Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 106 | Turnajů: 431

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 5 30 35 106 33 000
2. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 5 30 35 80 29 800
3. Krásová Jana CZE055516 B DC BACARDI BAR K. VARY 5 30 35 113 25 800
4. Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s. 4 30 34 81 24 800
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 157 24 000
6. Henková Martina CZE045170 C ŠK Správná trefa z.s. 3 30 33 64 17 700
7. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 5 30 35 185 17 400
8. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 61 16 500
9. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 30 31 54 16 300
10. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 18 22 22 15 200
11. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 24 24 24 13 300
12. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 30 30 34 13 200
13. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 1 30 31 77 13 000
14. Hamáčková Romana CZE060769 Cheb 30 30 43 12 900
15. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 26 26 26 12 700
16. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 30 30 44 12 500
17. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 30 30 34 12 400
18. Hergethová Jana CZE025805 B Karlovy Vary 30 30 32 12 100
19. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 29 29 29 11 350
20. Hlavová Stanislava CZE061429 DC ALEX SOKOLOV 1 26 27 27 11 100
20. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 30 30 37 11 100
22. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 4 6 10 10 10 800
23. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 5 10 15 15 9 800
24. Luhanová Vladimíra CZE046702 B ŠK Správná trefa z.s. 2 15 17 17 8 950
25. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV 3 18 21 21 8 800
26. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 5 13 18 18 8 650
27. Heroldová Petra CZE059554 Karlovy Vary 25 25 25 8 250
28. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 5 10 15 15 7 400
29. Marková Kristýna CZE061569 Karlovy Vary 1 20 21 21 7 100
30. Petrželková Marta CZE008695 Chodov (Sokolov) 23 23 23 7 050
31. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV 4 7 11 11 6 250
32. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 4 3 7 7 5 750
33. Rajtolarová Patricie CZE044707 B RACEK B52 K.VARY 16 16 16 5 700
34. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary 2 12 14 14 5 600
35. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 14 14 14 5 500
36. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 11 13 13 5 350
37. Leischová Jitka CZE057715 Sokolov 17 17 17 5 150
38. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Kraslice 13 13 13 5 050
39. Katyinová Monika CZE023455 D DC ALEX SOKOLOV 11 11 11 4 250
40. Petrovová Petra CZE059553 Karlovy Vary 14 14 14 4 200
41. Jírová Kateřina CZE054899 D DC Gepardi Karlovy Vary 1 9 10 10 3 950
42. Jurečková Lucie CZE040982 DC Březová 10 10 10 3 700
43. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 3 450
44. Jindrová Sandra CZE062474 Cheb 7 7 7 3 350
45. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY 3 3 3 3 100
46. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 7 9 9 3 050
47. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 3 5 5 2 850
48. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 4 6 6 2 800
49. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 700
50. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 2 2 2 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.12.2018 04:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.12.2018 04:25:59