Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Šipkaři Oloví10:8Hafani OlovíOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj24:20Fiala František
2.So24.9.2022Havrani Dolní Nivy B10:8Šipkaři OlovíDolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy 
16:00Šulek Štefan25:19Nouzová Zuzana
3.Ne2.10.2022Šipkaři Oloví6:12Havrani Dolní Nivy AOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj23:28Černý Václav
4.Ne9.10.2022Šipkaři Oloví14:4Paštiky Stará Chodovská BOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj30:17Paštéka Ladislav
5.Ne23.10.2022Šipkaři Oloví8:10Žíla Chodov FOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Doleček Marek21:25Konyová Kateřina
6.Ne30.10.2022Šipkaři Oloví10:9Piráti Kino RotavaOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj23:23Kratochvíl Michael
7.So5.11.2022Námořníci z přístavu B Sokolov6:12Šipkaři OlovíSokolov U přístavu, Sokolov 
15:00Scheinkönig Rostislav19:28Majerech Matěj
8.Ne13.11.2022Šipkaři Oloví5:13DC Rybičky Chodov BOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Titěra Oldřich15:29Fuchs Jiří
9.So19.11.2022cz Kahan Vintířov13:5Šipkaři OlovíVintířov U Kahanu, Vintířov 
13:00Timko Jiří29:16Majerech Matěj
10.So11.2.2023Hafani Oloví11:7Šipkaři OlovíOloví U Bodláka, Oloví 
16:00Gitter František26:18Majerech Matěj
11.Ne19.2.2023Šipkaři Oloví4:14Havrani Dolní Nivy BOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj11:31Šedivec Miloslav
12.So4.3.2023Havrani Dolní Nivy A14:4Šipkaři OlovíDolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy 
16:00Černý Václav29:13Gažák Miroslav
13.So11.3.2023Paštiky Stará Chodovská B7:11Šipkaři OlovíStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Paštéka Ladislav19:25Gažák Miroslav
15.So25.3.2023Piráti Kino Rotava7:11Šipkaři OlovíRotava U kina, Rotava 
14:00Kratochvíl Michael19:24Majerech Matěj
14.Čt30.3.2023Žíla Chodov F7:11Šipkaři OlovíChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina16:27Majerech Matěj
16.Ne16.4.2023Šipkaři Oloví9:10Námořníci z přístavu B SokolovOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj23:24Scheinkönig Rostislav
17.So29.4.2023DC Rybičky Chodov B10:8Šipkaři OlovíChodov Slavia, Chodov 
14:00Fuchs Jiří24:22Majerech Matěj
18.Ne14.5.2023Šipkaři Oloví5:13cz Kahan VintířovOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Majerech Matěj17:28Timko Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 11:35:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement