Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 31.8.2019 Bobři Dasnice 7 : 11 Drápalíci s.r.o. Planá Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Altšmíd Pavel 18 : 24 Krupička Miroslav
2. So 14.9.2019 Mlynáři Habartov 11 : 7 Bobři Dasnice Habartov Bar Lion, Habartov
14:00 Patrák Rudolf 24 : 17 Fischer Robert
3. So 21.9.2019 Bobři Dasnice 9 : 10 Nikola D Kraslice Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Fischer Robert 21 : 25 Hála Petr
4. So 5.10.2019 Bobřici Dasnice 12 : 6 Bobři Dasnice Dasnice U Bobra, Dasnice
15:00 Průša Martin 28 : 17 Fischer Robert
5. So 12.10.2019 Bobři Dasnice 6 : 12 Bakaláři z Aše Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Altšmíd Pavel 14 : 29 Kisová Lenka
6. So 26.10.2019 DC Májovka A Tachov 13 : 5 Bobři Dasnice Tachov Májovka, Tachov
14:00 Sýkora Jindřich 29 : 11 Altšmíd Pavel
7. So 2.11.2019 Bobři Dasnice 10 : 8 DC U Hnáta Citice Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Altšmíd Pavel 25 : 22 Špalek Patrik
8. So 9.11.2019 Nikola C Kraslice 14 : 4 Bobři Dasnice Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Duna Roman 29 : 15 Fischer Robert
9. So 16.11.2019 Bobři Dasnice 6 : 12 ŠK LUNA A Mariánské Lázně Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Šantrůček Jan 14 : 26 Kabíček Petr
10. So 30.11.2019 Bobři Dasnice 9 : 10 DC/TC Kings Tachov Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Fischer Robert 22 : 24 Kantor Jan
11. So 7.12.2019 Paštiky Stará Chodovská 10 : 8 Bobři Dasnice Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov
14:00 Zazvonil Stanislav 21 : 21 Fischer Robert
12. Ne 9.2.2020 Drápalíci s.r.o. Planá 15 : 3 Bobři Dasnice M. Lázně LUCKY JOKER, Mariánské Lázně
14:00 Krupička Miroslav 33 : 12 Fischer Robert
13. So 15.2.2020 Bobři Dasnice 14 : 4 Mlynáři Habartov Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Fischer Robert 30 : 14 Patrák Rudolf
14. So 29.2.2020 Nikola D Kraslice 11 : 7 Bobři Dasnice Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Hála Petr 27 : 19 Altšmíd Pavel
15. So 7.3.2020 Bobři Dasnice 10 : 8 Bobřici Dasnice Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Fischer Robert 22 : 19 Polomová Veronika
16. So 21.3.2020 Bakaláři z Aše Bobři Dasnice Aš Hospůdka u Jirky, Aš
13:00
17. So 28.3.2020 Bobři Dasnice DC Májovka A Tachov Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00
18. So 4.4.2020 DC U Hnáta Citice Bobři Dasnice Citice U Hnáta, Citice
13:00
19. So 25.4.2020 Bobři Dasnice Nikola C Kraslice Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00
20. So 2.5.2020 ŠK LUNA A Mariánské Lázně Bobři Dasnice M. Lázně Sportbar Ušovice, Mariánské Lázně
16:00
21. Ne 17.5.2020 DC/TC Kings Tachov Bobři Dasnice Tachov Májovka, Tachov
14:00
22. So 23.5.2020 Bobři Dasnice Paštiky Stará Chodovská Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2020 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 16.7.2020 16:34:06