Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 84 | Turnajů: 120

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 2 7 9 31 8 750
2. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 7 9 34 8 550
3. Redlová Martina CZE000535 B Veselý Obušky Cheb 2 7 9 14 5 850
4. Kounovská Veronika CZE064038 D cz Kahan Vintířov 2 7 9 21 5 650
4. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 3 5 5 5 650
6. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 2 2 4 4 5 200
7. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 7 8 12 4 850
8. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 2 7 9 51 4 550
8. Jírová Kateřina CZE054899 B DC Gepardi Karlovy Vary 2 7 9 10 4 550
10. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 7 8 17 4 050
10. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 5 7 7 4 050
12. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 7 8 10 3 650
13. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 7 7 16 3 550
14. Hlavová Stanislava CZE061429 C Šabalci Dasnice 7 7 19 3 450
15. Esková Miroslava CZE060233 Abertamy 1 7 8 27 3 350
15. Feixová Eliška CZE063458 D Vendetta Nová Role 2 7 9 12 3 350
15. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 2 3 5 5 3 350
18. Hrbková Míša CZE063510 B Veselý Obušky Cheb 7 7 7 3 250
18. Henková Michaela CZE047713 D DC Padouši Cheb 7 7 9 3 250
20. Schmiedová Jindřiška CZE051312 7 7 11 3 050
21. Pumrová Michaela CZE036272 B DC ŽÍLA CHODOV 1 6 7 7 3 000
22. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 2 3 5 5 2 950
22. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 7 7 7 2 950
24. Rohmová Jitka CZE028414 C Bobři Dasnice 2 4 6 6 2 900
25. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 7 7 13 2 750
26. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 4 4 2 300
27. Petrželková Marta CZE008695 Chodov (Sokolov) 7 7 10 2 250
28. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 1 2 100
29. Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov 2 2 2 2 000
30. Rajtolarová Patricie CZE044707 B RACEK B52 K.VARY 6 6 6 1 900
31. Henková Martina CZE045170 D GARÁŽNÍCI CHEB 5 5 5 1 850
32. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 6 6 6 1 800
33. Maslejová Klára CZE063964 Nová Role 5 5 5 1 750
34. Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV 1 4 5 5 1 700
35. Svojšová Anička CZE066388 Kraslice 4 4 4 1 600
36. Fuchsová Jaroslava CZE015610 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 1 500
36. Lavičková Lucie CZE061793 D Vendetta Nová Role 4 4 4 1 500
38. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 1 400
39. Podzimková Michaela CZE039805 A Družba DOMINO Ostrov 3 3 3 1 350
39. Srnková Jana CZE064562 D ŠK Správná trefa z.s. 3 3 3 1 350
41. Kreuzová Monika CZE066063 Sokolov 4 4 4 1 200
41. Belblová Pavlína CZE066440 Karlovy Vary 4 4 4 1 200
43. Heroldová Petra CZE059554 Karlovy Vary 3 3 3 1 150
44. Dušková Zdenka CZE061746 D DC ALBI Jáchymov 4 4 4 1 100
45. Siváková Tereza CZE061960 B ŠK Správná trefa z.s. 3 3 3 1 050
46. Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary 3 3 3 950
47. Luhanová Vladimíra CZE046702 B GARÁŽNÍCI CHEB 2 2 2 900
47. Henková Eliška CZE064107 Cheb 2 2 2 900
49. Šebková Klára CZE063397 D U Holanky Jáchymov 3 3 3 850
50. Klinerová Martina CZE061492 Rotava 2 2 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 12:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 12:26:22