Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So12.9.2020Fedorheads A Sokolov12:6Hradní páni Loket ASokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:21Kuruc Ondřej
2.So19.9.2020AC Star- Arena Chodov B15:3Fedorheads A SokolovChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:10Trbušek Jan
3.So3.10.2020Fedorheads A Sokolov7:11JP Čechie DaloviceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan19:25Ševčík Leoš
4.So10.10.2020Žíla Chodov A14:4Fedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František31:13Trbušek Jan
5.So12.12.2020Fedorheads A Sokolov10:8DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:21Balouš Zdeněk
6.Ne12.9.2021Republica A Karlovy Vary7:11Fedorheads A SokolovKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman22:25Trbušek Jan
7.So18.9.2021Fedorheads A Sokolov13:5Boční vítr LomniceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:14Polák Jiří
8.Ne3.10.2021Vokurky XXL M.Lázně6:12Fedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal17:28Trbušek Jan
9.So23.10.2021Fedorheads A Sokolov5:13Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan14:29Křivka Petr
11.So4.12.2021Fedorheads A Sokolov7:11AC Star- Arena Chodov BSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan18:24Grillo Milan
12.10.12.2021JP Čechie Dalovice3:15Fedorheads A SokolovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš12:31Trbušek Jan
13.So5.2.2022Fedorheads A Sokolov8:10Žíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan18:24Poživil František
14.So12.2.2022DC Gepardi Karlovy Vary5:13Fedorheads A SokolovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Buberle Jan16:26Trbušek Jan
15.So26.2.2022Fedorheads A Sokolov14:4Republica A Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:13Krása Roman
16.So5.3.2022Boční vítr Lomnice6:12Fedorheads A SokolovLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří19:26Trbušek Jan
10.Ne13.3.2022Hradní páni Loket A9:10Fedorheads A SokolovLoket U Pepíka, Loket 
14:0021:24
17.So2.4.2022Fedorheads A Sokolov8:10Vokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan23:24Malinovský Jiří
18.So9.4.2022Nikola A Kraslice14:4Fedorheads A SokolovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Křivka Petr31:10Trbušek Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 8.8.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 8.8.2022 06:30:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement