Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 45 | Turnajů: 283

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hlavová Stanislava CZE061429 D Šabalci Dasnice 4 30 34 93 18 800
2. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 4 30 34 75 18 600
3. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 58 16 600
4. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 5 30 35 173 15 900
5. Henková Martina CZE045170 D GARÁŽNÍCI CHEB 3 30 33 38 14 500
6. Henková Michaela CZE047713 D DC Padouši Cheb 30 30 40 14 400
7. Pumrová Michaela CZE036272 C DC ŽÍLA CHODOV 5 13 18 18 11 850
8. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 30 30 37 10 800
9. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 30 30 33 10 500
10. Fuchsová Jaroslava CZE015610 D DC ŽÍLA CHODOV 4 23 27 27 9 850
11. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D 29 29 29 8 650
12. Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV 5 12 17 17 7 400
13. Kubalíková Jana CZE049299 D Šabalci Dasnice 2 14 16 16 7 200
14. Rohmová Jitka CZE028414 C DEVIL DOGS CHODOV 3 10 13 13 5 800
15. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 1 13 14 14 5 750
16. Katyinová Monika CZE023455 D DC ALEX SOKOLOV 14 14 14 5 400
17. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 6 7 7 5 100
18. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 5 1 6 6 4 950
19. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 11 11 11 4 650
20. Jírová Kateřina CZE054899 C DC Gepardi Karlovy Vary 1 5 6 6 4 150
21. Dušková Zdenka CZE061746 D U Holanky Jáchymov 11 11 11 4 050
22. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 10 10 10 4 000
23. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 9 9 9 3 950
24. Tománková Anna CZE019413 D Sokolov 1 9 9 9 3 550
25. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 4 6 6 3 400
26. Krauzová Lenka CZE039281 D Hrobaři Citice 8 8 8 3 200
27. Jurečková Lucie CZE040982 D DC Březová 7 7 7 3 050
28. Minaříková Nikol CZE025611 C Nikola Kraslice 6 6 6 2 900
29. Kejíková Marie CZE048535 D Sokolov 1 7 8 8 2 650
30. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 5 2 300
31. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 5 5 5 1 950
32. Marčuková Simona CZE005207 C Lipan Club Aš 2 2 4 4 1 800
33. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 3 3 3 1 750
34. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 3 3 3 1 350
35. Kejvalová Anna CZE061789 D Vendetta Nová Role 1 2 3 3 1 200
35. Dvořáková Kateřina CZE043891 D Sandokani Loket 2018 2 2 2 1 200
37. Vítková Kateřina CZE054199 C DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 1 000
38. Šámalová Marta CZE050879 D 2 2 2 900
39. Šilhavá Veronika CZE013991 D Sokolov 3 3 3 750
40. Studený Janett CZE054636 D DC Hvězda Sokolov 1 1 1 650
41. Krčínová Petra CZE061747 C Mlynáři Habartov 2 2 2 600
42. Machová Šárka CZE061880 D Hrobaři Citice 2 2 2 500
43. Jelínková Renata CZE031439 D DC Březová 1 1 1 350
44. Veselá Zuzana CZE058218 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ 1 1 1 250
44. Svobodová Kateřina CZE010255 C DEVIL DOGS CHODOV 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.12.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 5.12.2019 18:54:10