Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Boční vítr Lomnice 13 : 5 Vokurky XXL M.Lázně Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 29 : 14 Andresík Radek
1. Ne 2.9.2018 DC Alex Sokolov 7 : 11 Průšvih A Karlovy Vary Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 19 : 25 Ledvina Jaroslav
1. Ne 2.9.2018 AC Star-Arena Chodov 7 : 11 Žíla Chodov B Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Vodenka Petr 19 : 24 Fuchs Pavel
1. Ne 2.9.2018 BACARDI A K.Vary 2 : 16 Nikola B Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 12 : 32 Rau Petr
1. Ne 2.9.2018 Dravci Fedor Sokolov 10 : 9 Žíla Chodov A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 24 : 21 Fuchs Pavel
1. Ne 2.9.2018 Hradní páni Loket A 6 : 12 JP Čechie Dalovice Loket U Pepíka, Loket
14:00 13 : 26
2. 14.9.2018 Žíla Chodov B 5 : 13 JP Čechie Dalovice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 16 : 30 Ševčík Leoš
2. So 15.9.2018 Průšvih A Karlovy Vary 7 : 11 Dravci Fedor Sokolov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Bauer Lukáš 19 : 25 Krudenc Pavel
2. So 15.9.2018 Žíla Chodov A 11 : 7 Hradní páni Loket A Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 26 : 16 Rohm Tomáš
2. Ne 16.9.2018 Nikola B Kraslice 7 : 11 Boční vítr Lomnice Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 19 : 24 Polák Jiří
2. Ne 16.9.2018 AC Star-Arena Chodov 10 : 8 BACARDI A K.Vary Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 26 : 22 Krása Roman
2. Ne 16.9.2018 Vokurky XXL M.Lázně 11 : 7 DC Alex Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 24 : 17 Kaňa Jan
3. 28.9.2018 JP Čechie Dalovice 6 : 12 Žíla Chodov A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 17 : 27 Sienko Milan
3. So 29.9.2018 Boční vítr Lomnice 7 : 11 AC Star-Arena Chodov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 17 : 25 Slezák Jan
3. Ne 30.9.2018 DC Alex Sokolov 8 : 10 Nikola B Kraslice Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 19 : 25 Rau Petr
3. Ne 30.9.2018 BACARDI A K.Vary 8 : 10 Žíla Chodov B Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Stupka Michal 19 : 25 Šimůnek Milan
3. Ne 30.9.2018 Dravci Fedor Sokolov 10 : 8 Vokurky XXL M.Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 24 : 21 Andresík Radek
3. Ne 30.9.2018 Hradní páni Loket A 14 : 4 Průšvih A Karlovy Vary Loket U Pepíka, Loket
14:00 Rohm Tomáš 30 : 15 Ledvina Jaroslav
4. 5.10.2018 Žíla Chodov B 5 : 13 Žíla Chodov A Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 17 : 26 Sienko Milan
4. So 6.10.2018 Průšvih A Karlovy Vary 10 : 9 JP Čechie Dalovice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 23 : 23 Ševčík Leoš
4. Ne 7.10.2018 Nikola B Kraslice 11 : 7 Dravci Fedor Sokolov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 27 : 18 Krudenc Pavel
4. Ne 7.10.2018 AC Star-Arena Chodov 11 : 7 DC Alex Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 25 : 20 Voves Roman
4. Ne 7.10.2018 BACARDI A K.Vary 2 : 16 Boční vítr Lomnice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 9 : 33 Polák Jiří
4. Ne 7.10.2018 Vokurky XXL M.Lázně 9 : 10 Hradní páni Loket A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 24 : 23 Beňuš Jaroslav
5. 12.10.2018 JP Čechie Dalovice 13 : 5 Vokurky XXL M.Lázně K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 29 : 14 Malinovský Jiří
5. So 13.10.2018 Boční vítr Lomnice 11 : 7 Žíla Chodov B Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 27 : 21 Fuchs Pavel
5. So 13.10.2018 Žíla Chodov A 14 : 4 Průšvih A Karlovy Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 29 : 13 Ledvina Jaroslav
5. Ne 14.10.2018 DC Alex Sokolov 8 : 10 BACARDI A K.Vary Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 22 : 25 Krása Roman
5. Ne 14.10.2018 Dravci Fedor Sokolov 11 : 7 AC Star-Arena Chodov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 26 : 21 Jelínek Vlastimil
5. Ne 14.10.2018 Hradní páni Loket A 13 : 5 Nikola B Kraslice Loket U Pepíka, Loket
14:00 Rohm Tomáš 29 : 20 Rau Petr
6. 26.10.2018 Žíla Chodov B 13 : 5 Průšvih A Karlovy Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 28 : 18 Ledvina Jaroslav
6. So 27.10.2018 Boční vítr Lomnice 13 : 5 DC Alex Sokolov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 30 : 13 Kaňa Jan
6. Ne 28.10.2018 Nikola B Kraslice 8 : 10 JP Čechie Dalovice Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 18 : 27 Ševčík Leoš
6. Ne 28.10.2018 AC Star-Arena Chodov 12 : 6 Hradní páni Loket A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 26 : 20
6. Ne 28.10.2018 BACARDI A K.Vary 6 : 12 Dravci Fedor Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 17 : 27 Komárek Bohumil
6. Ne 28.10.2018 Vokurky XXL M.Lázně 3 : 15 Žíla Chodov A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 11 : 31 Sienko Milan
7. 2.11.2018 JP Čechie Dalovice 7 : 11 AC Star-Arena Chodov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Oplt Michal 20 : 23 Slezák Jan
7. So 3.11.2018 Průšvih A Karlovy Vary 11 : 7 Vokurky XXL M.Lázně Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 25 : 17 Malinovský Jiří
7. So 3.11.2018 Žíla Chodov A 12 : 6 Nikola B Kraslice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 28 : 15 Rau Petr
7. Ne 4.11.2018 DC Alex Sokolov 4 : 14 Žíla Chodov B Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 14 : 30 Fuchs Pavel
7. Ne 4.11.2018 Dravci Fedor Sokolov 12 : 6 Boční vítr Lomnice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 26 : 17 Polák Jiří
7. Ne 4.11.2018 Hradní páni Loket A 10 : 8 BACARDI A K.Vary Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 22 : 22 Krása Roman
8. 16.11.2018 Žíla Chodov B 10 : 9 Vokurky XXL M.Lázně Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 21 : 19 Malinovský Jiří
8. So 17.11.2018 Boční vítr Lomnice 13 : 5 Hradní páni Loket A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 28 : 17 Kuruc Ondřej
8. Ne 18.11.2018 Nikola B Kraslice 10 : 8 Průšvih A Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 25 : 20 Ledvina Jaroslav
8. Ne 18.11.2018 DC Alex Sokolov 5 : 13 Dravci Fedor Sokolov Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 16 : 27 Krudenc Pavel
8. Ne 18.11.2018 AC Star-Arena Chodov 4 : 14 Žíla Chodov A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 13 : 31 Sienko Milan
8. Ne 18.11.2018 BACARDI A K.Vary 4 : 14 JP Čechie Dalovice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 13 : 30 Máj Jiří
9. 23.11.2018 JP Čechie Dalovice 8 : 10 Boční vítr Lomnice K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Máj Jiří 19 : 27 Polák Jiří
9. So 24.11.2018 Průšvih A Karlovy Vary 6 : 12 AC Star-Arena Chodov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 17 : 25 Slezák Jan
9. So 24.11.2018 Žíla Chodov A 12 : 6 BACARDI A K.Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 26 : 13 Krása Roman
9. Ne 25.11.2018 Dravci Fedor Sokolov 12 : 6 Žíla Chodov B Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 25 : 17 Fuchs Pavel
9. Ne 25.11.2018 Hradní páni Loket A 15 : 3 DC Alex Sokolov Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 31 : 12 Kaňa Jan
9. Ne 25.11.2018 Vokurky XXL M.Lázně 9 : 10 Nikola B Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Michal 22 : 23 Rau Petr
10. 30.11.2018 Žíla Chodov B 13 : 5 Nikola B Kraslice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 27 : 16 Rau Petr
10. So 1.12.2018 Boční vítr Lomnice 10 : 9 Žíla Chodov A Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 22 : 22 Sienko Milan
10. Ne 2.12.2018 DC Alex Sokolov 5 : 13 JP Čechie Dalovice Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 14 : 27 Ševčík Leoš
10. Ne 2.12.2018 AC Star-Arena Chodov 5 : 13 Vokurky XXL M.Lázně Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Vodenka Petr 17 : 29 Malinovský Jiří
10. Ne 2.12.2018 BACARDI A K.Vary 7 : 11 Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 20 : 25 Ledvina Jaroslav
10. Ne 2.12.2018 Dravci Fedor Sokolov 6 : 12 Hradní páni Loket A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 19 : 27 Kuruc Ondřej
11. 7.12.2018 JP Čechie Dalovice 11 : 7 Dravci Fedor Sokolov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Máj Jiří 26 : 20 Krudenc Pavel
11. So 8.12.2018 Průšvih A Karlovy Vary 6 : 12 Boční vítr Lomnice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 18 : 27 Beran Stanislav
11. So 8.12.2018 Žíla Chodov A 17 : 1 DC Alex Sokolov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 34 : 4 Kaňa Jan
11. Ne 9.12.2018 Nikola B Kraslice 10 : 8 AC Star-Arena Chodov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 22 : 21 Slezák Jan
11. Ne 9.12.2018 Hradní páni Loket A 10 : 8 Žíla Chodov B Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 24 : 21 Fuchs Pavel
11. Ne 9.12.2018 Vokurky XXL M.Lázně 8 : 10 BACARDI A K.Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Michal 23 : 22 Krása Roman
12. 8.2.2019 Žíla Chodov B 11 : 7 AC Star-Arena Chodov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 24 : 18 Slezák Jan
12. 8.2.2019 JP Čechie Dalovice 10 : 8 Hradní páni Loket A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Máj Jiří 23 : 22 Kuruc Ondřej
12. So 9.2.2019 Průšvih A Karlovy Vary 8 : 10 DC Alex Sokolov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 18 : 25 Kaňa Jan
12. So 9.2.2019 Žíla Chodov A 11 : 7 Dravci Fedor Sokolov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 25 : 17 Krudenc Pavel
12. Ne 10.2.2019 Nikola B Kraslice 14 : 4 BACARDI A K.Vary Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 30 : 16 Krása Roman
12. Ne 10.2.2019 Vokurky XXL M.Lázně 7 : 11 Boční vítr Lomnice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Andresík Radek 20 : 24 Polák Jiří
13. 22.2.2019 JP Čechie Dalovice 12 : 6 Žíla Chodov B K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 28 : 18 Fuchs Pavel
13. So 23.2.2019 Boční vítr Lomnice 11 : 7 Nikola B Kraslice Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 27 : 17 Rau Petr
13. Ne 24.2.2019 DC Alex Sokolov 5 : 13 Vokurky XXL M.Lázně Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Hlavová Stanislava 14 : 29 Malinovský Jiří
13. Ne 24.2.2019 BACARDI A K.Vary 11 : 7 AC Star-Arena Chodov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 26 : 20 Slezák Jan
13. Ne 24.2.2019 Hradní páni Loket A 7 : 11 Žíla Chodov A Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 20 : 27 Sienko Milan
13. Ne 24.2.2019 Dravci Fedor Sokolov 12 : 6 Průšvih A Karlovy Vary Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 26 : 15 Ledvina Jaroslav
14. 1.3.2019 Žíla Chodov B 5 : 13 BACARDI A K.Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 14 : 27 Krása Roman
14. So 2.3.2019 Průšvih A Karlovy Vary 4 : 14 Hradní páni Loket A Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 13 : 32 Kuruc Ondřej
14. So 2.3.2019 Žíla Chodov A 15 : 3 JP Čechie Dalovice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 32 : 13 Ševčík Leoš
14. Ne 3.3.2019 Nikola B Kraslice 15 : 3 DC Alex Sokolov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 31 : 9 Kaňa Jan
14. Ne 3.3.2019 AC Star-Arena Chodov 7 : 11 Boční vítr Lomnice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 18 : 26 Polák Jiří
14. Ne 3.3.2019 Vokurky XXL M.Lázně 7 : 11 Dravci Fedor Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Michal 19 : 23 Krudenc Pavel
15. 8.3.2019 JP Čechie Dalovice 12 : 6 Průšvih A Karlovy Vary K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 28 : 16 Bauer Lukáš
15. So 9.3.2019 Boční vítr Lomnice 12 : 6 BACARDI A K.Vary Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 27 : 16 Krása Roman
15. So 9.3.2019 Žíla Chodov A 14 : 4 Žíla Chodov B Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 28 : 14 Fuchs Pavel
15. Ne 10.3.2019 DC Alex Sokolov 5 : 13 AC Star-Arena Chodov Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 15 : 31 Slezák Jan
15. Ne 10.3.2019 Hradní páni Loket A 11 : 7 Vokurky XXL M.Lázně Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 23 : 17 Malinovský Jiří
15. Ne 10.3.2019 Dravci Fedor Sokolov 7 : 11 Nikola B Kraslice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 22 : 29 Rau Petr
16. 22.3.2019 Žíla Chodov B 7 : 11 Boční vítr Lomnice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 21 : 25 Polák Jiří
16. So 23.3.2019 Průšvih A Karlovy Vary 2 : 16 Žíla Chodov A Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 9 : 34 Sienko Milan
16. Ne 24.3.2019 Nikola B Kraslice 8 : 10 Hradní páni Loket A Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 21 : 25 Kuruc Ondřej
16. Ne 24.3.2019 BACARDI A K.Vary 12 : 6 DC Alex Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 29 : 16 Kupczak Petr
16. Ne 24.3.2019 AC Star-Arena Chodov 11 : 7 Dravci Fedor Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 25 : 17 Krudenc Pavel
16. Ne 24.3.2019 Vokurky XXL M.Lázně 10 : 8 JP Čechie Dalovice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 27 : 21 Ševčík Leoš
17. 29.3.2019 JP Čechie Dalovice 12 : 6 Nikola B Kraslice K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 25 : 19 Rau Petr
17. So 30.3.2019 Průšvih A Karlovy Vary 9 : 10 Žíla Chodov B Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 20 : 24 Fuchs Pavel
17. So 30.3.2019 Žíla Chodov A 12 : 6 Vokurky XXL M.Lázně Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 25 : 17 Hojda Michal
17. Ne 31.3.2019 DC Alex Sokolov 5 : 13 Boční vítr Lomnice Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 14 : 29 Polák Jiří
17. Ne 31.3.2019 Hradní páni Loket A 14 : 4 AC Star-Arena Chodov Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 30 : 16 Slezák Jan
17. Ne 31.3.2019 Dravci Fedor Sokolov 9 : 10 BACARDI A K.Vary Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 22 : 27 Krása Roman
18. 5.4.2019 Žíla Chodov B 15 : 3 DC Alex Sokolov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 31 : 10 Kupczak Petr
18. So 6.4.2019 Boční vítr Lomnice 10 : 8 Dravci Fedor Sokolov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 27 : 22 Krudenc Pavel
18. Ne 7.4.2019 Nikola B Kraslice 2 : 16 Žíla Chodov A Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 10 : 34 Sienko Milan
18. Ne 7.4.2019 BACARDI A K.Vary 7 : 11 Hradní páni Loket A Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 18 : 26 Kuruc Ondřej
18. Ne 7.4.2019 AC Star-Arena Chodov 4 : 14 JP Čechie Dalovice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 11 : 30 Ševčík Leoš
18. Ne 7.4.2019 Vokurky XXL M.Lázně 8 : 10 Průšvih A Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Hojda Michal 20 : 24 Ledvina Jaroslav
19. 12.4.2019 JP Čechie Dalovice 11 : 7 BACARDI A K.Vary K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 27 : 18 Krása Roman
19. So 13.4.2019 Průšvih A Karlovy Vary 5 : 13 Nikola B Kraslice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 15 : 26 Rau Petr
19. So 13.4.2019 Žíla Chodov A 13 : 5 AC Star-Arena Chodov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 29 : 12 Slezák Jan
19. Ne 14.4.2019 Hradní páni Loket A 7 : 11 Boční vítr Lomnice Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 20 : 25 Polák Jiří
19. Ne 14.4.2019 Dravci Fedor Sokolov 13 : 5 DC Alex Sokolov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 29 : 14 Kaňa Jan
19. Ne 14.4.2019 Vokurky XXL M.Lázně 9 : 10 Žíla Chodov B Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Skála Pavel 21 : 25 Fuchs Pavel
20. 3.5.2019 Žíla Chodov B 8 : 10 Dravci Fedor Sokolov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 17 : 23 Krudenc Pavel
20. So 4.5.2019 Boční vítr Lomnice 8 : 10 JP Čechie Dalovice Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 24 : 24 Ševčík Leoš
20. Ne 5.5.2019 Nikola B Kraslice 4 : 14 Vokurky XXL M.Lázně Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 17 : 30 Skála Pavel
20. Ne 5.5.2019 DC Alex Sokolov 8 : 10 Hradní páni Loket A Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 22 : 25 Kuruc Ondřej
20. Ne 5.5.2019 BACARDI A K.Vary 4 : 14 Žíla Chodov A Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 12 : 30 Andráško Milan
20. Ne 5.5.2019 AC Star-Arena Chodov 10 : 9 Průšvih A Karlovy Vary Chodov Star Arena, Chodov
14:00 25 : 22
21. 17.5.2019 JP Čechie Dalovice 14 : 4 DC Alex Sokolov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 31 : 11 Kaňa Jan
21. So 18.5.2019 Průšvih A Karlovy Vary 8 : 10 BACARDI A K.Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 20 : 25 Krása Roman
21. So 18.5.2019 Žíla Chodov A 12 : 6 Boční vítr Lomnice Herna - Club " U Žíly ", Chodov
17:00 Sienko Milan 27 : 17 Polák Jiří
21. Ne 19.5.2019 Nikola B Kraslice 8 : 10 Žíla Chodov B Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Rau Petr 22 : 22 Fuchs Pavel
21. Ne 19.5.2019 Hradní páni Loket A 12 : 6 Dravci Fedor Sokolov Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 26 : 16 Krudenc Pavel
21. Ne 19.5.2019 Vokurky XXL M.Lázně 10 : 8 AC Star-Arena Chodov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 23 : 18 Slezák Jan
22. 24.5.2019 Žíla Chodov B 3 : 15 Hradní páni Loket A Herna - Club " U Žíly ", Chodov
18:00 Fuchs Pavel 13 : 32 Kuruc Ondřej
22. So 25.5.2019 Boční vítr Lomnice 13 : 5 Průšvih A Karlovy Vary Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 29 : 12 Ledvina Jaroslav
22. Ne 26.5.2019 DC Alex Sokolov 5 : 13 Žíla Chodov A Sokolov Alex, Sokolov
13:00 Kaňa Jan 15 : 27 Sienko Milan
22. Ne 26.5.2019 Dravci Fedor Sokolov 11 : 7 JP Čechie Dalovice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 26 : 21 Ševčík Leoš
22. Ne 26.5.2019 BACARDI A K.Vary 12 : 6 Vokurky XXL M.Lázně Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 25 : 18 Hojda Michal
22. Ne 26.5.2019 AC Star-Arena Chodov 2 : 16 Nikola B Kraslice Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slezák Jan 10 : 33 Rau Petr

1. A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Lišáci B Bukovany 13 : 5 BACARDI B K. Vary Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 28 : 14 Mäsar Milan
1. So 1.9.2018 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Nikola C Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 21 : 24 Bodnarik Jiří
1. So 1.9.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 5 : 13 Fedoraci Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 13 : 29 Trbušek Jan
1. So 1.9.2018 PAPÍRÁK A CHEB 10 : 9 Panteři Tachov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 25 : 23 Oktabec Petr
1. Ne 2.9.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 15 : 3 Kolečko Škodíci B Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecká Lucie 32 : 11 Hochmann František
2. So 15.9.2018 Nikola C Kraslice 13 : 5 DT R.U.M. Marianské Lázně Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bodnarik Jiří 28 : 16 Kopecký Jiří
2. So 15.9.2018 Fedoraci Sokolov 11 : 7 PAPÍRÁK A CHEB Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 27 : 20 Syřiště Pavel
2. So 15.9.2018 Panteři Tachov 7 : 11 DC Hvězda Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 19 : 25 Jech Michal
2. So 15.9.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 10 : 8 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 23 : 20 Boško Jan
2. So 15.9.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov 10 : 8 Lišáci B Bukovany Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 25 : 20 Nechala Václav
3. So 29.9.2018 Lišáci B Bukovany 8 : 10 Nikola C Kraslice Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 22 : 23 Bodnarik Jiří
3. So 29.9.2018 Fedoraci Sokolov 11 : 7 Panteři Tachov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 28 : 18 Oktabec Petr
3. So 29.9.2018 DC Hvězda Cheb 14 : 4 BACARDI B K. Vary Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 31 : 16 Mäsar Milan
3. So 29.9.2018 PAPÍRÁK A CHEB 12 : 6 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 29 : 15 Boško Jan
3. Ne 30.9.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 10 : 8 J.P.M. Ryvalové Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecká Lucie 20 : 21 Sedlák Vladimír
4. So 6.10.2018 Fedoraci Sokolov 10 : 9 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 22 : 22 Boško Jan
4. So 6.10.2018 Panteři Tachov 14 : 4 BACARDI B K. Vary Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 29 : 11 Mäsar Milan
4. So 6.10.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 10 : 8 Lišáci B Bukovany Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 22 : 21 Nechala Václav
4. So 6.10.2018 PAPÍRÁK A CHEB 12 : 6 DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 26 : 14 Kopecký Jiří
4. So 6.10.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov 6 : 12 DC Hvězda Cheb Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 17 : 27 Jech Michal
5. So 13.10.2018 Lišáci B Bukovany 8 : 10 PAPÍRÁK A CHEB Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 16 : 22 Drahoňovský Jiří
5. So 13.10.2018 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Panteři Tachov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 23 : 25 Oktabec Petr
5. So 13.10.2018 DC Hvězda Cheb 13 : 5 Nikola C Kraslice Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 27 : 16 Hájek Milan
5. Ne 14.10.2018 BACARDI B K. Vary 4 : 14 Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 12 : 32 Hochmann František
5. Ne 14.10.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 7 : 11 Fedoraci Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 20 : 23 Trbušek Jan
6. So 27.10.2018 Nikola C Kraslice 13 : 5 BACARDI B K. Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Kalamár Jindřich 27 : 19 Mäsar Milan
6. So 27.10.2018 Fedoraci Sokolov 13 : 5 Lišáci B Bukovany Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 28 : 15 Nechala Václav
6. So 27.10.2018 Panteři Tachov 5 : 13 Kolečko Škodíci B Ostrov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 16 : 28 Hochmann František
6. So 27.10.2018 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 3 : 15 DT R.U.M. Marianské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Houška Milan 11 : 33 Kopecký Jiří
6. So 27.10.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 5 : 13 DC Hvězda Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 14 : 29 Jech Michal
7. So 3.11.2018 Lišáci B Bukovany 6 : 12 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 17 : 27 Boško Jan
7. So 3.11.2018 DC Hvězda Cheb 6 : 12 PAPÍRÁK A CHEB Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Švehla Ladislav 17 : 29 Drahoňovský Jiří
7. So 3.11.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov 15 : 3 Nikola C Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 30 : 9 Bubla Tomáš
7. Ne 4.11.2018 BACARDI B K. Vary 5 : 13 J.P.M. Ryvalové Cheb Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 15 : 30 Sedlák Vladimír
7. Ne 4.11.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 8 : 10 Panteři Tachov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 19 : 24 Oktabec Petr
8. So 17.11.2018 Fedoraci Sokolov 12 : 6 DC Hvězda Cheb Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 27 : 18 Jech Michal
8. So 17.11.2018 Panteři Tachov 11 : 7 Nikola C Kraslice Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 26 : 19 Kalamár Jindřich
8. So 17.11.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 9 : 10 Kolečko Škodíci B Ostrov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 21 : 22 Elbl Martin
8. So 17.11.2018 PAPÍRÁK A CHEB 14 : 4 BACARDI B K. Vary Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 32 : 16 Mäsar Milan
8. Ne 18.11.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 15 : 3 Lišáci B Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 31 : 16 Nechala Václav
9. So 24.11.2018 Nikola C Kraslice 10 : 9 J.P.M. Ryvalové Cheb Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bodnarik Jiří 22 : 22 Sedlák Vladimír
9. So 24.11.2018 Lišáci B Bukovany 7 : 11 Panteři Tachov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 21 : 25 Oktabec Petr
9. So 24.11.2018 DC Hvězda Cheb 14 : 4 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 31 : 12 Boško Jan
9. So 24.11.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov 6 : 12 PAPÍRÁK A CHEB Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 17 : 27 Drahoňovský Jiří
9. Ne 25.11.2018 BACARDI B K. Vary 3 : 15 Fedoraci Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 12 : 31 Trbušek Jan
10. So 1.12.2018 Fedoraci Sokolov 15 : 3 Kolečko Škodíci B Ostrov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 31 : 13 Elbl Martin
10. So 1.12.2018 Panteři Tachov 10 : 8 J.P.M. Ryvalové Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 24 : 22 Sedlák Vladimír
10. So 1.12.2018 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 11 : 7 BACARDI B K. Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 25 : 17 Mäsar Milan
10. So 1.12.2018 PAPÍRÁK A CHEB 13 : 5 Nikola C Kraslice Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 30 : 14 Bubla Jan
10. Ne 2.12.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně 12 : 6 DC Hvězda Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 28 : 15 Jech Michal
11. So 8.12.2018 Nikola C Kraslice 8 : 10 Fedoraci Sokolov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bock Petr 19 : 24 Trbušek Jan
11. So 8.12.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb 4 : 14 PAPÍRÁK A CHEB Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 13 : 32 Drahoňovský Jiří
11. So 8.12.2018 DC Hvězda Cheb 15 : 3 Lišáci B Bukovany Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 31 : 12 Nechala Václav
11. So 8.12.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov 13 : 5 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Elbl Martin 30 : 14 Boško Jan
11. Ne 9.12.2018 BACARDI B K. Vary 5 : 13 DT R.U.M. Marianské Lázně Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 14 : 27 Kopecký Jiří
12. So 9.2.2019 Nikola C Kraslice 8 : 10 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bodnarik Jiří 21 : 26 Boško Jan
12. So 9.2.2019 Fedoraci Sokolov 12 : 6 J.P.M. Ryvalové Cheb Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 28 : 16 Sedlák Vladimír
12. So 9.2.2019 Panteři Tachov 8 : 10 PAPÍRÁK A CHEB Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 17 : 24 Drahoňovský Jiří
12. So 9.2.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 9 : 10 DT R.U.M. Marianské Lázně Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 22 : 23 Kopecký Jiří
12. Ne 10.2.2019 BACARDI B K. Vary 12 : 6 Lišáci B Bukovany Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 27 : 18 Nechala Václav
13. So 23.2.2019 Lišáci B Bukovany 7 : 11 Kolečko Škodíci B Ostrov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 18 : 25 Hochmann František
13. So 23.2.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 6 : 12 J.P.M. Ryvalové Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 17 : 26 Sedlák Vladimír
13. So 23.2.2019 DC Hvězda Cheb 8 : 10 Panteři Tachov Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 21 : 23 Oktabec Petr
13. So 23.2.2019 PAPÍRÁK A CHEB 9 : 10 Fedoraci Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Kubále Jiří 21 : 24 Trbušek Jan
13. Ne 24.2.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 13 : 5 Nikola C Kraslice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 29 : 14 Bubla Tomáš
14. So 2.3.2019 Nikola C Kraslice 5 : 13 Lišáci B Bukovany Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bubla Tomáš 13 : 28 Nechala Václav
14. So 2.3.2019 Panteři Tachov 6 : 12 Fedoraci Sokolov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 17 : 26 Trbušek Jan
14. So 2.3.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 2 : 16 PAPÍRÁK A CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 7 : 34 Drahoňovský Jiří
14. So 2.3.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 6 : 12 DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 16 : 26 Kopecký Jiří
14. Ne 3.3.2019 BACARDI B K. Vary 2 : 16 DC Hvězda Cheb Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 8 : 34 Jech Michal
15. So 9.3.2019 Lišáci B Bukovany 12 : 6 J.P.M. Ryvalové Cheb Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 26 : 19 Sedlák Vladimír
15. So 9.3.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 8 : 10 Fedoraci Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 18 : 25 Trbušek Jan
15. So 9.3.2019 DC Hvězda Cheb 7 : 11 Kolečko Škodíci B Ostrov Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 18 : 25 Hochmann František
15. Ne 10.3.2019 BACARDI B K. Vary 5 : 13 Panteři Tachov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 12 : 27 Oktabec Petr
15. Ne 10.3.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 8 : 10 PAPÍRÁK A CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 21 : 23 Drahoňovský Jiří
16. So 23.3.2019 Nikola C Kraslice 12 : 6 DC Hvězda Cheb Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bodnarik Jiří 26 : 17 Jech Michal
16. So 23.3.2019 Fedoraci Sokolov 10 : 8 DT R.U.M. Marianské Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 22 : 20 Kopecký Jiří
16. So 23.3.2019 Panteři Tachov 16 : 2 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 34 : 7 Boško Jan
16. So 23.3.2019 PAPÍRÁK A CHEB 14 : 4 Lišáci B Bukovany Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 30 : 16 Dzoba Jan
16. So 23.3.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 17 : 1 BACARDI B K. Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 35 : 6 Mäsar Milan
17. So 30.3.2019 Lišáci B Bukovany 7 : 11 Fedoraci Sokolov Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 16 : 29 Trbušek Jan
17. So 30.3.2019 DC Hvězda Cheb 14 : 4 J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 29 : 14 Sedlák Vladimír
17. So 30.3.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 12 : 6 Panteři Tachov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 27 : 16 Oktabec Petr
17. Ne 31.3.2019 BACARDI B K. Vary 7 : 11 Nikola C Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 18 : 28 Bubla Tomáš
17. Ne 31.3.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 13 : 5 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 29 : 15 Boško Jan
18. So 6.4.2019 Nikola C Kraslice 3 : 15 Kolečko Škodíci B Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bubla Jan 12 : 33 Hochmann František
18. So 6.4.2019 Panteři Tachov 7 : 11 DT R.U.M. Marianské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 18 : 26 Kopecký Jiří
18. So 6.4.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 5 : 13 Lišáci B Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 15 : 29 Nechala Václav
18. So 6.4.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 5 : 13 BACARDI B K. Vary Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 15 : 27 Mäsar Milan
18. So 6.4.2019 PAPÍRÁK A CHEB 12 : 6 DC Hvězda Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 28 : 20 Jech Michal
19. So 13.4.2019 Nikola C Kraslice 6 : 12 Panteři Tachov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bubla Tomáš 18 : 27 Oktabec Petr
19. So 13.4.2019 Lišáci B Bukovany 10 : 8 DT R.U.M. Marianské Lázně Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 21 : 22 Kopecký Jiří
19. So 13.4.2019 DC Hvězda Cheb 7 : 11 Fedoraci Sokolov Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 19 : 24 Trbušek Jan
19. So 13.4.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 14 : 4 J.P.M. Ryvalové Cheb Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 32 : 15 Sedlák Vladimír
19. Ne 14.4.2019 BACARDI B K. Vary 1 : 17 PAPÍRÁK A CHEB Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 5 : 35 Drahoňovský Jiří
20. So 4.5.2019 Fedoraci Sokolov 14 : 4 BACARDI B K. Vary Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 31 : 12 Mäsar Milan
20. So 4.5.2019 Panteři Tachov 15 : 3 Lišáci B Bukovany Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 31 : 10 Nechala Václav
20. So 4.5.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 10 : 8 DC Hvězda Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 24 : 23 Jech Michal
20. So 4.5.2019 PAPÍRÁK A CHEB 11 : 7 Kolečko Škodíci B Ostrov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 26 : 19 Elbl Martin
20. So 4.5.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 8 : 10 Nikola C Kraslice Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Sedlák Vladimír 20 : 24 Bubla Jan
21. So 18.5.2019 Nikola C Kraslice 9 : 10 PAPÍRÁK A CHEB Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Bubla Tomáš 23 : 23 Kubále Jiří
21. So 18.5.2019 DC Hvězda Cheb 4 : 14 DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Billiard Club, Cheb
16:00 Jech Michal 11 : 30 Kopecký Jiří
21. So 18.5.2019 J.P.M. Ryvalové Cheb 0 : 18 Panteři Tachov Cheb Paperclub, Cheb
16:00 0 : 36 Oktabec Petr
21. So 18.5.2019 Kolečko Škodíci B Ostrov 7 : 11 Fedoraci Sokolov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 21 : 26 Trbušek Jan
21. Ne 19.5.2019 BACARDI B K. Vary 10 : 8 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Mäsar Milan 27 : 22 Boško Jan
22. So 25.5.2019 Lišáci B Bukovany 13 : 5 DC Hvězda Cheb Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova
14:00 Nechala Václav 30 : 14 Jech Michal
22. So 25.5.2019 Fedoraci Sokolov 10 : 8 Nikola C Kraslice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 24 : 18 Bubla Jan
22. So 25.5.2019 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 3 : 15 Kolečko Škodíci B Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30 Boško Jan 14 : 32 Hochmann František
22. So 25.5.2019 PAPÍRÁK A CHEB 10 : 9 J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 27 : 20 Sedlák Vladimír
22. Ne 26.5.2019 DT R.U.M. Marianské Lázně 13 : 5 BACARDI B K. Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Kopecký Jiří 27 : 12 Mäsar Milan

1. B LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov 11 : 7 Žíla Chodov D Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 25 : 18 Frélich Jiří
1. So 1.9.2018 DC/TC Kings Tachov 4 : 14 AC Star-Arena Chodov C Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Tlustá Kateřina 14 : 30 Grillo Milan
1. So 1.9.2018 Žíla Chodov C 13 : 5 Racek B52 B Karlovy Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 27 : 15 Šťastný Martin
1. So 1.9.2018 Průšvih B Karlovy Vary 10 : 8 Veselý Obušky Cheb Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 25 : 19 Redlová Martina
1. So 1.9.2018 Družba Domino Ostrov 5 : 13 Úlet Spirála Pšov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 15 : 30 Kalbáč Pavel
2. So 15.9.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov 10 : 9 Žíla Chodov C Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Peterková Petra 21 : 22 Urys Jan
2. So 15.9.2018 Úlet Spirála Pšov 6 : 12 Gepardi Březová A Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 18 : 28 Balouš Zdeněk
2. So 15.9.2018 Racek B52 B Karlovy Vary 8 : 10 Průšvih B Karlovy Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 20 : 25 Jaskowiec Jaroslav
2. Ne 16.9.2018 Veselý Obušky Cheb 11 : 7 Družba Domino Ostrov Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Redlová Martina 26 : 20 Podzimková Michaela
2. Ne 16.9.2018 Žíla Chodov D 6 : 12 AC Star-Arena Chodov C Herna - Club " U Žíly ", Chodov
14:30 Frélich Jiří 16 : 26 Grillo Milan
3. So 29.9.2018 DC/TC Kings Tachov 5 : 13 Úlet Spirála Pšov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Záliš Pavel 18 : 30 Šmídmajerová Venuše
3. So 29.9.2018 Žíla Chodov C 10 : 8 Žíla Chodov D Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 24 : 22 Frélich Jiří
3. So 29.9.2018 Průšvih B Karlovy Vary 10 : 9 Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 24 : 21 Mrenica Jan
3. So 29.9.2018 Gepardi Březová A 10 : 8 Veselý Obušky Cheb K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 24 : 20 Redlová Martina
3. So 29.9.2018 Družba Domino Ostrov 10 : 8 Racek B52 B Karlovy Vary Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 26 : 20 Šťastný Martin
4. So 6.10.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov 12 : 6 Družba Domino Ostrov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 30 : 20 Podzimková Michaela
4. So 6.10.2018 Úlet Spirála Pšov 5 : 13 AC Star-Arena Chodov C Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 11 : 26 Grillo Milan
4. So 6.10.2018 Žíla Chodov C 7 : 11 Průšvih B Karlovy Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 19 : 24 Szebesta Václav
4. So 6.10.2018 Racek B52 B Karlovy Vary 10 : 9 Gepardi Březová A Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 23 : 23 Balouš Zdeněk
4. Ne 7.10.2018 Veselý Obušky Cheb 11 : 7 DC/TC Kings Tachov Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Jecha Lukáš 25 : 20 Kantor Jan
5. So 13.10.2018 DC/TC Kings Tachov 7 : 11 Racek B52 B Karlovy Vary Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Kantor Jan 20 : 25 Šťastný Martin
5. So 13.10.2018 Průšvih B Karlovy Vary 11 : 7 Žíla Chodov D Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 23 : 17 Steidl František
5. So 13.10.2018 Gepardi Březová A 12 : 6 Kolečko Škodíci A Ostrov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 27 : 22 Mrenica Jan
5. So 13.10.2018 Družba Domino Ostrov 6 : 12 Žíla Chodov C Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 16 : 28 Urys František
5. Ne 14.10.2018 AC Star-Arena Chodov C 11 : 7 Veselý Obušky Cheb Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slouková Ivana 25 : 17 Jecha Lukáš
6. So 27.10.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov 14 : 4 DC/TC Kings Tachov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 30 : 11 Tlustá Kateřina
6. So 27.10.2018 Žíla Chodov C 7 : 11 Gepardi Březová A Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 17 : 25 Balouš Zdeněk
6. So 27.10.2018 Racek B52 B Karlovy Vary 6 : 12 AC Star-Arena Chodov C Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 17 : 27 Kirchner Josef
6. So 27.10.2018 Průšvih B Karlovy Vary 8 : 10 Družba Domino Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 23 : 24 Podzimková Michaela
6. Ne 28.10.2018 Žíla Chodov D 9 : 10 Úlet Spirála Pšov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
14:30 Frélich Jiří 23 : 23 Šmídmajerová Venuše
7. So 3.11.2018 DC/TC Kings Tachov 3 : 15 Žíla Chodov C Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Ráž Petr 14 : 31 Urys František
7. So 3.11.2018 Úlet Spirála Pšov 13 : 5 Veselý Obušky Cheb Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 29 : 19 Redlová Martina
7. So 3.11.2018 Gepardi Březová A 9 : 10 Průšvih B Karlovy Vary K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 24 : 20 Jaskowiec Jaroslav
7. So 3.11.2018 Družba Domino Ostrov 8 : 10 Žíla Chodov D Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 19 : 26 Frélich Jiří
7. Ne 4.11.2018 AC Star-Arena Chodov C 11 : 7 Kolečko Škodíci A Ostrov Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slouková Ivana 23 : 18 Mrenica Jan
8. So 17.11.2018 Žíla Chodov C 6 : 12 AC Star-Arena Chodov C Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 13 : 27 Gongor Miroslav
8. So 17.11.2018 Racek B52 B Karlovy Vary 12 : 6 Úlet Spirála Pšov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 27 : 19 Kalbáč Pavel
8. So 17.11.2018 Průšvih B Karlovy Vary 11 : 7 DC/TC Kings Tachov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 24 : 16 Bartoš Ladislav
8. So 17.11.2018 Družba Domino Ostrov 3 : 15 Gepardi Březová A Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 10 : 31 Balouš Zdeněk
8. Ne 18.11.2018 Veselý Obušky Cheb 8 : 10 Žíla Chodov D Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Redlová Martina 19 : 23 Frélich Jiří
9. So 24.11.2018 DC/TC Kings Tachov 7 : 11 Družba Domino Ostrov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Bartoš Ladislav 18 : 26 Podzimková Michaela
9. So 24.11.2018 Úlet Spirála Pšov 13 : 5 Kolečko Škodíci A Ostrov Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 28 : 15 Mrenica Jan
9. So 24.11.2018 Gepardi Březová A 13 : 5 Žíla Chodov D K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 29 : 17 Kallay Pavel
9. Ne 25.11.2018 Veselý Obušky Cheb 7 : 11 Racek B52 B Karlovy Vary Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Redlová Martina 17 : 24 Šťastný Martin
9. Ne 25.11.2018 AC Star-Arena Chodov C 15 : 3 Průšvih B Karlovy Vary Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 32 : 12 Jaskowiec Jaroslav
10. So 1.12.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov 13 : 5 Veselý Obušky Cheb Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 29 : 14 Redlová Martina
10. So 1.12.2018 Žíla Chodov C 8 : 10 Úlet Spirála Pšov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 22 : 27 Zelený Michal
10. So 1.12.2018 Gepardi Březová A 16 : 2 DC/TC Kings Tachov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Buberle Jan 34 : 12 Tlustá Kateřina
10. So 1.12.2018 Družba Domino Ostrov 6 : 12 AC Star-Arena Chodov C Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Kocek Miroslav 17 : 26 Gongor Miroslav
10. Ne 2.12.2018 Žíla Chodov D 7 : 11 Racek B52 B Karlovy Vary Herna - Club " U Žíly ", Chodov
14:30 Frélich Jiří 18 : 26 Šťastný Martin
11. So 8.12.2018 DC/TC Kings Tachov 6 : 12 Žíla Chodov D Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Kantor Jan 17 : 26 Frélich Jiří
11. So 8.12.2018 Úlet Spirála Pšov 10 : 8 Průšvih B Karlovy Vary Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 26 : 22 Jaskowiec Jaroslav
11. So 8.12.2018 Racek B52 B Karlovy Vary 12 : 6 Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 27 : 19 Mrenica Jan
11. Ne 9.12.2018 Veselý Obušky Cheb 6 : 12 Žíla Chodov C Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Redlová Martina 16 : 27 Urys František
11. Ne 9.12.2018 AC Star-Arena Chodov C 11 : 7 Gepardi Březová A Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Slouková Ivana 25 : 17 Balouš Zdeněk
12. So 9.2.2019 Úlet Spirála Pšov 10 : 8 Družba Domino Ostrov Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 26 : 18 Podzimková Michaela
12. So 9.2.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 10 : 8 Žíla Chodov C Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 24 : 18 Urys František
12. Ne 10.2.2019 Veselý Obušky Cheb 6 : 12 Průšvih B Karlovy Vary Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Redlová Martina 17 : 28 Jaskowiec Jaroslav
12. Ne 10.2.2019 AC Star-Arena Chodov C 13 : 5 DC/TC Kings Tachov Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 28 : 14 Kantor Jan
12. Ne 10.2.2019 Žíla Chodov D 5 : 13 Kolečko Škodíci A Ostrov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
14:30 Frélich Jiří 15 : 28 Mrenica Jan
13. So 23.2.2019 Žíla Chodov C 11 : 7 Kolečko Škodíci A Ostrov Herna - Club " U Žíly ", Chodov
15:00 Urys František 25 : 17 Mrenica Jan
13. So 23.2.2019 Průšvih B Karlovy Vary 10 : 8 Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Jaskowiec Jaroslav 23 : 19 Šťastný Martin
13. So 23.2.2019 Gepardi Březová A 14 : 4 Úlet Spirála Pšov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 30 : 12 Suk Milan
13. So 23.2.2019 Družba Domino Ostrov 10 : 8 Veselý Obušky Cheb Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Podzimková Michaela 24 : 20 Jecha Lukáš
13. Ne 24.2.2019 AC Star-Arena Chodov C 13 : 5 Žíla Chodov D Chodov Star Arena, Chodov
14:00 Grillo Milan 29 : 14 Steidl František
14. So 2.3.2019 Kolečko Škodíci A Ostrov 8 : 10 Průšvih B Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 24 : 25 Jaskowiec Jaroslav
14. So 2.3.2019 Úlet Spirála Pšov 15 : 3 DC/TC Kings Tachov Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 31 : 8 Kantor Jan
14. So 2.3.2019 Racek B52 B Karlovy Vary 8 : 10 Družba Domino Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 20 : 22 Podzimková Michaela
14. Ne 3.3.2019 Veselý Obušky Cheb 6 : 12 Gepardi Březová A Cheb Billiard Club, Cheb
13:00 Jecha Lukáš 17 : 29 Balouš Zdeněk