Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. A LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.2022Nikola B Kraslice11:7Nikola D KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš27:19Hála Petr
1.So10.9.2022DC Májovka A Tachov7:11Bakaláři z AšeTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich17:27Honzík Karel
1.So10.9.2022Boční vítr Lomnice10:8Papírák A CHEBSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří25:21Kubále Jiří
1.Ne11.9.2022Drápalíci s.r.o. Planá5:13Straky z Dyleně M.L.Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav19:30Businská Lenka
2.So17.9.2022Nikola B Kraslice7:11Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bodnarik Jiří18:24Kubále Jiří
2.So17.9.2022DC Májovka A Tachov6:12Straky z Dyleně M.L.Tachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich17:28Businská Lenka
2.So17.9.2022Boční vítr Lomnice12:6Drápalíci s.r.o. PlanáSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří26:16Krupička Miroslav
2.So17.9.2022Tipáč Nejdek12:6Nikola D KrasliceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel30:18Bolik Zdenek st.
3.So1.10.2022Nikola B Kraslice11:7Drápalíci s.r.o. PlanáKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Dobeš Martin24:17Krupička Miroslav
3.So1.10.2022DC Májovka A Tachov6:12Boční vítr LomniceTachov Májovka, Tachov 
14:00Burián Roman14:26Polák Jiří
3.So1.10.2022Papírák A CHEB8:10Nikola D KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Fukar Jan21:23Hála Petr
3.So1.10.2022Tipáč Nejdek15:3Bakaláři z AšeNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel31:11Honzík Karel
4.So8.10.2022Nikola B Kraslice11:7DC Májovka A TachovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Dobeš Martin23:17Sýkora Jindřich
4.So8.10.2022Bakaláři z Aše6:12Nikola D KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel21:26Hála Petr
4.So8.10.2022Straky z Dyleně M.L.7:11Tipáč NejdekMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka20:27Hošek Pavel
4.So8.10.2022Papírák A CHEB11:7Drápalíci s.r.o. PlanáCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří27:18Krupička Miroslav
5.So22.10.2022DC Májovka A Tachov7:11Papírák A CHEBTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich18:27Drahoňovský Jiří
5.So22.10.2022Straky z Dyleně M.L.12:6Bakaláři z AšeMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka26:15Honzík Karel
5.So22.10.2022Tipáč Nejdek11:7Boční vítr LomniceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel27:21Polák Jiří
5.Ne23.10.2022Drápalíci s.r.o. Planá6:12Nikola D KrasliceMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav20:27Hála Petr
6.So29.10.2022Nikola D Kraslice10:8Straky z Dyleně M.L.Kraslice Nikola, Kraslice 
13:00Hála Petr22:21Janča Roman
6.So29.10.2022Nikola B Kraslice3:15Tipáč NejdekKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin11:30Hošek Pavel
6.So29.10.2022Boční vítr Lomnice12:6Bakaláři z AšeSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří27:18Honzík Karel
6.Ne30.10.2022Drápalíci s.r.o. Planá11:7DC Májovka A TachovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav27:19Sýkora Jindřich
7.So12.11.2022Nikola D Kraslice13:5DC Májovka A TachovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Hála Petr28:16Sýkora Jindřich
7.So12.11.2022Bakaláři z Aše8:10Nikola B KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel24:23Dobeš Martin
7.So12.11.2022Straky z Dyleně M.L.7:11Boční vítr LomniceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka19:26Polák Jiří
7.So12.11.2022Tipáč Nejdek15:3Papírák A CHEBNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel30:10Kubále Jiří
8.So19.11.2022Nikola D Kraslice7:11Boční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Hála Petr19:24Polák Jiří
8.So19.11.2022Straky z Dyleně M.L.12:6Nikola B KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka28:17Bubla Tomáš
8.So19.11.2022Papírák A CHEB10:8Bakaláři z AšeCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Drahoňovský Jiří23:20Honzík Karel
8.Ne20.11.2022Drápalíci s.r.o. Planá7:11Tipáč NejdekMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav20:24Zika Pavel
9.So26.11.2022Bakaláři z Aše12:6Drápalíci s.r.o. PlanáAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel28:19Krupička Miroslav
9.So26.11.2022Nikola B Kraslice4:14Boční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Dobeš Martin13:29Polák Jiří
9.So26.11.2022Straky z Dyleně M.L.13:5Papírák A CHEBMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka27:14Fukar Jan
9.So26.11.2022Tipáč Nejdek13:5DC Májovka A TachovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel26:16Sýkora Jindřich
10.So4.2.2023Nikola D Kraslice16:2Nikola B KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bolik Zdenek st.32:10Bodnarik Jiří
10.So4.2.2023Bakaláři z Aše15:3DC Májovka A TachovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel32:15Sýkora Jindřich
10.So4.2.2023Papírák A CHEB6:12Boční vítr LomniceCheb Bar Monako, Cheb 
15:30Drahoňovský Jiří14:27Polák Jiří
11.So11.2.2023Nikola D Kraslice3:15Tipáč NejdekKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Karol Dominik13:32Hošek Pavel
11.So11.2.2023Straky z Dyleně M.L.17:1DC Májovka A TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka35:9Sýkora Jindřich
11.So11.2.2023Papírák A CHEB10:9Nikola B KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří22:23Bubla Tomáš
11.Ne12.2.2023Drápalíci s.r.o. Planá3:15Boční vítr LomniceMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Virág Matůž12:30Polák Jiří
12.So18.2.2023Nikola D Kraslice10:8Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Hála Petr23:20Kubále Jiří
12.So18.2.2023Bakaláři z Aše6:12Tipáč NejdekAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel17:24Hošek Pavel
10.So18.2.2023Straky z Dyleně M.L.8:10Drápalíci s.r.o. PlanáMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
16:00Janča Roman23:23Krupička Miroslav
12.Ne19.2.2023Drápalíci s.r.o. Planá11:7Nikola B KrasliceMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav27:19Bodnarik Jiří
13.So4.3.2023Nikola D Kraslice10:8Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Hála Petr21:22Honzík Karel
13.So4.3.2023DC Májovka A Tachov7:11Nikola B KrasliceTachov Májovka, Tachov 
14:00Tomášek Pavel19:22Bubla Tomáš
13.So4.3.2023Tipáč Nejdek13:5Straky z Dyleně M.L.Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel30:15Janča Roman
13.Ne5.3.2023Drápalíci s.r.o. Planá9:10Papírák A CHEBMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav25:25Kubále Jiří
14.So11.3.2023Nikola D Kraslice10:8Drápalíci s.r.o. PlanáKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Jan24:19Krupička Miroslav
14.So11.3.2023Bakaláři z Aše5:13Straky z Dyleně M.L.Aš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:28Šír Pavel
14.So11.3.2023Papírák A CHEB14:4DC Májovka A TachovCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří30:15Tomášek Pavel
14.So11.3.2023Boční vítr Lomnice12:6Tipáč NejdekSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří28:15Hošek Pavel
12.So18.3.2023Boční vítr Lomnice13:5DC Májovka A TachovSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří30:13Tutsch Robert
15.So25.3.2023Bakaláři z Aše8:10Boční vítr LomniceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel21:24Polák Jiří
15.So25.3.2023Straky z Dyleně M.L.11:7Nikola D KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Janča Roman25:17Karol Dominik
15.So25.3.2023Tipáč Nejdek14:4Nikola B KrasliceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel29:13Bubla Tomáš
16.So1.4.2023Nikola B Kraslice6:12Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš15:27Honzík Karel
16.So1.4.2023DC Májovka A Tachov6:12Nikola D KrasliceTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich17:26Bolik Zdenek st.
16.So1.4.2023Papírák A CHEB5:13Tipáč NejdekCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří14:29Hošek Pavel
16.So1.4.2023Boční vítr Lomnice12:6Straky z Dyleně M.L.Sokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří30:19Businská Lenka
15.Ne9.4.2023DC Májovka A Tachov5:13Drápalíci s.r.o. PlanáTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich18:28Krupička Miroslav
17.So15.4.2023Nikola B Kraslice6:12Straky z Dyleně M.L.Kraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš18:26Janča Roman
17.So15.4.2023Bakaláři z Aše10:8Papírák A CHEBAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel23:22Kubále Jiří
17.So15.4.2023Boční vítr Lomnice17:1Nikola D KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří34:11Hála Petr
17.So15.4.2023Tipáč Nejdek14:4Drápalíci s.r.o. PlanáNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel29:16Krupička Miroslav
18.So29.4.2023DC Májovka A Tachov5:13Tipáč NejdekTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich13:29Hošek Pavel
18.So29.4.2023Papírák A CHEB6:12Straky z Dyleně M.L.Cheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří16:27Businská Lenka
18.So29.4.2023Boční vítr Lomnice10:8Nikola B KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří27:23Bubla Tomáš
18.Ne30.4.2023Drápalíci s.r.o. Planá10:8Bakaláři z AšeMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav20:22Honzík Karel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 00:15:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement