Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/460)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 460 | Turnajů: 338

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 25 29 71 37 550
2. Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov 4 25 29 92 33 950
3. Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb 4 25 29 49 33 250
4. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 4 25 29 31 33 150
5. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice 4 25 29 65 32 850
6. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 25 29 44 32 550
7. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 25 29 38 31 350
8. Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV 4 25 29 92 30 850
9. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 4 25 29 103 30 550
10. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 25 28 43 26 050
11. Kiss Petr CZE056293 B DC ŽÍLA CHODOV 4 25 29 56 25 850
12. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 4 21 25 25 25 750
12. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 4 25 29 48 25 750
14. Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 25 27 34 24 450
15. Vaško Michal CZE040197 A DC ALEX SOKOLOV 2 25 27 31 24 050
16. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV 4 17 21 21 23 150
17. Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 25 29 93 23 050
18. Fabián Václav CZE061241 D Šabalci Dasnice 4 25 29 86 22 950
19. Loučim René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 25 25 38 22 750
20. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 25 29 128 22 650
21. Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV 3 25 28 64 22 550
21. Timko Jiří CZE063465 cz Kahan Vintířov 3 25 28 66 22 550
23. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 25 29 84 22 450
24. Hamáček Jiří CZE057584 C DC Padouši Cheb 3 25 28 73 20 350
25. Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV 1 25 26 37 20 150
26. Bartoš Ladislav CZE046136 A Fedor Sokolov 3 25 28 99 20 050
27. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 3 25 28 39 19 550
27. Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov 25 25 35 19 550
29. Štěpánek Zdeněk CZE047180 A Družba DOMINO Ostrov 25 25 32 19 350
30. Sedlák Vladimír CZE002133 A DC J.P.M. Ryvalové Cheb 1 25 26 29 18 450
31. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 4 18 22 22 18 000
32. Volek Lukáš CZE058137 D DC Padouši Cheb 2 25 27 34 17 750
33. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 2 25 27 50 17 650
34. Krůta Radek CZE046042 A Průšvih Karlovy Vary 2 25 27 41 17 450
35. Szebesta Václav CZE033685 B Průšvih Karlovy Vary 4 25 29 33 17 350
36. Šťastný Jan CZE045954 A PAPER Club Cheb 2 19 21 21 17 250
37. Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 25 26 61 17 150
38. Čech Rostislav CZE058198 D U Holanky Jáchymov 2 25 27 31 17 050
39. Konečný Luděk CZE019616 Chodov (Sokolov) 25 25 29 16 950
40. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 2 21 23 23 16 750
41. Balát Jan CZE061795 D Vendetta Nová Role 3 25 28 49 16 650
42. Ledvina Jaroslav CZE030120 A Průšvih Karlovy Vary 25 25 30 16 550
43. Švihlík Petr CZE057595 D Fedor Sokolov 25 25 45 16 350
44. Zelenka Michal 1984 CZE039807 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 25 25 28 16 250
45. Pospíšil Jiří CZE051759 D DC Švihaci Jáchymov 2 25 27 56 15 350
45. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 25 28 37 15 350
47. Dolejš Petr CZE060019 D DC Padouši Cheb 3 25 28 28 15 250
47. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 25 25 36 15 250
49. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 19 19 19 15 050
50. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 B Průšvih Karlovy Vary 3 25 28 35 14 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:51:16