Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/792)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Karlovarský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 792 | Turnajů: 747

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov10231241241241
2.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov9212221221221
3.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov10209219219219
4.Machunka Milan CZE015711DLoket 7185192192192
5.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov4165169169169
6.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice10152162162162
7.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov10149159159159
8.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov4152156156156
9.Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov8135143143143
10.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov9130139139139
11.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov8116124124124
12.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice8112120120120
13.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov6102108108108
14.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice796103103103
14.Trnka Jiří 1982CZE032649ANikola Kraslice895103103103
16.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov894102102102
17.Peterka Michal 1981CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov891999999
18.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov791989898
19.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov589949494
19.Počta Tomáš CZE039745BLvi Karlovy Vary94949494
21.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov489939393
22.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov685919191
23.David Pavel CZE058215CDC Hvězda Sokolov84848484
24.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor1070808080
25.Fiala Petr 1993CZE070803Fedor Sokolov671777777
26.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice867757575
27.Ježková Iveta CZE064371CDC Alex Sokolov470747474
28.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov1063737373
29.Petrželka Miloš 1951CZE000697BDC Žíla Chodov71717171
30.Novotná Žaneta 1976CZE052058DSokolov366696969
30.Prajková Sabina CZE068481Nikola Kraslice69696969
30.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov168696969
30.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb762696969
34.Topinka Vladimír CZE068118DSandokani Loket 2018662686868
35.Zazvonil Stanislav CZE038592CDC Paštiky St.Chodovská265676767
36.Benedikt Milan CZE071338DC Žíla Chodov165666666
36.Benediktová Tatiana WRD071418DC Žíla Chodov165666666
38.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov263656565
39.Vetenglová Martina CZE068214DNikola Kraslice64646464
39.Rustler Tomáš CZE070716DC Zámečtí Rytíři Kaceřov460646464
41.Šťastný Jan CZE045954AHo Wada Aš459636363
42.Horvát Martin CZE062593CDC Alex Sokolov62626262
42.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov755626262
42.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary656626262
42.Bubla Jan CZE061249CNikola Kraslice656626262
42.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov260626262
47.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov358616161
47.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice457616161
47.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb655616161
50.Kraus Petr 1969CZE010004DFedor Sokolov159606060
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 2.10.2022 02:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 2.10.2022 02:57:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement