Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 29 | Turnajů: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary3710106 650
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
2.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary3334 700
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
3.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov3334 500
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
4.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov27994 150
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
5.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov17882 550
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
6.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov3332 300
Kounovská Veronika CZE064038Dcz Kahan Vintířov
7.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary3332 100
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
8.Tlustá Kateřina CZE018282BDC Kings Tachov2221 800
Redlová Martina CZE000535BVeselý Obušky Cheb
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov2221 600
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
10.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov2221 400
Bůžková Bohumila CZE000209BDC Žíla Chodov
11.Krásová Jana CZE055516ADC Žíla Chodov1111 100
Jírová Kateřina CZE054899BDC Gepardi Karlovy Vary
12.Ledvinová Petra CZE031843Karlovy Vary1122950
Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
13.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov1122750
Maslejová Klára CZE063964Nová Role
13.Hlavová Stanislava CZE061429CŠabalci Dasnice1122750
Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
15.Fuchsová Jaroslava CZE015610CDC Žíla Chodov111700
Jírová Kateřina CZE054899BDC Gepardi Karlovy Vary
15.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb111700
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
17.Jírová Kateřina CZE054899BDC Gepardi Karlovy Vary111650
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
18.Novotná Žaneta CZE052058DDC Alex Sokolov111550
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
19.Ogorková Kateřina CZE019667DOggy a Škodíci Ostrov111500
Esková Miroslava CZE060233Abertamy
19.Hrbková Míša CZE063510BVeselý Obušky Cheb111500
Redlová Martina CZE000535BVeselý Obušky Cheb
19.Ledvinová Petra CZE031843Karlovy Vary111500
Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
19.Krásová Jana CZE055516ADC Žíla Chodov111500
Novotná Žaneta CZE052058DDC Alex Sokolov
23.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov111450
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
24.Fuchsová Jaroslava CZE015610CDC Žíla Chodov111350
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
24.Krebsová Petra CZE066151Oldřichov111350
Novotná Žaneta CZE052058DDC Alex Sokolov
24.Novotná Žaneta CZE052058DDC Alex Sokolov111350
Gajdošová Jitka CZE047858DDC Gardner Loket
24.Hlavová Stanislava CZE061429CŠabalci Dasnice111350
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
28.Hlavová Stanislava CZE061429CŠabalci Dasnice111250
Kubalíková Jana CZE049299DŠabalci Dasnice
28.Lavičková Lucie CZE061793DNová Role111250
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 25.11.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.11.2020 12:06:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement