Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/421)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 421 | Turnajů: 133

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov2791612 950
2.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor2791512 850
3.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2791010 850
4.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary2791510 550
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov268810 400
6.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov279910 150
7.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov2792910 050
8.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary279189 950
9.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov279309 850
10.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov279219 150
11.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary279169 050
12.Kuruc Ondřej CZE010023ASandokani Loket 201817888 650
13.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279168 550
14.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279318 350
14.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov178198 350
16.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice279218 150
17.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279308 050
18.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská279167 950
18.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov279337 950
20.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279187 850
21.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary16777 800
22.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov279227 750
23.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov178117 550
24.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov17887 250
25.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov7796 850
26.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov23556 650
27.Topinka Vladimír CZE068118ASandokani Loket 2018178226 450
28.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov77106 350
29.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor22446 300
30.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice25776 250
30.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary178256 250
30.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role279136 250
30.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov77146 250
34.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov77146 150
34.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov178226 150
34.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice77126 150
37.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov178166 050
37.Stariat Jan CZE049249Kraslice279116 050
39.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov77245 950
40.Koldinský David CZE075189Cheb178155 850
41.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov279275 650
41.Urban Luděk CZE066095CDC Žíla Chodov178115 650
41.Redeker David CZE070435ASandokani Loket 2018178115 650
41.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice279185 650
45.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov279245 550
46.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov178125 450
47.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov279265 350
47.Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov178115 350
47.Neudert Jakub CZE044366Loket279105 350
47.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov178105 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 20:15:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement