|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | Boční vítr Lomnice | 1 | : | 17 | Fedorheads A Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 7 | : | 35 | Trbušek Jan |
Zadal: | Fiala Petr | 2.9.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 8.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Tipáč Nejdek | 6 | : | 12 | Vokurky XXL M.Lázně | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 16 | : | 28 | Hojda Michal |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Hradní páni Loket | 12 | : | 6 | Nikola A Kraslice | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 27 | : | 17 | Trnka Jiří |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Žíla Chodov D | 7 | : | 11 | Žíla Chodov A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 17 | : | 25 | Steidl František |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | DC Gepardi Karlovy Vary | 13 | : | 5 | Kolečko Škodíci B Ostrov | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 30 | : | 13 | Fiala Jiří |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Nikola A Kraslice | 13 | : | 5 | Tipáč Nejdek | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 30 | : | 14 | Hošek Pavel |
Zadal: | Rau Petr | 16.9.2023 15:44 | Změnil: | Hošek Pavel | 20.9.2023 16:48 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Fedorheads A Sokolov | 11 | : | 7 | DC Gepardi Karlovy Vary | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 28 | : | 18 | Buberle Jan |
Zadal: | Fiala Petr | 16.9.2023 16:26 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Žíla Chodov A | 14 | : | 4 | Vokurky XXL M.Lázně | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 31 | : | 14 | Hojda Michal |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 6 | : | 12 | Hradní páni Loket | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 16 | : | 27 | Kuruc Ondřej |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Žíla Chodov D | 13 | : | 5 | Boční vítr Lomnice | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 28 | : | 13 | Polák Jiří |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | DC Gepardi Karlovy Vary | 8 | : | 10 | Žíla Chodov D | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 21 | : | 22 | Fojtík Václav |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Boční vítr Lomnice | 4 | : | 14 | Žíla Chodov A | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 11 | : | 31 | Poživil František |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Tipáč Nejdek | 8 | : | 10 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 18 | : | 25 | Hochmann František |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Hradní páni Loket | 6 | : | 12 | Fedorheads A Sokolov | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 17 | : | 27 | Trbušek Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Vokurky XXL M.Lázně | 13 | : | 5 | Nikola A Kraslice | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Hojda Michal | 29 | : | 15 | Rau Petr |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | DC Gepardi Karlovy Vary | 13 | : | 5 | Boční vítr Lomnice | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 29 | : | 14 | Polák Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Fedorheads A Sokolov | 15 | : | 3 | Tipáč Nejdek | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 33 | : | 8 | Hošek Pavel |
Zadal: | Fiala Petr | 7.10.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Žíla Chodov A | 13 | : | 5 | Nikola A Kraslice | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 28 | : | 13 | Trnka Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 10 | : | 8 | Vokurky XXL M.Lázně | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 24 | : | 24 | Malinovský Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Žíla Chodov D | 11 | : | 7 | Hradní páni Loket | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 25 | : | 19 | Kuruc Ondřej |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Nikola A Kraslice | 7 | : | 11 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 20 | : | 23 | Hochmann František |
Zadal: | Bubla Jan | 14.10.2023 19:49 | Změnil: | Fiala Jiří | 15.10.2023 23:49 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Žíla Chodov A | 13 | : | 5 | DC Gepardi Karlovy Vary | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 27 | : | 15 | Buberle Jan |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Boční vítr Lomnice | 5 | : | 13 | Hradní páni Loket | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 13 | : | 29 | Kuruc Ondřej |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Tipáč Nejdek | 8 | : | 10 | Žíla Chodov D | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 21 | : | 23 | Eliáš Jan |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Vokurky XXL M.Lázně | 7 | : | 11 | Fedorheads A Sokolov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Hojda Michal | 22 | : | 26 | Trbušek Jan |
Zadal: | Fiala Petr | 15.10.2023 17:52 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | DC Gepardi Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Hradní páni Loket | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 22 | : | 20 | Kuruc Ondřej |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Fedorheads A Sokolov | 10 | : | 8 | Nikola A Kraslice | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 24 | : | 22 | Králič Milan |
Zadal: | Fiala Petr | 28.10.2023 16:23 | Změnil: | Bubla Jan | 29.10.2023 19:54 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Tipáč Nejdek | 8 | : | 10 | Boční vítr Lomnice | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 21 | : | 26 | Polák Jiří |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 4 | : | 14 | Žíla Chodov A | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 12 | : | 31 | Steidl František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Žíla Chodov D | 10 | : | 8 | Vokurky XXL M.Lázně | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 26 | : | 19 | Malinovský Jiří |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Boční vítr Lomnice | 4 | : | 14 | Vokurky XXL M.Lázně | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 13 | : | 30 | Malinovský Jiří |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 5 | : | 13 | Fedorheads A Sokolov | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 14 | : | 29 | Trbušek Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hradní páni Loket | 3 | : | 15 | Žíla Chodov A | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 11 | : | 32 | Poživil František |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | DC Gepardi Karlovy Vary | 8 | : | 10 | Vokurky XXL M.Lázně | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 22 | : | 25 | Malinovský Jiří |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Boční vítr Lomnice | 5 | : | 13 | Nikola A Kraslice | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 16 | : | 29 | Rau Petr |
Zadal: | Rau Petr | 18.11.2023 20:25 | Změnil: | Polák Michal | 20.11.2023 04:22 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Žíla Chodov A | 12 | : | 6 | Fedorheads A Sokolov | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 26 | : | 16 | Trbušek Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Hradní páni Loket | 14 | : | 4 | Tipáč Nejdek | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 29 | : | 12 | Jílek Karel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Žíla Chodov D | 10 | : | 8 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 26 | : | 18 | Fiala Jiří |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Nikola A Kraslice | 8 | : | 10 | DC Gepardi Karlovy Vary | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 23 | : | 22 | Buberle Jan |
Zadal: | Buberle Jan | 26.11.2023 09:02 | Změnil: | Rau Petr | 26.11.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Fedorheads A Sokolov | 10 | : | 8 | Žíla Chodov D | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 25 | : | 19 | Fojtík Václav |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Tipáč Nejdek | 5 | : | 13 | Žíla Chodov A | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 15 | : | 30 | Steidl František |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Vokurky XXL M.Lázně | 8 | : | 10 | Hradní páni Loket | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Hojda Michal | 18 | : | 26 | Kuruc Ondřej |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Tipáč Nejdek | 5 | : | 13 | DC Gepardi Karlovy Vary | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 16 | : | 30 | Buberle Jan |
Zadal: | Buberle Jan | 3.12.2023 08:21 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Nikola A Kraslice | 13 | : | 5 | Hradní páni Loket | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 28 | : | 19 | Kuruc Ondřej |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Fedorheads A Sokolov | 16 | : | 2 | Boční vítr Lomnice | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 33 | : | 12 | Polák Jiří |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Žíla Chodov A | 10 | : | 8 | Žíla Chodov D | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 24 | : | 19 | Fojtík Václav |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 8 | : | 10 | DC Gepardi Karlovy Vary | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 19 | : | 23 | Buberle Jan |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | Vokurky XXL M.Lázně | 12 | : | 6 | Tipáč Nejdek | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Malinovský Jiří | 30 | : | 19 | Hošek Pavel |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Boční vítr Lomnice | 4 | : | 14 | Žíla Chodov D | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 12 | : | 29 | Fojtík Václav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Tipáč Nejdek | 5 | : | 13 | Nikola A Kraslice | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 16 | : | 27 | Rau Petr |
Zadal: | Rau Petr | 11.2.2024 15:47 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Hradní páni Loket | 11 | : | 7 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 25 | : | 19 | Fiala Jiří |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Vokurky XXL M.Lázně | 5 | : | 13 | Žíla Chodov A | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Malinovský Jiří | 16 | : | 29 | Steidl František |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Žíla Chodov D | 11 | : | 7 | DC Gepardi Karlovy Vary | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 26 | : | 16 | Buberle Jan |
|
| 11. | Pá | 16.2.2024 | DC Gepardi Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Fedorheads A Sokolov | K.Vary Březová Hotel Slunce, Březová | |
18:00 | Buberle Jan | 21 | : | 24 | Trbušek Jan |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Nikola A Kraslice | 11 | : | 7 | Vokurky XXL M.Lázně | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 25 | : | 18 | Andresik Radek |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Fedorheads A Sokolov | 16 | : | 2 | Hradní páni Loket | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Fiala Petr | 33 | : | 10 | Kuruc Ondřej |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Žíla Chodov A | 11 | : | 7 | Boční vítr Lomnice | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 27 | : | 16 | Polák Jiří |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 4 | : | 14 | Tipáč Nejdek | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Fiala Jiří | 10 | : | 29 | Hošek Pavel |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Nikola A Kraslice | 5 | : | 13 | Žíla Chodov A | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Rau Petr | 15 | : | 29 | Steidl František |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Boční vítr Lomnice | 10 | : | 8 | DC Gepardi Karlovy Vary | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Polák Jiří | 23 | : | 21 | Buberle Jan |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Tipáč Nejdek | 3 | : | 15 | Fedorheads A Sokolov | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
18:00 | Hošek Pavel | 10 | : | 32 | Fiala Petr |
Zadal: | Fiala Petr | 2.3.2024 19:53 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 3.3.2024 | Hradní páni Loket | 6 | : | 12 | Žíla Chodov D | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 17 | : | 28 | Fojtík Václav |
|
| 13. | Ne | 3.3.2024 | Vokurky XXL M.Lázně | 10 | : | 8 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Andresik Radek | 24 | : | 18 | Fiala Jiří |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Fedorheads A Sokolov | 12 | : | 6 | Vokurky XXL M.Lázně | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Trbušek Jan | 26 | : | 15 | Malinovský Jiří |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Kolečko Škodíci B Ostrov | 5 | : | 13 | Nikola A Kraslice | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Hochmann František | 17 | : | 29 | Horská Lenka |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Hradní páni Loket | 14 | : | 4 | Boční vítr Lomnice | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Pálko Jan | 31 | : | 15 | Polák Jiří |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Žíla Chodov D | 15 | : | 3 | Tipáč Nejdek | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
16:30 | Fojtík Václav | 32 | : | 14 | Zika Pavel |
Zadal: | Rustler Tomáš | 10.3.2024 19:08 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Žíla Chodov A | 14 | : | 4 | Kolečko Škodíci B Ostrov | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
17:00 | Steidl František | 32 | : | 12 | Zelenka Michal |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Hradní páni Loket | 11 | : | 7 | DC Gepardi Karlovy Vary | Loket U Gardnera, Loket | |
14:00 | Kuruc Ondřej | 26 | : | 16 | Buberle Jan |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Vokurky XXL M.Lázně | 10 | : | 8 | Žíla Chodov D | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Malinovský Jiří | 24 | : | 21 | Fojtík Václav |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Nikola A Kraslice | 7 | : | 11 | Fedorheads A Sokolov | Kraslice Nikola, Kraslice | |
15:00 | Rau Petr | 19 | : | 25 | Trnka Jiří |
Zadal: | Fiala Petr | 17.3.2024 17:11 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Bacardi A K.Vary | 8 | : | 10 | Panteři Maršovy Chody A | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 19 | : | 21 | Oktábec Petr |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | DC Alex Sokolov | 12 | : | 6 | Bobři Dasnice | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Ježková Iveta | 26 | : | 15 | Altšmíd Petr |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Drápalíci s.r.o. Planá | 6 | : | 12 | Straky z Dyleně M.L. | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 19 | : | 26 | Businská Lenka |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Paštiky Stará Chodovská A | 8 | : | 10 | Žíla Chodov B | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 19 | : | 21 | Šimůnek Milan |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | DC Alex Sokolov | 12 | : | 6 | Drápalíci s.r.o. Planá | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Ježková Iveta | 28 | : | 17 | Krupička Miroslav |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Straky z Dyleně M.L. | 12 | : | 6 | Panteři Maršovy Chody A | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 26 | : | 18 | Oktábec Petr |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 8 | : | 10 | Bacardi A K.Vary | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Sasák Tomáš | 22 | : | 23 | Krása Roman |
Zadal: | Fujerík Tomáš | 16.9.2023 19:55 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Žíla Chodov B | 10 | : | 8 | Žíla Chodov C | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 24 | : | 20 | Urys František |
Zadal: | Šimůnek Milan | 18.9.2023 09:07 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Bobři Dasnice | 10 | : | 8 | Paštiky Stará Chodovská A | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 26 | : | 22 | Ježek Michal |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Žíla Chodov C | 11 | : | 7 | Paštiky Stará Chodovská A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Frélich Jiří | 23 | : | 19 | Ježek Michal |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Bacardi A K.Vary | 6 | : | 12 | Žíla Chodov B | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 17 | : | 28 | Šimůnek Milan |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Drápalíci s.r.o. Planá | 15 | : | 3 | Bobři Dasnice | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 30 | : | 12 | Altšmíd Petr |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Straky z Dyleně M.L. | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:30 | Černý Lubomír | 17 | : | 25 | Šír Pavel |
Zadal: | Černý Lubomír | 30.9.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Bobři Dasnice | 10 | : | 8 | Žíla Chodov C | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 22 | : | 18 | Urys František |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Drápalíci s.r.o. Planá | 11 | : | 7 | Panteři Maršovy Chody A | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 26 | : | 21 | Oktábec Petr |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Paštiky Stará Chodovská A | 2 | : | 16 | Bacardi A K.Vary | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 9 | : | 34 | Krása Roman |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Žíla Chodov B | 10 | : | 8 | Straky z Dyleně M.L. | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 23 | : | 21 | Businská Lenka |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Straky z Dyleně M.L. | 11 | : | 7 | Paštiky Stará Chodovská A | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 27 | : | 18 | Ježek Michal |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Drápalíci s.r.o. Planá | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Černý Lubomír | 25 | : | 20 | Krupička Miroslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Žíla Chodov B | 11 | : | 7 | DC Alex Sokolov | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 25 | : | 18 | Ježková Iveta |
Zadal: | Šimůnek Milan | 15.10.2023 17:14 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Žíla Chodov C | 7 | : | 11 | Bacardi A K.Vary | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
14:00 | Urys František | 17 | : | 25 | Krása Roman |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Bacardi A K.Vary | 15 | : | 3 | Bobři Dasnice | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 32 | : | 14 | Altšmíd Petr |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | DC Alex Sokolov | 15 | : | 3 | Paštiky Stará Chodovská A | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Ježková Iveta | 32 | : | 8 | Ježek Michal |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Drápalíci s.r.o. Planá | 10 | : | 8 | Žíla Chodov B | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 23 | : | 19 | Šimůnek Milan |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | DC Alex Sokolov | 5 | : | 13 | Žíla Chodov C | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Ježková Iveta | 17 | : | 29 | Urys František |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Paštiky Stará Chodovská A | 6 | : | 12 | Drápalíci s.r.o. Planá | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 16 | : | 27 | Krupička Miroslav |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Straky z Dyleně M.L. | 10 | : | 8 | Bacardi A K.Vary | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 24 | : | 18 | Krása Roman |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Bobři Dasnice | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Löffler Matouš | 20 | : | 24 | Altšmíd Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Žíla Chodov B | 12 | : | 6 | Panteři Maršovy Chody A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 28 | : | 16 | Oktábec Petr |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Bacardi A K.Vary | 13 | : | 5 | DC Alex Sokolov | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 30 | : | 13 | Ježková Iveta |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Bobři Dasnice | 7 | : | 11 | Straky z Dyleně M.L. | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 17 | : | 27 | Šír Pavel |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Drápalíci s.r.o. Planá | 5 | : | 13 | Žíla Chodov C | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 15 | : | 28 | Frélich Jiří |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Paštiky Stará Chodovská A | 7 | : | 11 | Panteři Maršovy Chody A | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 17 | : | 26 | Oktábec Petr |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Žíla Chodov B | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Dobiáš Petr | 22 | : | 21 | Šimůnek Milan |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Bacardi A K.Vary | 14 | : | 4 | Drápalíci s.r.o. Planá | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 30 | : | 14 | Krupička Petr |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Žíla Chodov C | 13 | : | 5 | Panteři Maršovy Chody A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Urys František | 27 | : | 17 | Oktábec Petr |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Drahomíra Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Paštiky Stará Chodovská A | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Löffler Matouš | 23 | : | 21 | Zazvonil Stanislav |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Žíla Chodov B | 10 | : | 8 | Bobři Dasnice | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 25 | : | 20 | Altšmíd Petr |
|
| 6. | So | 2.12.2023 | Panteři Maršovy Chody A | 10 | : | 8 | Drahomíra Karlovy Vary | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
15:00 | Oktábec Petr | 22 | : | 24 | Holub Miroslav |
Zadal: | Oktábec Petr | 2.12.2023 20:07 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Žíla Chodov C | 10 | : | 8 | Straky z Dyleně M.L. | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
14:00 | Urys František | 24 | : | 20 | Šír Pavel |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Straky z Dyleně M.L. | 12 | : | 6 | DC Alex Sokolov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 27 | : | 19 | Ježková Iveta |
Zadal: | Businská Lenka | 9.12.2023 17:56 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 2.2.2024 | Žíla Chodov C | 13 | : | 5 | Drahomíra Karlovy Vary | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Urys František | 28 | : | 15 | Černý Lubomír |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Bobři Dasnice | 7 | : | 11 | DC Alex Sokolov | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 19 | : | 24 | Ježková Iveta |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Straky z Dyleně M.L. | 13 | : | 5 | Drápalíci s.r.o. Planá | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 30 | : | 15 | Krupička Miroslav |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Panteři Maršovy Chody A | 13 | : | 5 | Bacardi A K.Vary | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
16:00 | Oktábec Petr | 27 | : | 16 | Křivohlávek Karel |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | Žíla Chodov B | 12 | : | 6 | Paštiky Stará Chodovská A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 26 | : | 16 | Ježek Michal |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Bacardi A K.Vary | 11 | : | 7 | Drahomíra Karlovy Vary | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Krása Roman | 23 | : | 17 | Dobiáš Petr |
Zadal: | Fujerík Tomáš | 9.2.2024 21:06 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Žíla Chodov C | 10 | : | 8 | Žíla Chodov B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Urys František | 26 | : | 22 | Šimůnek Milan |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Panteři Maršovy Chody A | 4 | : | 14 | Straky z Dyleně M.L. | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
16:00 | Oktábec Petr | 14 | : | 30 | Businská Lenka |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | DC Alex Sokolov | 7 | : | 11 | Panteři Maršovy Chody A | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Kalkuš Petr | 17 | : | 24 | Oktábec Petr |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Bobři Dasnice | 6 | : | 12 | Drápalíci s.r.o. Planá | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 17 | : | 27 | Krupička Miroslav |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Paštiky Stará Chodovská A | 7 | : | 11 | Žíla Chodov C | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 18 | : | 26 | Urys František |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Straky z Dyleně M.L. | 13 | : | 5 | Drahomíra Karlovy Vary | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 30 | : | 17 | Černý Lubomír |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Žíla Chodov B | 11 | : | 7 | Bacardi A K.Vary | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Šimůnek Milan | 25 | : | 17 | Křivohlávek Karel |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Žíla Chodov C | 13 | : | 5 | Bobři Dasnice | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Urys František | 29 | : | 17 | Altšmíd Petr |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Bacardi A K.Vary | 11 | : | 7 | Paštiky Stará Chodovská A | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Fujerík Tomáš | 27 | : | 17 | Ježek Michal |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Drahomíra Karlovy Vary | 12 | : | 6 | DC Alex Sokolov | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Černý Lubomír | 26 | : | 16 | Ježková Iveta |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Bacardi A K.Vary | 6 | : | 12 | Žíla Chodov C | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Fujerík Tomáš | 14 | : | 26 | Urys František |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC Alex Sokolov | 8 | : | 10 | Žíla Chodov B | Sokolov Alex, Sokolov | |
13:00 | Ježková Iveta | 22 | : | 24 | Šimůnek Milan |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Bobři Dasnice | 7 | : | 11 | Panteři Maršovy Chody A | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Altšmíd Petr | 17 | : | 24 | Voleský Zdeněk |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Paštiky Stará Chodovská A | 7 | : | 11 | Straky z Dyleně M.L. | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Ježek Michal | 17 | : | 28 | Businská Lenka |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Bobři Dasnice | 8 | : | 10 | Bacardi A K.Vary | Dasnice U Bobra, Dasnice | |
13:00 | Truhlář František | 22 | : | 24 | Fujerík Tomáš |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Straky z Dyleně M.L. | 10 | : | 8 | Žíla Chodov C | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Businská Lenka | 25 | : | 20 | Urys František |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Drahomíra Karlovy Vary | 6 | : | 12 | Panteři Maršovy Chody A | K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary | |
17:00 | Černý Lubomír | 17 | : | 27 | Šoul Ladislav |
|
| 14. | So | 23.3.2024 | Drápalíci s.r.o. Planá | 15 | : | 3 | Drahomíra Karlovy Vary | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Krupička Miroslav | 32 | : | 12 | Černý Lubomír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Republica A Karlovy Vary | 10 | : | 8 | DC Sporťáci Texas Cheb | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 26 | : | 19 | Císler Michal |
Zadal: | Mäsár Milan | 2.9.2023 09:30 | Autorizoval: | Automat | 7.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Papírák A CHEB | 4 | : | 14 | Bakaláři z Aše | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Fukar Jan | 12 | : | 30 | Honzík Karel |
Zadal: | Fukar Jan | 2.9.2023 16:25 | Autorizoval: | Automat | 8.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 7 | : | 11 | Úlet Spirála Pšov | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 19 | : | 26 | Suk Milan |
Zadal: | Mrenica Jan | 2.9.2023 17:14 | Autorizoval: | Automat | 8.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 8 | : | 10 | AC Star-Arena Chodov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
14:00 | Pliskva Jaroslav | 18 | : | 23 | Káca Libor |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Bakaláři z Aše | 14 | : | 4 | Kolečko Škodíci A Ostrov | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 30 | : | 11 | Peterka Michal |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Nikola C Kraslice | 8 | : | 10 | Republica A Karlovy Vary | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Dobeš Martin | 20 | : | 23 | Mäsár Milan |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 16 | : | 2 | Nikola B Kraslice | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Trubač Ladislav | 33 | : | 9 | Tauber Jan |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Republica A Karlovy Vary | 5 | : | 13 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 14 | : | 29 | Pliskvová Havlíková Andrea |
Zadal: | Mäsár Milan | 29.9.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Nikola B Kraslice | 7 | : | 11 | Papírák A CHEB | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Bubla Tomáš | 18 | : | 25 | Syřiště Pavel |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 5 | : | 13 | AC Star-Arena Chodov | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 13 | : | 31 | Kirchner Josef |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Úlet Spirála Pšov | 13 | : | 5 | Bakaláři z Aše | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 29 | : | 18 | Honzík Karel |
Zadal: | Suk Milan | 30.9.2023 22:09 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Sporťáci Texas Cheb | 12 | : | 6 | Nikola C Kraslice | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
15:00 | Císler Michal | 27 | : | 20 | Dobeš Martin |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Republica A Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Papírák A CHEB | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 26 | : | 18 | Kubále Jiří |
Zadal: | Mäsár Milan | 7.10.2023 11:22 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Bakaláři z Aše | 8 | : | 10 | DC Sporťáci Texas Cheb | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 20 | : | 26 | Ekl Jiří |
Zadal: | Honzík Karel | 7.10.2023 16:25 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Nikola C Kraslice | 4 | : | 14 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Dobeš Martin | 11 | : | 32 | Pliskva Jaroslav |
Zadal: | Dobeš Martin | 8.10.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | AC Star-Arena Chodov | 15 | : | 3 | Úlet Spirála Pšov | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Kirchner Josef | 31 | : | 13 | Suk Milan |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Bakaláři z Aše | 6 | : | 12 | AC Star-Arena Chodov | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 15 | : | 25 | Brož Zdeněk |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Papírák A CHEB | 8 | : | 10 | Nikola C Kraslice | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Syřiště Pavel | 20 | : | 24 | Dobeš Martin |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Úlet Spirála Pšov | 13 | : | 5 | Nikola B Kraslice | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 29 | : | 16 | Bubla Tomáš |
Zadal: | Suk Milan | 15.10.2023 09:21 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 12 | : | 6 | DC Sporťáci Texas Cheb | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Trubač Ladislav | 29 | : | 17 | Císler Michal |
|
| 2. | So | 21.10.2023 | AC Star-Arena Chodov | 12 | : | 6 | Papírák A CHEB | Chodov Star Arena, Chodov | |
17:00 | Brož Zdeněk | 26 | : | 15 | Syřiště Pavel |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | DC Sporťáci Texas Cheb | 7 | : | 11 | AC Star-Arena Chodov | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
15:00 | Císler Michal | 19 | : | 28 | Kirchner Josef |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Nikola C Kraslice | 8 | : | 10 | Kolečko Škodíci A Ostrov | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Dobeš Martin | 19 | : | 25 | Mrenica Jan |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 12 | : | 6 | Papírák A CHEB | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Trubač Ladislav | 27 | : | 15 | Syřiště Pavel |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Bakaláři z Aše | 7 | : | 11 | Republica A Karlovy Vary | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 19 | : | 24 | Mäsár Milan |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Papírák A CHEB | 8 | : | 10 | DC Sporťáci Texas Cheb | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Vavřín Miroslav | 20 | : | 25 | Císler Michal |
Zadal: | Fukar Jan | 11.11.2023 19:05 | Změnil: | Fukar Jan | 11.11.2023 21:48 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 6 | : | 12 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 16 | : | 28 | Pliskvová Havlíková Andrea |
Zadal: | Mrenica Jan | 11.11.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Úlet Spirála Pšov | 8 | : | 10 | Nikola C Kraslice | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Kray Michal | 22 | : | 27 | Dobeš Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | AC Star-Arena Chodov | 11 | : | 7 | Nikola B Kraslice | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Brož Zdeněk | 25 | : | 16 | Bubla Tomáš |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Republica A Karlovy Vary | 10 | : | 8 | AC Star-Arena Chodov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 23 | : | 21 | Nehasilová Diana |
Zadal: | Mäsár Milan | 18.11.2023 07:35 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Nikola B Kraslice | 7 | : | 11 | DC Sporťáci Texas Cheb | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Bock Petr | 21 | : | 25 | Ekl Jiří |
Zadal: | Bodnarik Jiří | 19.11.2023 13:08 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Papírák A CHEB | 10 | : | 8 | Kolečko Škodíci A Ostrov | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Syřiště Pavel | 20 | : | 20 | Mrenica Jan |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 15 | : | 3 | Úlet Spirála Pšov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Pliskva Jaroslav | 30 | : | 11 | Suk Milan |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Republica A Karlovy Vary | 12 | : | 6 | Nikola B Kraslice | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 27 | : | 15 | Bubla Tomáš |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Bakaláři z Aše | 5 | : | 13 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 16 | : | 26 | Pliskvová Havlíková Andrea |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 6 | : | 12 | DC Sporťáci Texas Cheb | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 18 | : | 26 | Císler Michal |
Zadal: | Mrenica Jan | 26.11.2023 12:07 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Úlet Spirála Pšov | 10 | : | 8 | Papírák A CHEB | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 26 | : | 20 | Syřiště Pavel |
Zadal: | Suk Milan | 25.11.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | AC Star-Arena Chodov | 10 | : | 8 | Nikola C Kraslice | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Nehasilová Diana | 21 | : | 21 | Dobeš Martin |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Nikola C Kraslice | 10 | : | 8 | Bakaláři z Aše | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Dobeš Martin | 23 | : | 21 | Andráši Radoslav |
Zadal: | Dobeš Martin | 9.12.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Nikola B Kraslice | 7 | : | 11 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Bubla Tomáš | 17 | : | 26 | Pliskva Jaroslav |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Bakaláři z Aše | 10 | : | 8 | Papírák A CHEB | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 23 | : | 21 | Syřiště Pavel |
Zadal: | Honzík Karel | 3.2.2024 16:44 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | DC Sporťáci Texas Cheb | 10 | : | 8 | Republica A Karlovy Vary | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
15:00 | Císler Michal | 23 | : | 22 | Mäsár Milan |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Nikola C Kraslice | 16 | : | 2 | Nikola B Kraslice | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Dobeš Martin | 33 | : | 13 | Bubla Tomáš |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | AC Star-Arena Chodov | 3 | : | 15 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Mičík Radek | 12 | : | 31 | Pliskvová Havlíková Andrea |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 10 | : | 8 | Bakaláři z Aše | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 25 | : | 22 | Honzík Karel |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Úlet Spirála Pšov | 12 | : | 6 | DC Sporťáci Texas Cheb | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 26 | : | 18 | Císler Michal |
|
| 11. | So | 17.2.2024 | Republica A Karlovy Vary | 11 | : | 7 | Nikola C Kraslice | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Mäsár Milan | 24 | : | 20 | Dobeš Martin |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Bakaláři z Aše | 6 | : | 12 | Úlet Spirála Pšov | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 19 | : | 26 | Suk Milan |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Papírák A CHEB | 11 | : | 7 | Nikola B Kraslice | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Syřiště Pavel | 25 | : | 17 | Bubla Tomáš |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Nikola C Kraslice | 10 | : | 8 | DC Sporťáci Texas Cheb | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Brandtl Petr | 21 | : | 22 | Volek Lukáš |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 12 | : | 6 | Republica A Karlovy Vary | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Pliskva Jaroslav | 27 | : | 18 | Mäsár Milan |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | AC Star-Arena Chodov | 13 | : | 5 | Kolečko Škodíci A Ostrov | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Gongor Miroslav | 27 | : | 16 | Mrenica Jan |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Úlet Spirála Pšov | 7 | : | 11 | AC Star-Arena Chodov | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 18 | : | 24 | Nehasilová Diana |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 11 | : | 7 | Nikola B Kraslice | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 27 | : | 21 | Bubla Jan |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | DC Sporťáci Texas Cheb | 7 | : | 11 | Bakaláři z Aše | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
15:00 | Císler Michal | 18 | : | 25 | Honzík Karel |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | 12 | : | 6 | Nikola C Kraslice | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Pliskva Jaroslav | 26 | : | 16 | Dobeš Martin |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Republica A Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Kolečko Škodíci A Ostrov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
19:00 | Mäsár Milan | 18 | : | 26 | Mrenica Jan |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Nikola B Kraslice | 4 | : | 14 | Úlet Spirála Pšov | Kraslice Nikola, Kraslice | |
13:00 | Bubla Tomáš | 13 | : | 29 | Suk Milan |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Nikola C Kraslice | 10 | : | 8 | Papírák A CHEB | Kraslice Nikola, Kraslice | |
16:30 | Dobeš Martin | 25 | : | 20 | Syřiště Pavel |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC Sporťáci Texas Cheb | 11 | : | 7 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
18:00 | Císler Michal | 26 | : | 23 | Pliskva Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | AC Star-Arena Chodov | 15 | : | 3 | Bakaláři z Aše | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Kirchner Josef | 31 | : | 12 | Honzík Karel |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Bakaláři z Aše | 13 | : | 5 | Nikola B Kraslice | Aš Hospůdka u Jirky, Aš | |
13:00 | Honzík Karel | 29 | : | 15 | Bubla Jan |
Zadal: | Honzík Karel | 16.3.2024 16:38 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Papírák A CHEB | 6 | : | 12 | Medáci SeaBowl Karlovy Vary | Cheb Bar Monako, Cheb | |
13:30 | Syřiště Pavel | 16 | : | 29 | Pliskva Jaroslav |
Zadal: | Kubále Jiří | 18.3.2024 07:54 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Úlet Spirála Pšov | 10 | : | 8 | Republica A Karlovy Vary | Novosedly Club, Novosedly | |
14:00 | Suk Milan | 26 | : | 20 | Mäsár Milan |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Kolečko Škodíci A Ostrov | 12 | : | 6 | Nikola C Kraslice | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
14:00 | Mrenica Jan | 27 | : | 16 | Dobeš Martin |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | AC Star-Arena Chodov | 12 | : | 6 | DC Sporťáci Texas Cheb | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Mičík Radek | 25 | : | 16 | Chalupová Petra |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | Veselý Obušky Cheb | 3 | : | 15 | Vlci Černošín | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Hrbková Michaela | 10 | : | 33 | Rosa Jaroslav |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | DC/TC Kings Tachov | 7 | : | 11 | JOKER'S M.Lázně | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Lupša Richard | 20 | : | 25 | Jirásek Martin |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | ROXY M. Lázně | 5 | : | 13 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 15 | : | 30 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Hanák Patrik | 3.9.2023 15:51 | Autorizoval: | Automat | 8.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | DC Májovka A Tachov | 7 | : | 11 | Vildštejňáci Skalná | Tachov Májovka, Tachov | |
12:00 | Sýkora Jindřich | 19 | : | 24 | Sedlák Vladimír |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 13 | : | 5 | DC Májovka A Tachov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 28 | : | 10 | Tutsch Robert |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | JOKER'S M.Lázně | 6 | : | 12 | Veselý Obušky Cheb | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 20 | : | 28 | Redlová Martina |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | DC/TC Kings Tachov | 13 | : | 5 | ROXY M. Lázně | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 29 | : | 16 | Kačírek Martin |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Vildštejňáci Skalná | 6 | : | 12 | Black Panters Tachov | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Kubále Jiří | 15 | : | 24 | Lanc Bohuslav |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Vlci Černošín | 13 | : | 5 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
15:00 | Rosa Jaroslav | 31 | : | 18 | Boško Jan |
Zadal: | Rosa Jaroslav | 16.9.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Májovka A Tachov | 6 | : | 12 | DC/TC Kings Tachov | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 15 | : | 24 | Ráž Petr |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Vlci Černošín | 13 | : | 5 | JOKER'S M.Lázně | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
15:00 | Rosa Jaroslav | 29 | : | 14 | Jirásek Martin |
Zadal: | Rosa Jaroslav | 30.9.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 11 | : | 7 | Vildštejňáci Skalná | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Boško Jan | 27 | : | 16 | Sedlák Vladimír |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | ROXY M. Lázně | 6 | : | 12 | Veselý Obušky Cheb | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 20 | : | 26 | Redl Vlastimil |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Black Panters Tachov | 6 | : | 12 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 18 | : | 27 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Kolář Radek | 2.10.2023 15:27 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 8 | : | 10 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 21 | : | 25 | Boško Jan |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Veselý Obušky Cheb | 7 | : | 11 | DC Májovka A Tachov | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Redlová Martina | 15 | : | 25 | Sýkora Jindřich |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | DC/TC Kings Tachov | 11 | : | 7 | Black Panters Tachov | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 25 | : | 17 | Lanc Bohuslav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Vlci Černošín | 11 | : | 7 | Vildštejňáci Skalná | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
15:00 | Rosa Jaroslav | 25 | : | 22 | Kubále Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | ROXY M. Lázně | 4 | : | 14 | JOKER'S M.Lázně | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 16 | : | 31 | Jirásek Martin |
Zadal: | Kačírek Martin | 9.10.2023 11:20 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | JOKER'S M.Lázně | 10 | : | 8 | DC Májovka A Tachov | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 23 | : | 16 | Sýkora Jindřich |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Black Panters Tachov | 11 | : | 7 | Veselý Obušky Cheb | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 24 | : | 18 | Redlová Martina |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 10 | : | 8 | DC/TC Kings Tachov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Boško Jan | 24 | : | 21 | Lupša Richard |
Zadal: | Boško Jan | 14.10.2023 20:19 | Změnil: | Ráž Petr | 14.10.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Vlci Černošín | 14 | : | 4 | ROXY M. Lázně | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
16:00 | Rosa Jaroslav | 30 | : | 14 | Rubanická Jaroslava |
|
| 6. | So | 21.10.2023 | ROXY M. Lázně | 11 | : | 7 | DC Májovka A Tachov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 25 | : | 19 | Sýkora Jindřich |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Vildštejňáci Skalná | 10 | : | 8 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
14:00 | Kubále Jiří | 24 | : | 22 | Hamouz Robert |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Black Panters Tachov | 10 | : | 8 | JOKER'S M.Lázně | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
14:30 | Lanc Bohuslav | 23 | : | 19 | Jirásek Martin |
Zadal: | Kolář Radek | 23.10.2023 15:32 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Veselý Obušky Cheb | 5 | : | 13 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Redlová Martina | 15 | : | 30 | Boško Jan |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Vildštejňáci Skalná | 10 | : | 8 | DC/TC Kings Tachov | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Kubále Jiří | 25 | : | 20 | Dlouhý Josef |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Black Panters Tachov | 10 | : | 8 | ROXY M. Lázně | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 22 | : | 20 | Kačírek Martin |
Zadal: | Kolář Radek | 5.11.2023 09:48 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 12 | : | 6 | DC/TC Kings Tachov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 26 | : | 20 | Ráž Petr |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | DC Májovka A Tachov | 6 | : | 12 | Vlci Černošín | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 19 | : | 29 | Zezula Michal |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | JOKER'S M.Lázně | 5 | : | 13 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 19 | : | 29 | Boško Jan |
Zadal: | Boško Jan | 11.11.2023 18:02 | Změnil: | Boško Jan | 11.11.2023 18:02 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Vildštejňáci Skalná | 12 | : | 6 | Veselý Obušky Cheb | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Kubále Jiří | 26 | : | 15 | Maidl Hynek |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Veselý Obušky Cheb | 8 | : | 10 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Redlová Martina | 20 | : | 24 | Laskovský Pavel |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | DC Májovka A Tachov | 7 | : | 11 | Black Panters Tachov | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 19 | : | 26 | Lanc Bohuslav |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Vildštejňáci Skalná | 14 | : | 4 | JOKER'S M.Lázně | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Kubále Jiří | 30 | : | 15 | Procházka Václav |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Vlci Černošín | 12 | : | 6 | DC/TC Kings Tachov | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
15:00 | Rosa Jaroslav | 27 | : | 18 | Ráž Petr |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | ROXY M. Lázně | 2 | : | 16 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | M. Lázně ROXY 10, M. Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 7 | : | 32 | Boško Jan |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | JOKER'S M.Lázně | 6 | : | 12 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 19 | : | 28 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Jirásek Martin | 25.11.2023 16:57 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | DC/TC Kings Tachov | 11 | : | 7 | Veselý Obušky Cheb | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 28 | : | 22 | Jecha Lukáš |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Black Panters Tachov | 11 | : | 7 | Vlci Černošín | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 24 | : | 19 | Rosa Jaroslav |
Zadal: | Kolář Radek | 26.11.2023 17:48 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Vildštejňáci Skalná | 16 | : | 2 | ROXY M. Lázně | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Sedlák Vladimír | 32 | : | 12 | Mihálik Ladislav |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 13 | : | 5 | DC Májovka A Tachov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Boško Jan | 28 | : | 12 | Sýkora Jindřich |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 13 | : | 5 | ROXY M. Lázně | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 29 | : | 12 | Rubanická Jaroslava |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | JOKER'S M.Lázně | 7 | : | 11 | DC/TC Kings Tachov | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 20 | : | 26 | Ráž Petr |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Vlci Černošín | 15 | : | 3 | Veselý Obušky Cheb | Černošín Šipky U Jardy, Černošín | |
15:00 | Rosa Jaroslav | 31 | : | 13 | Redlová Martina |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Black Panters Tachov | 13 | : | 5 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 28 | : | 14 | Boško Jan |
Zadal: | Kolář Radek | 4.2.2024 09:46 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Veselý Obušky Cheb | 6 | : | 12 | JOKER'S M.Lázně | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Redlová Martina | 18 | : | 28 | Procházka Václav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Májovka A Tachov | 6 | : | 12 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 18 | : | 29 | Laskovský Pavel |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 11 | : | 7 | Vlci Černošín | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Boško Jan | 25 | : | 20 | Rosa Jaroslav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | ROXY M. Lázně | 7 | : | 11 | DC/TC Kings Tachov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Kačírek Martin | 18 | : | 26 | Ráž Petr |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 15 | : | 3 | Black Panters Tachov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 31 | : | 10 | Lanc Bohuslav |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | JOKER'S M.Lázně | 10 | : | 8 | Vlci Černošín | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 23 | : | 21 | Rosa Jaroslav |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Veselý Obušky Cheb | 11 | : | 7 | ROXY M. Lázně | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Redlová Martina | 25 | : | 19 | Kačírek Martin |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | DC/TC Kings Tachov | 15 | : | 3 | DC Májovka A Tachov | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 32 | : | 10 | Sýkora Jindřich |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | DC Májovka A Tachov | 7 | : | 11 | Veselý Obušky Cheb | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 20 | : | 24 | Redlová Martina |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | JOKER'S M.Lázně | 11 | : | 7 | ROXY M. Lázně | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 24 | : | 19 | Kačírek Martin |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Black Panters Tachov | 14 | : | 4 | DC/TC Kings Tachov | Tachov Tankovna Rubín, Tachov | |
15:00 | Lanc Bohuslav | 29 | : | 14 | Ráž Petr |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Vildštejňáci Skalná | 11 | : | 7 | Vlci Černošín | Skalná Pivnice U Františka, Skalná | |
15:00 | Kubále Jiří | 24 | : | 16 | Rosa Jaroslav |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 7 | : | 11 | Vildštejňáci Skalná | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 20 | : | 25 | Kubále Jiří |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC Májovka A Tachov | 12 | : | 6 | JOKER'S M.Lázně | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 27 | : | 19 | Tomašcová Marie |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Veselý Obušky Cheb | 13 | : | 5 | Black Panters Tachov | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
14:00 | Hrbková Michaela | 28 | : | 18 | Lanc Bohuslav |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC/TC Kings Tachov | 11 | : | 7 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 25 | : | 21 | Boško Jan |
Zadal: | Ráž Petr | 9.3.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | ROXY M. Lázně | 4 | : | 14 | Vlci Černošín | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
15:00 | Rubanická Jaroslava | 14 | : | 30 | Rosa Jaroslav |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Zámečti Rytíři A Kaceřov | 12 | : | 6 | Vlci Černošín | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
13:00 | Laskovský Pavel | 26 | : | 16 | Rosa Jaroslav |
Zadal: | Hanák Patrik | 17.3.2024 16:28 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | JOKER'S M.Lázně | 7 | : | 11 | Black Panters Tachov | Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně | |
14:00 | Jirásek Martin | 19 | : | 26 | Lanc Bohuslav |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | DC Májovka A Tachov | 15 | : | 3 | ROXY M. Lázně | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Sýkora Jindřich | 31 | : | 11 | Rubanická Jaroslava |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | DC/TC Kings Tachov | 10 | : | 8 | Vildštejňáci Skalná | Tachov U Vodníka, Tachov | |
14:00 | Ráž Petr | 21 | : | 22 | Kubále Jiří |
Zadal: | Ráž Petr | 17.3.2024 19:51 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 12 | : | 6 | Veselý Obušky Cheb | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:30 | Boško Jan | 25 | : | 16 | Kraus Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | 4 | : | 14 | DC Rybičky Chodov A | Útvina Bistro U Větráka, Útviná | |
13:00 | Carva Zdeněk | 11 | : | 29 | Slezák Jan |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | DC Gorily Sadov B | 6 | : | 12 | Úlet Pšov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 18 | : | 25 | Šmídmajer Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 11 | : | 7 | Republica B Karlovy Vary | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 26 | : | 14 | Konya Jakub |
Zadal: | Uhrín Radek | 4.9.2023 09:51 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Námořníci z přístavu A Sokolov | 13 | : | 5 | DC Gorily Sadov B | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Nechutný Zdeněk | 27 | : | 18 | Koch Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 11 | : | 7 | Devil Dogs Chodov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 27 | : | 20 | Marková Kateřina |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | DC Rybičky Chodov A | 17 | : | 1 | Mis3 Karlovy Vary | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 34 | : | 5 | Skorka Jakub |
Zadal: | Vodenka Petr | 18.9.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Devil Dogs Chodov | 6 | : | 12 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Růžička Manfred | 19 | : | 28 | Carva Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | DC Gorily Sadov B | 10 | : | 8 | Náhodáři Horní Slavkov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
14:00 | Koch Radek | 24 | : | 20 | Uhrín Radek |
Zadal: | Koch Radek | 1.10.2023 16:40 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Mis3 Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Úlet Pšov | Otovice - Sportovní Klub, Otovice | |
15:00 | Skorka Jakub | 25 | : | 19 | Šmídmajer Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Republica B Karlovy Vary | 5 | : | 13 | DC Rybičky Chodov A | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 15 | : | 27 | Slezák Jan |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | 6 | : | 12 | DC Gorily Sadov B | Útvina Bistro U Větráka, Útviná | |
13:00 | Lipavský Ladislav | 17 | : | 26 | Koch Radek |
Zadal: | Koch Radek | 7.10.2023 22:18 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Námořníci z přístavu A Sokolov | 7 | : | 11 | Mis3 Karlovy Vary | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Nechutný Zdeněk | 17 | : | 24 | Skorka Jakub |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | DC Rybičky Chodov A | 11 | : | 7 | Úlet Pšov | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 26 | : | 16 | Šmídmajer Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Republica B Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Devil Dogs Chodov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 23 | : | 18 | Malecký Zdeněk |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Devil Dogs Chodov | 6 | : | 12 | DC Rybičky Chodov A | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Růžička Manfred | 17 | : | 27 | Slezák Jan |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | DC Gorily Sadov B | 12 | : | 6 | Republica B Karlovy Vary | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 26 | : | 17 | Mäsár Bílská Nikola |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Úlet Pšov | 12 | : | 6 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 25 | : | 18 | Nechutný Zdeněk |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Mis3 Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Náhodáři Horní Slavkov | Otovice - Sportovní Klub, Otovice | |
15:00 | Skorka Jakub | 24 | : | 22 | Uhrín Radek |
Zadal: | Skorka Jakub | 16.10.2023 14:35 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | 11 | : | 7 | Mis3 Karlovy Vary | Útvina Bistro U Větráka, Útviná | |
13:00 | Carva Zdeněk | 26 | : | 20 | Skorka Jakub |
Zadal: | Bubica Milan | 29.10.2023 10:17 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Devil Dogs Chodov | 8 | : | 10 | DC Gorily Sadov B | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Růžička Manfred | 19 | : | 22 | Koch Radek |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 4 | : | 14 | Úlet Pšov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 14 | : | 31 | Šmídmajer Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Rybičky Chodov A | 7 | : | 11 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 19 | : | 25 | Nechutný Zdeněk |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | DC Gorily Sadov B | 6 | : | 12 | DC Rybičky Chodov A | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 16 | : | 28 | Slezák Jan |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Úlet Pšov | 14 | : | 4 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 30 | : | 11 | Carva Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 2 | : | 16 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 11 | : | 33 | Nechutný Zdeněk |
Zadal: | Uhrín Radek | 13.11.2023 11:20 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Republica B Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Mis3 Karlovy Vary | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 21 | : | 27 | Skorka Ondřej |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | 11 | : | 7 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Útvina Bistro U Větráka, Útviná | |
13:00 | Carva Zdeněk | 25 | : | 21 | Nechutný Zdeněk |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Devil Dogs Chodov | 5 | : | 13 | Mis3 Karlovy Vary | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Růžička Manfred | 12 | : | 29 | Skorka Ondřej |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Úlet Pšov | 10 | : | 8 | Republica B Karlovy Vary | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 24 | : | 22 | Mäsár Bílská Nikola |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Rybičky Chodov A | 16 | : | 2 | Náhodáři Horní Slavkov | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 32 | : | 11 | Uhrín Radek |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Republica B Karlovy Vary | 12 | : | 6 | Námořníci z přístavu A Sokolov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 24 | : | 15 | Nechutný Zdeněk |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Námořníci z přístavu A Sokolov | 13 | : | 5 | Devil Dogs Chodov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
14:00 | Nechutný Zdeněk | 29 | : | 13 | Růžička Manfred |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Úlet Pšov | 12 | : | 6 | DC Gorily Sadov B | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 26 | : | 16 | Koch Radek |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | DC Rybičky Chodov A | 12 | : | 6 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 26 | : | 17 | Carva Zdeněk |
Zadal: | Vodenka Petr | 5.2.2024 08:45 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | Republica B Karlovy Vary | 7 | : | 11 | Náhodáři Horní Slavkov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 16 | : | 26 | Uhrín Radek |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Gorily Sadov B | 4 | : | 14 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 11 | : | 29 | Nechutný Zdeněk |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Devil Dogs Chodov | 10 | : | 8 | Náhodáři Horní Slavkov | Chodov Star Arena, Chodov | |
15:00 | Růžička Manfred | 23 | : | 20 | Uhrín Radek |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Mis3 Karlovy Vary | 4 | : | 14 | DC Rybičky Chodov A | Otovice - Sportovní Klub, Otovice | |
15:00 | Skorka Jakub | 13 | : | 31 | Slezák Jan |
Zadal: | Skorka Jakub | 12.2.2024 19:39 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Republica B Karlovy Vary | 11 | : | 7 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 22 | : | 20 | Keil Jakub |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | 14 | : | 4 | Devil Dogs Chodov | Útvina Bistro U Větráka, Útviná | |
13:00 | Carva Zdeněk | 31 | : | 12 | Růžička Manfred |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Náhodáři Horní Slavkov | 7 | : | 11 | DC Gorily Sadov B | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 18 | : | 26 | Koch Radek |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | DC Rybičky Chodov A | 14 | : | 4 | Republica B Karlovy Vary | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 31 | : | 14 | Mäsár Bílská Nikola |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | DC Gorily Sadov B | 7 | : | 11 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 18 | : | 26 | Keil Jakub |
Zadal: | Koch Radek | 2.3.2024 17:47 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Úlet Pšov | 8 | : | 10 | DC Rybičky Chodov A | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 20 | : | 26 | John Jiří |
|
| 13. | Ne | 3.3.2024 | Mis3 Karlovy Vary | 8 | : | 10 | Námořníci z přístavu A Sokolov | Otovice - Sportovní Klub, Otovice | |
15:00 | Riedl Radek | 21 | : | 24 | Nechutný Zdeněk |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Námořníci z přístavu A Sokolov | 12 | : | 6 | Úlet Pšov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Nechutný Zdeněk | 28 | : | 16 | Šmídmajer Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | DC Rybičky Chodov A | 13 | : | 5 | Devil Dogs Chodov | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Slezák Jan | 28 | : | 14 | Růžička Manfred |
Zadal: | Slezák Jan | 10.3.2024 16:51 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Republica B Karlovy Vary | 4 | : | 14 | DC Gorily Sadov B | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
17:00 | Mäsár Bílská Nikola | 17 | : | 30 | Koch Radek |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Námořníci z přístavu A Sokolov | 13 | : | 5 | DC Rybičky Chodov A | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Nechutný Zdeněk | 28 | : | 21 | Slezák Jan |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Úlet Pšov | 12 | : | 6 | Náhodáři Horní Slavkov | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
16:00 | Šmídmajer Jaroslav | 29 | : | 16 | Uhrín Radek |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Mis3 Karlovy Vary | 6 | : | 12 | Větrákovi Šroťáci z Útviny | Otovice - Sportovní Klub, Otovice | |
15:00 | Skorka Jakub | 14 | : | 28 | Keil Jakub |
Zadal: | Riedl Radek | 17.3.2024 19:48 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 23.3.2024 | DC Gorily Sadov B | 13 | : | 5 | Devil Dogs Chodov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Koch Radek | 29 | : | 17 | Růžička Manfred |
Zadal: | Koch Radek | 23.3.2024 19:47 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Lion Habartov | 11 | : | 7 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 23 | : | 19 | Scheinkönig Rostislav |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Hala Rotava | 8 | : | 10 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 17 | : | 24 | Sommer Miroslav |
Zadal: | Hanák Patrik | 16.9.2023 18:01 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Piráti Rotava B | 8 | : | 10 | Piráti Rotava A | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 19 | : | 25 | Kratochvíl Michael |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Fedorheads B Sokolov | 11 | : | 7 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Švihlík Petr | 28 | : | 20 | Mašková Ivana |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Šipkaři Oloví | 13 | : | 5 | Hafani Oloví | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 28 | : | 15 | Kucková Monika |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 12 | : | 6 | Hala Rotava | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 27 | : | 19 | Pirklová Viktorie |
Zadal: | Mašková Ivana | 23.9.2023 16:22 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 4 | : | 14 | Lion Habartov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 14 | : | 30 | Saska Jiří |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Hafani Oloví | 11 | : | 7 | Zámečtí Baribalové | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 23 | : | 17 | Rautenkranc Karel |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 10 | : | 8 | Šipkaři Oloví | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 22 | : | 25 | Majerech Matěj |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Lion Habartov | 13 | : | 5 | Hafani Oloví | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 27 | : | 16 | Kucková Monika |
Zadal: | Hudeček Tomáš | 30.9.2023 17:05 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Zámečtí Baribalové | 5 | : | 13 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 13 | : | 29 | Sommer Miroslav |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Piráti Rotava B | 12 | : | 6 | Hala Rotava | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 27 | : | 20 | Pirklová Viktorie |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 14 | : | 4 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 30 | : | 11 | Plzák Radek |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Šipkaři Oloví | 13 | : | 5 | Fedor - Montík Sokolov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 28 | : | 14 | Mašek Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 6 | : | 12 | Piráti Rotava A | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 14 | : | 25 | Kratochvíl Michael |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 16 | : | 2 | Zámečtí Baribalové | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 33 | : | 11 | Rautenkranc Karel |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Piráti Rotava B | 4 | : | 14 | Šipkaři Oloví | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 15 | : | 30 | Majerech Matěj |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Hafani Oloví | 11 | : | 7 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 24 | : | 19 | Scheinkönig Rostislav |
Zadal: | Kucková Monika | 8.10.2023 09:28 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Fedorheads B Sokolov | 13 | : | 5 | Hala Rotava | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Švihlík Petr | 29 | : | 12 | Pirklová Viktorie |
Zadal: | Švihlík Petr | 10.10.2023 18:16 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 12 | : | 6 | Lion Habartov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 27 | : | 16 | Saska Jiří |
Zadal: | Hanák Patrik | 8.10.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 10 | : | 8 | Hafani Oloví | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 24 | : | 23 | Kucková Monika |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 13 | : | 5 | Lion Habartov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 28 | : | 13 | Saska Jiří |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Hala Rotava | 11 | : | 7 | Piráti Rotava A | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 23 | : | 18 | Kratochvíl Michael |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Piráti Rotava B | 14 | : | 4 | Zámečtí Baribalové | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 31 | : | 13 | Doležalová Jana |
Zadal: | Trefil David | 15.10.2023 10:09 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 8 | : | 10 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 21 | : | 23 | Hanák Patrik |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Šipkaři Oloví | 10 | : | 8 | Fedorheads B Sokolov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 25 | : | 21 | Švihlík Petr |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Fedorheads B Sokolov | 11 | : | 7 | Piráti Rotava A | Sokolov Fedor, Sokolov | |
16:00 | Švihlík Petr | 26 | : | 20 | Kratochvíl Michael |
Zadal: | Švihlík Petr | 21.10.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Hala Rotava | 11 | : | 7 | Šipkaři Oloví | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 26 | : | 21 | Gažák Miroslav |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Lion Habartov | 10 | : | 8 | Piráti Rotava B | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 22 | : | 18 | Trefil David |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Piráti Rotava A | 13 | : | 5 | Hafani Oloví | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 28 | : | 16 | Gitter František |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 7 | : | 11 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 16 | : | 27 | Mašková Ivana |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Fedorheads B Sokolov | 15 | : | 3 | Zámečtí Baribalové | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Švihlík Petr | 32 | : | 15 | Rautenkranc Karel |
Zadal: | Švihlík Petr | 28.10.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 12 | : | 6 | Nejistá sezóna Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 27 | : | 16 | Plzák Radek |
Zadal: | Hanák Patrik | 29.10.2023 15:28 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 8 | : | 10 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 17 | : | 25 | Mašková Ivana |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Zámečtí Baribalové | 8 | : | 10 | Hala Rotava | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 19 | : | 22 | Pirklová Viktorie |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Piráti Rotava A | 5 | : | 13 | Šipkaři Oloví | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 11 | : | 30 | Gažák Miroslav |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 8 | : | 10 | Piráti Rotava B | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 21 | : | 22 | Trefil David |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Fedorheads B Sokolov | 11 | : | 7 | Lion Habartov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Švihlík Petr | 24 | : | 18 | Saska Jiří |
Zadal: | Švihlík Petr | 4.11.2023 19:37 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 16 | : | 2 | Hafani Oloví | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 33 | : | 9 | Kucková Monika |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Hala Rotava | 5 | : | 13 | Lion Habartov | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 14 | : | 28 | Saska Jiří |
Zadal: | Hudeček Tomáš | 12.11.2023 02:35 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 12 | : | 6 | Piráti Rotava B | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 28 | : | 17 | Trefil David |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Piráti Rotava A | 6 | : | 12 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 19 | : | 27 | Sommer Miroslav |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 6 | : | 12 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 18 | : | 28 | Došlý Pavel |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři Oloví | 10 | : | 8 | Zámečtí Baribalové | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Gažák Miroslav | 23 | : | 22 | Rautenkranc Karel |
Zadal: | Doleček Lukáš | 12.11.2023 17:26 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 8 | : | 10 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 20 | : | 25 | Švihlík Petr |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Lion Habartov | 5 | : | 13 | Šipkaři Oloví | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 14 | : | 30 | Doleček Lukáš |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Zámečtí Baribalové | 8 | : | 10 | Piráti Rotava A | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 19 | : | 24 | Kratochvíl Michael |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 11 | : | 7 | Fedor - Montík Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 24 | : | 19 | Pavlík Pavel |
Zadal: | Hanák Patrik | 19.11.2023 17:39 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 10 | : | 8 | Piráti Rotava A | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 25 | : | 19 | Kratochvíl Michael |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Hala Rotava | 12 | : | 6 | Nejistá sezóna Sokolov | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 26 | : | 17 | Plzák Radek |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Piráti Rotava B | 6 | : | 12 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 16 | : | 27 | Hanák Patrik |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Šipkaři Oloví | 12 | : | 6 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Doleček Lukáš | 27 | : | 20 | Horák Jiří |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 7 | : | 11 | Šipkaři Oloví | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 16 | : | 25 | Gažák Miroslav |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Lion Habartov | 13 | : | 5 | Piráti Rotava A | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 29 | : | 15 | Kratochvíl Michael |
Zadal: | Hudeček Tomáš | 2.12.2023 16:25 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Piráti Rotava B | 5 | : | 13 | Fedor - Montík Sokolov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 13 | : | 31 | Mašek Jiří |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 13 | : | 5 | Zámečtí Baribalové | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 28 | : | 15 | Rautenkranc Karel |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Hafani Oloví | 12 | : | 6 | Hala Rotava | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 28 | : | 15 | Pirklová Viktorie |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 12 | : | 6 | Fedorheads B Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 27 | : | 17 | Švihlík Petr |
Zadal: | Hanák Patrik | 3.12.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 12 | : | 6 | Hala Rotava | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
14:00 | Sommer Miroslav | 27 | : | 15 | Pirklová Viktorie |
Zadal: | Hanák Patrik | 28.1.2024 17:50 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Nejistá sezóna Sokolov | 12 | : | 6 | Zámečtí Baribalové | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 26 | : | 19 | Rautenkranc Karel |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Fedor - Montík Sokolov | 16 | : | 2 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 33 | : | 9 | Buchtele Jiří |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Piráti Rotava A | 11 | : | 7 | Piráti Rotava B | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 26 | : | 20 | Trefil David |
Zadal: | Trefil David | 4.2.2024 12:23 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Hafani Oloví | 5 | : | 13 | Šipkaři Oloví | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 15 | : | 28 | Majerech Matěj |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 7 | : | 11 | Lion Habartov | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
17:00 | Scheinkönig Rostislav | 19 | : | 25 | Saska Jiří |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Hala Rotava | 12 | : | 6 | Fedor - Montík Sokolov | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 29 | : | 16 | Mašková Ivana |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Lion Habartov | 11 | : | 7 | Nejistá sezóna Sokolov | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 23 | : | 20 | Plzák Radek |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Piráti Rotava A | 8 | : | 10 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 20 | : | 22 | Scheinkönig Rostislav |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Zámečtí Baribalové | 6 | : | 12 | Hafani Oloví | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 17 | : | 28 | Kucková Monika |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Fedorheads B Sokolov | 7 | : | 11 | Piráti Rotava B | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 19 | : | 23 | Trefil David |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Šipkaři Oloví | 8 | : | 10 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Doleček Lukáš | 20 | : | 24 | Sommer Miroslav |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Nejistá sezóna Sokolov | 2 | : | 16 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 10 | : | 34 | Scheinkönig Rostislav |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Fedor - Montík Sokolov | 14 | : | 4 | Šipkaři Oloví | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 30 | : | 14 | Majerech Matěj |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Hafani Oloví | 6 | : | 12 | Lion Habartov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 13 | : | 28 | Saska Jiří |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 12 | : | 6 | Zámečtí Baribalové | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 24 | : | 14 | Rautenkranc Karel |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Lion Habartov | 7 | : | 11 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 21 | : | 25 | Sommer Miroslav |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Hala Rotava | 8 | : | 10 | Fedorheads B Sokolov | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 16 | : | 24 | Švihlík Petr |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Piráti Rotava A | 13 | : | 5 | Nejistá sezóna Sokolov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Kratochvíl Michael | 29 | : | 19 | Plzák Radek |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Zámečtí Baribalové | 3 | : | 15 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 9 | : | 31 | Mašková Ivana |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Námořníci z přístavu B Sokolov | 12 | : | 6 | Hafani Oloví | Sokolov U přístavu, Sokolov | |
15:00 | Scheinkönig Rostislav | 27 | : | 19 | Kucková Monika |
|
| 15. | Ne | 3.3.2024 | Šipkaři Oloví | 15 | : | 3 | Piráti Rotava B | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 31 | : | 15 | Trefil David |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Lion Habartov | 8 | : | 10 | Fedor - Montík Sokolov | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Saska Jiří | 19 | : | 23 | Mašek Jiří |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Zámečtí Baribalové | 7 | : | 11 | Piráti Rotava B | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 18 | : | 28 | Trefil David |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Hafani Oloví | 10 | : | 8 | Nejistá sezóna Sokolov | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 22 | : | 21 | Plzák Radek |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Fedorheads B Sokolov | 8 | : | 10 | Šipkaři Oloví | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Buchtele Jiří | 18 | : | 23 | Majerech Matěj |
Zadal: | Rohlík Milan | 12.3.2024 23:21 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.3.2024 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 14 | : | 4 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 31 | : | 13 | Scheinkönig Rostislav |
Zadal: | Hanák Patrik | 10.3.2024 15:09 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Fedor - Montík Sokolov | 10 | : | 8 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 25 | : | 23 | Scheinkönig Rostislav |
Zadal: | Mašková Ivana | 16.3.2024 17:19 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Nejistá sezóna Sokolov | 8 | : | 10 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 19 | : | 23 | Hanák Patrik |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Zámečtí Baribalové | 8 | : | 10 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 22 | : | 24 | Švihlík Petr |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Hafani Oloví | 11 | : | 7 | Piráti Rotava A | Oloví U Bodláka, Oloví | |
16:00 | Kucková Monika | 23 | : | 17 | Kratochvíl Michael |
|
| 17. | Ne | 17.3.2024 | Šipkaři Oloví | 14 | : | 4 | Hala Rotava | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 29 | : | 12 | Pirklová Viktorie |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Fedor - Montík Sokolov | 15 | : | 3 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
13:00 | Mašková Ivana | 32 | : | 11 | Plzák Radek |
Zadal: | Mašková Ivana | 23.3.2024 16:34 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Lion Habartov | 11 | : | 7 | Fedorheads B Sokolov | Habartov Bar Lion, Habartov | |
13:00 | Hudeček Tomáš | 25 | : | 19 | Švihlík Petr |
Zadal: | Hudeček Tomáš | 23.3.2024 21:20 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Hala Rotava | 14 | : | 4 | Zámečtí Baribalové | Rotava Sportovní Hala, Rotava | |
13:00 | Pirklová Viktorie | 30 | : | 14 | Rautenkranc Karel |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Piráti Rotava B | 13 | : | 5 | Námořníci z přístavu B Sokolov | Rotava U kina, Rotava | |
14:00 | Trefil David | 29 | : | 19 | Scheinkönig Rostislav |
Zadal: | Trefil David | 24.3.2024 14:40 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | Zámečtí Rytíři B Kaceřov | 13 | : | 5 | Hafani Oloví | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
15:00 | Sommer Miroslav | 29 | : | 14 | Kucková Monika |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | Šipkaři Oloví | 10 | : | 8 | Piráti Rotava A | Oloví U Bodláka, Oloví | |
15:00 | Majerech Matěj | 24 | : | 19 | Kratochvíl Michael |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Žíla Chodov E | 10 | : | 8 | Žíla Chodov F | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 22 | : | 21 | Benedikt Milan |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Vendetta A Nová Role | 13 | : | 5 | Vendetta B Nová Role | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Feixová Eliška | 29 | : | 14 | Karpišová Šárka |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Paštiky Stará Chodovská B | 4 | : | 14 | DC Rybičky Chodov B | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Paštéka Ladislav | 16 | : | 30 | Fuchs Jiří |
|
| 2. | Pá | 22.9.2023 | Žíla Chodov E | 8 | : | 10 | Havrani Dolní Nivy A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 24 | : | 24 | Černý Václav |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Žíla Chodov F | 13 | : | 5 | Vendetta A Nová Role | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Benedikt Milan | 28 | : | 12 | Feixová Eliška |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | DC Rybičky Chodov B | 15 | : | 3 | Vendetta B Nová Role | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Fuchs Jiří | 31 | : | 16 | Karpišová Šárka |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Havrani Dolní Nivy B | 16 | : | 2 | DC Kačeři Otročín B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šulek Štefan | 33 | : | 10 | Hlaváček Jiří |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Paštiky Stará Chodovská B | 3 | : | 15 | DC Kačeři Otročín | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Paštéka Ladislav | 11 | : | 32 | Červený Václav |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Kačeři Otročín | 12 | : | 6 | Havrani Dolní Nivy B | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 28 | : | 20 | Šedivec Miloslav |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Vendetta A Nová Role | 4 | : | 14 | Havrani Dolní Nivy A | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Kopetzká Anna | 11 | : | 31 | Künzl Zdeněk |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Kačeři Otročín B | 6 | : | 12 | Žíla Chodov E | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 17 | : | 27 | Kučera Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | DC Rybičky Chodov B | 5 | : | 13 | Žíla Chodov F | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Fuchs Jiří | 16 | : | 31 | Benedikt Milan |
Zadal: | Fuchs Jiří | 1.10.2023 17:20 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Žíla Chodov E | 10 | : | 8 | Havrani Dolní Nivy B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 22 | : | 23 | Šulek Štefan |
Zadal: | Kučera Zdeněk | 6.10.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Žíla Chodov F | 12 | : | 6 | Paštiky Stará Chodovská B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Benedikt Milan | 26 | : | 18 | Paštéka Ladislav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Havrani Dolní Nivy A | 13 | : | 5 | DC Rybičky Chodov B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Pilát Pavel | 28 | : | 16 | Dušek Petr |
Zadal: | Pilát Pavel | 8.10.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Vendetta B Nová Role | 7 | : | 11 | DC Kačeři Otročín | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Balát Jan | 16 | : | 27 | Červený Václav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | DC Kačeři Otročín B | 5 | : | 13 | Vendetta A Nová Role | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 18 | : | 27 | Libý Lukáš |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | DC Kačeři Otročín | 5 | : | 13 | Žíla Chodov E | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 13 | : | 30 | Pumrová Michaela |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Vendetta A Nová Role | 7 | : | 11 | Havrani Dolní Nivy B | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Latislav Tomáš | 19 | : | 24 | Dojčar Radek |
Zadal: | Kopetzká Anna | 15.10.2023 14:28 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Havrani Dolní Nivy A | 10 | : | 8 | Paštiky Stará Chodovská B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Černý Václav | 24 | : | 17 | Paštéka Ladislav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | DC Rybičky Chodov B | 15 | : | 3 | DC Kačeři Otročín B | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Fuchs Jiří | 30 | : | 12 | Hlaváček Jiří |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Žíla Chodov F | 12 | : | 6 | Vendetta B Nová Role | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Benedikt Milan | 26 | : | 17 | Karpišová Šárka |
|
| 1. | So | 21.10.2023 | Havrani Dolní Nivy B | 10 | : | 8 | Havrani Dolní Nivy A | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šedivec Miloslav | 25 | : | 21 | Černý Václav |
Zadal: | Černý Václav | 22.10.2023 09:46 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | DC Kačeři Otročín | 11 | : | 7 | Žíla Chodov F | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 26 | : | 17 | Benedikt Milan |
Zadal: | Hýský Petr | 28.10.2023 18:05 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Paštiky Stará Chodovská B | 6 | : | 12 | DC Kačeři Otročín B | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Paštéka Ladislav | 18 | : | 26 | Hlaváček Jiří |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Vendetta A Nová Role | 6 | : | 12 | Žíla Chodov E | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Libý Lukáš | 16 | : | 28 | Urban Luděk |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Vendetta B Nová Role | 6 | : | 12 | Havrani Dolní Nivy A | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Karpiš Tomáš | 18 | : | 27 | Künzl Zdeněk |
Zadal: | Karpiš Tomáš | 29.10.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 3.11.2023 | Žíla Chodov E | 10 | : | 8 | DC Rybičky Chodov B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 22 | : | 24 | Fuchs Jiří |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Vendetta A Nová Role | 3 | : | 15 | DC Kačeři Otročín | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Libý Lukáš | 10 | : | 31 | Červený Václav |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Havrani Dolní Nivy B | 15 | : | 3 | Paštiky Stará Chodovská B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šedivec Miloslav | 32 | : | 11 | Maucher Erwin |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | DC Kačeři Otročín B | 10 | : | 8 | Vendetta B Nová Role | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 22 | : | 21 | Kopetzký Karel |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Žíla Chodov E | 15 | : | 3 | Paštiky Stará Chodovská B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 31 | : | 10 | Paštéka Ladislav |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | DC Kačeři Otročín | 15 | : | 3 | Havrani Dolní Nivy A | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 32 | : | 10 | Černý Václav |
Zadal: | Hýský Petr | 12.11.2023 10:18 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | DC Kačeři Otročín B | 5 | : | 13 | Žíla Chodov F | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 15 | : | 29 | Benedikt Milan |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | DC Rybičky Chodov B | 10 | : | 8 | Vendetta A Nová Role | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Fuchs Jiří | 23 | : | 19 | Libý Lukáš |
Zadal: | Fuchs Jiří | 12.11.2023 17:14 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Žíla Chodov E | 12 | : | 6 | Vendetta B Nová Role | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 27 | : | 16 | Feix Eda |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Žíla Chodov F | 10 | : | 8 | Havrani Dolní Nivy B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Benedikt Milan | 23 | : | 22 | Šedivec Miloslav |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Vendetta A Nová Role | 11 | : | 7 | Paštiky Stará Chodovská B | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Latislav Tomáš | 24 | : | 19 | Paštéka Ladislav |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Havrani Dolní Nivy A | 10 | : | 8 | DC Kačeři Otročín B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Černý Václav | 23 | : | 18 | Hlaváček Jiří |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | DC Rybičky Chodov B | 11 | : | 7 | DC Kačeři Otročín | Chodov Slavia, Chodov | |
17:00 | Dušek Petr | 26 | : | 16 | Červený Václav |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Žíla Chodov F | 13 | : | 5 | Havrani Dolní Nivy A | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
15:00 | Benedikt Milan | 29 | : | 12 | Černý Václav |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | DC Kačeři Otročín | 11 | : | 7 | DC Kačeři Otročín B | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 25 | : | 17 | Hlaváček Jiří |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Žíla Chodov F | 7 | : | 11 | Žíla Chodov E | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Doležel Pavel | 19 | : | 27 | Kučera Zdeněk |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Havrani Dolní Nivy A | 4 | : | 14 | Havrani Dolní Nivy B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Černý Václav | 10 | : | 32 | Šedivec Miloslav |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | DC Rybičky Chodov B | 13 | : | 5 | Paštiky Stará Chodovská B | Chodov Slavia, Chodov | |
17:00 | Dušek Petr | 30 | : | 17 | Paštéka Ladislav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Kačeři Otročín | 16 | : | 2 | Paštiky Stará Chodovská B | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 32 | : | 10 | Paštéka Ladislav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Vendetta A Nová Role | 6 | : | 12 | Žíla Chodov F | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Kopetzká Anna | 14 | : | 27 | Doležel Pavel |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Havrani Dolní Nivy A | 8 | : | 10 | Žíla Chodov E | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Černý Václav | 21 | : | 23 | Kučera Zdeněk |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Kačeři Otročín B | 7 | : | 11 | Havrani Dolní Nivy B | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 21 | : | 27 | Šedivec Miloslav |
Zadal: | Hlaváček Jiří | 11.2.2024 15:54 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Vendetta B Nová Role | 5 | : | 13 | DC Rybičky Chodov B | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Karpiš Tomáš | 15 | : | 29 | Dušek Petr |
|
| 12. | Pá | 23.2.2024 | Žíla Chodov E | 10 | : | 8 | DC Kačeři Otročín B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 25 | : | 20 | Hlaváček Jiří |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Žíla Chodov F | 6 | : | 12 | DC Rybičky Chodov B | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Doležel Pavel | 15 | : | 26 | Dušek Petr |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Havrani Dolní Nivy B | 11 | : | 7 | DC Kačeři Otročín | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šedivec Miloslav | 25 | : | 19 | Červený Václav |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Havrani Dolní Nivy A | 10 | : | 8 | Vendetta A Nová Role | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
17:00 | Černý Václav | 22 | : | 19 | Latislav Jan |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Paštiky Stará Chodovská B | 7 | : | 11 | Vendetta B Nová Role | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
17:00 | Paštéka Ladislav | 15 | : | 27 | Balát Jan |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | DC Kačeři Otročín | 15 | : | 3 | Vendetta B Nová Role | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 32 | : | 17 | Kopetzký Karel |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Vendetta A Nová Role | 5 | : | 13 | DC Kačeři Otročín B | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Kopetzká Anna | 14 | : | 28 | Hlaváček Jiří |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Havrani Dolní Nivy B | 7 | : | 11 | Žíla Chodov E | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šedivec Miloslav | 19 | : | 24 | Kučera Zdeněk |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Paštiky Stará Chodovská B | 3 | : | 15 | Žíla Chodov F | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | Paštéka Ladislav | 12 | : | 32 | Doležel Pavel |
|
| 13. | Ne | 3.3.2024 | DC Rybičky Chodov B | 11 | : | 7 | Havrani Dolní Nivy A | Chodov Slavia, Chodov | |
17:00 | Dušek Petr | 24 | : | 21 | Černý Václav |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Žíla Chodov E | 10 | : | 8 | DC Kačeři Otročín | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Kučera Zdeněk | 21 | : | 21 | Červený Václav |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Havrani Dolní Nivy B | 15 | : | 3 | Vendetta A Nová Role | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šulek Štefan | 33 | : | 12 | Kopetzká Anna |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Vendetta B Nová Role | 6 | : | 12 | Žíla Chodov F | Nová Role Bar Vendetta, Nová role | |
15:00 | Gadics Tomáš | 14 | : | 26 | Doležel Pavel |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC Kačeři Otročín B | 10 | : | 8 | DC Rybičky Chodov B | Teplá U Komára, Teplá | |
17:00 | Hlaváček Jiří | 25 | : | 21 | Dušek Petr |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Paštiky Stará Chodovská B | 5 | : | 13 | Havrani Dolní Nivy A | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
17:00 | Paštéka Ladislav | 13 | : | 29 | Černý Václav |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Žíla Chodov E | 15 | : | 3 | Vendetta A Nová Role | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
18:00 | Urban Luděk | 31 | : | 6 | Kopetzká Anna |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Žíla Chodov F | 8 | : | 10 | DC Kačeři Otročín | Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov | |
13:30 | Doležel Pavel | 19 | : | 23 | Červený Václav |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Havrani Dolní Nivy B | 11 | : | 7 | DC Rybičky Chodov B | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
15:00 | Šulek Štefan | 26 | : | 19 | Dušek Petr |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Havrani Dolní Nivy A | 12 | : | 6 | Vendetta B Nová Role | Dolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy | |
17:00 | Černý Václav | 29 | : | 19 | Kopetzký Karel |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | DC Kačeři Otročín | 13 | : | 5 | Vendetta A Nová Role | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Červený Václav | 28 | : | 11 | Feixová Eliška |
Zadal: | Hýský Petr | 24.3.2024 11:29 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | Paštiky Stará Chodovská B | 0 | : | 18 | Havrani Dolní Nivy B | Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov | |
15:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 26.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 24.3.2024 | DC Rybičky Chodov B | 10 | : | 8 | Žíla Chodov E | Chodov Slavia, Chodov | |
14:00 | Dušek Petr | 25 | : | 21 | Kučera Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 5 | : | 13 | LVI Karlovy Vary | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 13 | : | 30 | Mitáček Lukáš |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | 60 sro Nejdek | 13 | : | 5 | Lamy Nejdek | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Joneš Jan | 28 | : | 16 | Pomije Miloslav |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Střelci Jáchymov | 6 | : | 12 | Šviháci Jáchymov | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Plaček Emil | 17 | : | 29 | Janeczek Lubomír |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Vlčáci Merklín | 12 | : | 6 | RAF Škodíci Hroznětín | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Jiřík Karel | 30 | : | 18 | Hron Dalibor |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Gorily Sadov A | 7 | : | 11 | Jagdy Štědrá | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 18 | : | 27 | Kašpárek Miloslav |
Zadal: | Iser Albert | 17.9.2023 18:03 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Holíci Jáchymov | 5 | : | 13 | DC Vlčáci Merklín | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 16 | : | 28 | Varga Marian |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Šviháci Jáchymov | 11 | : | 7 | Jagdy Štědrá | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 24 | : | 18 | Bachmann Antonín |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | LVI Karlovy Vary | 13 | : | 5 | DC Gorily Sadov A | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 27 | : | 14 | Murčová Petra |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | RAF Škodíci Hroznětín | 8 | : | 10 | 60 sro Nejdek | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 18 | : | 24 | Wendler Ladislav |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Lamy Nejdek | 12 | : | 6 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 28 | : | 20 | Lavers Stanislav |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Střelci Jáchymov | 6 | : | 12 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 14 | : | 28 | Ogorek Lukáš |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 12 | : | 6 | RAF Škodíci Hroznětín | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 28 | : | 19 | Hron Dalibor |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | 60 sro Nejdek | 11 | : | 7 | Holíci Jáchymov | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 25 | : | 18 | Spůra Petr |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 6 | : | 12 | Šviháci Jáchymov | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
17:00 | Ogorek Lukáš | 17 | : | 29 | Janeczek Lubomír |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Jagdy Štědrá | 5 | : | 13 | LVI Karlovy Vary | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Kašpárek Miloslav | 11 | : | 27 | Mitáček Lukáš |
Zadal: | Mitáček Lukáš | 30.9.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Lamy Nejdek | 8 | : | 10 | DC Gorily Sadov A | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 21 | : | 22 | Murčová Petra |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | DC Vlčáci Merklín | 13 | : | 5 | Střelci Jáchymov | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Varga Marian | 30 | : | 14 | Boudný David |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Holíci Jáchymov | 13 | : | 5 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 28 | : | 18 | Lavers Stanislav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Jagdy Štědrá | 13 | : | 5 | Lamy Nejdek | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Vošta Tomáš | 28 | : | 15 | Pomije Miloslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | RAF Škodíci Hroznětín | 7 | : | 11 | DC Gorily Sadov A | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 20 | : | 24 | Murčová Petra |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | DC Vlčáci Merklín | 10 | : | 8 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Jiřík Karel | 24 | : | 21 | Ogorek Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Jáchymov | 6 | : | 12 | 60 sro Nejdek | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 15 | : | 27 | Wendler Ladislav |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 4 | : | 14 | Střelci Jáchymov | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 14 | : | 31 | Boudný David |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 5 | : | 13 | 60 sro Nejdek | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
17:00 | Esková Miroslava | 15 | : | 30 | Wendler Ladislav |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | LVI Karlovy Vary | 14 | : | 4 | Lamy Nejdek | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 30 | : | 12 | Pomije Miloslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | DC Vlčáci Merklín | 6 | : | 12 | Šviháci Jáchymov | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Varga Marian | 20 | : | 28 | Janeczek Lubomír |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | DC Gorily Sadov A | 13 | : | 5 | Holíci Jáchymov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 27 | : | 16 | Čech Rostislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 4 | : | 14 | Kolečko Škodíci C Ostrov | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
15:00 | Lavers Stanislav | 12 | : | 28 | Ogorek Lukáš |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Střelci Jáchymov | 10 | : | 8 | DC Gorily Sadov A | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 25 | : | 18 | Iser Albert |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Jagdy Štědrá | 11 | : | 7 | Holíci Jáchymov | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Kašpárek Miloslav | 25 | : | 18 | Čech Rostislav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | RAF Škodíci Hroznětín | 5 | : | 13 | LVI Karlovy Vary | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 14 | : | 27 | Mitáček Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Lamy Nejdek | 5 | : | 13 | Šviháci Jáchymov | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 15 | : | 28 | Janeczek Lubomír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Vlčáci Merklín | 7 | : | 11 | 60 sro Nejdek | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Varga Marian | 19 | : | 25 | Wendler Ladislav |
|
| 7. | Pá | 3.11.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 4 | : | 14 | DC Vlčáci Merklín | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 15 | : | 28 | Varga Marian |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Šviháci Jáchymov | 7 | : | 11 | 60 sro Nejdek | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 20 | : | 23 | Wendler Ladislav |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | LVI Karlovy Vary | 15 | : | 3 | Holíci Jáchymov | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 32 | : | 10 | Čech Rostislav |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Lamy Nejdek | 8 | : | 10 | RAF Škodíci Hroznětín | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 18 | : | 26 | Hron Dalibor |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | DC Gorily Sadov A | 7 | : | 11 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 22 | : | 26 | Ogorek Lukáš |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | 60 sro Nejdek | 11 | : | 7 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 25 | : | 17 | Maršík Jan |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 6 | : | 12 | Jagdy Štědrá | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
15:00 | Ogorek Lukáš | 17 | : | 27 | Bachmann Antonín |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Holíci Jáchymov | 12 | : | 6 | Lamy Nejdek | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 30 | : | 17 | Pomije Miloslav |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Šviháci Jáchymov | 15 | : | 3 | RAF Škodíci Hroznětín | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 31 | : | 9 | Hron Dalibor |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | DC Vlčáci Merklín | 10 | : | 8 | DC Gorily Sadov A | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Jiřík Karel | 25 | : | 19 | Murčová Petra |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Střelci Jáchymov | 7 | : | 11 | LVI Karlovy Vary | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 20 | : | 26 | Mitáček Lukáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 4 | : | 14 | Šviháci Jáchymov | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 9 | : | 30 | Janeczek Lubomír |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 8 | : | 10 | LVI Karlovy Vary | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Ogorek Lukáš | 20 | : | 25 | Mitáček Lukáš |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Jagdy Štědrá | 11 | : | 7 | DC Vlčáci Merklín | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Kašpárek Miloslav | 26 | : | 19 | Varga Marian |
Zadal: | Varga Marian | 18.11.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | RAF Škodíci Hroznětín | 12 | : | 6 | Holíci Jáchymov | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 26 | : | 20 | Čech Rostislav |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | DC Gorily Sadov A | 11 | : | 7 | 60 sro Nejdek | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 25 | : | 20 | Wendler Ladislav |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 4 | : | 14 | DC Gorily Sadov A | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Lavers Stanislav | 20 | : | 31 | Murčová Petra |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | 60 sro Nejdek | 5 | : | 13 | Jagdy Štědrá | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 18 | : | 29 | Bachmann Antonín |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Šviháci Jáchymov | 10 | : | 8 | Holíci Jáchymov | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 23 | : | 21 | Čech Rostislav |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | DC Vlčáci Merklín | 4 | : | 14 | LVI Karlovy Vary | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Jiřík Karel | 14 | : | 31 | Mitáček Lukáš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Střelci Jáchymov | 12 | : | 6 | RAF Škodíci Hroznětín | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 29 | : | 16 | Hron Dalibor |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Šviháci Jáchymov | 15 | : | 3 | DC Gorily Sadov A | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
18:30 | Janeczek Lubomír | 31 | : | 13 | Murčová Petra |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Holíci Jáchymov | 6 | : | 12 | Střelci Jáchymov | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 17 | : | 27 | Plaček Emil |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Jagdy Štědrá | 15 | : | 3 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Kašpárek Miloslav | 31 | : | 14 | Lavers Stanislav |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | LVI Karlovy Vary | 13 | : | 5 | 60 sro Nejdek | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 29 | : | 15 | Wendler Ladislav |
|
| 10. | So | 16.12.2023 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 13 | : | 5 | Lamy Nejdek | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
13:00 | Ogorek Lukáš | 29 | : | 13 | Pomije Miloslav |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Šviháci Jáchymov | 13 | : | 5 | Střelci Jáchymov | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 29 | : | 13 | Plaček Emil |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Holíci Jáchymov | 7 | : | 11 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 19 | : | 24 | Ogorek Lukáš |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Jagdy Štědrá | 13 | : | 5 | DC Gorily Sadov A | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Bachmann Antonín | 31 | : | 15 | Murčová Petra |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | LVI Karlovy Vary | 15 | : | 3 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 31 | : | 10 | Krška Robin |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | RAF Škodíci Hroznětín | 6 | : | 12 | DC Vlčáci Merklín | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 16 | : | 27 | Varga Marian |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Lamy Nejdek | 11 | : | 7 | 60 sro Nejdek | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 26 | : | 21 | Wendler Ladislav |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | 10 | : | 8 | Lamy Nejdek | K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice | |
18:00 | Laversová Nikola | 25 | : | 21 | Pomije Miloslav |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | 60 sro Nejdek | 10 | : | 8 | RAF Škodíci Hroznětín | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 26 | : | 22 | Hron Dalibor |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 11 | : | 7 | Střelci Jáchymov | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
17:00 | Ogorek Lukáš | 27 | : | 19 | Boudný David |
Zadal: | Ogorek Lukáš | 10.2.2024 21:12 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Jagdy Štědrá | 10 | : | 8 | Šviháci Jáchymov | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Bachmann Antonín | 25 | : | 19 | Janeczek Lubomír |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Gorily Sadov A | 4 | : | 14 | LVI Karlovy Vary | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Krejčí Pavel | 14 | : | 29 | Šnajdr Michal |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Vlčáci Merklín | 11 | : | 7 | Holíci Jáchymov | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Varga Marian | 26 | : | 17 | Čech Rostislav |
|
| 22. | Ne | 18.2.2024 | DC Gorily Sadov A | 4 | : | 14 | Šviháci Jáchymov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 17 | : | 32 | Janeczek Lubomír |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Šviháci Jáchymov | 8 | : | 10 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 21 | : | 24 | Ogorek Lukáš |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Holíci Jáchymov | 6 | : | 12 | 60 sro Nejdek | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 17 | : | 28 | Wendler Ladislav |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | LVI Karlovy Vary | 11 | : | 7 | Jagdy Štědrá | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 25 | : | 19 | Bachmann Antonín |
Zadal: | Mitáček Lukáš | 24.2.2024 20:42 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | RAF Škodíci Hroznětín | 13 | : | 5 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 29 | : | 16 | Laversová Nikola |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | DC Gorily Sadov A | 6 | : | 12 | Lamy Nejdek | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
14:00 | Murčová Petra | 16 | : | 28 | Pomije Miloslav |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | Střelci Jáchymov | 8 | : | 10 | DC Vlčáci Merklín | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 20 | : | 25 | Varga Marian |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | 60 sro Nejdek | 15 | : | 3 | Střelci Jáchymov | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 33 | : | 9 | Boudný David |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | LVI Karlovy Vary | 10 | : | 8 | Šviháci Jáchymov | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 24 | : | 21 | Janeczek Lubomír |
|
| 15. | Ne | 3.3.2024 | Lamy Nejdek | 7 | : | 11 | Jagdy Štědrá | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 19 | : | 26 | Bachmann Antonín |
|
| 15. | Ne | 3.3.2024 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 13 | : | 5 | DC Vlčáci Merklín | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
15:00 | Ogorek Lukáš | 28 | : | 16 | Varga Marian |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | 60 sro Nejdek | 12 | : | 6 | Kolečko Škodíci C Ostrov | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 27 | : | 18 | Ogorek Lukáš |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Šviháci Jáchymov | 11 | : | 7 | DC Vlčáci Merklín | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 23 | : | 21 | Varga Marian |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Holíci Jáchymov | 13 | : | 5 | DC Gorily Sadov A | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 26 | : | 13 | Murčová Petra |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Jagdy Štědrá | 10 | : | 8 | RAF Škodíci Hroznětín | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Vošta Tomáš | 24 | : | 20 | Hron Dalibor |
|
| 16. | Ne | 10.3.2024 | Lamy Nejdek | 10 | : | 8 | LVI Karlovy Vary | Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek | |
14:00 | Pomije Miloslav | 23 | : | 25 | Šnajdr Michal |
|
| 16. | Ne | 10.3.2024 | Střelci Jáchymov | 13 | : | 5 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Boudný David | 27 | : | 17 | Laversová Nikola |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 6 | : | 12 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
18:00 | Esková Miroslava | 17 | : | 27 | Jírová Kateřina |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | 60 sro Nejdek | 11 | : | 7 | DC Vlčáci Merklín | Nejdek Rolava, Nejdek | |
14:00 | Wendler Ladislav | 23 | : | 21 | Jiřík Karel |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Holíci Jáchymov | 6 | : | 12 | Jagdy Štědrá | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 15 | : | 27 | Vošta Tomáš |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Šviháci Jáchymov | 10 | : | 8 | Lamy Nejdek | Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov | |
16:00 | Janeczek Lubomír | 25 | : | 22 | Pomije Miloslav |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | LVI Karlovy Vary | 16 | : | 2 | RAF Škodíci Hroznětín | K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary | |
18:00 | Mitáček Lukáš | 32 | : | 14 | Hron Dalibor |
Zadal: | Mitáček Lukáš | 17.3.2024 10:05 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 17.3.2024 | DC Gorily Sadov A | 8 | : | 10 | Střelci Jáchymov | Sadov - DK - Restaurace, Sadov | |
15:00 | Murčová Petra | 22 | : | 25 | Boudný David |
Zadal: | Plaček Emil | 18.3.2024 07:55 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | 60 sro Nejdek | 13 | : | 5 | Šviháci Jáchymov | Nejdek Rolava, Nejdek | |
16:00 | Wendler Ladislav | 27 | : | 15 | Janeczek Lubomír |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Holíci Jáchymov | 7 | : | 11 | LVI Karlovy Vary | Jáchymov Pension Regrus, Jáchymov | |
16:00 | Čech Rostislav | 20 | : | 26 | Peterková Petra |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Kolečko Škodíci C Ostrov | 10 | : | 8 | DC Gorily Sadov A | Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov | |
17:00 | Ogorek Lukáš | 22 | : | 20 | Murčová Petra |
|
| 18. | So | 23.3.2024 | Jagdy Štědrá | 10 | : | 8 | Střelci Jáchymov | Štědrá u Konráda, Žlutice | |
17:00 | Vošta Tomáš | 26 | : | 21 | Boudný David |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | RAF Škodíci Hroznětín | 8 | : | 10 | Lamy Nejdek | Hroznětín Rafanda, Hroznětín | |
13:00 | Hron Dalibor | 22 | : | 23 | Pomije Miloslav |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | DC Vlčáci Merklín | 12 | : | 6 | JP Čechie Dalovice-Podmosťáci | Merklín Klub Na Hřišti, Merklín | |
15:00 | Varga Marian | 29 | : | 19 | Laversová Nikola |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | DC Májovka B Tachov | 10 | : | 8 | Panteři Maršovy Chody B | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Novotný Karel | 24 | : | 19 | Zacpal Stanislav |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | DC Cute foxes Hazlov | 11 | : | 7 | Cobry Hazlov | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 25 | : | 19 | Kisová Lenka |
Zadal: | Kisová Lenka | 17.9.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Bagristi Tři Sekery | 16 | : | 2 | KTM Staré Sedliště | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 32 | : | 9 | Barták Jiří |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Hoď Víc M.Lázně | 8 | : | 10 | Pivní skauti Mariánské Lázně | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 19 | : | 21 | Prášek Bohuslav |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Cobry Hazlov | 8 | : | 10 | KTM Staré Sedliště | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 24 | : | 26 | Barták Jiří |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Hoď Víc M.Lázně | 10 | : | 8 | Garážníci CHEB | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 25 | : | 19 | Luhanová Vladimíra |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Chebští Mimoňi | 11 | : | 7 | DC Cute foxes Hazlov | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
18:00 | Dolejš Petr | 24 | : | 19 | Vašíček Miroslav |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Panteři Maršovy Chody B | 7 | : | 11 | Bagristi Tři Sekery | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 21 | : | 24 | Vrtil Zdeněk |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Garážníci CHEB | 11 | : | 7 | DC Májovka B Tachov | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 28 | : | 22 | Lukeš Vojtěch |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | DC Cute foxes Hazlov | 8 | : | 10 | Hoď Víc M.Lázně | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 18 | : | 22 | Maxa Jiří |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 11 | : | 7 | Bagristi Tři Sekery | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 27 | : | 21 | Vrtil Zdeněk |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | KTM Staré Sedliště | 10 | : | 8 | Panteři Maršovy Chody B | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 25 | : | 22 | Zacpal Stanislav |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Chebští Mimoňi | 17 | : | 1 | Cobry Hazlov | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
18:00 | Dolejš Petr | 34 | : | 5 | Kisová Lenka |
Zadal: | Dolejš Petr | 1.10.2023 00:03 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Cobry Hazlov | 10 | : | 8 | Panteři Maršovy Chody B | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 26 | : | 22 | Zacpal Stanislav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | DC Májovka B Tachov | 8 | : | 10 | DC Cute foxes Hazlov | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Lukeš Vojtěch | 19 | : | 23 | Vašíček Miroslav |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Garážníci CHEB | 5 | : | 13 | Bagristi Tři Sekery | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 15 | : | 30 | Vrtil Zdeněk |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 14 | : | 4 | KTM Staré Sedliště | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Nejedlý Miloš | 31 | : | 11 | Barták Jiří |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | DC Májovka B Tachov | 4 | : | 14 | Chebští Mimoňi | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Žaloudek Milan | 16 | : | 30 | Dolejš Petr |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Bagristi Tři Sekery | 13 | : | 5 | DC Cute foxes Hazlov | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 28 | : | 16 | Vašíček Miroslav |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | KTM Staré Sedliště | 6 | : | 12 | Garážníci CHEB | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 18 | : | 27 | Luhanová Vladimíra |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Hoď Víc M.Lázně | 16 | : | 2 | Cobry Hazlov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 33 | : | 11 | Kisová Lenka |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Panteři Maršovy Chody B | 7 | : | 11 | Pivní skauti Mariánské Lázně | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 17 | : | 27 | Prášek Bohuslav |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | DC Májovka B Tachov | 6 | : | 12 | Hoď Víc M.Lázně | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Lukeš Vojtěch | 14 | : | 27 | Maxa Jiří |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Garážníci CHEB | 12 | : | 6 | Panteři Maršovy Chody B | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 29 | : | 16 | Zacpal Stanislav |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | KTM Staré Sedliště | 6 | : | 12 | DC Cute foxes Hazlov | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 18 | : | 29 | Vašíček Miroslav |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 15 | : | 3 | Cobry Hazlov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 31 | : | 11 | Kisová Lenka |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Bagristi Tři Sekery | 11 | : | 7 | Chebští Mimoňi | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
18:00 | Vrtil Zdeněk | 26 | : | 18 | Dolejš Petr |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | DC Májovka B Tachov | 12 | : | 6 | Cobry Hazlov | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Lukeš Vojtěch | 27 | : | 17 | Kisová Lenka |
Zadal: | Jüthner Radek | 5.11.2023 01:19 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | KTM Staré Sedliště | 12 | : | 6 | Chebští Mimoňi | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 26 | : | 17 | Dolejš Petr |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | DC Cute foxes Hazlov | 12 | : | 6 | Panteři Maršovy Chody B | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 27 | : | 15 | Zacpal Stanislav |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 10 | : | 8 | Garážníci CHEB | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 23 | : | 20 | Luhanová Vladimíra |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Hoď Víc M.Lázně | 5 | : | 13 | Bagristi Tři Sekery | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 16 | : | 30 | Vrtil Zdeněk |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Bagristi Tři Sekery | 15 | : | 3 | DC Májovka B Tachov | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
14:00 | Vrtil Zdeněk | 30 | : | 8 | Boček Jaroslav |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 14 | : | 4 | DC Cute foxes Hazlov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 31 | : | 15 | Vašíček Miroslav |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Hoď Víc M.Lázně | 11 | : | 7 | KTM Staré Sedliště | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 27 | : | 21 | Barták Jiří |
Zadal: | Maxa Jiří | 12.11.2023 17:09 | Změnil: | Barták Jiří | 13.11.2023 10:48 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Chebští Mimoňi | 14 | : | 4 | Panteři Maršovy Chody B | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
18:00 | Dolejš Petr | 29 | : | 17 | Zacpal Stanislav |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Bagristi Tři Sekery | 17 | : | 1 | Cobry Hazlov | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 35 | : | 6 | Kisová Lenka |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 13 | : | 5 | Chebští Mimoňi | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 30 | : | 17 | Dolejš Petr |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | KTM Staré Sedliště | 12 | : | 6 | DC Májovka B Tachov | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 28 | : | 17 | Boček Jaroslav |
|
| 8. | So | 6.1.2024 | Cobry Hazlov | 11 | : | 7 | Garážníci CHEB | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 26 | : | 21 | Luhanová Vladimíra |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Cobry Hazlov | 6 | : | 12 | DC Cute foxes Hazlov | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 14 | : | 27 | Vašíček Miroslav |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Garážníci CHEB | 7 | : | 11 | Chebští Mimoňi | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 21 | : | 26 | Dolejš Petr |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 10 | : | 8 | Hoď Víc M.Lázně | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 26 | : | 20 | Maxa Jiří |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | KTM Staré Sedliště | 1 | : | 17 | Bagristi Tři Sekery | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 14 | : | 35 | Vrtil Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 4.2.2024 | Panteři Maršovy Chody B | 14 | : | 4 | DC Májovka B Tachov | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 29 | : | 13 | Sláma Miroslav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Garážníci CHEB | 4 | : | 14 | Hoď Víc M.Lázně | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 13 | : | 30 | Maxa Jiří |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | DC Cute foxes Hazlov | 11 | : | 7 | Chebští Mimoňi | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 26 | : | 18 | Dolejš Petr |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Bagristi Tři Sekery | 15 | : | 3 | Panteři Maršovy Chody B | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 31 | : | 12 | Zacpal Stanislav |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 12 | : | 6 | DC Májovka B Tachov | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 26 | : | 16 | Lukeš Vojtěch |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | KTM Staré Sedliště | 16 | : | 2 | Cobry Hazlov | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 33 | : | 9 | Kisová Lenka |
Zadal: | Barták Jiří | 10.2.2024 19:30 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | DC Májovka B Tachov | 6 | : | 12 | Garážníci CHEB | Tachov Májovka, Tachov | |
14:00 | Žaloudek Milan | 21 | : | 27 | Luhanová Vladimíra |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Bagristi Tři Sekery | 11 | : | 7 | Pivní skauti Mariánské Lázně | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 24 | : | 18 | Prášek Bohuslav |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Hoď Víc M.Lázně | 12 | : | 6 | DC Cute foxes Hazlov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 28 | : | 17 | Vašíček Miroslav |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Panteři Maršovy Chody B | 10 | : | 8 | KTM Staré Sedliště | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 27 | : | 19 | Barták Jiří |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | DC Cute foxes Hazlov | 11 | : | 7 | DC Májovka B Tachov | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 25 | : | 19 | Lukešová Jana |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | KTM Staré Sedliště | 6 | : | 12 | Pivní skauti Mariánské Lázně | Staré Sedliště Na Zavadilce, Staré Sedliště | |
15:00 | Barták Jiří | 15 | : | 28 | Prášek Bohuslav |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Bagristi Tři Sekery | 11 | : | 7 | Garážníci CHEB | Tři Sekery Hospůdka u Růženky, Tři Sekery | |
15:00 | Vrtil Zdeněk | 24 | : | 18 | Luhanová Vladimíra |
|
| 13. | Ne | 3.3.2024 | Panteři Maršovy Chody B | 11 | : | 7 | Cobry Hazlov | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 26 | : | 16 | Kisová Lenka |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Garážníci CHEB | 11 | : | 7 | KTM Staré Sedliště | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 28 | : | 18 | Barták Jiří |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | DC Cute foxes Hazlov | 6 | : | 12 | Bagristi Tři Sekery | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
15:00 | Vašíček Miroslav | 17 | : | 27 | Vrtil Zdeněk |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Pivní skauti Mariánské Lázně | 15 | : | 3 | Panteři Maršovy Chody B | Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně | |
15:00 | Prášek Bohuslav | 33 | : | 14 | Zacpal Stanislav |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Cobry Hazlov | 5 | : | 13 | Pivní skauti Mariánské Lázně | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 13 | : | 30 | Prášek Bohuslav |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Chebští Mimoňi | 8 | : | 10 | Bagristi Tři Sekery | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
15:00 | Dolejš Petr | 20 | : | 24 | Vrtil Zdeněk |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | DC Cute foxes Hazlov | 14 | : | 4 | KTM Staré Sedliště | Hazlov Restaurace Kuželna, Hazlov | |
16:00 | Vašíček Miroslav | 31 | : | 14 | Barták Jiří |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Hoď Víc M.Lázně | 12 | : | 6 | DC Májovka B Tachov | M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně | |
16:00 | Maxa Jiří | 27 | : | 16 | Novotný Karel |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Panteři Maršovy Chody B | 10 | : | 8 | Garážníci CHEB | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 23 | : | 21 | Luhanová Vladimíra |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | Cobry Hazlov | 14 | : | 4 | DC Májovka B Tachov | Hazlov Hospoda U Brány, Hazlov | |
12:00 | Kisová Lenka | 30 | : | 14 | Jüthner Radek |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | Garážníci CHEB | 5 | : | 13 | Pivní skauti Mariánské Lázně | Cheb Paperclub, Cheb | |
14:00 | Luhanová Vladimíra | 13 | : | 28 | Prášek Bohuslav |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | Chebští Mimoňi | 10 | : | 8 | KTM Staré Sedliště | Cheb Sportbar Texas, Cheb | |
18:00 | Dolejš Petr | 23 | : | 21 | Barták Jiří |
|
| 16. | Ne | 24.3.2024 | Panteři Maršovy Chody B | 12 | : | 6 | DC Cute foxes Hazlov | Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody | |
14:30 | Zacpal Stanislav | 27 | : | 18 | Vašíček Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Po | 13.11.2023 | Racek Slouled K.Vary | 9 | : | 2 | Katuše Horní Slavkov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Ledvinová Pavla | 19 | : | 8 | Václavíková Soňa |
Zadal: | Rohlík Milan | 14.11.2023 00:07 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 17.11.2023 | Matriošky Cheb | 2 | : | 9 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
12:00 | Redlová Martina | 6 | : | 20 | Horská Lenka |
Zadal: | Horská Lenka | 17.11.2023 22:26 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | 8 | : | 3 | Katuše Horní Slavkov | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
14:00 | Horská Lenka | 17 | : | 8 | Václavíková Soňa |
Zadal: | Horská Lenka | 17.11.2023 22:39 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 17.11.2023 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | 8 | : | 3 | Matriošky Cheb | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
16:00 | Horská Lenka | 18 | : | 10 | Redlová Martina |
Zadal: | Horská Lenka | 17.11.2023 22:30 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 17.11.2023 | Katuše Horní Slavkov | 4 | : | 7 | Matriošky Cheb | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
18:00 | Václavíková Soňa | 13 | : | 16 | Redlová Martina |
|
| 1. | Ne | 10.12.2023 | Racek Slouled K.Vary | 5 | : | 6 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
16:00 | Ledvinová Pavla | 14 | : | 15 | Horská Lenka |
Zadal: | Horská Lenka | 11.12.2023 09:55 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 10.12.2023 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | 7 | : | 4 | Racek Slouled K.Vary | K. Vary Republika Bar, Karlovy Vary | |
18:00 | Horská Lenka | 17 | : | 9 | Ledvinová Pavla |
|
| 3. | Ne | 28.1.2024 | Katuše Horní Slavkov | 2 | : | 9 | Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
17:00 | Václavíková Soňa | 6 | : | 20 | Horská Lenka |
|
| 3. | Po | 29.1.2024 | Matriošky Cheb | 1 | : | 10 | Racek Slouled K.Vary | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
18:00 | Redlová Martina | 4 | : | 20 | Bauerová Jiřina |
|
| 4. | Po | 5.2.2024 | Matriošky Cheb | 0 | : | 11 | Katuše Horní Slavkov | Cheb Krusty Bar, Cheb | |
18:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 8.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 5. | Po | 4.3.2024 | Katuše Horní Slavkov | 3 | : | 8 | Racek Slouled K.Vary | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
18:00 | Václavíková Soňa | 9 | : | 17 | Ledvinová Pavla |
|