Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-28/28)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 28 | Turnajů: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 3 1 4 4 4 250
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
2. Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV 3 3 6 6 4 050
Pumrová Michaela CZE036272 C DC ŽÍLA CHODOV
3. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 3 400
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
4. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 3 3 2 500
Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
5. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 2 2 2 2 200
Redlová Martina CZE000535 B ŠK Správná trefa z.s.
6. Henková Michaela CZE047713 D DC Texas Cheb 2 2 2 2 000
Polomová Veronika CZE037440 B Fedor Sokolov
7. Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s. 1 1 1 1 700
Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov
8. Hlavová Stanislava CZE061429 D DC ALEX SOKOLOV 1 2 3 3 1 600
Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV
9. Moravcová Jana CZE048433 B Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 1 500
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
10. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 300
Fuchsová Jaroslava CZE015610 D DC ŽÍLA CHODOV
11. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 2 2 2 1 200
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
11. Kejíková Marie CZE048535 D DC ALEX SOKOLOV 4 4 4 1 200
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
13. Václavíková Soňa CZE000491 Horní Slavkov 1 2 2 2 1 000
Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV
14. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 900
Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
14. Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary 1 1 1 900
Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
14. Luhanová Vladimíra CZE046702 B ŠK Správná trefa z.s. 1 1 1 900
Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s.
17. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 1 1 1 700
Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV
17. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 700
Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov
19. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 1 500
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
19. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 1 1 1 500
Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
19. Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov 1 1 1 500
Redlová Martina CZE000535 B ŠK Správná trefa z.s.
19. Heroldová Petra CZE059554 Karlovy Vary 1 1 1 500
Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s.
19. Kejíková Marie CZE048535 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 500
Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov
24. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 350
Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
24. Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s. 1 1 1 350
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
24. Petrželková Marta CZE008695 Chodov (Sokolov) 1 1 1 350
Fuchsová Jaroslava CZE015610 D DC ŽÍLA CHODOV
24. Fuchsová Jaroslava CZE015610 D DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 350
Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV
28. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 250
Maslejová Klára CZE063964 Nová Role
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 19:17:53