Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/464)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 464 | Turnajů: 225

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 20 22 58 26 800
2. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 2 20 22 61 24 900
3. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 26 23 800
4. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 29 22 400
5. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 20 22 34 21 800
6. Fiala Miroslav CZE062353 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 20 22 69 21 600
7. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 36 20 900
8. Timko Jiří CZE063465 A cz Kahan Vintířov 2 20 22 35 20 800
9. Trnka Jiří CZE032649 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 20 22 49 20 400
10. Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 20 22 30 19 400
11. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice 2 20 22 39 19 300
12. Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 49 18 600
13. Gibiec Karel CZE063589 B DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 50 17 800
14. Bartoš Ladislav CZE046136 A Fedor Sokolov 2 20 22 74 17 500
15. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 20 22 56 17 200
16. Loučim René CZE038671 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 20 21 32 16 800
17. Jecha Lukáš CZE054657 A Veselý Obušky Cheb 2 19 21 21 16 750
18. Kounovský Michal CZE058052 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 20 22 38 16 700
19. Štěpánek Zdeněk CZE047180 A Družba DOMINO Ostrov 20 20 42 15 500
20. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 20 22 80 15 100
21. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV 2 11 13 13 15 050
22. Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 20 22 32 14 700
23. Koky Filip CZE020493 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 15 17 17 14 550
24. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 2 16 18 18 14 200
25. Fabián Václav CZE061241 A Šabalci Dasnice 1 20 21 48 13 600
26. Beránek Petr 1969 CZE026863 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 20 22 22 13 500
27. Semera Jiří CZE061790 D Vendetta Nová Role 2 20 22 35 12 500
28. Trubač Ladislav CZE063754 D Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 19 21 21 12 450
29. Černý Lubomír CZE008121 B RACEK B52 K.VARY 20 20 29 12 300
30. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 2 15 17 17 11 950
31. Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice 1 14 15 15 11 900
31. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 20 20 22 11 900
33. Konečný Luděk CZE019616 Chodov (Sokolov) 1 20 21 22 11 700
34. Hamáček Jiří CZE057584 B DC Padouši Cheb 2 18 20 20 11 600
35. Horváth Ladislav CZE009885 B DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 23 11 400
36. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 2 7 9 9 11 150
37. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 20 22 39 11 000
38. Eliáš Jan 1988 CZE060306 B DC ŽÍLA CHODOV 2 20 22 26 10 800
39. Kraus Petr CZE010004 B Fedor Sokolov 1 20 21 25 10 600
40. Zelenka Michal CZE039807 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 16 16 16 10 400
41. Maron Lukáš CZE054864 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 20 21 25 10 300
42. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 2 20 22 30 10 100
43. Grman Karel CZE057192 B Průšvih Karlovy Vary 1 20 21 24 10 000
44. Vondráček Zbyněk CZE042182 C ŠK Drahomíra K.Vary 17 17 17 9 650
45. Kantor Jaroslav CZE009375 A Nikola Kraslice 1 10 11 11 9 600
45. Pravda Vladimír CZE061796 D Vendetta Nová Role 20 20 31 9 600
45. Ogorek Miroslav CZE001220 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 20 21 22 9 600
48. Ledvina Jaroslav CZE030120 A Průšvih Karlovy Vary 1 15 16 16 9 550
49. Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov 16 16 16 9 500
50. Horvát Martin CZE062593 D DC ALEX SOKOLOV 20 20 25 9 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.7.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.7.2020 12:19:56