Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/238)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 238 | Turnajů: 34

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary358109 150
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
2.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov358139 050
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
3.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor31448 550
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
4.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov33668 150
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
5.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary257126 150
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
6.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov33665 550
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
7.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov23555 050
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
8.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary33664 350
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2224 200
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
10.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov15664 150
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
11.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov22444 100
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
12.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice23553 950
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
13.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2223 800
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
13.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov2223 800
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
15.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov14553 600
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
16.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov14553 500
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
17.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary5553 250
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
18.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket13443 050
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
19.Tupý Petr CZE077520DŠipkaři Oloví12333 000
Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví
20.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary12332 700
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
21.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice2222 600
Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
22.Chmelař Jaroslav CZE001742Kraslice 4442 400
Dobeš Martin CZE012033BNikola Kraslice
23.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor1112 300
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
23.Grman Karel CZE057192AOtovice4442 300
Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
25.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov13442 250
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Doleček Lukáš CZE072333DŠipkaři Oloví13442 250
Doleček Marek CZE054858DŠipkaři Oloví
27.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role2222 200
Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
27.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov4442 200
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
29.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1112 100
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
30.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary5572 050
Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
31.Stariat Jan CZE049249Kraslice2222 000
Neudert Jakub CZE044366Loket
32.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice11221 950
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
32.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket11221 950
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
34.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov22441 900
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
34.Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary4441 900
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
36.Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 850
Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
37.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov12331 800
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
37.Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava12331 800
Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
37.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary4441 800
Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov
40.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov13441 750
Strouhal Martin CZE019708DC Žíla Chodov
41.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket2221 700
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
41.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov2221 700
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
43.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov11221 650
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
43.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary11221 650
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
43.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice3331 650
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
46.Bock Petr CZE015633BNikola Kraslice3331 550
Lambert Jan CZE050139BNikola Kraslice
46.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 550
Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
48.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket1111 500
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
49.Bock Marek CZE078596BNikola Kraslice2221 400
Brandtl Petr CZE046087BNikola Kraslice
49.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov2221 400
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 10:32:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement