Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/184)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Karlovarska - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 184 | Turnajů: 550

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Peterková Petra 1984CZE046923ALvi Karlovy Vary5303514432 400
2.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice430346130 400
3.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb230325922 200
4.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice430345520 500
5.Hlavová Stanislava CZE061429CSokolov230324920 100
6.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov428323219 500
7.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary430345918 900
8.Benediktová Tatiana CZE071418DDC Žíla Chodov2303210418 500
9.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary30305818 300
10.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov5303514516 300
11.Csemerová Romana CZE074821DC Žíla Chodov330336615 700
12.Konyová Kateřina CZE071781DDC Žíla Chodov330335715 500
13.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov430349015 100
14.Novotná Žaneta CZE052058CVendetta Nová Role230325715 000
15.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov30309714 500
16.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary329323214 450
17.Hrbková Michaela CZE063510CVeselý Obušky Cheb27272714 350
18.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary230328314 000
19.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb327303013 650
20.Krausová Helena CZE071735Sokolov30303512 700
21.Besperátová Marie CZE066639Ostrov30305112 400
22.Chrastkova Nikola CZE074768Stare sedlo30303412 300
23.Prajková Sabina CZE068481CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov30304912 200
24.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava219212112 150
25.Klinerová Martina CZE061492Rotava30303511 900
26.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary47111111 650
27.Janeczková Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov20202011 000
28.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary217191910 550
29.Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov30303410 300
30.Trpková Gabriela CZE075590Cheb30303010 000
31.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice3030369 900
32.Strolená Lenka CZE070359Sokolov11920209 550
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary4711119 150
34.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov2626268 700
35.Bílská Denisa CZE024823CDC Republica Bar Karlovy Vary2626268 600
36.Plzáková Andrea CZE052099DRakev Sokolov31922228 550
37.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary2424248 400
38.Čermáková Daniela CZE070317DDC Přístav Sokolov1919197 750
39.Srnková Jana CZE064562CVeselý Obušky Cheb1616167 400
40.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role12223237 300
41.Bublová Vladislava CZE054463Rotava2020207 200
42.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary1111117 150
43.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb24666 200
44.Štrbová Nikola CZE054478DDC Alex Sokolov1717175 750
45.Laversová Nikola CZE074654DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci1818185 400
46.Buchtelová Jana CZE075876DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci1717175 350
47.Lichnovská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary1313134 450
48.Převrátilová Marie CZE068047Ostrov1212124 300
49.Ježková Iveta CZE064371BDC Alex Sokolov1414144 200
50.Hudečková Iveta CZE074520Karlovy Vary1414144 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 01:35:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement