Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne13.9.2020Republica A Karlovy Vary2:16Žíla Chodov AKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Fujerík Tomáš8:34Poživil František
2.So19.9.2020DC Gepardi Karlovy Vary11:7Republica A Karlovy VaryK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Buberle Jan27:19Krása Roman
3.Ne4.10.2020Republica A Karlovy Vary6:12Nikola A KrasliceKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Stupka Michal17:28Černý Josef
4.Ne11.10.2020Republica A Karlovy Vary9:10Boční vítr LomniceKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Stupka Michal24:25Beran Stanislav
5.Ne13.12.2020Vokurky XXL M.Lázně12:6Republica A Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal28:18Fujerík Tomáš
6.Ne12.9.2021Republica A Karlovy Vary7:11Fedorheads A SokolovKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman22:25Trbušek Jan
7.Ne19.9.2021Hradní páni Loket A11:7Republica A Karlovy VaryLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej24:19Stupka Michal
8.Ne3.10.2021Republica A Karlovy Vary4:14AC Star- Arena Chodov BKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman12:32Grillo Milan
9.22.10.2021JP Čechie Dalovice11:7Republica A Karlovy VaryK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš24:19Krása Roman
10.So27.11.2021Žíla Chodov A14:4Republica A Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:0030:16
12.So11.12.2021Nikola A Kraslice17:1Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:3034:7
13.So5.2.2022Boční vítr Lomnice10:9Republica A Karlovy VaryLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:0022:22
14.Ne13.2.2022Republica A Karlovy Vary6:12Vokurky XXL M.LázněKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman17:27Hojda Michal
15.So26.2.2022Fedorheads A Sokolov14:4Republica A Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:13Krása Roman
16.Ne6.3.2022Republica A Karlovy Vary4:14Hradní páni Loket AKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman16:29Kuruc Ondřej
11.So19.3.2022Republica A Karlovy Vary6:12DC Gepardi Karlovy VaryKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:0017:26
17.So2.4.2022AC Star- Arena Chodov B16:2Republica A Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan34:11Buchtele Petr
18.Ne10.4.2022Republica A Karlovy Vary4:14JP Čechie DaloviceKarlovy Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman13:31Ševčík Leoš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 8.8.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 8.8.2022 07:09:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement