Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/494)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Karlovarský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 494 | Turnajů: 133

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov230323232
1.Dvorský Bronislav CZE029180BDC Rybičky Chodov230323232
3.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov227292929
4.Machunka Milan CZE015711DLoket 125262626
5.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov223252525
6.Fiala Petr CZE070803BFedor Sokolov24242424
6.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice24242424
8.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov221232323
8.Peterková Petra 1984CZE046923APivnice Kolečko Ostrov221232323
10.Fiala Michal CZE067522Sokolov121222222
10.Urban Ladislav CZE072271Ostrov22222222
10.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov220222222
10.Benediktová Tatiana WRD071418DDC Žíla Chodov121222222
10.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary22222222
15.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov219212121
16.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov218202020
16.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice218202020
18.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov217191919
19.Eis Jakub CZE069971DOggy a Škodíci Ostrov18181818
20.Novotná Žaneta CZE052058CDC BarBar Sokolov116171717
21.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov214161616
21.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov16161616
21.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov16161616
21.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov214161616
21.Sommer Miroslav CZE067303CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov214161616
21.Boček Josef 1990CZE054577CDC Republica Bar Karlovy Vary16161616
21.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary214161616
21.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary214161616
29.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov213151515
29.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská213151515
29.Bubla Jan CZE061249BNikola Kraslice15151515
29.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary15151515
33.Hlavová Stanislava CZE061429Sokolov212141414
33.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb212141414
33.Rustler Tomáš CZE070716DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov212141414
33.Pokorný Tomáš CZE070015Kaceřov14141414
33.Topinka Vladimír CZE068118ASandokani Loket 201814141414
38.David Pavel CZE058215DDC Alex Sokolov13131313
38.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice13131313
38.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov211131313
38.Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov13131313
38.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary211131313
38.Holub Miroslav CZE064756BŠK Drahomíra K.Vary211131313
38.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb211131313
45.Hamouz Robert CZE066571DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov12121212
45.Kiss Martin 1990CZE073961CDC Žíla Chodov210121212
45.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov12121212
45.Hanáková Adéla CZE068941Karlovy Vary12121212
45.Cínek Jiří CZE005280DDC Republica Bar Karlovy Vary12121212
45.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role111121212
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 17:47:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement