Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/177)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - MUŽI D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 177 | Turnajů: 231

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 17 20 59 16 150
2. Fabián Václav CZE061241 D DC ALEX SOKOLOV 3 17 20 51 15 050
3. Volek Lukáš CZE058137 D DC Texas Cheb 1 17 18 28 13 450
4. Čech Rostislav CZE058198 D U Holanky Jáchymov 2 17 19 29 12 950
5. Balát Jan CZE061795 D Vendetta Nová Role 2 17 19 38 12 750
6. Timko Jiří CZE063465 Kahan Vintířov 2 17 19 32 12 450
7. Pospíšil Jiří CZE051759 D DC Švihaci Jáchymov 2 17 19 48 11 550
8. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 1 17 18 26 11 450
9. Švihlík Petr CZE057595 D Fedor Sokolov 17 17 32 11 150
9. Dolejš Petr CZE060019 D DC Texas Cheb 2 17 19 22 11 150
11. Konečný Luděk CZE019616 Chodov (Sokolov) 16 16 16 10 300
12. Gamrot Petr CZE054656 ŠK Správná trefa z.s. 1 17 18 18 9 750
13. Kostka Martin CZE048562 D DC ALBI Jáchymov 17 17 20 9 550
14. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 17 19 22 9 150
15. Tolar Jan CZE062825 Ostrov 17 17 23 8 950
16. Kraus Tomáš CZE062604 Cheb 17 17 31 8 750
17. Spůra Petr CZE011353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 16 17 17 8 600
18. Petráček Lukáš CZE054659 ŠK Správná trefa z.s. 17 17 36 7 750
19. Ureš Antonín CZE030049 Sokolov 17 17 28 7 350
20. Buchtele Jiří CZE043553 D Fedor Sokolov 17 17 19 7 150
21. Babický Tomáš CZE062473 Cheb 14 14 14 7 100
22. Semera Jiří CZE061790 D Vendetta Nová Role 2 17 19 20 6 950
22. Dolejš Jan CZE060084 D DC Texas Cheb 1 13 14 14 6 950
24. Jeníček Petr CZE033737 Rotava 1 13 14 14 6 650
25. Lhoták Petr CZE010971 Dolní Rychnov 13 13 13 6 350
25. Nechutný Zdeněk CZE060127 D DC Hvězda Sokolov 2 11 13 13 6 350
27. Blažek Jan CZE037714 D Fedor Sokolov 17 17 24 6 050
28. Krotký Václav CZE052383 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 10 10 10 6 000
29. Cimerman Michal CZE061745 D U Holanky Jáchymov 16 16 16 5 700
30. Bláha Ladislav CZE057585 Cheb 12 12 12 5 600
31. Hýský Petr CZE026237 D DC ALEX SOKOLOV 11 11 11 5 550
32. Březina František 1949 CZE011868 Karlovy Vary-město 16 16 16 5 400
33. Lavička Jaroslav CZE061791 D Vendetta Nová Role 12 12 12 5 200
34. Virág Radek CZE050050 D Fedor Sokolov 11 11 11 5 150
34. Kalkuš Petr CZE057956 D DC ALEX SOKOLOV 13 13 13 5 150
36. Gibiec Karel CZE063589 Chodov 11 11 11 5 050
37. Man Petr CZE019645 D DC Gardner Loket 7 7 7 4 650
38. Březina František 1973 CZE006358 Karlovy Vary 10 10 10 4 600
39. Dušek Radek CZE060603 D U Holanky Jáchymov 13 13 13 4 550
40. Lískovský Vladislav CZE043569 D DC ALEX SOKOLOV 1 10 11 11 4 500
41. Pravda Vladimír CZE061796 D Vendetta Nová Role 11 11 11 4 050
41. Dorážka Jiří CZE015568 D Vendetta Nová Role 2 9 11 11 4 050
43. Mazanec Ladislav CZE058070 D DC Gardner Loket 10 10 10 4 000
44. Liška Roman CZE004006 Sokolov 8 8 8 3 900
45. Frai Jiří CZE043946 D Jáchymov 10 10 10 3 800
45. Horvát Martin CZE062593 D DC ALEX SOKOLOV 10 10 10 3 800
47. Beitler Petr CZE026934 D U Holanky Jáchymov 11 11 11 3 750
48. Tyll Marek CZE060288 D Sandokani Loket 2018 1 6 7 7 3 700
49. Feix Eda CZE061797 D Vendetta Nová Role 10 10 10 3 600
49. Kiss Jiří CZE059720 DC ŽÍLA CHODOV 12 12 12 3 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 19:13:44