Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 31.8.2019 Nikola A Kraslice 13 : 5 JP Čechie Dalovice Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Rau Petr 29 : 15 Ševčík Leoš
1. So 31.8.2019 Gepardi Březová A 6 : 12 Boční vítr Lomnice K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 19 : 28 Polák Jiří
1. So 31.8.2019 Žíla Chodov A 13 : 5 Hradní páni Loket A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00 Sienko Milan 28 : 14 Kuruc Ondřej
1. Ne 1.9.2019 AC Star- Arena Chodov A 7 : 11 Vokurky XXL M.Lázně Chodov Star Arena, Chodov
14:00 22 : 27
1. Ne 1.9.2019 Žíla Chodov B 2 : 16 AC Star- Arena Chodov B Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00 Káca Libor 8 : 33 Grillo Milan
2. 13.9.2019 JP Čechie Dalovice 11 : 7 Gepardi Březová A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 24 : 19 Balouš Zdeněk
2. So 14.9.2019 Žíla Chodov A 11 : 7 Žíla Chodov B Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00 Sienko Milan 26 : 19 Káca Libor
2. So 14.9.2019 Boční vítr Lomnice 13 : 5 AC Star- Arena Chodov A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 29 : 13 Slezák Jan
2. Ne 15.9.2019 AC Star- Arena Chodov B 12 : 6 Nikola A Kraslice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 28 : 17 Dobeš Martin
2. Ne 15.9.2019 Vokurky XXL M.Lázně 10 : 8 Fedoraci Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 21 : 20 Trbušek Jan
3. So 21.9.2019 Fedoraci Sokolov 9 : 10 Boční vítr Lomnice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 20 : 23 Polák Jiří
3. So 21.9.2019 Nikola A Kraslice 7 : 11 Žíla Chodov A Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Králič Milan 19 : 29 Sienko Milan
3. So 21.9.2019 Gepardi Březová A 7 : 11 AC Star- Arena Chodov B K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 17 : 26 Grillo Milan
3. Ne 22.9.2019 AC Star- Arena Chodov A 6 : 12 JP Čechie Dalovice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 16 : 28 Ševčík Leoš
3. Ne 22.9.2019 Žíla Chodov B 6 : 12 Hradní páni Loket A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00 Káca Libor 15 : 27 Kuruc Ondřej
4. 4.10.2019 JP Čechie Dalovice 11 : 7 Fedoraci Sokolov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 25 : 18 Trbušek Jan
4. So 5.10.2019 Žíla Chodov A 14 : 4 Gepardi Březová A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00 Poživil František 31 : 16 Buberle Jan
4. Ne 6.10.2019 AC Star- Arena Chodov B 15 : 3 AC Star- Arena Chodov A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 31 : 12 Slezák Jan
4. Ne 6.10.2019 Hradní páni Loket A 10 : 8 Vokurky XXL M.Lázně Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 22 : 19 Hojda Michal
4. Ne 6.10.2019 Žíla Chodov B 7 : 11 Nikola A Kraslice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00 Šimůnek Milan 21 : 25 Rau Petr
5. So 12.10.2019 Fedoraci Sokolov 6 : 12 AC Star- Arena Chodov B Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 13 : 25 Grillo Milan
5. So 12.10.2019 Nikola A Kraslice 13 : 5 Hradní páni Loket A Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Dobeš Martin 27 : 14 Kuruc Ondřej
5. So 12.10.2019 Gepardi Březová A 11 : 7 Žíla Chodov B K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 27 : 18 Šimůnek Milan
5. Ne 13.10.2019 AC Star- Arena Chodov A 3 : 15 Žíla Chodov A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 12 : 31 Poživil František
5. Ne 13.10.2019 Vokurky XXL M.Lázně 8 : 10 Boční vítr Lomnice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Andresík Radek 20 : 26 Polák Jiří
6. 25.10.2019 JP Čechie Dalovice 6 : 12 Vokurky XXL M.Lázně K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 16 : 26 Malinovský Jiří
6. So 26.10.2019 Nikola A Kraslice 10 : 8 Gepardi Březová A Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Rau Petr 27 : 18 Balouš Zdeněk
6. So 26.10.2019 Žíla Chodov A 13 : 5 Fedoraci Sokolov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00 Sienko Milan 29 : 13 Trbušek Jan
6. Ne 27.10.2019 Hradní páni Loket A 12 : 6 Boční vítr Lomnice Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 27 : 16 Polák Michal
6. Ne 27.10.2019 Žíla Chodov B 9 : 10 AC Star- Arena Chodov A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00 Šimůnek Milan 24 : 21 Slezák Jan
7. So 2.11.2019 Fedoraci Sokolov 9 : 10 Žíla Chodov B Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 22 : 25 Šimůnek Milan
7. So 2.11.2019 Gepardi Březová A 8 : 10 Hradní páni Loket A K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 17 : 22 Kuruc Ondřej
7. So 2.11.2019 Boční vítr Lomnice 10 : 8 JP Čechie Dalovice Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 22 : 22 Máj Jiří
7. Ne 3.11.2019 AC Star- Arena Chodov A 7 : 11 Nikola A Kraslice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 16 : 25 Rau Petr
7. Ne 3.11.2019 Vokurky XXL M.Lázně 4 : 14 AC Star- Arena Chodov B Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Josef 14 : 30 Grillo Milan
8. So 9.11.2019 Nikola A Kraslice 10 : 8 Fedoraci Sokolov Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Rau Petr 26 : 19 Trbušek Jan
8. So 9.11.2019 Gepardi Březová A 0 : 18 AC Star- Arena Chodov A K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 0 : 36
8. So 9.11.2019 Žíla Chodov A 12 : 6 Vokurky XXL M.Lázně Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00 Sienko Milan 29 : 20 Malinovský Jiří
8. Ne 10.11.2019 AC Star- Arena Chodov B 10 : 8 Boční vítr Lomnice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 26 : 20 Polák Jiří
8. Ne 10.11.2019 Hradní páni Loket A 7 : 11 JP Čechie Dalovice Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 17 : 24 Máj Jiří
9. 15.11.2019 JP Čechie Dalovice 4 : 14 AC Star- Arena Chodov B K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Máj Jiří 14 : 31 Grillo Milan
9. So 16.11.2019 Fedoraci Sokolov 11 : 7 Gepardi Březová A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 25 : 22 Balouš Zdeněk
9. So 16.11.2019 Boční vítr Lomnice 4 : 14 Žíla Chodov A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 9 : 28 Sienko Milan
9. Ne 17.11.2019 AC Star- Arena Chodov A 8 : 10 Hradní páni Loket A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 21 : 26 Kuruc Ondřej
9. Ne 17.11.2019 Vokurky XXL M.Lázně 8 : 10 Žíla Chodov B Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Michal 18 : 21 Šimůnek Milan
10. So 30.11.2019 Nikola A Kraslice Vokurky XXL M.Lázně Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
10. So 30.11.2019 Žíla Chodov A JP Čechie Dalovice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
10. Ne 1.12.2019 AC Star- Arena Chodov A Fedoraci Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
14:00
10. Ne 1.12.2019 Hradní páni Loket A AC Star- Arena Chodov B Loket U Pepíka, Loket
14:00
10. Ne 1.12.2019 Žíla Chodov B Boční vítr Lomnice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00
11. 6.12.2019 JP Čechie Dalovice Žíla Chodov B K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
11. So 7.12.2019 Fedoraci Sokolov Hradní páni Loket A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
11. So 7.12.2019 Boční vítr Lomnice Nikola A Kraslice Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
11. Ne 8.12.2019 AC Star- Arena Chodov B Žíla Chodov A Chodov Star Arena, Chodov
14:00
11. Ne 8.12.2019 Vokurky XXL M.Lázně Gepardi Březová A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
12. 7.2.2020 JP Čechie Dalovice Nikola A Kraslice K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
12. So 8.2.2020 Boční vítr Lomnice Gepardi Březová A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
12. Ne 9.2.2020 Hradní páni Loket A Žíla Chodov A Loket U Pepíka, Loket
14:00
12. Ne 9.2.2020 AC Star- Arena Chodov B Žíla Chodov B Chodov Star Arena, Chodov
14:00
12. Ne 9.2.2020 Vokurky XXL M.Lázně AC Star- Arena Chodov A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
13. So 15.2.2020 Fedoraci Sokolov Vokurky XXL M.Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
13. So 15.2.2020 Gepardi Březová A JP Čechie Dalovice K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
13. So 15.2.2020 Nikola A Kraslice AC Star- Arena Chodov B Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
13. Ne 16.2.2020 AC Star- Arena Chodov A Boční vítr Lomnice Chodov Star Arena, Chodov
14:00
13. Ne 16.2.2020 Žíla Chodov B Žíla Chodov A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00
14. 28.2.2020 JP Čechie Dalovice AC Star- Arena Chodov A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
14. So 29.2.2020 Žíla Chodov A Nikola A Kraslice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
14. So 29.2.2020 Boční vítr Lomnice Fedoraci Sokolov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
14. Ne 1.3.2020 Hradní páni Loket A Žíla Chodov B Loket U Pepíka, Loket
14:00
14. Ne 1.3.2020 AC Star- Arena Chodov B Gepardi Březová A Chodov Star Arena, Chodov
14:00
15. So 7.3.2020 Fedoraci Sokolov JP Čechie Dalovice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
15. So 7.3.2020 Gepardi Březová A Žíla Chodov A K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
15. So 7.3.2020 Nikola A Kraslice Žíla Chodov B Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
15. Ne 8.3.2020 AC Star- Arena Chodov A AC Star- Arena Chodov B Chodov Star Arena, Chodov
14:00
15. Ne 8.3.2020 Vokurky XXL M.Lázně Hradní páni Loket A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
16. So 21.3.2020 Žíla Chodov A AC Star- Arena Chodov A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
16. So 21.3.2020 Boční vítr Lomnice Vokurky XXL M.Lázně Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
16. Ne 22.3.2020 Hradní páni Loket A Nikola A Kraslice Loket U Pepíka, Loket
14:00
16. Ne 22.3.2020 AC Star- Arena Chodov B Fedoraci Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
14:00
16. Ne 22.3.2020 Žíla Chodov B Gepardi Březová A Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00
17. So 28.3.2020 Fedoraci Sokolov Žíla Chodov A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
17. So 28.3.2020 Gepardi Březová A Nikola A Kraslice K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
17. So 28.3.2020 Boční vítr Lomnice Hradní páni Loket A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
17. Ne 29.3.2020 AC Star- Arena Chodov A Žíla Chodov B Chodov Star Arena, Chodov
14:00
17. Ne 29.3.2020 Vokurky XXL M.Lázně JP Čechie Dalovice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
18. 3.4.2020 JP Čechie Dalovice Boční vítr Lomnice K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
18. So 4.4.2020 Nikola A Kraslice AC Star- Arena Chodov A Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
18. Ne 5.4.2020 Hradní páni Loket A Gepardi Březová A Loket U Pepíka, Loket
14:00
18. Ne 5.4.2020 AC Star- Arena Chodov B Vokurky XXL M.Lázně Chodov Star Arena, Chodov
14:00
18. Ne 5.4.2020 Žíla Chodov B Fedoraci Sokolov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00
19. 24.4.2020 JP Čechie Dalovice Hradní páni Loket A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
19. So 25.4.2020 Fedoraci Sokolov Nikola A Kraslice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
19. So 25.4.2020 Boční vítr Lomnice AC Star- Arena Chodov B Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
19. Ne 26.4.2020 AC Star- Arena Chodov A Gepardi Březová A Chodov Star Arena, Chodov
14:00
19. Ne 26.4.2020 Vokurky XXL M.Lázně Žíla Chodov A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
20. So 2.5.2020 Gepardi Březová A Fedoraci Sokolov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
20. So 2.5.2020 Žíla Chodov A Boční vítr Lomnice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
20. Ne 3.5.2020 Hradní páni Loket A AC Star- Arena Chodov A Loket U Pepíka, Loket
14:00
20. Ne 3.5.2020 AC Star- Arena Chodov B JP Čechie Dalovice Chodov Star Arena, Chodov
14:00
20. Ne 3.5.2020 Žíla Chodov B Vokurky XXL M.Lázně Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00
21. 15.5.2020 JP Čechie Dalovice Žíla Chodov A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
21. So 16.5.2020 Fedoraci Sokolov AC Star- Arena Chodov A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
21. So 16.5.2020 Boční vítr Lomnice Žíla Chodov B Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
21. Ne 17.5.2020 AC Star- Arena Chodov B Hradní páni Loket A Chodov Star Arena, Chodov
14:00
21. Ne 17.5.2020 Vokurky XXL M.Lázně Nikola A Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
22. So 23.5.2020 Gepardi Březová A Vokurky XXL M.Lázně K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
22. So 23.5.2020 Nikola A Kraslice Boční vítr Lomnice Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
22. So 23.5.2020 Žíla Chodov A AC Star- Arena Chodov B Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
22. Ne 24.5.2020 Hradní páni Loket A Fedoraci Sokolov Loket U Pepíka, Loket
14:00
22. Ne 24.5.2020 Žíla Chodov B JP Čechie Dalovice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:00

1. A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 31.8.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 13 : 5 Veselý Obušky Cheb Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Sedlák Vladimír 28 : 13 Jecha Lukáš
1. So 31.8.2019 Gepardi Březová B 8 : 10 Panteři Maršovy Chody K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00 Jira Ladislav 20 : 24 Lanc Bohouš
1. So 31.8.2019 Průšvih A Karlovy Vary 8 : 10 Ho-Wada Aš Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Štroblová Veronika 22 : 25 Marčuk Michal
1. So 31.8.2019 Družba Domino Ostrov 11 : 7 Racek B52 B Karlovy Vary Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 26 : 16 Šťastný Martin
1. Ne 1.9.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov 0 : 18 Žíla Chodov C Sokolov BarBar, Sokolov
14:00 0 : 36
1. Ne 1.9.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 8 : 10 Kolečko Škodíci B Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Korčok David 19 : 23 Hochmann František
2. So 14.9.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 7 : 11 DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Sedlák Vladimír 20 : 27 Kopecký Jiří
2. So 14.9.2019 Veselý Obušky Cheb 9 : 10 Žíla Chodov C Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00 Redlová Martina 22 : 23 Urys František
2. So 14.9.2019 Panteři Maršovy Chody 8 : 10 Průšvih A Karlovy Vary Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00 Oktabec Petr 19 : 23 Štroblová Veronika
2. So 14.9.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 11 : 7 Gepardi Březová B Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 25 : 16 Jira Ladislav
2. So 14.9.2019 Ho-Wada Aš 18 : 0 Dřeváci od Prďocha Sokolov Aš Lidový dům, Aš
16:30 36 : 0
2. So 14.9.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 10 : 9 Družba Domino Ostrov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 24 : 24 Podzimková Michaela
3. So 21.9.2019 Gepardi Březová B 6 : 12 Kolečko Škodíci B Ostrov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00 Jira Ladislav 18 : 25 Hochmann František
3. So 21.9.2019 Žíla Chodov C 5 : 13 Ho-Wada Aš Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00 Urys František 15 : 29 Marčuková Simona
3. So 21.9.2019 Průšvih A Karlovy Vary 12 : 6 Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Štroblová Veronika 27 : 18 Šťastný Martin
3. So 21.9.2019 Družba Domino Ostrov 9 : 10 J.P.M. Ryvalové Cheb Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 25 : 22
3. Ne 22.9.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov 12 : 6 Panteři Maršovy Chody Sokolov BarBar, Sokolov
14:00 Pavlík Pavel 26 : 19 Oktabec Petr
3. Ne 22.9.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 12 : 6 Veselý Obušky Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Kopecký Jiří 28 : 16 Redlová Martina
4. So 5.10.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 8 : 10 Gepardi Březová B Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Sedlák Vladimír 21 : 23 Jira Ladislav
4. So 5.10.2019 Veselý Obušky Cheb 5 : 13 Ho-Wada Aš Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00 Redlová Martina 11 : 29 Marčuk Michal
4. So 5.10.2019 Panteři Maršovy Chody 11 : 7 Žíla Chodov C Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00 Oktabec Petr 27 : 20 Urys František
4. So 5.10.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 11 : 7 Dřeváci od Prďocha Sokolov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 24 : 20 Pavlík Pavel
4. So 5.10.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 10 : 8 Průšvih A Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 26 : 22 Štroblová Veronika
4. Ne 6.10.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 8 : 10 Družba Domino Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Kopecký Jiří 22 : 23 Podzimková Michaela
5. So 12.10.2019 Gepardi Březová B 10 : 9 DT R.U.M. Marianské Lázně K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00 Jira Ladislav 23 : 23 Kopecký Jiří
5. So 12.10.2019 Žíla Chodov C 5 : 13 Racek B52 B Karlovy Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00 Urys František 15 : 28 Šťastný Martin
5. So 12.10.2019 Průšvih A Karlovy Vary 11 : 7 J.P.M. Ryvalové Cheb Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Štroblová Veronika 26 : 18 Sedlák Vladimír
5. So 12.10.2019 Ho-Wada Aš 12 : 6 Panteři Maršovy Chody Aš Lidový dům, Aš
16:30 Marčuková Simona 26 : 17 Lanc Bohouš
5. So 12.10.2019 Družba Domino Ostrov 10 : 9 Veselý Obušky Cheb Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 24 : 21 Redlová Martina
5. Ne 13.10.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov 6 : 12 Kolečko Škodíci B Ostrov Sokolov BarBar, Sokolov
14:00 Pavlík Pavel 16 : 25 Hochmann František
6. So 26.10.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 16 : 2 Dřeváci od Prďocha Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Sedlák Vladimír 34 : 12 Zajačik Miloš
6. So 26.10.2019 Veselý Obušky Cheb 8 : 10 Panteři Maršovy Chody Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00 Jecha Lukáš 20 : 23 Lanc Bohouš
6. So 26.10.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 11 : 7 Ho-Wada Aš Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 26 : 19 Vavřík Jiří
6. So 26.10.2019 Družba Domino Ostrov 8 : 10 Gepardi Březová B Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 20 : 24 Jira Ladislav
6. So 26.10.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 13 : 5 Žíla Chodov C Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 30 : 15 Urys František
6. Ne 27.10.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 0 : 18 Průšvih A Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 0 : 36
7. So 2.11.2019 Gepardi Březová B 11 : 7 Veselý Obušky Cheb K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00 Jira Ladislav 26 : 20 Jecha Lukáš
7. So 2.11.2019 Žíla Chodov C 8 : 10 J.P.M. Ryvalové Cheb Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00 Frélich Jiří 23 : 24 Sedlák Vladimír
7. So 2.11.2019 Panteři Maršovy Chody 0 : 18 Racek B52 B Karlovy Vary Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00 0 : 36
7. So 2.11.2019 Průšvih A Karlovy Vary 11 : 7 Družba Domino Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Štroblová Veronika 26 : 18 Podzimková Michaela
7. So 2.11.2019 Ho-Wada Aš 9 : 10 Kolečko Škodíci B Ostrov Aš Lidový dům, Aš
16:30 Diviš Libor 22 : 24 Hochmann František
7. Ne 3.11.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov 9 : 10 DT R.U.M. Marianské Lázně Sokolov BarBar, Sokolov
14:00 Pavlík Pavel 21 : 22 Kopecký Jiří
8. So 9.11.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 13 : 5 Ho-Wada Aš Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Sedlák Vladimír 29 : 16 Marčuk Michal
8. So 9.11.2019 Gepardi Březová B 8 : 10 Průšvih A Karlovy Vary K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00 Jira Ladislav 22 : 23 Štroblová Veronika
8. So 9.11.2019 Veselý Obušky Cheb 4 : 14 Racek B52 B Karlovy Vary Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00 Jecha Lukáš 16 : 31 Šťastný Martin
8. So 9.11.2019 Družba Domino Ostrov 8 : 10 Dřeváci od Prďocha Sokolov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 20 : 22 Pavlík Pavel
8. So 9.11.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 11 : 7 Panteři Maršovy Chody Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 27 : 17 Oktabec Petr
8. Ne 10.11.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 12 : 6 Žíla Chodov C Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Kopecký Jiří 27 : 17 Urys František
9. So 16.11.2019 Žíla Chodov C 12 : 6 Družba Domino Ostrov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00 Urys František 27 : 15 Podzimková Michaela
9. So 16.11.2019 Panteři Maršovy Chody 10 : 8 J.P.M. Ryvalové Cheb Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00 Oktabec Petr 23 : 19 Sedlák Vladimír
9. So 16.11.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 11 : 7 Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 23 : 22 Hochmann František
9. So 16.11.2019 Průšvih A Karlovy Vary 12 : 6 Veselý Obušky Cheb Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvinová Jiřina 24 : 16 Redlová Martina
9. So 16.11.2019 Ho-Wada Aš 8 : 10 DT R.U.M. Marianské Lázně Aš Lidový dům, Aš
16:30 Vavřík Jiří 20 : 22 Kopecký Jiří
9. Ne 17.11.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov 13 : 5 Gepardi Březová B Sokolov BarBar, Sokolov
14:00 Pavlík Pavel 29 : 13 Jira Ladislav
10. So 30.11.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb Racek B52 B Karlovy Vary Cheb Paperclub, Cheb
13:00
10. So 30.11.2019 Gepardi Březová B Žíla Chodov C K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
10. So 30.11.2019 Veselý Obušky Cheb Kolečko Škodíci B Ostrov Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
10. So 30.11.2019 Průšvih A Karlovy Vary Dřeváci od Prďocha Sokolov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
10. So 30.11.2019 Družba Domino Ostrov Ho-Wada Aš Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
10. Ne 1.12.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně Panteři Maršovy Chody Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
11. So 7.12.2019 Žíla Chodov C Průšvih A Karlovy Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
11. So 7.12.2019 Panteři Maršovy Chody Družba Domino Ostrov Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
11. So 7.12.2019 Racek B52 B Karlovy Vary DT R.U.M. Marianské Lázně Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
11. So 7.12.2019 Ho-Wada Aš Gepardi Březová B Aš Lidový dům, Aš
16:30
11. So 7.12.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov J.P.M. Ryvalové Cheb Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
11. Ne 8.12.2019 Dřeváci od Prďocha Sokolov Veselý Obušky Cheb Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
12. So 8.2.2020 Veselý Obušky Cheb J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
12. So 8.2.2020 Žíla Chodov C Dřeváci od Prďocha Sokolov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
12. So 8.2.2020 Racek B52 B Karlovy Vary Družba Domino Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
12. So 8.2.2020 Panteři Maršovy Chody Gepardi Březová B Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
12. So 8.2.2020 Ho-Wada Aš Průšvih A Karlovy Vary Aš Lidový dům, Aš
16:30
12. So 8.2.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov DT R.U.M. Marianské Lázně Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
13. So 15.2.2020 Gepardi Březová B Racek B52 B Karlovy Vary K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
13. So 15.2.2020 Žíla Chodov C Veselý Obušky Cheb Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
13. So 15.2.2020 Průšvih A Karlovy Vary Panteři Maršovy Chody Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
13. So 15.2.2020 Družba Domino Ostrov Kolečko Škodíci B Ostrov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
13. Ne 16.2.2020 Dřeváci od Prďocha Sokolov Ho-Wada Aš Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
13. Ne 16.2.2020 DT R.U.M. Marianské Lázně J.P.M. Ryvalové Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
14. So 29.2.2020 J.P.M. Ryvalové Cheb Družba Domino Ostrov Cheb Paperclub, Cheb
13:00
14. So 29.2.2020 Veselý Obušky Cheb DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
14. So 29.2.2020 Racek B52 B Karlovy Vary Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
14. So 29.2.2020 Panteři Maršovy Chody Dřeváci od Prďocha Sokolov Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
14. So 29.2.2020 Ho-Wada Aš Žíla Chodov C Aš Lidový dům, Aš
16:30
14. So 29.2.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov Gepardi Březová B Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
15. So 7.3.2020 Gepardi Březová B J.P.M. Ryvalové Cheb K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
15. So 7.3.2020 Žíla Chodov C Panteři Maršovy Chody Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
15. So 7.3.2020 Průšvih A Karlovy Vary Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
15. So 7.3.2020 Ho-Wada Aš Veselý Obušky Cheb Aš Lidový dům, Aš
16:30
15. So 7.3.2020 Družba Domino Ostrov DT R.U.M. Marianské Lázně Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
15. Ne 8.3.2020 Dřeváci od Prďocha Sokolov Racek B52 B Karlovy Vary Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
16. So 21.3.2020 J.P.M. Ryvalové Cheb Průšvih A Karlovy Vary Cheb Paperclub, Cheb
13:00
16. So 21.3.2020 Veselý Obušky Cheb Družba Domino Ostrov Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
16. So 21.3.2020 Racek B52 B Karlovy Vary Žíla Chodov C Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
16. So 21.3.2020 Panteři Maršovy Chody Ho-Wada Aš Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
16. So 21.3.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov Dřeváci od Prďocha Sokolov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
16. Ne 22.3.2020 DT R.U.M. Marianské Lázně Gepardi Březová B Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
17. So 28.3.2020 Gepardi Březová B Družba Domino Ostrov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
17. So 28.3.2020 Žíla Chodov C Kolečko Škodíci B Ostrov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
17. So 28.3.2020 Panteři Maršovy Chody Veselý Obušky Cheb Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
17. So 28.3.2020 Průšvih A Karlovy Vary DT R.U.M. Marianské Lázně Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
17. So 28.3.2020 Ho-Wada Aš Racek B52 B Karlovy Vary Aš Lidový dům, Aš
16:30
17. Ne 29.3.2020 Dřeváci od Prďocha Sokolov J.P.M. Ryvalové Cheb Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
18. So 4.4.2020 J.P.M. Ryvalové Cheb Žíla Chodov C Cheb Paperclub, Cheb
13:00
18. So 4.4.2020 Veselý Obušky Cheb Gepardi Březová B Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
18. So 4.4.2020 Racek B52 B Karlovy Vary Panteři Maršovy Chody Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
18. So 4.4.2020 Družba Domino Ostrov Průšvih A Karlovy Vary Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
18. So 4.4.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov Ho-Wada Aš Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
18. Ne 5.4.2020 DT R.U.M. Marianské Lázně Dřeváci od Prďocha Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
19. So 25.4.2020 Žíla Chodov C DT R.U.M. Marianské Lázně Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
19. So 25.4.2020 Panteři Maršovy Chody Kolečko Škodíci B Ostrov Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
19. So 25.4.2020 Racek B52 B Karlovy Vary Veselý Obušky Cheb Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
19. So 25.4.2020 Průšvih A Karlovy Vary Gepardi Březová B Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
19. So 25.4.2020 Ho-Wada Aš J.P.M. Ryvalové Cheb Aš Lidový dům, Aš
16:30
19. Ne 26.4.2020 Dřeváci od Prďocha Sokolov Družba Domino Ostrov Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
20. So 2.5.2020 Gepardi Březová B Dřeváci od Prďocha Sokolov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
20. So 2.5.2020 J.P.M. Ryvalové Cheb Panteři Maršovy Chody Cheb Paperclub, Cheb
13:00
20. So 2.5.2020 Veselý Obušky Cheb Průšvih A Karlovy Vary Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
20. So 2.5.2020 Družba Domino Ostrov Žíla Chodov C Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
20. So 2.5.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov Racek B52 B Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
20. Ne 3.5.2020 DT R.U.M. Marianské Lázně Ho-Wada Aš Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
21. So 16.5.2020 Žíla Chodov C Gepardi Březová B Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
14:00
21. So 16.5.2020 Racek B52 B Karlovy Vary J.P.M. Ryvalové Cheb Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
21. So 16.5.2020 Panteři Maršovy Chody DT R.U.M. Marianské Lázně Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
15:00
21. So 16.5.2020 Ho-Wada Aš Družba Domino Ostrov Aš Lidový dům, Aš
16:30
21. So 16.5.2020 Kolečko Škodíci B Ostrov Veselý Obušky Cheb Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
21. Ne 17.5.2020 Dřeváci od Prďocha Sokolov Průšvih A Karlovy Vary Sokolov BarBar, Sokolov
14:00
22. So 23.5.2020 Gepardi Březová B Ho-Wada Aš K.V. Březová U radnice, Březová u KV
13:00
22. So 23.5.2020 J.P.M. Ryvalové Cheb Kolečko Škodíci B Ostrov Cheb Paperclub, Cheb
13:00
22. So 23.5.2020 Veselý Obušky Cheb Dřeváci od Prďocha Sokolov Cheb Tenisové kurty, Cheb
14:00
22. So 23.5.2020 Průšvih A Karlovy Vary Žíla Chodov C Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
22. So 23.5.2020 Družba Domino Ostrov Panteři Maršovy Chody Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
22. Ne 24.5.2020 DT R.U.M. Marianské Lázně Racek B52 B Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30

1. B LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 30.8.2019 Žíla Chodov D 4 : 14 Průšvih B Karlovy Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Eliáš Jan 14 : 30 Jaskowiec Jaroslav
1. So 31.8.2019 Lišáci B Bukovany 10 : 8 Nikola B Kraslice Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Havlík Oldřich 24 : 23 Bubla Tomáš
1. So 31.8.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 10 : 9 Žíla Chodov F Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 22 : 19 Tvrdík Václav
1. So 31.8.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 4 : 14 PAPÍRÁK A CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 13 : 29 Drahoňovský Jiří
1. Ne 1.9.2019 DC Alex Sokolov 10 : 8 Úlet Spirála Pšov Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 25 : 20 Maixner Michal
1. Ne 1.9.2019 BACARDI A K.Vary 13 : 5 Straky z Dyleně M.L. Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 27 : 17 Businská Lenka
2. 13.9.2019 Žíla Chodov F 12 : 6 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Kiss Jiří 27 : 19 Boško Jan
2. So 14.9.2019 Úlet Spirála Pšov 13 : 5 Lišáci B Bukovany Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00 Maixner Michal 28 : 15 Havlík Oldřich
2. So 14.9.2019 Straky z Dyleně M.L. 7 : 11 PAPÍRÁK A CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Businská Lenka 16 : 24 Drahoňovský Jiří
2. So 14.9.2019 Nikola B Kraslice 3 : 15 Kolečko Škodíci A Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Bubla Tomáš 12 : 32 Mrenica Jan
2. So 14.9.2019 Průšvih B Karlovy Vary 5 : 13 DC Alex Sokolov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00 Jaskowiec Jaroslav 16 : 28 Kaňa Jan
2. Ne 15.9.2019 BACARDI A K.Vary 11 : 7 Žíla Chodov D Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Stupka Michal 25 : 20 Eliáš Jan
3. 20.9.2019 Žíla Chodov D 6 : 12 Straky z Dyleně M.L. Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Eliáš Jan 16 : 28 Businská Lenka
3. So 21.9.2019 Lišáci B Bukovany 6 : 12 Průšvih B Karlovy Vary Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Dzoba Jan 16 : 27 Jaskowiec Jaroslav
3. So 21.9.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 9 : 10 Úlet Spirála Pšov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Peterková Petra 22 : 25 Maixner Michal
3. So 21.9.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 10 : 8 Nikola B Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 26 : 18 Bodnarik Jiří
3. So 21.9.2019 PAPÍRÁK A CHEB 12 : 6 Žíla Chodov F Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 26 : 14 Tvrdík Václav
3. Ne 22.9.2019 DC Alex Sokolov 10 : 8 BACARDI A K.Vary Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 25 : 20 Krása Roman
4. 4.10.2019 Žíla Chodov D 4 : 14 DC Alex Sokolov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Eliáš Jan 11 : 31 Kaňa Jan
4. So 5.10.2019 Úlet Spirála Pšov 14 : 4 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00 Maixner Michal 30 : 12 Boško Jan
4. So 5.10.2019 Straky z Dyleně M.L. 10 : 8 Žíla Chodov F Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Businská Lenka 24 : 19 Kiss Jiří
4. So 5.10.2019 Nikola B Kraslice 6 : 12 PAPÍRÁK A CHEB Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Bubla Tomáš 17 : 26 Drahoňovský Jiří
4. So 5.10.2019 Průšvih B Karlovy Vary 9 : 10 Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00 Jaskowiec Jaroslav 24 : 23 Peterková Petra
4. Ne 6.10.2019 BACARDI A K.Vary 14 : 4 Lišáci B Bukovany Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 31 : 12 Havlík Oldřich
5. 11.10.2019 Žíla Chodov F 11 : 7 Nikola B Kraslice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Janík Richard 26 : 21 Bubla Tomáš
5. So 12.10.2019 Lišáci B Bukovany 12 : 6 Žíla Chodov D Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Havlík Oldřich 25 : 17 Eliáš Jan
5. So 12.10.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 5 : 13 BACARDI A K.Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 16 : 28 Krása Roman
5. So 12.10.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Průšvih B Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 19 : 27 Jaskowiec Jaroslav
5. So 12.10.2019 PAPÍRÁK A CHEB 10 : 9 Úlet Spirála Pšov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 25 : 25 Maixner Michal
5. Ne 13.10.2019 DC Alex Sokolov 15 : 3 Straky z Dyleně M.L. Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 32 : 8 Businská Lenka
6. 25.10.2019 Žíla Chodov D 11 : 7 Kolečko Škodíci A Ostrov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Eliáš Jan 27 : 20 Mrenica Jan
6. So 26.10.2019 Úlet Spirála Pšov 10 : 8 Žíla Chodov F Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00 Kalbáč Pavel 24 : 21 Janík Richard
6. So 26.10.2019 Straky z Dyleně M.L. 12 : 6 Nikola B Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Businská Lenka 26 : 15 Bubla Tomáš
6. So 26.10.2019 Průšvih B Karlovy Vary 5 : 13 PAPÍRÁK A CHEB Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00 Jaskowiec Jaroslav 15 : 28 Drahoňovský Jiří
6. Ne 27.10.2019 DC Alex Sokolov 13 : 5 Lišáci B Bukovany Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Krudenc Pavel 29 : 12 Havlík Oldřich
6. Ne 27.10.2019 BACARDI A K.Vary 13 : 5 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 30 : 14 Boško Jan
7. 1.11.2019 Žíla Chodov F 3 : 15 Průšvih B Karlovy Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Janík Richard 14 : 31 Jaskowiec Jaroslav
7. So 2.11.2019 Lišáci B Bukovany 12 : 6 Straky z Dyleně M.L. Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Havlík Oldřich 27 : 18 Businská Lenka
7. So 2.11.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 5 : 13 DC Alex Sokolov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 14 : 28 Kaňa Jan
7. So 2.11.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Žíla Chodov D Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 18 : 24 Eliáš Jan
7. So 2.11.2019 PAPÍRÁK A CHEB 0 : 18 BACARDI A K.Vary Cheb Paperclub, Cheb
16:00 0 : 36
7. So 2.11.2019 Nikola B Kraslice 7 : 11 Úlet Spirála Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Bodnarik Jiří 18 : 26 Maixner Michal
8. 8.11.2019 Žíla Chodov D 6 : 12 PAPÍRÁK A CHEB Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Eliáš Jan 16 : 25 Drahoňovský Jiří
8. So 9.11.2019 Lišáci B Bukovany 11 : 7 Kolečko Škodíci A Ostrov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Havlík Oldřich 24 : 22 Mrenica Jan
8. So 9.11.2019 Straky z Dyleně M.L. 8 : 10 Úlet Spirála Pšov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Businská Lenka 19 : 25 Maixner Michal
8. So 9.11.2019 Průšvih B Karlovy Vary 16 : 2 Nikola B Kraslice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00 Jaskowiec Jaroslav 33 : 8 Bodnarik Jiří
8. Ne 10.11.2019 DC Alex Sokolov 14 : 4 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 29 : 12 Boško Jan
8. Ne 10.11.2019 BACARDI A K.Vary 18 : 0 Žíla Chodov F Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 36 : 4 Gibiec Karel
9. 15.11.2019 Žíla Chodov F 9 : 10 Žíla Chodov D Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00 Janík Richard 22 : 21 Eliáš Jan
9. So 16.11.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 10 : 9 Straky z Dyleně M.L. Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 23 : 23 Businská Lenka
9. So 16.11.2019 Úlet Spirála Pšov 10 : 8 Průšvih B Karlovy Vary Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00 Maixner Michal 25 : 23 Jaskowiec Jaroslav
9. So 16.11.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Lišáci B Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 19 : 24 Havlík Oldřich
9. So 16.11.2019 PAPÍRÁK A CHEB 7 : 11 DC Alex Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 16 : 25 Kaňa Jan
9. So 16.11.2019 Nikola B Kraslice 4 : 14 BACARDI A K.Vary Kraslice Nikola, Kraslice
16:30 Bubla Jan 15 : 32 Krása Roman
10. 29.11.2019 Žíla Chodov D Nikola B Kraslice Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
10. So 30.11.2019 Lišáci B Bukovany PAPÍRÁK A CHEB Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00
10. So 30.11.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
10. So 30.11.2019 Straky z Dyleně M.L. Průšvih B Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
10. Ne 1.12.2019 DC Alex Sokolov Žíla Chodov F Sokolov Alex, Sokolov
13:00
10. Ne 1.12.2019 BACARDI A K.Vary Úlet Spirála Pšov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
11. 6.12.2019 Žíla Chodov F Lišáci B Bukovany Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
11. So 7.12.2019 Úlet Spirála Pšov Žíla Chodov D Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
11. So 7.12.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Straky z Dyleně M.L. Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
11. So 7.12.2019 PAPÍRÁK A CHEB Kolečko Škodíci A Ostrov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
11. So 7.12.2019 Nikola B Kraslice DC Alex Sokolov Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
11. So 7.12.2019 Průšvih B Karlovy Vary BACARDI A K.Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
12. 7.2.2020 Žíla Chodov F Kolečko Škodíci A Ostrov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
12. So 8.2.2020 Úlet Spirála Pšov DC Alex Sokolov Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
12. So 8.2.2020 Straky z Dyleně M.L. BACARDI A K.Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
12. So 8.2.2020 PAPÍRÁK A CHEB DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00
12. So 8.2.2020 Nikola B Kraslice Lišáci B Bukovany Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
12. So 8.2.2020 Průšvih B Karlovy Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
13. 14.2.2020 Žíla Chodov D BACARDI A K.Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
13. So 15.2.2020 Kolečko Škodíci A Ostrov Nikola B Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
13. So 15.2.2020 Lišáci B Bukovany Úlet Spirála Pšov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00
13. So 15.2.2020 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Žíla Chodov F Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
13. So 15.2.2020 PAPÍRÁK A CHEB Straky z Dyleně M.L. Cheb Paperclub, Cheb
16:00
13. Ne 16.2.2020 DC Alex Sokolov Průšvih B Karlovy Vary Sokolov Alex, Sokolov
13:00
14. 28.2.2020 Žíla Chodov F PAPÍRÁK A CHEB Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
14. So 29.2.2020 Úlet Spirála Pšov Kolečko Škodíci A Ostrov Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
14. So 29.2.2020 Straky z Dyleně M.L. Žíla Chodov D Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
14. So 29.2.2020 Nikola B Kraslice DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
14. So 29.2.2020 Průšvih B Karlovy Vary Lišáci B Bukovany Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
14. Ne 1.3.2020 BACARDI A K.Vary DC Alex Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
15. 6.3.2020 Žíla Chodov F Straky z Dyleně M.L. Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
15. So 7.3.2020 Lišáci B Bukovany BACARDI A K.Vary Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00
15. So 7.3.2020 Kolečko Škodíci A Ostrov Průšvih B Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
15. So 7.3.2020 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Úlet Spirála Pšov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
15. So 7.3.2020 PAPÍRÁK A CHEB Nikola B Kraslice Cheb Paperclub, Cheb
16:00
15. Ne 8.3.2020 DC Alex Sokolov Žíla Chodov D Sokolov Alex, Sokolov
13:00
16. 20.3.2020 Žíla Chodov D Lišáci B Bukovany Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
16. So 21.3.2020 Úlet Spirála Pšov PAPÍRÁK A CHEB Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
16. So 21.3.2020 Straky z Dyleně M.L. DC Alex Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
16. So 21.3.2020 Nikola B Kraslice Žíla Chodov F Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
16. So 21.3.2020 Průšvih B Karlovy Vary DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
16. Ne 22.3.2020 BACARDI A K.Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
17. 27.3.2020 Žíla Chodov F Úlet Spirála Pšov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
17. So 28.3.2020 Kolečko Škodíci A Ostrov Žíla Chodov D Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
17. So 28.3.2020 Lišáci B Bukovany DC Alex Sokolov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00
17. So 28.3.2020 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně BACARDI A K.Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
17. So 28.3.2020 PAPÍRÁK A CHEB Průšvih B Karlovy Vary Cheb Paperclub, Cheb
16:00
17. So 28.3.2020 Nikola B Kraslice Straky z Dyleně M.L. Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
18. 3.4.2020 Žíla Chodov D DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
18. So 4.4.2020 Úlet Spirála Pšov Nikola B Kraslice Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
18. So 4.4.2020 Straky z Dyleně M.L. Lišáci B Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
18. So 4.4.2020 Průšvih B Karlovy Vary Žíla Chodov F Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
18. Ne 5.4.2020 DC Alex Sokolov Kolečko Škodíci A Ostrov Sokolov Alex, Sokolov
13:00
18. Ne 5.4.2020 BACARDI A K.Vary PAPÍRÁK A CHEB Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
19. 24.4.2020 Žíla Chodov F BACARDI A K.Vary Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
19. So 25.4.2020 Kolečko Škodíci A Ostrov Lišáci B Bukovany Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
19. So 25.4.2020 Úlet Spirála Pšov Straky z Dyleně M.L. Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
19. So 25.4.2020 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně DC Alex Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
19. So 25.4.2020 PAPÍRÁK A CHEB Žíla Chodov D Cheb Paperclub, Cheb
16:00
19. So 25.4.2020 Nikola B Kraslice Průšvih B Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
20. 1.5.2020 Žíla Chodov D Žíla Chodov F Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
20. So 2.5.2020 Lišáci B Bukovany DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00
20. So 2.5.2020 Straky z Dyleně M.L. Kolečko Škodíci A Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
20. So 2.5.2020 Průšvih B Karlovy Vary Úlet Spirála Pšov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
20. Ne 3.5.2020 DC Alex Sokolov PAPÍRÁK A CHEB Sokolov Alex, Sokolov
13:00
20. Ne 3.5.2020 BACARDI A K.Vary Nikola B Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
21. 15.5.2020 Žíla Chodov F DC Alex Sokolov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
21. So 16.5.2020 Úlet Spirála Pšov BACARDI A K.Vary Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice
14:00
21. So 16.5.2020 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Kolečko Škodíci A Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
21. So 16.5.2020 PAPÍRÁK A CHEB Lišáci B Bukovany Cheb Paperclub, Cheb
16:00
21. So 16.5.2020 Nikola B Kraslice Žíla Chodov D Kraslice Nikola, Kraslice
16:30
21. So 16.5.2020 Průšvih B Karlovy Vary Straky z Dyleně M.L. Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
17:00
22. 22.5.2020 Žíla Chodov D Úlet Spirála Pšov Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov
18:00
22. So 23.5.2020 Kolečko Škodíci A Ostrov PAPÍRÁK A CHEB Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
22. So 23.5.2020 Lišáci B Bukovany Žíla Chodov F Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:30
22. So 23.5.2020 Straky z Dyleně M.L. DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
22. Ne 24.5.2020 DC Alex Sokolov Nikola B Kraslice Sokolov Alex, Sokolov
13:00
22. Ne 24.5.2020 BACARDI A K.Vary Průšvih B Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00

2.A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 31.8.2019 Bakaláři z Aše 8 : 10 ŠK LUNA A Mariánské Lázně Aš Hospůdka u Jirky, Aš
13:00 Kisová Lenka 20 : 24 Kabíček Petr
1. So 31.8.2019 DC U Hnáta Citice 15 : 3 Nikola D Kraslice Citice U Hnáta, Citice
13:00 Vrána Jiří 32 : 14 Hála Petr
1. So 31.8.2019 Nikola C Kraslice 9 : 10 Mlynáři Habartov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Urbánek Jaroslav 22 : 25 Patrák Rudolf
1. So 31.8.2019 DC Májovka A Tachov 12 : 6 Bobřici Dasnice Tachov Májovka, Tachov
14:00 Sýkora Jindřich 27 : 16 Gubran Štěpán
1. So 31.8.2019 Bobři Dasnice 7 : 11 Drápalíci s.r.o. Planá Dasnice U Bobra, Dasnice
14:00 Altšmíd Pavel 18 : 24 Krupička Miroslav
1. Ne 1.9.2019 DC/TC Kings Tachov 13 : 5 Paštiky Stará Chodovská Tachov Májovka, Tachov
14:00 Kantor Jan 28 : 16 Paštéka Ladislav
2. So 14.9.2019 Bakaláři z Aše 13 : 5 DC Májovka A Tachov Aš Hospůdka u Jirky, Aš
13:00 Kisová Lenka 29 : 17 Sýkora Jindřich