Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So2.9.2023Boční vítr Lomnice1:17Fedorheads A SokolovSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří7:35Trbušek Jan
1.So2.9.2023Tipáč Nejdek6:12Vokurky XXL M.LázněNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:28Hojda Michal
1.Ne3.9.2023Hradní páni Loket12:6Nikola A KrasliceLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej27:17Trnka Jiří
1.Ne3.9.2023Žíla Chodov D7:11Žíla Chodov AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav17:25Steidl František
1.8.9.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci B OstrovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan30:13Fiala Jiří
2.So16.9.2023Nikola A Kraslice13:5Tipáč NejdekKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr30:14Hošek Pavel
2.So16.9.2023Fedorheads A Sokolov11:7DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan28:18Buberle Jan
2.So16.9.2023Žíla Chodov A14:4Vokurky XXL M.LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František31:14Hojda Michal
2.So16.9.2023Kolečko Škodíci B Ostrov6:12Hradní páni LoketOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří16:27Kuruc Ondřej
2.Ne17.9.2023Žíla Chodov D13:5Boční vítr LomniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav28:13Polák Jiří
3.29.9.2023DC Gepardi Karlovy Vary8:10Žíla Chodov DK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan21:22Fojtík Václav
3.So30.9.2023Boční vítr Lomnice4:14Žíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří11:31Poživil František
3.So30.9.2023Tipáč Nejdek8:10Kolečko Škodíci B OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel18:25Hochmann František
3.Ne1.10.2023Hradní páni Loket6:12Fedorheads A SokolovLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej17:27Trbušek Jan
3.Ne1.10.2023Vokurky XXL M.Lázně13:5Nikola A KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal29:15Rau Petr
4.6.10.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Boční vítr LomniceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan29:14Polák Jiří
4.So7.10.2023Fedorheads A Sokolov15:3Tipáč NejdekSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan33:8Hošek Pavel
4.So7.10.2023Žíla Chodov A13:5Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František28:13Trnka Jiří
4.So7.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov10:8Vokurky XXL M.LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří24:24Malinovský Jiří
4.Ne8.10.2023Žíla Chodov D11:7Hradní páni LoketChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav25:19Kuruc Ondřej
5.So14.10.2023Nikola A Kraslice7:11Kolečko Škodíci B OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr20:23Hochmann František
5.So14.10.2023Žíla Chodov A13:5DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František27:15Buberle Jan
5.So14.10.2023Boční vítr Lomnice5:13Hradní páni LoketSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří13:29Kuruc Ondřej
5.So14.10.2023Tipáč Nejdek8:10Žíla Chodov DNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel21:23Eliáš Jan
5.Ne15.10.2023Vokurky XXL M.Lázně7:11Fedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal22:26Trbušek Jan
6.27.10.2023DC Gepardi Karlovy Vary10:8Hradní páni LoketK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan22:20Kuruc Ondřej
6.So28.10.2023Fedorheads A Sokolov10:8Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan24:22Králič Milan
6.So28.10.2023Tipáč Nejdek8:10Boční vítr LomniceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel21:26Polák Jiří
6.So28.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Žíla Chodov AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří12:31Steidl František
6.Ne29.10.2023Žíla Chodov D10:8Vokurky XXL M.LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:19Malinovský Jiří
7.So11.11.2023Nikola A Kraslice10:9Žíla Chodov DKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:25Fojtík Václav
7.So11.11.2023Boční vítr Lomnice4:14Vokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří13:30Malinovský Jiří
7.So11.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Fedorheads A SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří14:29Trbušek Jan
7.Ne12.11.2023Hradní páni Loket3:15Žíla Chodov ALoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej11:32Poživil František
8.17.11.2023DC Gepardi Karlovy Vary8:10Vokurky XXL M.LázněK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan22:25Malinovský Jiří
8.So18.11.2023Boční vítr Lomnice5:13Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří16:29Rau Petr
8.So18.11.2023Žíla Chodov A12:6Fedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František26:16Trbušek Jan
8.Ne19.11.2023Hradní páni Loket14:4Tipáč NejdekLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej29:12Jílek Karel
8.Ne19.11.2023Žíla Chodov D10:8Kolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:18Fiala Jiří
9.So25.11.2023Nikola A Kraslice8:10DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:22Buberle Jan
9.So25.11.2023Fedorheads A Sokolov10:8Žíla Chodov DSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:19Fojtík Václav
9.So25.11.2023Tipáč Nejdek5:13Žíla Chodov ANejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel15:30Steidl František
9.So25.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov9:10Boční vítr LomniceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří22:22Polák Jiří
9.Ne26.11.2023Vokurky XXL M.Lázně8:10Hradní páni LoketMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal18:26Kuruc Ondřej
7.So2.12.2023Tipáč Nejdek5:13DC Gepardi Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:30Buberle Jan
10.So3.2.2024Nikola A Kraslice13:5Hradní páni LoketKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr28:19Kuruc Ondřej
10.So3.2.2024Fedorheads A Sokolov16:2Boční vítr LomniceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan33:12Polák Jiří
10.So3.2.2024Žíla Chodov A10:8Žíla Chodov DChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František24:19Fojtík Václav
10.So3.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov8:10DC Gepardi Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří19:23Buberle Jan
10.Ne4.2.2024Vokurky XXL M.Lázně12:6Tipáč NejdekMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří30:19Hošek Pavel
11.So10.2.2024Boční vítr Lomnice4:14Žíla Chodov DSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří12:29Fojtík Václav
11.So10.2.2024Tipáč Nejdek5:13Nikola A KrasliceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:27Rau Petr
11.Ne11.2.2024Hradní páni Loket11:7Kolečko Škodíci B OstrovLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej25:19Fiala Jiří
11.Ne11.2.2024Vokurky XXL M.Lázně5:13Žíla Chodov AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří16:29Steidl František
12.Ne11.2.2024Žíla Chodov D11:7DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:16Buberle Jan
11.16.2.2024DC Gepardi Karlovy Vary7:11Fedorheads A SokolovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan21:24Trbušek Jan
12.So24.2.2024Nikola A Kraslice11:7Vokurky XXL M.LázněKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr25:18Andresik Radek
12.So24.2.2024Fedorheads A Sokolov16:2Hradní páni LoketSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Fiala Petr33:10Kuruc Ondřej
12.So24.2.2024Žíla Chodov A11:7Boční vítr LomniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František27:16Polák Jiří
12.So24.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Tipáč NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří10:29Hošek Pavel
13.So2.3.2024Nikola A KrasliceŽíla Chodov AKraslice Nikola, Kraslice
13:00
13.So2.3.2024Boční vítr LomniceDC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov
17:00
13.So2.3.2024Tipáč NejdekFedorheads A SokolovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
18:00
13.Ne3.3.2024Hradní páni LoketŽíla Chodov DLoket U Gardnera, Loket
14:00
13.Ne3.3.2024Vokurky XXL M.LázněKolečko Škodíci B OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
14.8.3.2024DC Gepardi Karlovy VaryŽíla Chodov AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová
18:00
14.So9.3.2024Fedorheads A SokolovVokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov
14:00
14.So9.3.2024Kolečko Škodíci B OstrovNikola A KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
18:00
14.Ne10.3.2024Hradní páni LoketBoční vítr LomniceLoket U Gardnera, Loket
14:00
14.Ne10.3.2024Žíla Chodov DTipáč NejdekChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:30
15.So16.3.2024Nikola A KrasliceFedorheads A SokolovKraslice Nikola, Kraslice
13:00
15.So16.3.2024Boční vítr LomniceTipáč NejdekSokolov Fedor, Sokolov
17:00
15.So16.3.2024Žíla Chodov AKolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
15.Ne17.3.2024Hradní páni LoketDC Gepardi Karlovy VaryLoket U Gardnera, Loket
14:00
15.Ne17.3.2024Vokurky XXL M.LázněŽíla Chodov DMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
16.5.4.2024DC Gepardi Karlovy VaryTipáč NejdekK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová
18:00
16.So6.4.2024Fedorheads A SokolovKolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov
14:00
16.So6.4.2024Žíla Chodov AHradní páni LoketChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
16.Ne7.4.2024Vokurky XXL M.LázněBoční vítr LomniceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
16.Ne7.4.2024Žíla Chodov DNikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:30
17.So13.4.2024Nikola A KrasliceBoční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice
13:00
17.So13.4.2024Fedorheads A SokolovŽíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov
14:00
17.So13.4.2024Kolečko Škodíci B OstrovŽíla Chodov DOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
18:00
17.So13.4.2024Tipáč NejdekHradní páni LoketNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
18:00
17.Ne14.4.2024Vokurky XXL M.LázněDC Gepardi Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
18.26.4.2024DC Gepardi Karlovy VaryNikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová
18:00
18.So27.4.2024Žíla Chodov ATipáč NejdekChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
18.So27.4.2024Boční vítr LomniceKolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov
17:00
18.Ne28.4.2024Hradní páni LoketVokurky XXL M.LázněLoket U Gardnera, Loket
14:00
18.Ne28.4.2024Žíla Chodov DFedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 06:22:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement