Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/101)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 101 | Turnajů: 315

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov3303310832 800
2.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov330337526 600
3.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov330338826 100
4.Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov130314724 600
5.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov330334423 500
6.Eliáš Jan 1988CZE060306BDC Žíla Chodov330333917 300
7.Doležal Ladislav CZE063691BDC Žíla Chodov229313116 950
8.Černý Lubomír CZE008121BRacek B52 Karlovy Vary30303616 900
9.Beránek Petr 1969CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary225272716 550
10.Kraus Petr CZE010004BFedor Sokolov130313415 700
11.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov28282815 300
11.Buchtele Petr CZE038030BDC Gepardi Karlovy Vary22222215 300
13.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov230325314 900
14.Horváth Ladislav CZE009885BDC Žíla Chodov325282814 350
15.Gamrot Petr CZE054656BVeselý Obušky Cheb30303414 100
16.Hamáček Jiří CZE057584BDC Padouši Cheb222242413 600
17.Vavřík Petr CZE057290BŠK Správná trefa z.s.19191913 550
18.Ogorek Miroslav CZE001220BOggy a Škodíci Ostrov226282813 300
19.Grman Karel CZE057192BPrůšvih Karlovy Vary127282813 050
20.Zelenka Michal CZE039807BOggy a Škodíci Ostrov21212112 950
21.Redl Vlastimil CZE003722BVeselý Obušky Cheb30303912 600
22.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov22222211 900
23.Boček Josef CZE054577BDC Gepardi Karlovy Vary119202010 550
24.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice11314149 850
25.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov22426269 400
26.Hudeček Tomáš CZE058515BOggy a Škodíci Ostrov2020208 800
27.Hendrych David CZE040778BDC Žíla Chodov12122228 550
28.Vaněček Michal CZE001835BDC Bacardi Bar Karlovy Vary1717178 350
29.Fidler František CZE042239BBobři Dasnice1313138 250
30.Mäsar Milan CZE053064BDC Bacardi Bar Karlovy Vary1919197 950
31.Beránek Martin CZE019542BFedor Sokolov1414147 800
32.Bubla Jan CZE061249BNikola Kraslice11314147 550
33.Rybka Oldřich CZE065983BDC Žíla Chodov21416166 900
34.Rubáš Petr CZE015737BDC Žíla Chodov1616166 800
35.Lovaš Josef CZE058335BŠK Správná trefa z.s.1313136 550
36.Szebesta Václav CZE033685BPrůšvih Karlovy Vary1910106 250
37.Sojka Jiří CZE002626BHo Wada Aš35885 850
38.Vavřík Jiří CZE058445BHo Wada Aš34775 800
39.Kováč Petr CZE012849BOggy a Škodíci Ostrov1111115 750
40.Diviš Libor CZE058449BHo Wada Aš36995 500
41.Hůlka Jiří CZE033109BRacek B52 Karlovy Vary17885 250
42.Hlůžek Robert CZE032733BOggy a Škodíci Ostrov1515154 750
43.Marčuk Jiří CZE060507BHo Wada Aš36994 700
44.Škarda Jan CZE052414BDC Gepardi Karlovy Vary1313134 650
45.Polata Jakub CZE036746BSokolov8884 400
46.Čermák Pavel CZE054338BChalupáři Slaný7774 350
47.Tomany Roman CZE056125BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně8884 300
48.Jaskowiec Jaroslav CZE044704BPrůšvih Karlovy Vary9993 850
49.Urys Jan CZE036200BDC Žíla Chodov7773 650
50.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary15663 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 00:51:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement