Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kounovská Veronika CZE064038Dcz Kahan Vintířov330334716 300
2.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov3303311114 300
3.Prokopová Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov30304113 900
4.Novotná Žaneta CZE052058DDC Alex Sokolov130314013 700
5.Hlavová Stanislava CZE061429CŠabalci Dasnice130314013 600
6.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role22628288 800
7.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb12021218 500
8.Vavříková Šmatová Nataša CZE057291DŠK Správná trefa z.s.2121218 050
9.Ogorková Kateřina CZE019667DOggy a Škodíci Ostrov11213136 300
10.Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice31114145 950
11.Vrtilová Petra CZE053494DOstrov1818185 700
12.Kopetzká Anna CZE061789DVendetta Nová Role1616165 000
13.Henková Michaela CZE047713DDC Padouši Cheb1111114 950
14.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov3710104 750
15.Srnková Jana CZE064562DŠK Správná trefa z.s.1313134 650
16.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov1515154 250
16.Štrbová Nikola CZE054478DFedor Sokolov1111114 250
18.Plačková Jana CZE046473DDC Albi Jáchymov1010103 900
19.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov2911113 550
20.Fuchsová Jaroslava CZE015610CDC Žíla Chodov8883 300
21.Dušková Zdenka CZE061746DDC Albi Jáchymov9992 650
22.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb2222 600
23.Lavičková Lucie CZE061793DNová Role6662 100
24.Nesnídalová Martina CZE064410DSea Bowling Medáci Karlovy Vary5551 850
25.Dvořáková Kateřina 1992CZE043891DSandokani Loket 201812331 300
26.Gajdošová Jitka CZE047858DDC Gardner Loket333950
27.Ogorková Klára CZE052873DOggy a Škodíci Ostrov222800
28.Minaříková Nikol CZE025611CNikola Kraslice222700
28.Spůrová Radomíra CZE019621DU Holanky Jáchymov222700
28.Kubalíková Jana CZE049299DŠabalci Dasnice222700
31.Maráková Barbora Isabela CZE050428CBobři Dasnice222600
31.Strmisková Zoja CZE064695DDC Alex Sokolov222600
31.Mlčáková Kateřina CZE065562DOggy a Škodíci Ostrov222600
34.Dvořáková Kateřina 1983CZE053187DSloup111450
34.Kisová Lenka CZE058018CBakaláři z Aše111450
36.Hylská Jana CZE032547DFedor Sokolov111350
36.Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov111350
36.Lehotská Milena CZE020445CŠK Klokani Nejdek111350
39.Hájková Veronika CZE053909DSenomaty111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 25.11.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.11.2020 12:20:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement