Profily klubů a družstev
UŠO > Karlovarský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 4096 AC Star- Arena Chodov A AC STAR-ARENA CHODOV Chodov Star Arena
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 28236 AC Star- Arena Chodov B AC STAR-ARENA CHODOV Chodov Star Arena
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 194560 Boční vítr Lomnice BOČNÍ VÍTR Lomnice Lomnice Piclej Harley
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 115968 Fedoraci Sokolov Fedor Sokolov Sokolov Fedor
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 827 Gepardi Březová A DC Gepardi Karlovy Vary K.V. Březová U radnice
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 130560 Hradní páni Loket A Sandokani Loket 2018 Loket U Pepíka
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 11067 JP Čechie Dalovice JP Čechie Dalovice K. Vary Dalovice Pod mostem
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 179200 Nikola A Kraslice Nikola Kraslice Kraslice Nikola
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 3148 Vokurky XXL M.Lázně VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 9804 Žíla Chodov A DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko 6203 Žíla Chodov B DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 9275 Dřeváci od Prďocha Sokolov DC U Zámku Sokolov Sokolov BarBar
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 15948 Družba Domino Ostrov Družba DOMINO Ostrov Ostrov Hospoda u Čepelíka
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 10828 DT R.U.M. Marianské Lázně DT R.U.M. Mariánské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 17723 Gepardi Březová B DC Gepardi Karlovy Vary K.V. Březová U radnice
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 23355 Ho-Wada Aš Lipan Club Aš Aš Lidový dům
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 2892 J.P.M. Ryvalové Cheb DC J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Paperclub
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 15692 Kolečko Škodíci B Ostrov OGGY A ŠKODÍCI OSTROV Ostrov Pivnice Kolečko
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 22348 Panteři Maršovy Chody DC Panteři Tachov Maršovy Chody Na Hřišti
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 26188 Průšvih A Karlovy Vary Průšvih Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 3404 Racek B52 B Karlovy Vary RACEK B52 K.VARY Karlovy Vary Sport Bar Buldoci
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 17979 Veselý Obušky Cheb Veselý Obušky Cheb Cheb Tenisové kurty
1. A LIGA UŠO Karlovarsko 104704 Žíla Chodov C DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 8780 BACARDI A K.Vary DC BACARDI BAR K. VARY Karlovy Vary BACARDI BAR
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 5947 DC Alex Sokolov DC ALEX SOKOLOV Sokolov Alex
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 21563 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 177664 Kolečko Škodíci A Ostrov OGGY A ŠKODÍCI OSTROV Ostrov Pivnice Kolečko
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 156928 Lišáci B Bukovany LIŠÁCI BUKOVANY Březová MFC restaurace
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 219648 Nikola B Kraslice Nikola Kraslice Kraslice Nikola
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 2380 PAPÍRÁK A CHEB PAPER Club Cheb Cheb Paperclub
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 16204 Průšvih B Karlovy Vary Průšvih Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 5452 Straky z Dyleně M.L. DC Straky z Dyleně M.L. Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 1868 Úlet Spirála Pšov ŠK Úlet Pšov Žlutice - Pivnice u Nádraží
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 279040 Žíla Chodov D DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
1. B LIGA UŠO Karlovarsko 6459 Žíla Chodov F DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 15872 Bakaláři z Aše Bakaláři z Aše Aš Hospůdka u Jirky
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 28928 Bobři Dasnice Bobři Dasnice Dasnice U Bobra
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 25164 Bobřici Dasnice Bobři Dasnice Dasnice U Bobra
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 23372 DC Májovka A Tachov DC Májovka Tachov Tachov Májovka
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 27468 DC U Hnáta Citice Citické hnáty Citice U Hnáta
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 17740 DC/TC Kings Tachov DC Kings Tachov Tachov Májovka
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 15180 Drápalíci s.r.o. Planá DC ROXY M.LÁZNĚ M. Lázně LUCKY JOKER
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 166400 Mlynáři Habartov Mlynáři Habartov Habartov Bar Lion
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 14668 Nikola C Kraslice Nikola Kraslice Kraslice Nikola
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 21324 Nikola D Kraslice Nikola Kraslice Kraslice Nikola
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 25420 Paštiky Stará Chodovská DC Paštiky St.Chodovská Stará Chodovská U JOKYHO
2.A LIGA UŠO Karlovarsko 24652 ŠK LUNA A Mariánské Lázně ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ M. Lázně Sportbar Ušovice
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 1536 60 sro Nejdek 60 s.r.o. Nejdek Nejdek Rolava
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 4155 BACARDI B K. Vary DC BACARDI BAR K. VARY Karlovy Vary BACARDI BAR
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 10555 Devil Dogs Chodov DEVIL DOGS CHODOV Chodov Star Arena
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 20300 Drahomíra Karlovy Vary ŠK Drahomíra K.Vary Karlovy Vary Pivnice Drahomíra
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 19788 JAGDY Štědrá DC JAGDY Štědrá Štědrá u Konráda
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 26444 Mis3 Karlovy Vary Mis3 Bar Tipo Karlovy Vary
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 7500 ROXY M. Lázně DC ROXY M.LÁZNĚ M. Lázně Herna bar ROXY 1
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 4667 Sršni Novosedly DC NOVOSEDLY Novosedly Restaurace
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 24379 Tipáč Nejdek ŠK Klokani Nejdek Nejdek Tisport Bar U Jacka
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 7756 Úlet Pšov ŠK Úlet Pšov Štědrá u Konráda
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 260608 Větrákovi Šroťáci z Útviny ŠK NA ŠROT KRÁS.ÚDOLÍ Útvina Bistro U Větráka
2.B LIGA UŠO Karlovarsko 278784 Žíla Chodov E DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 25676 Fedor - Montík Sokolov Fedor Sokolov Sokolov res. Montreal
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 88320 Havrani Dolní Nivy A DC Havrani Dolní Nivy restaurace Diana
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 21819 Havrani Dolní Nivy B DC Havrani Dolní Nivy restaurace Diana
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 18764 Hvězdní Vodníci Sokolov DC Hvězda Sokolov Sokolov restaurace Hvězda
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 10316 KINO A Rotava KINO ROTAVA Rotava U kina
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 27212 Pašáci Alex DC ALEX SOKOLOV Sokolov Alex
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 28748 Piráti Kino Rotava KINO ROTAVA Rotava U kina
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 21580 Pohodáři Sokolov DC ALEX SOKOLOV Sokolov Alex
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 18235 Šabalci Dasnice Šabalci Dasnice Dasnice U Šabalků
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 20539 Šipkaři Oloví Šipkaři Oloví Oloví U Bodláka
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO 12364 Zámecké hroty Sokolov DC U Zámku Sokolov Sokolov BarBar
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 28492 cz Kahan Vintířov cz Kahan Vintířov Vintířov U Kahanu
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 26700 DC Alex Linda DC ALEX SOKOLOV Sokolov Alex
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 24635 Emzáci Březová DC Březová Březová MFC restaurace
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 25915 Fedor - Montík B Sokolov Fedor Sokolov Sokolov res. Montreal
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 23099 Fedorheads Sokolov Fedor Sokolov Sokolov Fedor
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 13132 Hradní páni Loket B Sandokani Loket 2018 Loket U Pepíka
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 844 Hrobaři Citice Hrobaři Citice Citice Hrobaři
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 25147 Káňata Alex Sokolov DC ALEX SOKOLOV Sokolov Alex
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 29004 Nejistá sezóna Sokolov Rakev Sokolov Sokolov Rakev
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 182784 Permoni Krásno PERMONI KRÁSNO Krásno U Jíťi ve dvoře
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 31744 Prďoši Sokolov DC 2005 Sokolov Sokolov BarBar
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO 208384 Termiti Loket DC Gardner Loket Loket U Gardnera
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 20795 DC Gorily Sadov Klub Sadov Sadov - DK - Restaurace
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 22587 Holíci Jáchymov U Holanky Jáchymov Jáchymov Pivnice u Holanky
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 21051 Kolečko Škodíci C Ostrov OGGY A ŠKODÍCI OSTROV Ostrov Pivnice Kolečko
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 16716 Lamy Nejdek ŠK Klokani Nejdek Nejdek Tisport Bar U Jacka
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 23867 Průšvih C Karlovy Vary Průšvih Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 25932 RAF Škodíci Hroznětín OGGY A ŠKODÍCI OSTROV Hroznětín Rafanda
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 25403 SeaBowl Medáci Karlovy Vary Sea Bowling Medáci Karlovy Vary Sea Bowlc Karlovy Vary
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 22092 Střelci Jáchymov DC ALBI Jáchymov Jáchymov Pivnice u Holanky
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 23628 Šviháci Jáchymov DC Švihaci Jáchymov Jáchymov Taverna Terasa
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 24891 Vendetta A Nová Role Vendetta Nová Role Nová Role Bar Vendetta
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO 25659 Vendetta B Nová Role Vendetta Nová Role Nová Role Bar Vendetta
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 17228 Bagristi Tři Sekery ŠK BAGRISTI TŘI SESTRY Tři Sekery Hospůdka u Růženky
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 22075 Chebští Mimoňi DC Padouši Cheb Cheb Sportbar Texas
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 27980 DC Májovka B Tachov DC Májovka Tachov Tachov Májovka
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 20283 DC Sporťáci Texas Cheb DC Texas Cheb Cheb Sportbar Texas
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 16460 Garážníci CHEB GARÁŽNÍCI CHEB Cheb Tenisové kurty
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 12620 Lázeňáci Mariánské Lázně ŠK KAČOUNI MARIÁNSKÉ LÁZNĚ M. Lázně LUCKY JOKER
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 15436 PAPÍRÁK B CHEB PAPER Club Cheb Cheb Paperclub
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 24123 ROXY B M. Lázně DC ROXY M.LÁZNĚ M. Lázně Herna bar ROXY 1
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 14924 ROXY Hoď víc M.Lázně DC ROXY M.LÁZNĚ M. Lázně Herna bar ROXY 1
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 26427 Rychloslepi Cheb ŠK Správná trefa z.s. Cheb Krusty Bar
3.D LIGA UŠO KARLOVARSKO 21307 Správná Trefa Cheb ŠK Správná trefa z.s. Cheb Krusty Bar
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO 143104 Katuše Horní Slavkov Katuše Horní Slavkov Horní Slavkov Pohoda
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO 24396 Matriošky Cheb GARÁŽNÍCI CHEB Cheb Tenisové kurty
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO 188416 Racek SLOULED K.Vary RACEK B52 K.VARY Karlovy Vary Sport Bar Buldoci
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO 20044 Šikovnej Úlet Ostrov Šikovnej Úlet Ostrov Ostrov Pivnice Kolečko
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO 9787 Žílovky Chodov DC ŽÍLA CHODOV Chodov - Club Bar U Žíly
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:08:33