Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.B LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.202260 sro Nejdek10:8Mis3 Karlovy VaryNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav27:21Skorka Jakub
2.Ne18.9.2022Mis3 Karlovy Vary6:12Medáci SeaBowl Karlovy VaryOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub16:28Pliskvová Havlíková Andrea
3.So1.10.2022Jagdy Štědrá7:11Mis3 Karlovy VaryŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Kašpárek Miloslav20:26Skorka Ondřej
4.So8.10.2022Úlet Pšov6:12Mis3 Karlovy VaryŠtědrá u Konráda, Žlutice 
16:00Šmídmajer Jaroslav19:28Skorka Jakub
5.So22.10.2022Republica B Karlovy Vary13:5Mis3 Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Mäsár Milan29:16Skorka Jakub
6.So29.10.2022Větrákovi Šroťáci z Útviny10:8Mis3 Karlovy VaryÚtvina Bistro U Větráka, Útviná 
13:00Carva Zdeněk23:17Skorka Jakub
7.Ne13.11.2022Mis3 Karlovy Vary10:8Devil Dogs ChodovOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub23:21Růžička Manfred
8.Ne20.11.2022Mis3 Karlovy Vary12:6Žíla Chodov EOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub27:16Chvostal Petr
10.Ne4.12.2022DC Rybičky Chodov A15:3Mis3 Karlovy VaryChodov Slavia, Chodov 
14:00Slezák Jan31:12Skorka Jakub
11.Ne11.12.2022Mis3 Karlovy Vary7:11AC Star-Arena ChodovOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub18:26Gongor Miroslav
12.Ne5.2.2023Mis3 Karlovy Vary9:1060 sro NejdekOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub23:21Wendler Ladislav
14.Ne19.2.2023Mis3 Karlovy Vary8:10Jagdy ŠtědráOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub17:25Kašpárek Miloslav
15.Ne5.3.2023Mis3 Karlovy Vary11:7Úlet PšovOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub24:22Šmídmajer Jaroslav
17.Ne26.3.2023Mis3 Karlovy Vary11:7Větrákovi Šroťáci z ÚtvinyOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub24:18Keil Jakub
18.So1.4.2023Devil Dogs Chodov7:11Mis3 Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
17:00Malecký Zdeněk19:23Skorka Ondřej
19.14.4.2023Žíla Chodov E10:8Mis3 Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urban Luděk25:19Skorka Jakub
13.Ne23.4.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary16:2Mis3 Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Pliskva Jaroslav34:11Skorka Jakub
16.So6.5.2023Mis3 Karlovy Vary7:11Republica B Karlovy VaryOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Ondřej19:26Mäsár Milan
21.Ne14.5.2023Mis3 Karlovy Vary3:15DC Rybičky Chodov AOtovice - Sportovní Klub, Otovice 
15:00Skorka Jakub12:32Slezák Jan
22.Ne21.5.2023AC Star-Arena Chodov12:6Mis3 Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
15:00Nehasilová Diana27:15Skorka Jakub
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 16:27:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement