Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Karlovarska - MUŽI kat. B

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 481

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary430346631 100
2.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov230327328 800
3.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská230325326 600
4.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov4303412726 500
5.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov5303511024 300
6.Dobeš Martin CZE012033BNikola Kraslice30303421 900
7.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary30305521 600
7.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary130313921 600
9.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov130316021 400
10.Boček Josef 1990CZE054577BDC Republica Bar Karlovy Vary30305620 600
11.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice30304220 300
12.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov330333520 100
13.Černý Lubomír CZE008121BŠK Drahomíra K.Vary30304319 500
14.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov3303313019 400
15.Buchtele Petr CZE038030BDC Republica Bar Karlovy Vary30303219 300
16.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov430346118 400
17.Holub Miroslav CZE064756BŠK Drahomíra K.Vary130315418 100
18.Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov230327717 800
19.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov30303417 600
20.Mucha Miroslav CZE070596BDC Alex Sokolov30304117 500
21.Toušek David CZE026787BDC Paštiky St.Chodovská28282816 600
22.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov30303116 300
23.Bubla Tomáš CZE004538BNikola Kraslice30303116 100
24.Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov30303715 900
25.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov121222215 150
26.Kirchner Josef CZE033498BAC Star-Arena Chodov120212114 400
26.Vaněček Michal CZE001835BDC Republica Bar Karlovy Vary30303614 400
28.Bock Petr CZE015633BNikola Kraslice30305013 900
29.Hruška Tomáš CZE056620BOggy a Škodíci Ostrov30305813 500
30.Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary30304713 400
31.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice30303913 300
32.Kolouvek Martin CZE046875BNikola Kraslice27272713 250
33.Gubran Stanislav CZE060073BBobři Dasnice30303212 700
34.Pártl Martin CZE005007BDC Alex Sokolov16161612 100
35.Frélich Ladislav CZE074901BDC Žíla Chodov130315411 700
36.Kadri Becerikli WRD054497BNikola Kraslice29292911 050
37.Božejovský Bohumil CZE051282BDC Alex Sokolov17171710 750
38.Maščeník Martin CZE051721BNikola Kraslice21212110 450
39.Tauber Jan CZE009144BNikola Kraslice18181810 000
40.Jor Jaroslav CZE043887BNikola Kraslice2929299 850
41.Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary2222229 500
42.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice21315159 350
43.Voves Roman CZE033031BDC Alex Sokolov1717178 250
44.Brandtl Petr CZE046087BNikola Kraslice1515157 850
45.Mičík Radek CZE027079BAC Star-Arena Chodov11718186 850
46.Hudák Roman CZE047196BNikola Kraslice1616166 400
47.Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice8886 000
48.Lambert Jan CZE050139BNikola Kraslice1010105 700
48.Altšmíd Vladimír CZE017693BBobři Dasnice1212125 700
50.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary7775 250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 12:43:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement