Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 221

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kounovská Veronika CZE064038 D cz Kahan Vintířov 3 25 28 45 14 550
2. Novotná Žaneta CZE052058 D DC Alex Sokolov 1 25 26 40 12 350
2. Dvorská Klára CZE039296 C DC Žíla Chodov 3 25 28 107 12 350
4. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 25 25 38 11 950
5. Hlavová Stanislava CZE061429 C Šabalci Dasnice 1 25 26 38 11 850
6. Feixová Eliška CZE063458 D Vendetta Nová Role 2 25 27 27 8 450
7. Vavříková Šmatová Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 19 19 19 7 150
8. Henková Martina CZE045170 D Garážníci Cheb 1 18 19 19 7 000
9. Ogorková Kateřina CZE019667 D Oggy a Škodíci Ostrov 1 12 13 13 6 300
10. Rohmová Jitka CZE028414 C Bobři Dasnice 3 11 14 14 5 950
11. Vrtilová Petra CZE053494 D Ostrov 16 16 16 5 200
12. Kopetzká Anna CZE061789 D Vendetta Nová Role 15 15 15 4 850
13. Domáčková Karolína CZE054453 C Oggy a Škodíci Ostrov 3 7 10 10 4 750
14. Henková Michaela CZE047713 D DC Padouši Cheb 10 10 10 4 500
15. Srnková Jana CZE064562 D ŠK Správná trefa z.s. 12 12 12 4 300
16. Plačková Jana CZE046473 D DC Albi Jáchymov 10 10 10 3 900
17. Štrbová Nikola CZE054478 D Fedor Sokolov 10 10 10 3 800
18. Šebková Klára CZE063397 D U Holanky Jáchymov 13 13 13 3 650
19. Hevkánová Věra CZE026781 C DC Žíla Chodov 2 8 10 10 3 300
19. Fuchsová Jaroslava CZE015610 C DC Žíla Chodov 8 8 8 3 300
21. Dušková Zdenka CZE061746 D DC Albi Jáchymov 9 9 9 2 650
22. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 2 2 2 2 600
23. Lavičková Lucie CZE061793 D Nová Role 6 6 6 2 100
24. Nesnídalová Martina CZE064410 D Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 5 5 5 1 850
25. Dvořáková Kateřina 1992 CZE043891 D Sandokani Loket 2018 1 2 3 3 1 300
26. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 3 3 3 950
27. Ogorková Klára CZE052873 D Oggy a Škodíci Ostrov 2 2 2 800
28. Spůrová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 2 2 2 700
28. Kubalíková Jana CZE049299 D Šabalci Dasnice 2 2 2 700
28. Minaříková Nikol CZE025611 C Nikola Kraslice 2 2 2 700
31. Maráková Barbora Isabela CZE050428 C Bobři Dasnice 2 2 2 600
31. Strmisková Zoja CZE064695 D DC Alex Sokolov 2 2 2 600
31. Mlčáková Kateřina CZE065562 D Oggy a Škodíci Ostrov 2 2 2 600
34. Kisová Lenka CZE058018 C Bakaláři z Aše 1 1 1 450
34. Dvořáková Kateřina 1983 CZE053187 D Sloup 1 1 1 450
36. Lehotská Milena CZE020445 C ŠK Klokani Nejdek 1 1 1 350
36. Hylská Jana CZE032547 D Fedor Sokolov 1 1 1 350
36. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 1 1 1 350
39. Hájková Veronika CZE053909 D Senomaty 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 09:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 10:05:31