Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/104)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 104 | Turnajů: 198

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice312152813 600
2.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary312154111 600
3.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb312152610 900
4.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice212141910 100
5.Hrbková Michaela CZE063510CVeselý Obušky Cheb31215169 200
6.Csemerová Romana CZE074821DC Žíla Chodov31215308 600
7.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov31215538 000
8.Benediktová Tatiana CZE071418DDC Žíla Chodov11213317 700
8.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary31215177 700
10.Hlavová Stanislava CZE061429CSokolov31215177 500
11.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary34777 300
12.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov21214387 100
13.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary21214286 900
14.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary31114146 850
15.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary31446 450
16.Srnková Jana CZE064562CVeselý Obušky Cheb1212216 300
17.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role21214316 200
18.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary33665 550
19.Klinerová Martina CZE061492Rotava11213175 300
20.Hanáková Petra CZE070469Karlovy Vary1212145 000
20.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary1212165 000
22.Prajková Sabina CZE068481CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11213164 900
23.Novotná Žaneta CZE052058CVendetta Nová Role1212144 800
24.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov21214164 600
24.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice11213174 600
26.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov24664 500
27.Hamouzová Kateřina CZE075193Kraslice1910103 850
27.Křivková Lenka CZE053767Lomnice11112123 850
29.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary16773 800
29.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb2223 800
29.Trpková Gabriela CZE075590Cheb1212153 800
32.Besperátová Marie CZE066639Ostrov1010103 600
33.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary1111113 550
34.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov1111113 450
35.Krausová Helena CZE071735Sokolov9993 350
36.Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov1010103 100
37.Podzimková Michaela CZE039805Karlovy Vary7772 950
38.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 5552 550
39.Klepsa Lucie CZE069080Krásno6662 300
40.Chrastkova Nikola CZE074768Stare sedlo15662 250
40.Slovjáková Kamila CZE076520DRakev Sokolov21332 250
42.Ježková Iveta CZE064371BDC Alex Sokolov6661 900
43.Bublová Vladislava CZE054463Rotava6661 800
44.Gazarková Terezie CZE070464Velichov5551 750
45.Brvnišťanová Šarka CZE046483Krásno4441 600
45.Laversová Nikola CZE074654DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci6661 600
45.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary2221 600
48.Heroldová Petra CZE059554Karlovy Vary3331 450
49.Plzáková Andrea CZE052099DRakev Sokolov21331 350
50.Doleželová Monika CZE067615DDC Žíla Chodov4441 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 13:54:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement