Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 98 | Turnajů: 367

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb 5 30 35 63 41 000
2. Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV 5 30 35 113 37 400
3. Kiss Petr CZE056293 B DC ŽÍLA CHODOV 5 30 35 75 31 500
4. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 100 27 000
5. Szebesta Václav CZE033685 B Průšvih Karlovy Vary 5 30 35 46 24 700
6. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 28 28 28 21 900
7. Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 30 32 86 20 700
8. Zelenka Michal CZE039807 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 30 30 39 20 600
9. Koky Filip CZE020493 B Fedor Sokolov 4 15 19 19 20 450
10. Grman Karel CZE057192 B Průšvih Karlovy Vary 2 28 30 30 19 000
11. Vavřík Petr CZE057290 B ŠK Správná trefa z.s. 1 28 29 29 18 700
12. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 30 30 46 18 500
13. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 B Průšvih Karlovy Vary 3 30 33 42 17 600
14. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 30 31 51 17 500
14. Kirchner Josef CZE033498 B AC STAR-ARENA CHODOV 1 30 31 35 17 500
16. Černý Lubomír CZE008121 B RACEK B52 K.VARY 2 30 32 48 17 200
17. Belányi Petr CZE051787 B Veselý Obušky Cheb 1 30 31 42 16 300
18. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 3 29 32 32 16 250
19. Frýdek Michal CZE059304 B Průšvih Karlovy Vary 3 26 29 29 14 900
20. Urys František CZE033107 B DC ŽÍLA CHODOV 1 30 31 36 14 600
21. Kraus Petr CZE010004 B Fedor Sokolov 30 30 41 14 100
22. Redl Vlastimil CZE003722 B Veselý Obušky Cheb 30 30 34 13 100
23. Beránek Petr CZE026863 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 16 18 18 10 700
24. Bodnarik Jiří CZE010461 B Nikola Kraslice 16 16 16 10 400
25. Gongor Miroslav CZE033108 B AC STAR-ARENA CHODOV 1 22 23 23 10 300
26. Janík Richard CZE040311 B DC ŽÍLA CHODOV 26 26 26 9 400
27. Horváth Ladislav CZE009885 B DC ŽÍLA CHODOV 1 19 20 20 9 150
28. Hlůžek Robert CZE032733 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 24 24 24 8 800
29. Rom Ondřej CZE038449 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 15 15 15 8 550
30. Polata Jakub CZE036746 B Fedor Sokolov 16 16 16 8 400
30. Hruška Tomáš CZE056620 B Družba DOMINO Ostrov 22 22 22 8 400
32. Bidšovský František CZE021664 B Průšvih Karlovy Vary 24 24 24 8 200
33. Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 21 21 21 7 750
34. Mäsar Milan CZE053064 B DC BACARDI BAR K. VARY 20 20 20 7 700
35. Tomany Roman CZE056125 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně 4 9 13 13 7 350
36. Jech Michal CZE032462 B DC J.P.M. Ryvalové Cheb 1 8 9 9 6 400
37. Schaffer Antonín CZE002135 B LIŠÁCI BUKOVANY 10 10 10 6 100
38. Straka Jakub CZE047709 B Fedor Sokolov 11 11 11 5 350
39. Urys Jan CZE036200 B DC ŽÍLA CHODOV 1 9 10 10 5 250
40. Forejt Petr CZE038429 B ŠK Správná trefa z.s. 9 9 9 5 150
41. Mikuš Milan CZE044706 B ŠK Sušice 1 9 10 10 5 050
42. Nechala Václav CZE013296 B LIŠÁCI BUKOVANY 14 14 14 5 000
43. Bubla Tomáš CZE004538 B Nikola Kraslice 11 11 11 4 750
44. Kysilka Marek CZE058442 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně 3 8 11 11 4 600
45. Vaněček Michal CZE001835 B DC BACARDI BAR K. VARY 11 11 11 4 550
46. Frélich Jiří CZE016835 B DC ŽÍLA CHODOV 1 9 10 10 4 450
47. Šťastný Martin CZE014066 B RACEK B52 K.VARY 7 7 7 4 250
48. Košař Jan CZE007817 B RACEK B52 K.VARY 1 4 5 5 4 200
49. Lovaš Josef CZE058335 B ŠK Správná trefa z.s. 9 9 9 4 150
50. Körmöczi Josef CZE005415 B Fedor Sokolov 9 9 9 4 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 07:15:31