13 32 32 17 53,33 75 40 39 0,52 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
207. Kováč Pavel
Emzáci Březová
49,8 56,25 32 32 18 54,32 81 44 47 0,58 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
208. Sýkora Jaroslav
Holíci Jáchymov
49,6 61,90 28 21 13 56,60 53 30 18 0,34 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
209. Ledvina Jaroslav
Průšvih A Karlovy Vary
49,6 40,91 28 22 9 45,28 53 24 51 0,96 11 0,21 1 0,02 1 0 0 0
210. Zeman Vlastimil
Sršni Novosedly
49,5 54,17 32 24 13 53,23 62 33 25 0,40 1 0,02 0 0,00 6 0 0 0
211. Feistl Petr
Termiti Loket
49,4 57,14 32 21 12 54,90 51 28 22 0,43 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
212. Doležal Ladislav 1957
Prďoši Sokolov
49,3 62,50 28 24 15 55,74 61 34 20 0,33 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
213. Molnár Pavel
Prďoši Sokolov
49,3 56,25 28 16 9 57,50 40 23 15 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
214. Burián Roman
DC Májovka A Tachov
49,2 57,14 32 28 16 53,52 71 38 31 0,44 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
215. Loučka Bohumil
ROXY B M. Lázně
49,1 55,00 24 20 11 53,19 47 25 19 0,40 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
216. Vodenka Petr
AC Star- Arena Chodov A
49,1 47,37 24 19 9 44,68 47 21 45 0,96 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
217. Kalkuš Petr
Pašáci Alex
49,0 54,55 28 22 12 52,94 51 27 23 0,45 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
218. Varga Martin
DC Gorily Sadov
48,9 60,71 28 28 17 57,58 66 38 12 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
219. Koch Radek 1965
DC Gorily Sadov
48,9 56,00 28 25 14 59,02 61 36 14 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
220. Ráž Petr
DC/TC Kings Tachov
48,8 57,89 32 19 11 54,17 48 26 25 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
221. Löffler Karel
Drahomíra Karlovy Vary
48,7 50,00 32 16 8 48,72 39 19 30 0,77 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
222. Majerech Matěj
Šipkaři Oloví
48,6 54,17 28 24 13 54,39 57 31 25 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
223. Lovaš Josef
Správná Trefa Cheb
48,5 57,69 28 26 15 51,52 66 34 25 0,38 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
224. Kubalík Robert
Šabalci Dasnice
48,5 56,00 32 25 14 53,33 60 32 19 0,32 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
225. Bialek Zbyněk
Mlynáři Habartov
48,5 54,17 32 24 13 52,46 61 32 34 0,56 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
226. Kiss Karel
RAF Škodíci Hroznětín
48,4 61,11 28 18 11 57,78 45 26 11 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Maron Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
48,3 56,25 32 32 18 56,41 78 44 23 0,29 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
228. Havel Josef
Permoni Krásno
48,3 56,25 32 16 9 53,66 41 22 21 0,51 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
229. Kalbáč Pavel
Úlet Spirála Pšov
48,3 50,00 32 30 15 52,00 75 39 42 0,56 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
230. Dudek Miroslav 1994
Fedor - Montík B Sokolov
48,2 60,71 32 28 17 54,17 72 39 24 0,33 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
231. Zelingr Milan
Fedor - Montík Sokolov
48,2 54,55 24 22 12 50,00 50 25 18 0,36 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
232. Křehký Rudolf
Žíla Chodov B
48,1 50,00 28 14 7 44,44 36 16 33 0,92 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
233. Skorka Jakub
Mis3 Karlovy Vary
48,0 58,62 32 29 17 52,70 74 39 34 0,46 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
234. Bauer Lukáš
Průšvih A Karlovy Vary
48,0 42,11 28 19 8 40,00 45 18 37 0,82 11 0,24 1 0,02 0 1 0 0
235. Havlík Oldřich
Lišáci B Bukovany
47,9 46,15 32 26 12 44,26 61 27 41 0,67 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
236. Mäsar Milan
BACARDI B K. Vary
47,7 42,86 28 28 12 42,86 70 30 58 0,83 21 0,30 0 0,00 0 0 0 0
237. Hylský Karel
Fedor - Montík B Sokolov
47,6 53,57 32 28 15 55,22 67 37 27 0,40 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
238. Király Michal
Nikola D Kraslice
47,6 50,00 32 26 13 50,00 62 31 28 0,45 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
239. Fujerík Tomáš
BACARDI A K.Vary
47,6 42,86 28 28 12 46,27 67 31 55 0,82 9 0,13 1 0,01 1 0 0 0
240. Lukešová Ivana
60 sro Nejdek
47,5 59,09 28 22 13 50,94 53 27 18 0,34 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
241. Novák Igor
Lišáci B Bukovany
47,4 46,88 32 32 15 46,15 78 36 53 0,68 13 0,17 2 0,03 0 0 0 0
242. Klemera Petr
Žíla Chodov B
47,4 37,50 28 24 9 43,10 58 25 65 1,12 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
243. Šmíd Jan
Káňata Alex Sokolov
47,1 58,06 32 31 18 55,84 77 43 18 0,23 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
244. Cimbalník Miroslav
Lamy Nejdek
47,0 56,25 32 32 18 53,25 77 41 18 0,23 1 0,01 1 0,01 2 0 0 0
245. Hála Petr
Nikola D Kraslice
47,0 47,62 32 21 10 51,85 54 28 29 0,54 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
246. Beránek Martin
Fedorheads Sokolov
46,9 52,38 32 21 11 51,02 49 25 22 0,45 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
247. Svobodová Kateřina
Devil Dogs Chodov
46,8 54,17 32 24 13 49,15 59 29 28 0,47 3 0,05 2 0,03 0 0 0 0
248. Kroutilová Miroslava
PAPÍRÁK B CHEB
46,8 53,33 28 15 8 51,35 37 19 14 0,38 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
249. Vyšata Luboš
Havrani Dolní Nivy B
46,7 58,33 28 24 14 54,39 57 31 7 0,12 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
250. Štroblová Veronika
Průšvih A Karlovy Vary
46,4 42,11 28 19 8 48,00 50 24 40 0,80 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
251. Krupička Petr
Drápalíci s.r.o. Planá
46,2 48,15 28 27 13 49,23 65 32 41 0,63 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
252. Jeníček Petr
Termiti Loket
46,2 44,44 32 27 12 52,31 65 34 32 0,49 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
253. Doležalová Jana
Zámecké hroty Sokolov
45,9 52,17 28 23 12 53,57 56 30 16 0,29 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
254. Vošický Petr
Úlet Pšov
45,7 50,00 32 28 14 50,75 67 34 30 0,45 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
255. Vrkoč Pavel
DC Májovka B Tachov
45,4 54,17 28 24 13 50,82 61 31 31 0,51 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Boček Josef
Gepardi Březová B
45,4 43,75 32 16 7 42,86 35 15 25 0,71 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
257. Fiala Miroslav
Kolečko Škodíci B Ostrov
45,3 42,31 32 26 11 47,14 70 33 48 0,69 8 0,11 1 0,01 0 1 0 0
258. Lánik Josef
Lázeňáci Mariánské Lázně
45,1 50,00 28 24 12 47,46 59 28 34 0,58 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
259. Marčuk Michal
Ho-Wada Aš
45,0 45,00 28 20 9 43,75 48 21 30 0,63 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
260. Winter Roman
ROXY Hoď víc M.Lázně
44,9 50,00 32 28 14 48,61 72 35 43 0,60 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
261. Keil Jakub
Větrákovi Šroťáci z Útviny
44,9 46,67 32 30 14 48,65 74 36 35 0,47 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
262. Kolísek Karel
Pašáci Alex
44,9 43,75 28 16 7 48,72 39 19 23 0,59 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
263. Spůra Petr
Holíci Jáchymov
44,8 54,17 28 24 13 53,33 60 32 14 0,23 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
264. Tichý Ervín
DC/TC Kings Tachov
44,7 54,17 32 24 13 51,67 60 31 18 0,30 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
265. Miller Miloslav
DC U Hnáta Citice
44,6 52,17 32 23 12 48,21 56 27 25 0,45 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
266. Dzurák Ivan
Bakaláři z Aše
44,6 50,00 32 32 16 50,00 80 40 38 0,48 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
267. Janečková Martina
ROXY Hoď víc M.Lázně
44,4 51,85 32 27 14 51,47 68 35 16 0,24 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
268. Slíva Jan
Piráti Kino Rotava
44,4 50,00 28 20 10 50,00 50 25 21 0,42 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
269. John Jiří
Dřeváci od Prďocha Sokolov
44,4 43,75 24 16 7 44,44 36 16 12 0,33 8 0,22 1 0,03 0 0 0 0
270. Zugar Miroslav
Pašáci Alex
44,2 50,00 28 16 8 50,00 38 19 17 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Nejedlý Miloš
Bakaláři z Aše
44,2 46,88 32 32 15 49,38 81 40 45 0,56 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
272. Kužel David
PAPÍRÁK B CHEB
44,1 55,00 28 20 11 49,02 51 25 23 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Skorka Ondřej
Mis3 Karlovy Vary
44,0 44,44 32 27 12 46,15 65 30 40 0,62 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
274. Peterková Petra
Kolečko Škodíci A Ostrov
43,9 43,75 32 32 14 45,12 82 37 59 0,72 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
275. Steidl František
Žíla Chodov A
43,9 35,29 28 17 6 43,18 44 19 39 0,89 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
276. Mencl Lukáš
Průšvih C Karlovy Vary
43,7 54,17 36 24 13 51,61 62 32 16 0,26 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
277. Šoul Ladislav
Panteři Maršovy Chody
43,6 33,33 28 24 8 42,37 59 25 63 1,07 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
278. Holub Jaroslav
Boční vítr Lomnice
43,4 32,14 28 28 9 36,76 68 25 71 1,04 18 0,26 0 0,00 0 0 0 0
279. Wacka Petr
ROXY M. Lázně
43,3 40,00 28 20 8 45,83 48 22 31 0,65 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
280. Zelený Michal
Úlet Spirála Pšov
43,2 50,00 32 32 16 47,62 84 40 36 0,43 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
281. Kňourek Vít
DT R.U.M. Marianské Lázně
43,1 42,86 28 21 9 46,15 52 24 29 0,56 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
282. Donoval Martin
Havrani Dolní Nivy A
42,7 47,83 28 23 11 50,00 52 26 13 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
283. Bodnarik Jiří
Nikola B Kraslice
42,7 40,00 32 30 12 43,24 74 32 46 0,62 10 0,14 2 0,03 0 0 0 0
284. Dorážka Jiří
Vendetta A Nová Role
42,5 54,17 28 24 13 50,82 61 31 11 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
285. Dolejš Petr
Chebští Mimoňi
42,5 43,48 28 23 10 41,51 53 22 34 0,64 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
286. Lomňančík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
42,5 38,46 32 26 10 39,34 61 24 47 0,77 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
287. Slabý Petr
Větrákovi Šroťáci z Útviny
42,4 45,83 32 24 11 44,07 59 26 29 0,49 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
288. Musil Marek
ROXY M. Lázně
42,4 43,48 28 23 10 44,83 58 26 41 0,71 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
289. Vaněček Michal
BACARDI B K. Vary
42,4 38,46 28 26 10 41,94 62 26 41 0,66 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
290. Kačmařík Lumír
Nikola D Kraslice
42,3 43,33 32 30 13 45,21 73 33 40 0,55 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
291. Vítek Stanislav
Gepardi Březová B
42,1 37,50 32 16 6 42,11 38 16 32 0,84 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
292. Heřman Zbyněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
42,0 44,44 28 27 12 46,15 65 30 21 0,32 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
293. Šmídmajer Petr
Sršni Novosedly
41,9 47,06 32 17 8 48,84 43 21 17 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
294. Mazanec Ladislav
Termiti Loket
41,8 47,62 32 21 10 48,00 50 24 19 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Karnoll Antonín
JAGDY Štědrá
41,7 56,00 28 25 14 52,38 63 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Tyll Marek
Hradní páni Loket B
41,7 50,00 32 18 9 47,83 46 22 17 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
297. Henková Michaela
Chebští Mimoňi
41,6 42,86 28 14 6 43,75 32 14 18 0,56 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
298. Tlustá Kateřina
DC/TC Kings Tachov
41,5 42,86 32 28 12 47,22 72 34 37 0,51 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
299. Riedl Radek
Mis3 Karlovy Vary
41,5 41,94 32 31 13 40,00 75 30 46 0,61 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
300. Novotná Žaneta
Káňata Alex Sokolov
41,4 51,85 32 27 14 50,72 69 35 13 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Svozil Jiří
Průšvih C Karlovy Vary
41,3 46,67 36 30 14 48,57 70 34 15 0,21 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
302. Vítek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
41,3 44,00 32 25 11 45,16 62 28 29 0,47 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
303. Bušek Josef
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
41,3 40,91 32 22 9 44,64 56 25 27 0,48 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
304. Jaskowiec Jaroslav
Průšvih B Karlovy Vary
41,3 38,46 32 26 10 40,63 64 26 40 0,63 9 0,14 2 0,03 0 0 0 0
305. Tvrdík Václav
Žíla Chodov F
41,2 40,00 36 25 10 42,37 59 25 32 0,54 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
306. Rubáš Petr
Žíla Chodov C
41,0 45,83 28 24 11 46,67 60 28 25 0,42 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
307. Weisdorn Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
41,0 42,86 32 28 12 44,93 69 31 32 0,46 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
308. Mikuš Zdeněk
BACARDI A K.Vary
40,6 39,29 28 28 11 41,43 70 29 47 0,67 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
309. Buchtele Jiří
Fedorheads Sokolov
40,5 45,45 32 22 10 49,09 55 27 14 0,25 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
310. Tomany Roman
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
40,5 37,50 32 24 9 43,55 62 27 35 0,56 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
311. Pilát Pavel
Havrani Dolní Nivy A
40,5 37,50 28 16 6 43,24 37 16 24 0,65 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
312. Bock Petr
Nikola B Kraslice
40,4 39,13 32 23 9 40,35 57 23 30 0,53 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
313. Bránský Petr
KINO A Rotava
40,3 43,75 32 16 7 47,37 38 18 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
314. Polák Michal
Boční vítr Lomnice
40,3 25,93 28 27 7 36,76 68 25 64 0,94 16 0,24 0 0,00 1 0 0 0
315. Podivín Robert
Gepardi Březová A
40,1 35,71 28 28 10 37,68 69 26 58 0,84 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
316. Lavička Jaroslav
Vendetta B Nová Role
40,0 45,00 28 20 9 50,00 50 25 12 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Stávek Přemysl
Fedoraci Sokolov
40,0 45,00 28 20 9 47,92 48 23 6 0,13 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
318. Gerla Tomáš
Panteři Maršovy Chody
40,0 42,86 28 14 6 40,00 35 14 20 0,57 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
319. Svitáček Ladislav
KINO A Rotava
39,7 43,75 32 16 7 48,65 37 18 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
320. Rohm Tomáš
Hradní páni Loket A
39,7 32,14 28 28 9 35,38 65 23 54 0,83 8 0,12 2 0,03 1 0 0 0
321. Cimerman Michal
Holíci Jáchymov
39,6 50,00 28 18 9 48,89 45 22 3 0,07 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
322. Nežatický Štefan
Holíci Jáchymov
39,3 47,06 28 17 8 47,62 42 20 9 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Tuček Pavel
Piráti Kino Rotava
39,3 42,86 28 21 9 45,45 55 25 20 0,36 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
324. Prokopová Jaroslava
Šviháci Jáchymov
39,2 48,00 32 25 12 45,90 61 28 13 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
325. Kocek Miroslav
Družba Domino Ostrov
39,1 38,89 32 18 7 41,86 43 18 19 0,44 2 0,05 2 0,05 0 0 0 0
326. Mrenica Jan
Kolečko Škodíci A Ostrov
39,0 36,36 32 22 8 42,31 52 22 22 0,42 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
327. Fialová Tereza
PAPÍRÁK B CHEB
38,9 40,00 28 15 6 40,00 35 14 15 0,43 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
328. Truhlář František
Bobřici Dasnice
38,8 44,44 24 18 8 42,50 40 17 9 0,23 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
329. Houška Milan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
38,8 30,77 32 26 8 38,81 67 26 46 0,69 14 0,21 0 0,00 0 0 0 0
330. Ježek Vladimír
Žíla Chodov C
38,6 31,25 28 16 5 41,86 43 18 21 0,49 7 0,16 2 0,05 0 0 0 0
331. Růžička Manfred
Devil Dogs Chodov
38,4 35,71 32 28 10 41,89 74 31 45 0,61 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
332. Vachálek Pavel
ROXY Hoď víc M.Lázně
38,4 35,00 32 20 7 44,90 49 22 17 0,35 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
333. Jurečková Lucie
Emzáci Březová
38,3 41,67 32 24 10 41,67 60 25 27 0,45 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
334. Kallay Pavel
Žíla Chodov D
38,3 36,36 36 22 8 41,51 53 22 30 0,57 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
335. Peterka Michal
Kolečko Škodíci A Ostrov
38,0 33,33 32 24 8 37,29 59 22 40 0,68 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
336. Horvát Martin
Káňata Alex Sokolov
37,9 50,00 32 28 14 46,58 73 34 7 0,10 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
337. Doležal Ladislav 1982
Žíla Chodov D
37,9 33,33 36 24 8 39,66 58 23 35 0,60 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
338. Dušek Radek
Střelci Jáchymov
37,5 45,45 28 22 10 44,23 52 23 8 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
339. Válek Vladimír
Průšvih C Karlovy Vary
37,5 43,33 36 30 13 43,06 72 31 19 0,26 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
340. Štrebl Pavel
DC Alex Linda
37,5 41,38 32 29 12 43,06 72 31 27 0,38 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
341. Kollár Luděk
Gepardi Březová A
37,5 29,17 28 24 7 38,33 60 23 39 0,65 9 0,15 0 0,00 1 0 0 0
342. Falář Pavel
PAPÍRÁK B CHEB
37,4 40,00 28 15 6 43,59 39 17 14 0,36 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
343. Lapáček Pavel
Mlynáři Habartov
37,4 36,84 32 19 7 36,96 46 17 31 0,67 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
344. Tancoš Gejza
cz Kahan Vintířov
36,9 42,86 28 14 6 37,14 35 13 17 0,49 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
345. Novotný David
ROXY Hoď víc M.Lázně
36,8 34,38 32 32 11 40,00 75 30 37 0,49 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
346. Pejsar Milan
RAF Škodíci Hroznětín
36,7 38,89 28 18 7 42,86 42 18 9 0,21 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
347. Horník Karel
Vendetta A Nová Role
36,6 41,67 28 24 10 44,26 61 27 12 0,20 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
348. Kosmák Michal
Mis3 Karlovy Vary
36,6 40,74 32 27 11 42,65 68 29 22 0,32 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
349. Slezák Jan
AC Star- Arena Chodov A
36,6 30,00 24 20 6 40,00 50 20 35 0,70 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
350. Hevkánová Věra
Žíla Chodov E
36,5 38,46 32 26 10 43,08 65 28 25 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
351. Bartoš Ladislav
Fedoraci Sokolov
36,4 44,44 28 18 8 46,81 47 22 5 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Loviška Antonín
Bakaláři z Aše
36,4 40,00 32 30 12 39,73 73 29 29 0,40 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
353. Vrtil Zdeněk
Bagristi Tři Sekery
36,2 36,84 28 19 7 35,71 42 15 22 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
354. Henková Martina
Garážníci CHEB
36,0 40,91 28 22 9 45,28 53 24 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
355. Vrtil Lukáš
Bagristi Tři Sekery
35,9 33,33 28 24 8 37,50 56 21 32 0,57 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
356. Toupal Jiří
Fedoraci Sokolov
35,6 43,75 28 16 7 46,15 39 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Kubalíková Jana
Šabalci Dasnice
35,6 38,46 32 26 10 42,42 66 28 25 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Biernat Josef
Žíla Chodov B
35,6 30,00 28 20 6 38,46 52 20 33 0,63 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
359. Švehla Jaroslav
Vokurky XXL M.Lázně
35,6 29,17 24 24 7 30,91 55 17 47 0,85 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
360. Gubran Štěpán
Bobřici Dasnice
35,5 40,00 24 20 8 38,78 49 19 15 0,31 1 0,02 2 0,04 0 0 0 0
361. Šedivec Miloslav 1991
Havrani Dolní Nivy B
35,4 42,86 28 14 6 42,86 35 15 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
362. Duchoň Milan
Káňata Alex Sokolov
35,4 41,18 32 17 7 41,03 39 16 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
363. Rau Petr
Nikola A Kraslice
35,4 17,65 32 17 3 34,78 46 16 32 0,70 10 0,22 2 0,04 1 0 0 0
364. Katyinová Monika
Pohodáři Sokolov
35,1 43,48 28 23 10 42,11 57 24 10 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Harant Jiří
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
34,5 34,62 32 26 9 32,76 58 19 31 0,53 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
366. Rubáš Jiří
Emzáci Březová
34,2 32,14 32 28 9 38,03 71 27 32 0,45 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
367. Máj Jiří
JP Čechie Dalovice
34,2 22,73 28 22 5 30,77 52 16 39 0,75 5 0,10 2 0,04 0 1 0 0
368. Pokorný Radek
KINO A Rotava
34,1 37,50 32 32 12 40,00 75 30 22 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Dzoba Jan
Lišáci B Bukovany
34,1 27,27 32 22 6 31,37 51 16 38 0,75 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
370. Plzák Radek
Nejistá sezóna Sokolov
34,0 37,04 32 27 10 40,30 67 27 19 0,28 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
371. Hudeček Tomáš
RAF Škodíci Hroznětín
34,0 36,84 28 19 7 41,67 48 20 8 0,17 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
372. Pomije Miloslav
Lamy Nejdek
33,8 37,50 32 32 12 40,00 80 32 18 0,23 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
373. Urys František
Žíla Chodov C
33,8 32,14 28 28 9 38,46 65 25 26 0,40 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Hluchý Roman
RAF Škodíci Hroznětín
33,5 42,86 28 14 6 41,18 34 14 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Talarčík Michal
Hrobaři Citice
33,5 34,62 32 26 9 38,46 65 25 24 0,37 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
376. Ředina Jiří
PAPÍRÁK B CHEB
33,5 30,00 28 20 6 40,38 52 21 19 0,37 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
377. Poživil Pavel
Žíla Chodov E
33,2 32,26 32 31 10 41,56 77 32 22 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
378. Businská Lenka
Straky z Dyleně M.L.
33,0 32,26 32 31 10 35,62 73 26 33 0,45 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
379. Sedláček Viktor
Průšvih C Karlovy Vary
32,9 40,00 36 20 8 39,58 48 19 7 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Ogorek Miroslav
Kolečko Škodíci C Ostrov
32,9 37,50 32 16 6 40,48 42 17 9 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
381. Vainer Václav
ROXY B M. Lázně
32,4 29,17 24 24 7 34,55 55 19 26 0,47 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
382. Žaloudek Milan
DC Májovka B Tachov
32,3 31,25 28 16 5 37,50 40 15 17 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
383. Kozel Zdeněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
32,1 31,25 28 16 5 36,84 38 14 15 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
384. Urbánek Jaroslav
Nikola C Kraslice
31,9 37,04 28 27 10 42,03 69 29 3 0,04 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
385. Gongor Miroslav
AC Star- Arena Chodov A
31,8 16,67 24 12 2 28,57 28 8 17 0,61 2 0,07 2 0,07 2 0 0 0
386. Pešan Milan
Havrani Dolní Nivy B
30,9 35,71 28 14 5 39,39 33 13 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Šantrůček Jan
Bobři Dasnice
30,7 35,00 32 20 7 36,96 46 17 3 0,07 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
388. Voves Roman
DC Alex Sokolov
30,5 25,00 32 16 4 30,77 39 12 16 0,41 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
389. Fojtík Josef
JAGDY Štědrá
30,0 36,36 28 22 8 38,46 52 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Chvostal Petr
Žíla Chodov E
30,0 30,77 32 26 8 37,50 64 24 11 0,17 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
391. Šubrt Zdeněk
Garážníci CHEB
30,0 30,00 28 20 6 34,78 46 16 14 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
392. Trefil David
KINO A Rotava
29,5 31,25 32 32 10 36,36 77 28 13 0,17 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
393. Doležal Ladislav 1991
Prďoši Sokolov
29,4 25,00 28 20 5 37,74 53 20 17 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
394. Balát Jan
Vendetta B Nová Role
28,5 25,00 28 24 6 36,67 60 22 13 0,22 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
395. Hlavová Stanislava
Šabalci Dasnice
28,1 26,09 32 23 6 35,19 54 19 13 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
396. Feix Eda
Vendetta B Nová Role
28,0 30,00 28 20 6 33,33 45 15 9 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Zelenková Miluše
Zámecké hroty Sokolov
28,0 27,27 28 22 6 38,18 55 21 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Hrubina Lubomír
Rychloslepi Cheb
27,8 30,77 28 26 8 35,38 65 23 8 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
399. Skála Pavel
Vokurky XXL M.Lázně
27,6 14,29 24 14 2 27,27 33 9 30 0,91 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
400. Šmídmajerová Marie
Úlet Pšov
27,2 23,08 32 26 6 32,84 67 22 25 0,37 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
401. Talíř Martin
Fedor - Montík Sokolov
27,1 27,27 24 22 6 33,33 51 17 9 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
402. Pavlík Pavel
Dřeváci od Prďocha Sokolov
27,1 23,81 24 21 5 31,37 51 16 19 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
403. Kolda Stanislav
Bobři Dasnice
27,0 31,25 32 16 5 35,00 40 14 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
404. Linhart František
BACARDI B K. Vary
27,0 27,78 28 18 5 30,23 43 13 12 0,28 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
405. Štrbová Nikola
Fedor - Montík Sokolov
26,6 25,00 24 12 3 34,38 32 11 5 0,16 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
406. Hanák Patrik
Průšvih C Karlovy Vary
26,0 23,53 36 34 8 32,95 88 29 21 0,24 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
407. Feixová Eliška
Vendetta A Nová Role
25,9 29,17 28 24 7 34,48 58 20 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Horváth Jiří
Straky z Dyleně M.L.
25,8 10,00 32 20 2 22,92 48 11 47 0,98 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
409. Bubla Tomáš
Nikola B Kraslice
25,7 18,75 32 16 3 22,86 35 8 23 0,66 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
410. Burka Petr
Střelci Jáchymov
25,1 25,00 28 16 4 32,43 37 12 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Drahoňovský Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
24,8 21,43 28 14 3 25,81 31 8 14 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
412. Hruška Tomáš
Družba Domino Ostrov
24,7 21,05 32 19 4 29,79 47 14 12 0,26 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
413. Černý Václav
Havrani Dolní Nivy A
24,6 20,00 28 15 3 36,59 41 15 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Fiala Jan
PAPÍRÁK B CHEB
24,3 20,00 28 15 3 28,57 35 10 12 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
415. Šedivec Miloslav 1962
Havrani Dolní Nivy B
24,1 28,00 28 25 7 30,51 59 18 1 0,02 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
416. Slovjakova Andrea
Nejistá sezóna Sokolov
24,1 23,81 32 21 5 28,57 49 14 11 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
417. Szablatura Jozef
Hrobaři Citice
24,0 22,22 32 27 6 30,77 65 20 12 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
418. Srnková Jana
Rychloslepi Cheb
23,7 25,00 28 20 5 30,43 46 14 2 0,04 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
419. Suchý Richard
Nikola C Kraslice
23,5 21,43 28 14 3 32,43 37 12 3 0,08 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
420. Buriánek Radek
Lamy Nejdek
23,2 25,00 32 32 8 29,17 72 21 4 0,06 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
421. Nový Pavel
Nejistá sezóna Sokolov
23,2 18,75 32 16 3 31,58 38 12 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Krauzová Lenka
Hrobaři Citice
23,0 20,83 32 24 5 28,57 56 16 10 0,18 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
423. Hevkán Jindřich
Žíla Chodov E
22,8 16,67 32 18 3 30,43 46 14 14 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Brunclík Petr
Zámecké hroty Sokolov
22,6 18,75 28 16 3 30,77 39 12 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
425. Karol Dominik
Nikola D Kraslice
22,6 17,65 32 17 3 26,32 38 10 11 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
426. Redlová Martina
Veselý Obušky Cheb
22,4 16,67 32 24 4 25,86 58 15 23 0,40 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
427. Bachmann Martin
Sršni Novosedly
22,3 21,05 32 19 4 27,27 44 12 10 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Altšmíd Pavel
Bobři Dasnice
22,2 23,08 32 26 6 30,16 63 19 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Pultr Alan
Pohodáři Sokolov
21,9 18,18 28 22 4 30,19 53 16 8 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Cimbálník Miroslav
Lamy Nejdek
21,6 21,88 32 32 7 29,33 75 22 3 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Komárek Bohumil
Fedoraci Sokolov
21,6 21,43 28 14 3 25,81 31 8 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
432. Svoboda Stanislav
Emzáci Březová
20,5 18,18 32 22 4 29,09 55 16 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Vavříková Nataša
Správná Trefa Cheb
20,0 11,76 28 17 2 22,50 40 9 12 0,30 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
434. Menszer Michal
Rychloslepi Cheb
19,7 15,38 28 26 4 26,56 64 17 9 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
435. Mareš Jan
Vendetta A Nová Role
19,2 15,00 28 20 3 24,49 49 12 11 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
436. Macáková Kateřina
Nejistá sezóna Sokolov
18,8 16,67 32 18 3 24,39 41 10 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Greguška Pavel
Bobři Dasnice
18,0 13,64 32 22 3 22,45 49 11 10 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
438. Dvorský Bronislav
AC Star- Arena Chodov A
17,8 11,11 24 18 2 17,07 41 7 18 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
439. Veselá Zuzana
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
17,5 15,00 32 20 3 22,73 44 10 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Belányi Petr
Veselý Obušky Cheb
16,9 13,04 32 23 3 15,69 51 8 21 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
441. Trbušek Jan
Fedoraci Sokolov
15,3 15,00 28 20 3 18,60 43 8 2 0,05 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
442. Gubran Stanislav
Bobřici Dasnice
14,7 10,53 24 19 2 18,60 43 8 9 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Machová Šárka
Hrobaři Citice
13,8 10,00 32 30 3 17,65 68 12 13 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Božejovský Bohumil
Dřeváci od Prďocha Sokolov
10,3 0,00 24 16 0 13,51 37 5 11 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
445. Náměstková Eva
KINO A Rotava
9,8 10,00 32 20 2 11,90 42 5 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Siváková Tereza
Rychloslepi Cheb
8,7 7,14 28 14 1 10,00 30 3 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Moravčík Vlasta
Fedor - Montík Sokolov
8,6 0,00 24 12 0 14,29 28 4 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
448. Machala František
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  100,00 28 8 8 84,21 19 16 12 0,63 2 0,11 0 0,00 3 0 0 0
449. Duna Roman
Nikola C Kraslice
  100,00 28 7 7 93,33 15 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Kazda Jaroslav
Pohodáři Sokolov
  100,00 28 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Nesnídalová Martina
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  100,00 28 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Hron Vladimír
Nikola C Kraslice
  100,00 28 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Krčínová Petra
Mlynáři Habartov
  100,00 32 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Vašek Jaroslav
DC Gorily Sadov
  90,91 28 11 10 77,78 27 21 8 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Sedlák David
Šipkaři Oloví
  87,50 28 8 7 75,00 20 15 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
456. Trubač Ladislav
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  87,50 28 8 7 70,00 20 14 7 0,35 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
457. Nýmanský Jiří
DC U Hnáta Citice
  83,33 32 12 10 75,86 29 22 21 0,72 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
458. Frýdek Michal
Průšvih B Karlovy Vary
  80,00 32 5 4 66,67 12 8 4 0,33 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
459. Černý Vlastimil
DC Alex Sokolov
  80,00 32 5 4 64,29 14 9 10 0,71 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
460. Horská Lenka
DC Alex Sokolov
  78,57 32 14 11 75,00 32 24 21 0,66 4 0,13 3 0,09 1 0 0 0
461. Krotký Václav
RAF Škodíci Hroznětín
  75,00 28 12 9 73,08 26 19 16 0,62 2 0,08 0 0,00 2 0 0 0
462. Pumrová Michaela
Žíla Chodov E
  75,00 32 12 9 72,41 29 21 28 0,97 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
463. Altšmíd Vladimír
Bobři Dasnice
  75,00 32 12 9 64,52 31 20 10 0,32 3 0,10 2 0,06 1 0 0 0
464. Šantora Jaroslav
Fedor - Montík B Sokolov
  75,00 32 8 6 77,78 18 14 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
465. Iser Albert
DC Gorily Sadov
  75,00 28 8 6 70,59 17 12 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Voráček David
BACARDI B K. Vary
  75,00 28 8 6 68,42 19 13 9 0,47 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
467. Man Petr
Termiti Loket
  75,00 32 4 3 75,00 8 6 9 1,13 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
468. Šíp Jiří
DC Gorily Sadov
  75,00 28 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
469. Ogorková Klára
Kolečko Škodíci C Ostrov
  75,00 32 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Kolbaský Lukáš
ROXY B M. Lázně
  75,00 24 4 3 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
471. Jirásek Tomáš
Bagristi Tři Sekery
  71,43 28 7 5 61,11 18 11 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
472. Sedlář Bohuslav
cz Kahan Vintířov
  70,00 28 10 7 65,22 23 15 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Semera Jiří
Vendetta B Nová Role
  70,00 28 10 7 61,54 26 16 9 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
474. Hasman Jiří
J.P.M. Ryvalové Cheb
  66,67 32 12 8 58,62 29 17 18 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
475. Novák Miroslav
Bagristi Tři Sekery
  66,67 28 9 6 58,33 24 14 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
476. Tutsch Robert
DC Májovka A Tachov
  66,67 32 6 4 61,54 13 8 7 0,54 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
477. Anténe Roman
Fedor - Montík B Sokolov
  66,67 32 3 2 71,43 7 5 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Koch Radek 2005
DC Gorily Sadov
  66,67 28 3 2 57,14 7 4 0 0,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
479. Švihlík Petr
Fedorheads Sokolov
  64,29 32 14 9 55,88 34 19 11 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Hochmann František
Kolečko Škodíci B Ostrov
  63,64 32 11 7 64,00 25 16 18 0,72 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
481. Kašpárek František
Havrani Dolní Nivy B
  62,50 28 8 5 57,14 21 12 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
482. Bajzík Josef 1993
Šipkaři Oloví
  62,50 28 8 5 55,00 20 11 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Hofmistrová Eva
Bagristi Tři Sekery
  62,50 28 8 5 50,00 20 10 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
484. Hron Dalibor
RAF Škodíci Hroznětín
  61,54 28 13 8 54,84 31 17 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
485. Ekl Jiří
DC Sporťáci Texas Cheb
  60,00 32 15 9 60,00 35 21 17 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
486. Nekola Petr
Kolečko Škodíci A Ostrov
  60,00 32 10 6 60,00 25 15 16 0,64 4 0,16 2 0,08 0 0 0 0
487. Pilátová Lucie
Havrani Dolní Nivy A
  60,00 28 10 6 57,14 21 12 8 0,38 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
488. Maršík Josef
Žíla Chodov B
  58,33 28 12 7 58,62 29 17 32 1,10 12 0,41 0 0,00 2 0 0 0
489. Duben Stanislav
Fedorheads Sokolov
  58,33 32 12 7 57,14 28 16 17 0,61 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
490. Záliš Pavel
DC/TC Kings Tachov
  58,33 32 12 7 56,67 30 17 16 0,53 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
491. Pikrt Michal
Žíla Chodov F
  58,33 36 12 7 53,57 28 15 24 0,86 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
492. Kučera Kamil
Zámecké hroty Sokolov
  58,33 28 12 7 53,13 32 17 14 0,44 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
493. Došlý Pavel
Fedorheads Sokolov
  57,14 32 7 4 60,00 15 9 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
494. Burda Jiří
ROXY M. Lázně
  57,14 28 7 4 52,94 17 9 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
495. Fiala František
Šipkaři Oloví
  57,14 28 7 4 50,00 16 8 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Krejčí Pavel 1967
DC Gorily Sadov
  55,56 28 9 5 57,14 21 12 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Kumbera Václav
Termiti Loket
  55,56 32 9 5 52,00 25 13 14 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
498. Wendler Ladislav
60 sro Nejdek
  55,56 28 9 5 47,83 23 11 13 0,57 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
499. Berky Jiří
Termiti Loket
  53,33 32 15 8 55,26 38 21 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
500. Tauber Jan
Nikola B Kraslice
  50,00 32 14 7 46,88 32 15 13 0,41 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
501. Dušek Petr
Paštiky Stará Chodovská
  50,00 32 14 7 45,71 35 16 24 0,69 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
502. Fáměra Michal
Lázeňáci Mariánské Lázně
  50,00 28 12 6 53,85 26 14 14 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
503. Štrosová Zdena
PAPÍRÁK B CHEB
  50,00 28 12 6 53,33 30 16 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
504. Bachmann Antonín
JAGDY Štědrá
  50,00 28 12 6 51,72 29 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Revainec Augustýn
Permoni Krásno
  50,00 32 12 6 50,00 32 16 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Titěra Oldřich
Šipkaři Oloví
  50,00 28 12 6 50,00 30 15 14 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
507. Šiba Jiří
Pohodáři Sokolov
  50,00 28 12 6 50,00 28 14 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Brandtl Petr
Nikola C Kraslice
  50,00 28 12 6 48,15 27 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Tichý Jakub
Lázeňáci Mariánské Lázně
  50,00 28 10 5 52,00 25 13 19 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Bůžek Ludvík
Racek B52 B Karlovy Vary
  50,00 28 10 5 48,15 27 13 17 0,63 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
511. Cíl Vladimír
Lázeňáci Mariánské Lázně
  50,00 28 10 5 45,83 24 11 9 0,38 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
512. Hylská Jana
Fedor - Montík B Sokolov
  50,00 32 10 5 44,00 25 11 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Hirsch David
Drahomíra Karlovy Vary
  50,00 32 8 4 52,38 21 11 8 0,38 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
514. Walter Miroslav
Emzáci Březová
  50,00 32 8 4 52,38 21 11 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
515. Jor Jaroslav
Nikola B Kraslice
  50,00 32 8 4 45,00 20 9 17 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Mrázek Lukáš
Racek B52 B Karlovy Vary
  50,00 28 8 4 44,44 18 8 13 0,72 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
517. Chabera Pavel
Devil Dogs Chodov
  50,00 32 4 2 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
518. Nesnídal Zdeněk
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  50,00 28 4 2 60,00 10 6 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Kubal Jan
Veselý Obušky Cheb
  50,00 32 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Madaras Miroslav
Pohodáři Sokolov
  50,00 28 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Elbl Martin
Kolečko Škodíci B Ostrov
  50,00 32 4 2 50,00 8 4 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Počta Tomáš
Úlet Spirála Pšov
  50,00 32 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Eftimov Michal
Gepardi Březová A
  50,00 28 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Němec David
BACARDI B K. Vary
  50,00 28 4 2 44,44 9 4 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
525. Janoušek Pavel
DC Májovka B Tachov
  50,00 28 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Lepič Jaroslav
Nikola C Kraslice
  50,00 28 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Ogorková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  50,00 32 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Beran Stanislav
Boční vítr Lomnice
  50,00 28 2 1 40,00 5 2 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
529. Podzimková Michaela
Družba Domino Ostrov
  50,00 32 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Gajdošová Jitka
Pohodáři Sokolov
  45,45 28 11 5 44,00 25 11 3 0,12 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
531. Chrenáková Jana
Nejistá sezóna Sokolov
  45,45 32 11 5 41,67 24 10 6 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
532. Boudný David
Střelci Jáchymov
  44,44 28 9 4 50,00 22 11 2 0,09 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
533. Jüthner Radek
DC Májovka B Tachov
  44,44 28 9 4 45,45 22 10 10 0,45 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
534. Cenek Zbyněk
Žíla Chodov D
  43,75 36 16 7 44,44 36 16 13 0,36 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
535. Káca Tomáš
Piráti Kino Rotava
  42,86 28 7 3 47,06 17 8 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
536. Tomek Michal
Správná Trefa Cheb
  42,86 28 7 3 45,00 20 9 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Šedivý Jakub
Paštiky Stará Chodovská
  41,67 32 12 5 48,39 31 15 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
538. Carva Zdeněk
Větrákovi Šroťáci z Útviny
  41,67 32 12 5 44,83 29 13 7 0,24 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
539. Latislav Karel
Piráti Kino Rotava
  41,67 28 12 5 44,44 27 12 8 0,30 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
540. Donda Pavel
Zámecké hroty Sokolov
  41,67 28 12 5 43,33 30 13 5 0,17 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
541. Pravda Vladimír
Vendetta B Nová Role
  41,67 28 12 5 41,38 29 12 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
542. Horák Jiří
Hvězdní Vodníci Sokolov
  40,00 28 10 4 37,50 24 9 4 0,17 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
543. Bureš Pavel
Káňata Alex Sokolov
  40,00 32 5 2 42,86 14 6 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
544. Drážďanský František
Žíla Chodov B
  40,00 28 5 2 41,67 12 5 13 1,08 2 0,17 1 0,08 0 0 0 0
545. Novotný Karel
DC Májovka B Tachov
  38,46 28 13 5 45,16 31 14 23 0,74 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
546. Vojtek Jindřich
Racek B52 B Karlovy Vary
  38,46 28 13 5 41,94 31 13 9 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
547. Kozák Slavomír
DC Májovka B Tachov
  37,50 28 8 3 47,62 21 10 11 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Vaněk Lubomír
Střelci Jáchymov
  37,50 28 8 3 45,00 20 9 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Dušková Zdenka
Střelci Jáchymov
  37,50 28 8 3 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Doležel Pavel
Paštiky Stará Chodovská
  36,36 32 11 4 40,74 27 11 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
551. Cicvárek David
Kolečko Škodíci C Ostrov
  36,36 32 11 4 40,00 25 10 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Kusenda Petr 1988
Sršni Novosedly
  36,36 32 11 4 37,04 27 10 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Jelínková Renata
Emzáci Březová
  35,71 32 14 5 39,39 33 13 12 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Werner František
Nikola C Kraslice
  33,33 28 12 4 37,50 32 12 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Patrák Tomáš
Mlynáři Habartov
  33,33 32 9 3 38,10 21 8 3 0,14 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
556. Nováková Renata
Bagristi Tři Sekery
  33,33 28 9 3 37,50 24 9 18 0,75 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
557. Dobeš Martin
Nikola A Kraslice
  33,33 32 6 2 40,00 15 6 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
558. Havlíková Andrea
SeaBowl Medáci Karlovy Vary
  33,33 28 6 2 37,50 16 6 9 0,56 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
559. Kadlec Miroslav
Nikola C Kraslice
  33,33 28 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Košťál Jan
DC Májovka B Tachov
  33,33 28 6 2 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Kusenda Petr 1963
Sršni Novosedly
  33,33 32 3 1 44,44 9 4 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Kusík František
cz Kahan Vintířov
  33,33 28 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Fidler František
Veselý Obušky Cheb
  30,77 32 13 4 42,86 35 15 30 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Scheinkönig Rostislav
Hvězdní Vodníci Sokolov
  30,77 28 13 4 37,50 32 12 12 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
565. Šíma Rudolf
Pohodáři Sokolov
  30,00 28 10 3 36,36 22 8 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
566. Kubále Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
  30,00 28 10 3 34,78 23 8 16 0,70 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
567. Bílý Michael
Žíla Chodov D
  30,00 36 10 3 33,33 24 8 12 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
568. David Pavel
Káňata Alex Sokolov
  30,00 32 10 3 33,33 24 8 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Krbec Pavel
Větrákovi Šroťáci z Útviny
  28,57 32 14 4 32,26 31 10 17 0,55 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
570. Maščeník Martin
Nikola B Kraslice
  28,57 32 7 2 40,00 20 8 7 0,35 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
571. Větrovcová Dana
Permoni Krásno
  28,57 32 7 2 25,00 16 4 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Virág Matůž
Drápalíci s.r.o. Planá
  27,27 28 11 3 35,71 28 10 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Kašpar Oldřich
Tipáč Nejdek
  27,27 32 11 3 32,14 28 9 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Dietl Martin
Hvězdní Vodníci Sokolov
  27,27 28 11 3 32,00 25 8 8 0,32 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
575. Zavřel Dušan
Žíla Chodov E
  26,67 32 15 4 37,14 35 13 12 0,34 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
576. Moule Vilém
Hrobaři Citice
  26,67 32 15 4 35,90 39 14 11 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Junker Vilem
Paštiky Stará Chodovská
  25,00 32 12 3 33,33 30 10 6 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
578. Veres Peter
Rychloslepi Cheb
  25,00 28 12 3 32,14 28 9 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Frélich Jiří
Žíla Chodov C
  25,00 28 12 3 31,03 29 9 10 0,34 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
580. Kejvalová Anna
Vendetta A Nová Role
  25,00 28 12 3 25,93 27 7 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Janík Richard
Žíla Chodov F
  25,00 36 12 3 23,08 26 6 7 0,27 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
582. Lukeš Pavel
Devil Dogs Chodov
  25,00 32 8 2 40,91 22 9 8 0,36 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
583. Koleňák Josef
Bagristi Tři Sekery
  25,00 28 8 2 38,10 21 8 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Jirásek Martin
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
  25,00 32 8 2 36,84 19 7 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Gažák Miroslav
Nikola C Kraslice
  25,00 28 8 2 35,00 20 7 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Karpiš Tomáš
Vendetta A Nová Role
  25,00 28 8 2 35,00 20 7 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Bachmann Václav
JAGDY Štědrá
  25,00 28 8 2 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Mazanec Jiří
Bagristi Tři Sekery
  25,00 28 8 2 29,41 17 5 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
589. Tomašcová Marie
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
  25,00 32 8 2 27,78 18 5 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Bajzík Josef 1965
Šipkaři Oloví
  25,00 28 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Neudert Jakub
Termiti Loket
  25,00 32 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Kirchner Josef
AC Star- Arena Chodov B
  25,00 28 4 1 33,33 9 3 4 0,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
593. Lukeš Vojtěch
DC Májovka A Tachov
  25,00 32 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Trkovský Václav
Sršni Novosedly
  25,00 32 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Čižnár Alexander
Žíla Chodov D
  25,00 36 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Hudáková Vlasta
60 sro Nejdek
  25,00 28 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Muchka Miroslav
60 sro Nejdek
  25,00 28 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Jetenský Stanislav
DC Alex Linda
  25,00 32 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Gubčo Danek
KINO A Rotava
  25,00 32 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Koller Michal
Žíla Chodov F
  25,00 36 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Sadlík Jiří
Drápalíci s.r.o. Planá
  25,00 28 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Veselý František
Straky z Dyleně M.L.
  23,08 32 13 3 38,24 34 13 10 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
603. Kašpárek Martin
JAGDY Štědrá
  23,08 28 13 3 33,33 33 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Kučera Richard
Mlynáři Habartov
  23,08 32 13 3 32,35 34 11 6 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
605. Kolouvek Martin
Nikola B Kraslice
  22,22 32 9 2 34,78 23 8 12 0,52 2 0,09 2 0,09 0 0 0 0
606. Prokůpek Jiří
Šviháci Jáchymov
  21,43 32 14 3 34,21 38 13 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Karol Milan
Nikola D Kraslice
  20,00 32 10 2 34,62 26 9 9 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
608. Lískovský Vladislav
Káňata Alex Sokolov
  20,00 32 10 2 29,17 24 7 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Špalek Patrik
DC U Hnáta Citice
  20,00 32 10 2 22,73 22 5 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
610. Bolech Ivan
DC Májovka A Tachov
  20,00 32 5 1 38,46 13 5 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Dunka Petr
Nejistá sezóna Sokolov
  18,18 32 11 2 20,00 25 5 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Kašpárek Miloslav
JAGDY Štědrá
  16,67 28 12 2 27,59 29 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Kupec Roman
Správná Trefa Cheb
  16,67 28 6 1 38,89 18 7 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
614. Sýkora Jindřich 1995
DC Májovka B Tachov
  16,67 28 6 1 38,89 18 7 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Kopetzký Karel
Vendetta B Nová Role
  16,67 28 6 1 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Halabrín Jan
Úlet Spirála Pšov
  16,67 32 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Šindelář Pavel
Fedorheads Sokolov
  16,67 32 6 1 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Riedlová Štěpánka
Mis3 Karlovy Vary
  16,67 32 6 1 21,43 14 3 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Odleváková Zdeňka
Úlet Pšov
  14,29 32 14 2 28,57 35 10 8 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
620. Hrbková Míša
Veselý Obušky Cheb
  14,29 32 14 2 24,24 33 8 18 0,55 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
621. Dunka Pavel
Nejistá sezóna Sokolov
  14,29 32 14 2 23,53 34 8 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Krásová Jana
Žíla Chodov F
  14,29 36 7 1 25,00 16 4 5 0,31 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
623. Tomášek Pavel
DC Májovka A Tachov
  14,29 32 7 1 25,00 16 4 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Patrák Rudolf
Mlynáři Habartov
  14,29 32 7 1 23,53 17 4 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
625. Bubla Jan
Nikola B Kraslice
  13,33 32 15 2 34,15 41 14 21 0,51 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
626. Tokär Michal
60 sro Nejdek
  12,50 28 8 1 21,05 19 4 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
627. Večeřa Karel
Žíla Chodov D
  12,50 36 8 1 21,05 19 4 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Nohová Pavla
Nejistá sezóna Sokolov
  12,50 32 8 1 16,67 18 3 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Václavský Miroslav
Pašáci Alex
  11,11 28 9 1 30,43 23 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Jelínek Vlastimil
AC Star- Arena Chodov A
  11,11 24 9 1 15,00 20 3 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Kysilka Marek
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
  10,00 32 10 1 21,74 23 5 15 0,65 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
632. Maidl Hynek
Rychloslepi Cheb
  10,00 28 10 1 21,74 23 5 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Hojda Michal
Vokurky XXL M.Lázně
  10,00 24 10 1 17,39 23 4 7 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Gamrot Petr
Veselý Obušky Cheb
  9,09 32 11 1 22,22 27 6 8 0,30 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
635. Káca Libor
Žíla Chodov B
  8,33 28 12 1 20,69 29 6 28 0,97 2 0,07 1 0,03 1 0 0 0
636. Hendrych David
Žíla Chodov C
  8,33 28 12 1 17,86 28 5 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
637. PolcarDavid
Prďoši Sokolov
  8,33 28 12 1 14,81 27 4 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Vítová Helena
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
  7,69 32 13 1 19,35 31 6 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
639. Fresser Václav
Prďoši Sokolov
  0,00 28 12 0 25,00 32 8 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Uxa Milan
ROXY M. Lázně
  0,00 28 9 0 14,29 21 3 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Kiss Jiří
Žíla Chodov F
  0,00 36 9 0 5,26 19 1 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Paštéka Ladislav
Paštiky Stará Chodovská
  0,00 32 8 0 15,79 19 3 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Hlůžek Robert
RAF Škodíci Hroznětín
  0,00 28 7 0 6,67 15 1 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Redl Vlastimil
Veselý Obušky Cheb
  0,00 32 7 0 6,67 15 1 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Oplt Václav
Průšvih C Karlovy Vary
  0,00 36 6 0 14,29 14 2 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
646. Hudák Roman
Nikola B Kraslice
  0,00 32 6 0 7,69 13 1 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Šulek Štefan
Havrani Dolní Nivy B
  0,00 28 6 0 0,00 12 0 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Vrána Jiří
DC U Hnáta Citice
  0,00 32 6 0 0,00 12 0 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Šikýř Pavel
Šviháci Jáchymov
  0,00 32 5 0 23,08 13 3 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Lupša Richard
DC/TC Kings Tachov
  0,00 32 5 0 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Vavřík Jan
Správná Trefa Cheb
  0,00 28 5 0 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Bařina Vlastimil
cz Kahan Vintířov
  0,00 28 5 0 9,09 11 1 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Zoň Petr
Panteři Maršovy Chody
  0,00 28 5 0 9,09 11 1 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Škarda Jan
Gepardi Březová B
  0,00 32 4 0 27,27 11 3 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
655. Altšmíd Petr
Bobři Dasnice
  0,00 32 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Růžička Tomáš
DC U Hnáta Citice
  0,00 32 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Sommer Petr
Bobřici Dasnice
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Bandová Jenifer
Rychloslepi Cheb
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Harušťák Martin
Žíla Chodov F
  0,00 36 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Krautschneiderová Radomíra
Holíci Jáchymov
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Mašková Ivana
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Frélichová Ivana - DOPLNIT RČ
Hrobaři Citice
  0,00 32 4 0 0,00 8 0 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Fuchs Pavel 1964
Žíla Chodov B
  0,00 28 4 0 0,00 8 0 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
664. Rajtolarová Patricie
Racek B52 B Karlovy Vary
  0,00 28 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Süssner Jaroslav
Mis3 Karlovy Vary
  0,00 32 4 0 0,00 8 0 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
666. Martak Jiří
Nikola C Kraslice
  0,00 28 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Žáček František
DC Alex Linda
  0,00 32 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Košař Marcel
Nikola D Kraslice
  0,00 32 2 0 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Mlčáková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Suk Milan
Úlet Spirála Pšov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Abrahám Petr
Racek B52 B Karlovy Vary
  0,00 28 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Fiala Ladislav
Hrobaři Citice
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Slovjakova Jitka
Nejistá sezóna Sokolov
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Vašíček Miroslav
Bakaláři z Aše
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Mikulášek Jiří
Střelci Jáchymov
  0,00 28 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Müller Tomáš
Garážníci CHEB
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Nehasilová Diana
AC Star- Arena Chodov B
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 2 1,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
678. Pešan Lukáš
Nikola D Kraslice
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Weiszdornová Dana
DC Sporťáci Texas Cheb
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Zadáková Alena
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2019 02:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.11.2019 02:15:49