Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-22/22)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2020 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 22 | Turnajů: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 4 6 6 4 400
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
2. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 3 200
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
3. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 2 800
Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb
4. Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV 1 5 6 7 2 550
Pumrová Michaela CZE036272 B DC ŽÍLA CHODOV
5. Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov 2 2 2 1 800
Redlová Martina CZE000535 B Veselý Obušky Cheb
6. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 1 5 6 6 1 750
Feixová Eliška CZE063458 D Vendetta Nová Role
7. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 2 2 2 1 600
Rohmová Jitka CZE028414 C Bobři Dasnice
8. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 400
Kounovská Veronika CZE064038 D cz Kahan Vintířov
9. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 100
Jírová Kateřina CZE054899 B DC Gepardi Karlovy Vary
10. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 900
Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
11. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 2 2 750
Maslejová Klára CZE063964 Nová Role
12. Fuchsová Jaroslava CZE015610 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 700
Jírová Kateřina CZE054899 B DC Gepardi Karlovy Vary
12. Ledvinová Petra CZE031843 Karlovy Vary 1 1 1 700
Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
14. Jírová Kateřina CZE054899 B DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 650
Pumrová Michaela CZE036272 B DC ŽÍLA CHODOV
15. Václavíková Soňa CZE000491 Katuše Horní Slavkov 1 1 1 500
Bůžková Bohumila CZE000209 B DC ŽÍLA CHODOV
15. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 500
Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV
15. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 500
Esková Miroslava CZE060233 Abertamy
18. Krebsová Petra CZE066151 Oldřichov 1 1 1 350
Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV
18. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 350
Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket
18. Hlavová Stanislava CZE061429 C Šabalci Dasnice 1 1 1 350
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
21. Hlavová Stanislava CZE061429 C Šabalci Dasnice 1 1 1 250
Kubalíková Jana CZE049299 D Šabalci Dasnice
21. Hlavová Stanislava CZE061429 C Šabalci Dasnice 1 1 1 250
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.4.2020 08:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.4.2020 15:31:58