Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Lamy Nejdek5:13Republica C Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav14:27Mäsár Bílská Nikola
2.Ne25.9.2022RAF Škodíci Hroznětín11:7Lamy NejdekHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor27:17Pomije Miloslav
3.Ne2.10.2022Lamy Nejdek6:12LVI Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav18:27Mitáček Lukáš
4.So8.10.2022Šviháci Jáchymov16:2Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeczek Lubomír33:7Pomije Miloslav
5.Ne23.10.2022Lamy Nejdek6:12DC Gorily Sadov BNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav18:29Koch Radek
6.So29.10.2022Vendetta A Nová Role10:9Lamy NejdekNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Waldman Rudolf24:21Pomije Miloslav
7.Ne6.11.2022Lamy Nejdek5:13DC Gorily Sadov ANejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav15:30Murčová Petra
8.So12.11.2022Střelci Jáchymov11:7Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Plaček Emil25:17Pomije Miloslav
9.Ne20.11.2022Lamy Nejdek6:12Kolečko Škodíci C OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav15:28Maron Lukáš
10.So26.11.2022Holíci Jáchymov8:10Lamy NejdekJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav22:23Pomije Miloslav
11.So3.12.2022Vendetta B Nová Role11:7Lamy NejdekNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Semera Jiří28:17Pomije Miloslav
12.Ne12.2.2023Republica C Karlovy Vary14:4Lamy NejdekK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola32:14Pomije Miloslav
13.Ne19.2.2023Lamy Nejdek10:9RAF Škodíci HroznětínNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav21:22Hron Dalibor
14.Ne5.3.2023LVI Karlovy Vary12:6Lamy NejdekK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
17:00Mitáček Lukáš28:16Pomije Miloslav
15.Ne12.3.2023Lamy Nejdek6:12Šviháci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav17:27Janeczek Lubomír
16.So25.3.2023DC Gorily Sadov B14:4Lamy NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek30:13Pomije Miloslav
17.Ne2.4.2023Lamy Nejdek5:13Vendetta A Nová RoleNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav14:27Waldman Rudolf
18.Ne16.4.2023DC Gorily Sadov A10:9Lamy NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Krejčí Pavel24:20Pomije Miloslav
19.Ne30.4.2023Lamy Nejdek10:8Střelci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav23:20Plaček Emil
20.So13.5.2023Kolečko Škodíci C Ostrov12:6Lamy NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Maron Lukáš25:15Pomije Miloslav
21.Ne21.5.2023Lamy Nejdek6:12Holíci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav16:26Čech Rostislav
22.Ne28.5.2023Lamy Nejdek9:10Vendetta B Nová RoleNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav22:24Karpišová Šárka
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 14:39:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement