Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So16.9.2023DC Májovka B Tachov10:8Panteři Maršovy Chody BTachov Májovka, Tachov 
14:00Novotný Karel24:19Zacpal Stanislav
2.So23.9.2023DC Májovka B Tachov9:10Pivní skauti Mariánské LázněTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch21:26Prášek Bohuslav
3.So30.9.2023Garážníci CHEB11:7DC Májovka B TachovCheb Paperclub, Cheb 
14:00Luhanová Vladimíra28:22Lukeš Vojtěch
4.So7.10.2023DC Májovka B Tachov8:10DC Cute foxes HazlovTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch19:23Vašíček Miroslav
5.So14.10.2023DC Májovka B Tachov4:14Chebští MimoňiTachov Májovka, Tachov 
14:00Žaloudek Milan16:30Dolejš Petr
6.So28.10.2023DC Májovka B Tachov6:12Hoď Víc M.LázněTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch14:27Maxa Jiří
7.So4.11.2023DC Májovka B Tachov12:6Cobry HazlovTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch27:17Kisová Lenka
8.So11.11.2023Bagristi Tři Sekery15:3DC Májovka B TachovTři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery 
14:00Vrtil Zdeněk30:8Boček Jaroslav
9.So25.11.2023KTM Staré Sedliště12:6DC Májovka B TachovStaré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště 
15:00Barták Jiří28:17Boček Jaroslav
10.Ne4.2.2024Panteři Maršovy Chody B14:4DC Májovka B TachovMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
14:30Zacpal Stanislav29:13Sláma Miroslav
11.So10.2.2024Pivní skauti Mariánské Lázně12:6DC Májovka B TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Prášek Bohuslav26:16Lukeš Vojtěch
12.So24.2.2024DC Májovka B Tachov6:12Garážníci CHEBTachov Májovka, Tachov 
14:00Žaloudek Milan21:27Luhanová Vladimíra
13.So2.3.2024DC Cute foxes Hazlov11:7DC Májovka B TachovHazlov Restaurace Kuželna, Hazlov 
15:00Vašíček Miroslav25:19Lukešová Jana
14.So9.3.2024Chebští Mimoňi10:9DC Májovka B TachovCheb Sportbar Texas, Cheb 
18:00Dolejš Petr21:24Lukeš Vojtěch
15.So16.3.2024Hoď Víc M.Lázně12:6DC Májovka B TachovM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Maxa Jiří27:16Novotný Karel
16.So23.3.2024Cobry Hazlov14:4DC Májovka B TachovHazlov Hospoda U Brány, Hazlov 
12:00Kisová Lenka30:14Jüthner Radek
17.So6.4.2024DC Májovka B Tachov6:12Bagristi Tři SekeryTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch16:28Vrtil Zdeněk
18.So13.4.2024DC Májovka B Tachov10:8KTM Staré SedlištěTachov Májovka, Tachov 
14:00Lukeš Vojtěch25:20Barták Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 14:28:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement