|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 17.9.2022 | Zámecké hroty Sokolov | 7 | : | 11 | Flór Alex | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 19 | : | 25 | David Pavel |
|
| 1. | Ne | 18.9.2022 | Náhodáři Horní Slavkov | 10 | : | 9 | Fedorheads B Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 22 | : | 21 | Kraus Petr |
Zadal: | Uhrín Radek | 19.9.2022 14:58 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2022 02:00 |
|
| 1. | Ne | 18.9.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 13 | : | 5 | Nejistá sezóna Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Sommer Miroslav | 30 | : | 14 | Plzák Radek |
|
| 2. | So | 24.9.2022 | Nejistá sezóna Sokolov | 9 | : | 10 | Zámecké hroty Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 21 | : | 25 | Doležalová Jana |
|
| 2. | So | 24.9.2022 | Fedor - Montík Sokolov | 11 | : | 7 | DC KAČER 2 Otročín | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 26 | : | 16 | Zeman Vojtěch |
Zadal: | Mašková Ivana | 24.9.2022 17:44 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2022 02:00 |
|
| 2. | So | 24.9.2022 | Baribalové Sokolov | 1 | : | 17 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 9 | : | 34 | Švihlík Petr |
|
| 2. | So | 24.9.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 6 | : | 12 | Náhodáři Horní Slavkov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Laskovský Pavel | 17 | : | 28 | Uhrín Radek |
|
| 3. | So | 1.10.2022 | Zámecké hroty Sokolov | 5 | : | 13 | Náhodáři Horní Slavkov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 13 | : | 28 | Uhrín Radek |
|
| 3. | So | 1.10.2022 | Flór Alex | 6 | : | 12 | Fedor - Montík Sokolov | | |
14:00 | Krauszová Michaela | 16 | : | 27 | Mašková Ivana |
|
| 3. | So | 1.10.2022 | Fedorheads B Sokolov | 2 | : | 16 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
17:00 | Švihlík Petr | 11 | : | 33 | Sommer Miroslav |
|
| 3. | Ne | 2.10.2022 | DC KAČER 2 Otročín | 12 | : | 6 | Baribalové Sokolov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Zeman Vojtěch | 26 | : | 16 | Rautenkranc Karel |
Zadal: | Zeman Vojtěch | 2.10.2022 17:39 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2022 02:00 |
|
| 4. | So | 8.10.2022 | Zámecké hroty Sokolov | 5 | : | 13 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 14 | : | 29 | Došlý Pavel |
|
| 4. | So | 8.10.2022 | Fedor - Montík Sokolov | 14 | : | 4 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 31 | : | 12 | Plzák Radek |
|
| 4. | So | 8.10.2022 | Baribalové Sokolov | 1 | : | 17 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
17:00 | Rautenkranc Karel | 6 | : | 35 | Laskovský Pavel |
|
| 4. | Ne | 9.10.2022 | DC KAČER 2 Otročín | 12 | : | 6 | Flór Alex | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Zeman Vojtěch | 26 | : | 17 | Krauszová Michaela |
Zadal: | Zeman Vojtěch | 9.10.2022 19:48 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2022 02:00 |
|
| 1. | So | 15.10.2022 | Fedor - Montík Sokolov | 14 | : | 4 | Baribalové Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 30 | : | 12 | Rautenkranc Karel |
|
| 5. | So | 22.10.2022 | Nejistá sezóna Sokolov | 11 | : | 7 | DC KAČER 2 Otročín | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 25 | : | 21 | Zeman Vojtěch |
|
| 5. | So | 22.10.2022 | Baribalové Sokolov | 4 | : | 14 | Flór Alex | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 15 | : | 30 | Anténe Roman |
|
| 5. | Ne | 23.10.2022 | Náhodáři Horní Slavkov | 11 | : | 7 | Fedor - Montík Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 28 | : | 17 | Mašek Jiří |
|
| 5. | Ne | 23.10.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 11 | : | 7 | Zámecké hroty Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Sommer Miroslav | 24 | : | 18 | Pavlík Pavel |
|
| 6. | So | 29.10.2022 | Baribalové Sokolov | 10 | : | 9 | Zámecké hroty Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 21 | : | 25 | Doležalová Jana |
|
| 6. | So | 29.10.2022 | Fedorheads B Sokolov | 6 | : | 12 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 12 | : | 28 | Mašková Ivana |
Zadal: | Mašková Ivana | 31.10.2022 19:07 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2022 02:00 |
|
| 6. | So | 29.10.2022 | Flór Alex | 10 | : | 8 | Nejistá sezóna Sokolov | | |
17:00 | Krauszová Michaela | 26 | : | 21 | Plzák Radek |
|
| 6. | Ne | 30.10.2022 | DC KAČER 2 Otročín | 7 | : | 11 | Náhodáři Horní Slavkov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Zeman Vojtěch | 19 | : | 24 | Uhrín Radek |
|
| 7. | So | 5.11.2022 | Nejistá sezóna Sokolov | 15 | : | 3 | Baribalové Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 32 | : | 10 | Rautenkranc Karel |
|
| 7. | So | 5.11.2022 | Fedorheads B Sokolov | 13 | : | 5 | DC KAČER 2 Otročín | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 29 | : | 12 | Zeman Vojtěch |
Zadal: | Švihlík Petr | 6.11.2022 20:18 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2022 02:00 |
|
| 7. | So | 5.11.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 9 | : | 10 | Fedor - Montík Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Laskovský Pavel | 19 | : | 23 | Mašková Ivana |
|
| 7. | Ne | 6.11.2022 | Náhodáři Horní Slavkov | 11 | : | 7 | Flór Alex | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 23 | : | 17 | Krauszová Michaela |
Zadal: | Uhrín Radek | 7.11.2022 10:45 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2022 02:00 |
|
| 8. | So | 12.11.2022 | Nejistá sezóna Sokolov | 7 | : | 11 | Náhodáři Horní Slavkov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 18 | : | 27 | Uhrín Radek |
|
| 8. | So | 12.11.2022 | Flór Alex | 4 | : | 14 | Fedorheads B Sokolov | | |
14:00 | Krauszová Michaela | 13 | : | 30 | Švihlík Petr |
|
| 8. | So | 12.11.2022 | Fedor - Montík Sokolov | 12 | : | 6 | Zámecké hroty Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 27 | : | 16 | Doležalová Jana |
Zadal: | Zelingr Milan | 12.11.2022 17:47 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2022 02:00 |
|
| 9. | So | 19.11.2022 | Zámecké hroty Sokolov | 11 | : | 7 | DC KAČER 2 Otročín | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Alfonso Radek | 24 | : | 16 | Zeman Vojtěch |
|
| 9. | So | 19.11.2022 | Fedorheads B Sokolov | 13 | : | 5 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 28 | : | 16 | Plzák Radek |
|
| 9. | Ne | 20.11.2022 | Náhodáři Horní Slavkov | 14 | : | 4 | Baribalové Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 29 | : | 12 | Rautenkranc Karel |
Zadal: | Uhrín Radek | 21.11.2022 09:09 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2022 02:00 |
|
| 9. | Ne | 20.11.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 14 | : | 4 | Flór Alex | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Sommer Miroslav | 30 | : | 15 | Anténe Roman |
|
| 8. | So | 26.11.2022 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 15 | : | 3 | DC KAČER 2 Otročín | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
17:00 | Sommer Miroslav | 31 | : | 11 | Zeman Vojtěch |
|
| 10. | So | 11.2.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 7 | : | 11 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 18 | : | 25 | Laskovský Pavel |
|
| 10. | So | 11.2.2023 | Fedorheads B Sokolov | 10 | : | 9 | Náhodáři Horní Slavkov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 23 | : | 23 | Uhrín Radek |
|
| 10. | So | 11.2.2023 | Baribalové Sokolov | 7 | : | 11 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 18 | : | 24 | Mašková Ivana |
|
| 10. | So | 11.2.2023 | Flór Alex | 11 | : | 7 | Zámecké hroty Sokolov | | |
16:00 | Štrbová Nikola | 24 | : | 19 | Doležalová Jana |
|
| 11. | So | 18.2.2023 | Fedorheads B Sokolov | 16 | : | 2 | Baribalové Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 32 | : | 13 | Rautenkranc Karel |
Zadal: | Švihlík Petr | 19.2.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 18.2.2023 | Zámecké hroty Sokolov | 4 | : | 14 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 12 | : | 31 | Plzák Radek |
|
| 11. | Ne | 19.2.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 9 | : | 10 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 23 | : | 22 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Uhrín Radek | 20.2.2023 06:31 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 19.2.2023 | DC KAČER 2 Otročín | 11 | : | 7 | Fedor - Montík Sokolov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Bičan Pavel | 26 | : | 17 | Mašková Ivana |
|
| 12. | So | 4.3.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 11 | : | 7 | Flór Alex | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašek Jiří | 24 | : | 17 | Krauszová Michaela |
Zadal: | Zelingr Milan | 4.3.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2023 02:00 |
|
| 12. | So | 4.3.2023 | Baribalové Sokolov | 9 | : | 10 | DC KAČER 2 Otročín | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 21 | : | 26 | Bičan Pavel |
|
| 12. | Ne | 5.3.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 12 | : | 6 | Zámecké hroty Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 28 | : | 18 | Doležalová Jana |
Zadal: | Uhrín Radek | 6.3.2023 06:58 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 5.3.2023 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 12 | : | 6 | Fedorheads B Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Sommer Miroslav | 28 | : | 18 | Švihlík Petr |
|
| 13. | So | 11.3.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 9 | : | 10 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 23 | : | 22 | Mašková Ivana |
|
| 13. | So | 11.3.2023 | Flór Alex | 8 | : | 10 | DC KAČER 2 Otročín | | |
17:00 | Štrbová Nikola | 20 | : | 24 | Bičan Pavel |
|
| 13. | Ne | 12.3.2023 | Fedorheads B Sokolov | 15 | : | 3 | Zámecké hroty Sokolov | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 31 | : | 9 | Doležalová Jana |
Zadal: | Švihlík Petr | 14.3.2023 18:10 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 12.3.2023 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | 13 | : | 5 | Baribalové Sokolov | Kaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov | |
16:00 | Sommer Miroslav | 28 | : | 18 | Rautenkranc Karel |
|
| 14. | So | 25.3.2023 | Zámecké hroty Sokolov | 2 | : | 16 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Zelenková Miluše | 11 | : | 34 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Sommer Karel | 26.3.2023 17:05 | Autorizoval: | Automat | 31.3.2023 02:00 |
|
| 14. | So | 25.3.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 8 | : | 10 | Náhodáři Horní Slavkov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 21 | : | 21 | Uhrín Radek |
|
| 14. | So | 25.3.2023 | Flór Alex | 5 | : | 13 | Baribalové Sokolov | | |
14:00 | Krauszová Michaela | 16 | : | 28 | Rautenkranc Karel |
|
| 14. | Ne | 26.3.2023 | DC KAČER 2 Otročín | 14 | : | 4 | Nejistá sezóna Sokolov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Bičan Pavel | 31 | : | 14 | Plzák Radek |
|
| 15. | So | 1.4.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 12 | : | 6 | Flór Alex | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 26 | : | 18 | Krauszová Michaela |
|
| 15. | So | 1.4.2023 | Zámecké hroty Sokolov | 10 | : | 9 | Baribalové Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 23 | : | 24 | Rautenkranc Karel |
|
| 15. | Ne | 2.4.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 10 | : | 9 | DC KAČER 2 Otročín | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 25 | : | 24 | Bičan Pavel |
Zadal: | Uhrín Radek | 3.4.2023 07:21 | Autorizoval: | Automat | 8.4.2023 02:00 |
|
| 15. | So | 8.4.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 10 | : | 9 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 21 | : | 22 | Švihlík Petr |
|
| 16. | So | 15.4.2023 | Fedor - Montík Sokolov | 10 | : | 8 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Sokolov res. Montreal, Sokolov | |
14:00 | Mašková Ivana | 24 | : | 20 | Sommer Miroslav |
Zadal: | Mašková Ivana | 15.4.2023 17:35 | Autorizoval: | Automat | 21.4.2023 02:00 |
|
| 16. | So | 15.4.2023 | Baribalové Sokolov | 10 | : | 9 | Nejistá sezóna Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 21 | : | 23 | Plzák Radek |
|
| 16. | So | 15.4.2023 | Flór Alex | 4 | : | 14 | Náhodáři Horní Slavkov | | |
17:00 | Krauszová Michaela | 12 | : | 29 | Uhrín Radek |
Zadal: | Uhrín Radek | 16.4.2023 10:26 | Autorizoval: | Automat | 21.4.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 16.4.2023 | DC KAČER 2 Otročín | 12 | : | 6 | Fedorheads B Sokolov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Bičan Pavel | 26 | : | 21 | Švihlík Petr |
|
| 17. | So | 29.4.2023 | Fedorheads B Sokolov | 16 | : | 2 | Flór Alex | Sokolov Fedor, Sokolov | |
14:00 | Švihlík Petr | 34 | : | 9 | Krauszová Michaela |
Zadal: | Švihlík Petr | 30.4.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 5.5.2023 02:00 |
|
| 17. | So | 29.4.2023 | Zámecké hroty Sokolov | 10 | : | 9 | Fedor - Montík Sokolov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Doležalová Jana | 21 | : | 20 | Mašková Ivana |
|
| 17. | Ne | 30.4.2023 | Náhodáři Horní Slavkov | 12 | : | 6 | Nejistá sezóna Sokolov | Horní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov | |
13:00 | Uhrín Radek | 27 | : | 17 | Plzák Radek |
Zadal: | Uhrín Radek | 1.5.2023 14:32 | Autorizoval: | Automat | 6.5.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 30.4.2023 | DC KAČER 2 Otročín | 10 | : | 9 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Bičan Pavel | 26 | : | 25 | Sommer Miroslav |
Zadal: | Hýský Petr | 30.4.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 6.5.2023 02:00 |
|
| 18. | So | 13.5.2023 | Nejistá sezóna Sokolov | 6 | : | 12 | Fedorheads B Sokolov | Sokolov Rakev, Sokolov | |
13:00 | Plzák Radek | 16 | : | 26 | Švihlík Petr |
|
| 18. | So | 13.5.2023 | Flór Alex | 4 | : | 14 | Zámečtí Rytíři Kaceřov | | |
14:00 | Krauszová Michaela | 13 | : | 29 | Laskovský Pavel |
Zadal: | Kaňová Marta | 13.5.2023 17:58 | Autorizoval: | Automat | 19.5.2023 02:00 |
|
| 18. | So | 13.5.2023 | Baribalové Sokolov | 5 | : | 13 | Náhodáři Horní Slavkov | Sokolov BarBar, Sokolov | |
14:00 | Rautenkranc Karel | 15 | : | 28 | Uhrín Radek |
|
| 18. | Ne | 14.5.2023 | DC KAČER 2 Otročín | 12 | : | 6 | Zámecké hroty Sokolov | Teplá U Komára, Teplá | |
13:00 | Bičan Pavel | 26 | : | 20 | Alfonso Radek |
|