Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So12.9.2020DC Gepardi Karlovy Vary8:10Nikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Balouš Zdeněk19:23Rau Petr
2.So19.9.2020DC Gepardi Karlovy Vary11:7Republica A Karlovy VaryK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Buberle Jan27:19Krása Roman
3.So3.10.2020Boční vítr Lomnice5:13DC Gepardi Karlovy VaryLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří18:28Balouš Zdeněk
4.So10.10.2020DC Gepardi Karlovy Vary13:5Vokurky XXL M.LázněK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Balouš Zdeněk28:19Hojda Michal
5.So12.12.2020Fedorheads A Sokolov10:8DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:21Balouš Zdeněk
6.So11.9.2021DC Gepardi Karlovy Vary10:8Hradní páni Loket AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Balouš Zdeněk24:22Kuruc Ondřej
7.So18.9.2021AC Star- Arena Chodov B13:5DC Gepardi Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:15Buberle Jan
8.So2.10.2021DC Gepardi Karlovy Vary8:10JP Čechie DaloviceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Balouš Zdeněk17:26Ševčík Leoš
9.So23.10.2021Žíla Chodov A8:10DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František20:22Buberle Jan
10.So27.11.2021Nikola A Kraslice10:9DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Křivka Petr22:19Buberle Jan
12.So11.12.2021DC Gepardi Karlovy Vary14:4Boční vítr LomniceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:0030:13
13.Ne6.2.2022Vokurky XXL M.Lázně5:13DC Gepardi Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Andresík Radek15:28Buberle Jan
14.So12.2.2022DC Gepardi Karlovy Vary5:13Fedorheads A SokolovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Buberle Jan16:26Trbušek Jan
15.Ne27.2.2022Hradní páni Loket A11:7DC Gepardi Karlovy VaryLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej24:17Buberle Jan
16.So5.3.2022DC Gepardi Karlovy Vary3:15AC Star- Arena Chodov BK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:0013:31
11.So19.3.2022Republica A Karlovy Vary6:12DC Gepardi Karlovy VaryKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:0017:26
17.1.4.2022JP Čechie Dalovice7:11DC Gepardi Karlovy VaryK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš23:24Balouš Zdeněk
18.So9.4.2022DC Gepardi Karlovy Vary12:6Žíla Chodov AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Buberle Jan26:19Poživil František
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 8.8.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 8.8.2022 05:29:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement