Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 52 | Turnajů: 112

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hamáček Jiří CZE057584 C DC Texas Cheb 3 17 20 56 14 950
2. Vondráček Zbyněk CZE042182 C ŠK Drahomíra K.Vary 17 17 22 10 250
3. Diviš Libor CZE058449 C Lipan Club Aš 3 12 15 15 8 200
4. Marčuk Michal CZE013146 C Lipan Club Aš 3 9 12 12 7 150
5. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 1 17 18 20 6 250
6. Čižnár Alexander CZE050001 C DC ŽÍLA CHODOV 16 16 16 6 100
7. Vavřík Jiří CZE058445 C Lipan Club Aš 2 6 8 8 5 900
8. Chmelař Jaroslav CZE001742 C Nikola Kraslice 11 11 11 5 350
9. Marčuk Jiří CZE060507 C Lipan Club Aš 3 6 9 9 5 100
10. Sojka Jiří CZE002626 C Lipan Club Aš 1 6 7 7 5 000
11. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 15 15 15 4 750
12. Werner František CZE005634 C Nikola Kraslice 1 9 10 10 4 550
13. Špindler Jiří CZE053234 C DC ROXY M.LÁZNĚ 3 3 6 6 4 150
14. Lambert Jan CZE050139 C Nikola Kraslice 6 6 6 4 100
15. Brandtl Petr CZE046087 C Nikola Kraslice 7 7 7 3 850
16. Musil Marek CZE022061 C DC ROXY M.LÁZNĚ 3 3 6 6 3 750
17. Mičík Radek CZE027079 C Chodov 10 10 10 3 400
18. Urbánek Jaroslav CZE062127 C Nikola Kraslice 8 8 8 3 300
19. Maščeník Martin CZE051721 C Nikola Kraslice 7 7 7 3 050
20. Hron Vladimír CZE002757 C Nikola Kraslice 6 6 6 2 500
20. Gažák Miroslav CZE054854 C Nikola Kraslice 6 6 6 2 500
22. Jor Jaroslav CZE051723 C Nikola Kraslice 5 5 5 2 450
22. Kolouvek Martin CZE046875 C Nikola Kraslice 5 5 5 2 450
24. Dobeš Jakub CZE059156 C Nikola Kraslice 5 5 5 2 250
25. Chalupa Marek CZE058751 C DC Straky z Dyleně M.L. 4 4 4 2 000
26. Poživil Pavel CZE008225 C DC ŽÍLA CHODOV 5 5 5 1 950
27. Bařina Vlastimil CZE058134 C DC Paštiky St.Chodovská 3 3 3 1 850
27. Harušťák Martin CZE039612 C DC ŽÍLA CHODOV 1 3 4 4 1 850
29. Patrák Tomáš CZE055410 C Mlynáři Habartov 1 4 5 5 1 800
30. Buchtele Petr CZE038030 C DC Gepardi Karlovy Vary 3 3 3 1 650
31. Starovič Zdeněk CZE000817 C Mlynáři Habartov 2 2 2 1 400
32. Krupička Petr CZE045908 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 1 150
33. Truhlář František CZE018274 C Bobři Dasnice 2 2 2 1 000
34. Horvát Josef CZE046064 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 2 2 950
35. Bialek Zbyněk CZE017699 C Mlynáři Habartov 1 1 2 2 850
35. Kačmařík Lumír CZE058596 C Nikola Kraslice 1 1 2 2 850
37. Eliáš Jan CZE060306 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 750
37. Fojtík Václav CZE060307 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 750
37. Patrák Rudolf CZE055682 C Mlynáři Habartov 1 1 2 2 750
40. Chvostal Petr CZE031301 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 700
41. Kadlec Miroslav CZE009948 C Nikola Kraslice 2 2 2 600
42. Dobiáš Petr CZE012034 C ŠK Drahomíra K.Vary 1 1 1 550
42. Krupička Miroslav CZE045909 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 550
42. Altšmíd Vladimír CZE017693 C Bobři Dasnice 1 1 1 550
42. Virág Matůž CZE049095 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 550
46. Uxa Milan CZE035763 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 450
47. Šimek Jakub CZE054859 C Nikola Kraslice 1 1 1 350
47. Hála Petr CZE056729 C Nikola Kraslice 1 1 1 350
47. Pešan Lukáš CZE062692 C Nikola Kraslice 1 1 1 350
50. Strnad Jiří CZE013866 C DC U Zámku Sokolov 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 07:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 08:32:52