Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So12.9.2020Fedorheads A Sokolov12:6Hradní páni Loket ASokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:21Kuruc Ondřej
1.So12.9.2020Boční vítr Lomnice6:12JP Čechie DaloviceLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří14:27Máj Jiří
1.So12.9.2020DC Gepardi Karlovy Vary8:10Nikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Balouš Zdeněk19:23Rau Petr
1.Ne13.9.2020Republica A Karlovy Vary2:16Žíla Chodov AK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Fujerík Tomáš8:34Poživil František
1.Ne13.9.2020Vokurky XXL M.Lázně3:15AC Star- Arena Chodov BMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal8:33Grillo Milan
2.18.9.2020JP Čechie Dalovice13:5Vokurky XXL M.LázněK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Máj Jiří27:15Hojda Michal
2.So19.9.2020AC Star- Arena Chodov B15:3Fedorheads A SokolovChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:10Trbušek Jan
2.So19.9.2020Nikola A Kraslice11:7Hradní páni Loket AKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Rau Petr27:19Kuruc Ondřej
2.So19.9.2020Žíla Chodov A16:2Boční vítr LomniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František33:10Polák Jiří
2.So19.9.2020DC Gepardi Karlovy Vary11:7Republica A Karlovy VaryK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Buberle Jan27:19Krása Roman
3.So3.10.2020Fedorheads A Sokolov7:11JP Čechie DaloviceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan19:25Ševčík Leoš
3.So3.10.2020Boční vítr Lomnice5:13DC Gepardi Karlovy VaryLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří18:28Balouš Zdeněk
3.Ne4.10.2020Hradní páni Loket A5:13AC Star- Arena Chodov BLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej18:28Grillo Milan
3.Ne4.10.2020Republica A Karlovy Vary6:12Nikola A KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Stupka Michal17:28Černý Josef
3.Ne4.10.2020Vokurky XXL M.Lázně4:14Žíla Chodov AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal11:30Poživil František
4.9.10.2020JP Čechie Dalovice6:12Hradní páni Loket AK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Máj Jiří19:28Kuruc Ondřej
4.So10.10.2020Nikola A Kraslice9:10AC Star- Arena Chodov BKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Rau Petr20:22Grillo Milan
4.So10.10.2020Žíla Chodov A14:4Fedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František31:13Trbušek Jan
4.So10.10.2020DC Gepardi Karlovy Vary13:5Vokurky XXL M.LázněK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
17:00Balouš Zdeněk28:19Hojda Michal
4.Ne11.10.2020Republica A Karlovy Vary9:10Boční vítr LomniceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Stupka Michal24:25Beran Stanislav
5.So17.10.2020AC Star- Arena Chodov B13:5JP Čechie DaloviceChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:17Ševčík Leoš
5.So12.12.2020Fedorheads A Sokolov10:8DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:21Balouš Zdeněk
5.So12.12.2020Boční vítr Lomnice8:10Nikola A KrasliceLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří20:24Rau Petr
5.Ne13.12.2020Hradní páni Loket A10:9Žíla Chodov ALoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej23:24Poživil František
5.Ne13.12.2020Vokurky XXL M.Lázně12:6Republica A Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal28:18Fujerík Tomáš
6.So11.9.2021DC Gepardi Karlovy Vary10:8Hradní páni Loket AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Balouš Zdeněk24:22Kuruc Ondřej
6.So11.9.2021Nikola A Kraslice18:0JP Čechie DaloviceKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Rau Petr36:0Ševčík Leoš
6.So11.9.2021Žíla Chodov A8:10AC Star- Arena Chodov BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František19:22Grillo Milan
6.So11.9.2021Boční vítr Lomnice7:11Vokurky XXL M.LázněLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří17:25Malinovský Jiří
6.Ne12.9.2021Republica A Karlovy Vary7:11Fedorheads A SokolovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman22:25Trbušek Jan
7.17.9.2021JP Čechie Dalovice10:8Žíla Chodov AK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš24:22Poživil František
7.So18.9.2021AC Star- Arena Chodov B13:5DC Gepardi Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:15Buberle Jan
7.So18.9.2021Fedorheads A Sokolov13:5Boční vítr LomniceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:14Polák Jiří
7.Ne19.9.2021Hradní páni Loket A11:7Republica A Karlovy VaryLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej24:19Stupka Michal
7.Ne19.9.2021Vokurky XXL M.Lázně5:13Nikola A KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří19:29Kantor Jaroslav
8.So2.10.2021DC Gepardi Karlovy Vary8:10JP Čechie DaloviceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Balouš Zdeněk17:26Ševčík Leoš
8.So2.10.2021Nikola A Kraslice13:5Žíla Chodov AKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Rau Petr26:17Poživil František
8.So2.10.2021Boční vítr Lomnice5:13Hradní páni Loket ALomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří18:28Kuruc Ondřej
8.Ne3.10.2021Republica A Karlovy Vary4:14AC Star- Arena Chodov BK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman12:32Grillo Milan
8.Ne3.10.2021Vokurky XXL M.Lázně6:12Fedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal17:28Trbušek Jan
9.22.10.2021JP Čechie Dalovice11:7Republica A Karlovy VaryK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš24:19Krása Roman
9.So23.10.2021AC Star- Arena Chodov B14:4Boční vítr LomniceChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan30:14Polák Jiří
9.So23.10.2021Fedorheads A Sokolov5:13Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan14:29Křivka Petr
9.So23.10.2021Žíla Chodov A8:10DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František20:22Buberle Jan
9.Ne24.10.2021Hradní páni Loket A9:10Vokurky XXL M.LázněLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej22:25Malinovský Jiří
10.26.11.2021JP Čechie Dalovice8:10Boční vítr LomniceK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš20:23Polák Jiří
10.So27.11.2021AC Star- Arena Chodov B14:4Vokurky XXL M.LázněChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan32:14Malinovský Jiří
10.So27.11.2021Nikola A Kraslice10:9DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Křivka Petr22:19Buberle Jan
10.So27.11.2021Žíla Chodov A14:4Republica A Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:0030:16
11.So4.12.2021Fedorheads A Sokolov7:11AC Star- Arena Chodov BSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan18:24Grillo Milan
11.So4.12.2021Boční vítr Lomnice5:13Žíla Chodov ALomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří16:31Sienko Milan
11.Ne5.12.2021Hradní páni Loket A7:11Nikola A KrasliceLoket U Pepíka, Loket 
14:0016:27
11.Ne5.12.2021Vokurky XXL M.Lázně11:7JP Čechie DaloviceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal26:18Ševčík Leoš
12.10.12.2021JP Čechie Dalovice3:15Fedorheads A SokolovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš12:31Trbušek Jan
12.So11.12.2021AC Star- Arena Chodov B14:4Hradní páni Loket AChodov Star Arena, Chodov 
14:0030:14
12.So11.12.2021DC Gepardi Karlovy Vary14:4Boční vítr LomniceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:0030:13
12.So11.12.2021Nikola A Kraslice17:1Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:3034:7
12.So11.12.2021Žíla Chodov A12:6Vokurky XXL M.LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Sienko Milan29:17Malinovský Jiří
13.So5.2.2022AC Star- Arena Chodov B11:7Nikola A KrasliceChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan25:17Křivka Petr
13.So5.2.2022Fedorheads A Sokolov8:10Žíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan18:24Poživil František
13.So5.2.2022Boční vítr Lomnice10:9Republica A Karlovy VaryLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:0022:22
13.Ne6.2.2022Hradní páni Loket A10:8JP Čechie DaloviceLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej22:21Máj Jiří
13.Ne6.2.2022Vokurky XXL M.Lázně5:13DC Gepardi Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Andresík Radek15:28Buberle Jan
14.11.2.2022JP Čechie Dalovice5:13AC Star- Arena Chodov BK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Máj Jiří14:28Grillo Milan
14.So12.2.2022DC Gepardi Karlovy Vary5:13Fedorheads A SokolovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Buberle Jan16:26Trbušek Jan
14.So12.2.2022Nikola A Kraslice16:2Boční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Králič Milan34:6Polák Jiří
14.So12.2.2022Žíla Chodov A11:7Hradní páni Loket AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František25:19Kuruc Ondřej
14.Ne13.2.2022Republica A Karlovy Vary6:12Vokurky XXL M.LázněK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman17:27Hojda Michal
15.25.2.2022JP Čechie Dalovice10:9Nikola A KrasliceK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš24:21Rau Petr
15.So26.2.2022AC Star- Arena Chodov B11:7Žíla Chodov AChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan26:19Poživil František
15.So26.2.2022Fedorheads A Sokolov14:4Republica A Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:13Krása Roman
15.Ne27.2.2022Hradní páni Loket A11:7DC Gepardi Karlovy VaryLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej24:17Buberle Jan
15.Ne27.2.2022Vokurky XXL M.Lázně13:5Boční vítr LomniceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří29:17Polák Jiří
16.So5.3.2022DC Gepardi Karlovy Vary3:15AC Star- Arena Chodov BK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:0013:31
16.So5.3.2022Nikola A Kraslice11:7Vokurky XXL M.LázněKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Křivka Petr28:21Malinovský Jiří
16.So5.3.2022Žíla Chodov A11:7JP Čechie DaloviceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František25:18Ševčík Leoš
16.So5.3.2022Boční vítr Lomnice6:12Fedorheads A SokolovLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří19:26Trbušek Jan
16.Ne6.3.2022Republica A Karlovy Vary4:14Hradní páni Loket AK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman16:29Kuruc Ondřej
10.Ne13.3.2022Hradní páni Loket A9:10Fedorheads A SokolovLoket U Pepíka, Loket 
14:0021:24
11.So19.3.2022Republica A Karlovy Vary6:12DC Gepardi Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:0017:26
17.1.4.2022JP Čechie Dalovice7:11DC Gepardi Karlovy VaryK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Ševčík Leoš23:24Balouš Zdeněk
17.So2.4.2022Fedorheads A Sokolov8:10Vokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan23:24Malinovský Jiří
17.So2.4.2022AC Star- Arena Chodov B16:2Republica A Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
14:00Grillo Milan34:11Buchtele Petr
17.So2.4.2022Žíla Chodov A12:6Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František27:15Křivka Petr
17.Ne3.4.2022Hradní páni Loket A13:5Boční vítr LomniceLoket U Pepíka, Loket 
14:00Kuruc Ondřej28:15Polák Jiří
18.So9.4.2022DC Gepardi Karlovy Vary12:6Žíla Chodov AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
16:00Buberle Jan26:19Poživil František
18.So9.4.2022Nikola A Kraslice14:4Fedorheads A SokolovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Křivka Petr31:10Trbušek Jan
18.So9.4.2022Boční vítr Lomnice5:13AC Star- Arena Chodov BLomnice Piclej Harley, Lomnice 
17:00Polák Jiří13:29Grillo Milan
18.Ne10.4.2022Republica A Karlovy Vary4:14JP Čechie DaloviceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Krása Roman13:31Ševčík Leoš
18.Ne10.4.2022Vokurky XXL M.Lázně8:10Hradní páni Loket AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří20:26Kuruc Ondřej
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 02:41:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement