Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 67 | Turnajů: 102

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vondráček Zbyněk CZE042182 C ŠK Drahomíra K.Vary 17 17 17 9 650
2. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 2 19 21 21 8 450
2. Špindler Jiří CZE053234 C DC ROXY M.LÁZNĚ 2 11 13 13 8 450
4. Holub Miroslav CZE064756 C ŠK Drahomíra K.Vary 10 10 10 6 300
5. Žebrakovský Vladimír CZE065477 C Spolek šipkařů Piráti Podbořany 9 9 9 5 650
6. Köhler Jaroslav CZE034982 C DC ROXY M.LÁZNĚ 2 6 8 8 4 800
7. Klauz Jaroslav CZE063175 C Mis3 1 9 10 10 4 250
8. Patrák Tomáš CZE055410 C Mlynáři Habartov 1 8 9 9 3 800
8. Bařina Vlastimil CZE058134 C DC Paštiky St.Chodovská 1 8 9 9 3 800
10. Ježek Michal CZE027078 C DC Paštiky St.Chodovská 2 2 4 4 3 700
11. Hruška Jan CZE066329 C DC BACARDI BAR K. VARY 9 9 9 3 650
12. Zazvonil Stanislav CZE038592 C DC Paštiky St.Chodovská 2 2 4 4 3 200
13. Dobiáš Petr CZE012034 C ŠK Drahomíra K.Vary 5 5 5 3 150
14. Žebrakovský Robin CZE065476 C Spolek šipkařů Piráti Podbořany 7 7 7 2 850
15. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 8 8 8 2 800
16. Lichnovský Tomáš CZE058061 C ŠK Drahomíra K.Vary 4 4 4 2 700
17. Gubran Štěpán CZE017710 C Bobři Dasnice 6 6 6 2 500
17. Krupička Miroslav CZE045909 C DC ROXY M.LÁZNĚ 4 4 4 2 500
19. Martak Jiří CZE064693 C Nikola Kraslice 5 5 5 2 350
20. Musil Marek CZE022061 C DC ROXY M.LÁZNĚ 2 2 4 4 2 200
21. Jaroš Radek CZE034930 C ŠK Klokani Nejdek 3 3 3 2 050
22. Fischer Robert CZE010585 C Bobři Dasnice 3 3 3 1 950
23. Urbánek Jaroslav CZE062127 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 900
24. Altšmíd Vladimír CZE017693 C Bobři Dasnice 3 3 3 1 850
25. Gažák Miroslav CZE054854 C Nikola Kraslice 3 3 3 1 750
25. Jeřábek Tomáš CZE032435 C Bobři Dasnice 3 3 3 1 750
27. Suchý Richard CZE026839 C Nikola Kraslice 3 3 3 1 650
28. Werner František CZE005634 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 600
29. Vainer Václav CZE052097 C DC ROXY M.LÁZNĚ 4 4 4 1 500
29. Gubran Stanislav CZE060073 C Bobři Dasnice 4 4 4 1 500
31. Pitra František CZE064926 C DC Kings Tachov 1 1 2 2 1 350
31. Sommer Petr CZE060378 C Bobři Dasnice 3 3 3 1 350
31. Altšmíd Petr CZE065801 C Bobři Dasnice 3 3 3 1 350
34. Chmelař Jaroslav CZE001742 C Nikola Kraslice 3 3 3 1 250
35. Starovič Zdeněk CZE000817 C Mlynáři Habartov 2 2 2 1 200
36. Vrkoč Pavel CZE060167 C DC Májovka Tachov 1 1 2 2 1 150
37. Hron Vladimír CZE002757 C Nikola Kraslice 2 2 2 1 100
37. Malinovský Jiří CZE056582 C ŠK BAGRISTI TŘI SESTRY 2 2 2 1 100
39. Müller Tomáš CZE061701 C GARÁŽNÍCI CHEB 3 3 3 1 050
40. Karol Milan CZE060186 C Nikola Kraslice 2 2 2 1 000
41. Toušek David CZE026787 C DC Paštiky St.Chodovská 1 1 2 2 850
42. Gruber David CZE027003 C Mlynáři Habartov 2 2 2 800
43. Lambert Jan CZE050139 C Nikola Kraslice 1 1 1 750
44. Hála Petr CZE056729 C Nikola Kraslice 2 2 2 700
44. Altšmíd Pavel CZE060377 C Bobři Dasnice 2 2 2 700
44. Šantrůček Jan CZE013951 C Bobři Dasnice 2 2 2 700
47. Karol Dominik CZE061248 C Nikola Kraslice 2 2 2 600
47. Chvostal Petr CZE031301 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 600
49. Brandtl Petr CZE046087 C Nikola Kraslice 1 1 1 550
49. Truhlář František CZE018274 C Bobři Dasnice 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.7.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.7.2020 10:54:42