Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/254)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - MUŽI D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 254 | Turnajů: 425

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Timko Jiří CZE063465 cz Kahan Vintířov 4 30 34 96 30 400
2. Fabián Václav CZE061241 D Šabalci Dasnice 5 30 35 122 29 200
3. Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 122 29 000
4. Balát Jan CZE061795 D Vendetta Nová Role 4 30 34 67 21 600
5. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 2 30 32 68 21 000
6. Konečný Luděk CZE019616 Chodov (Sokolov) 30 30 39 20 300
7. Volek Lukáš CZE058137 D DC Padouši Cheb 2 30 32 36 20 100
8. Gibiec Karel CZE063589 DC ŽÍLA CHODOV 1 30 31 46 19 800
9. Švihlík Petr CZE057595 D Fedor Sokolov 30 30 54 18 600
10. Čech Rostislav CZE058198 D U Holanky Jáchymov 2 29 31 31 18 250
11. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 30 33 42 17 900
12. Pospíšil Jiří CZE051759 D DC Švihaci Jáchymov 2 30 32 60 17 600
13. Dolejš Petr CZE060019 D DC Padouši Cheb 4 28 32 32 17 200
14. Gamrot Petr CZE054656 Veselý Obušky Cheb 1 30 31 31 15 700
15. Semera Jiří CZE061790 D Vendetta Nová Role 4 30 34 45 15 600
16. Kalkuš Petr CZE057956 D DC ALEX SOKOLOV 1 30 31 33 14 300
17. Ureš Antonín CZE030049 Sokolov 30 30 49 13 800
17. Lhoták Petr CZE010971 Dolní Rychnov 30 30 31 13 800
19. Tolar Jan CZE062825 Ostrov 30 30 30 13 500
20. Kraus Tomáš CZE062604 Cheb 30 30 32 13 200
21. Lískovský Vladislav CZE043569 D DC ALEX SOKOLOV 3 30 33 33 12 500
21. Pravda Vladimír CZE061796 D Vendetta Nová Role 30 30 37 12 500
23. Nechutný Zdeněk CZE060127 D DC Hvězda Sokolov 3 22 25 25 12 300
24. Blažek Jan CZE037714 D Sokolov 30 30 42 11 500
25. Petráček Lukáš CZE054659 Cheb 30 30 36 11 400
26. Maron Lukáš CZE054864 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 22 23 23 11 100
27. Jeníček Petr CZE033737 DC Gardner Loket 1 24 25 25 11 000
28. Kostka Martin CZE048562 D DC ALBI Jáchymov 21 21 21 10 950
28. Krotký Václav CZE052383 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 19 19 19 10 950
30. Spůra Petr CZE011353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 18 19 19 9 500
31. Buchtele Jiří CZE043553 D Fedor Sokolov 23 23 23 9 450
32. Trubač Ladislav CZE063754 Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 1 15 16 16 9 050
33. Šuhajda Ladislav CZE064039 cz Kahan Vintířov 1 19 20 20 8 950
34. Filák Petr CZE063673 Ostrov 22 22 22 8 200
34. Dolejš Jan CZE060084 D DC Padouši Cheb 1 16 17 17 8 200
36. Hýský Petr CZE026237 D DC ALEX SOKOLOV 15 15 15 8 150
36. Lavička Jaroslav CZE061791 D Vendetta Nová Role 1 17 18 18 8 150
36. Horvát Martin CZE062593 D DC ALEX SOKOLOV 21 21 21 8 150
39. Kiss Jiří CZE059720 DC ŽÍLA CHODOV 26 26 26 8 000
40. Virág Radek CZE050050 D Fedor Sokolov 17 17 17 7 850
41. Jandura Karel CZE033173 D ŠK Správná trefa z.s. 16 16 16 7 600
42. David Pavel CZE058215 D DC Hvězda Sokolov 19 19 19 7 450
43. Březina František 1949 CZE011868 Karlovy Vary-město 21 21 21 7 350
44. Feistl Petr CZE039855 D DC Gardner Loket 19 19 19 7 250
45. Babický Tomáš CZE062473 Cheb 14 14 14 7 100
46. Kumbera Václav CZE054685 D DC Gardner Loket 17 17 17 6 950
47. Dorážka Jiří CZE015568 D Vendetta Nová Role 2 16 18 18 6 900
48. Gadicz Tomáš CZE009828 cz Kahan Vintířov 1 14 15 15 6 600
49. Feix Eda CZE061797 D Vendetta Nová Role 1 16 17 17 6 500
50. Kubalík Robert CZE045182 D Šabalci Dasnice 14 14 14 6 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 12:00:14