Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/226)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 226 | Turnajů: 34

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 4 11 15 17 14 450
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
2. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 7 11 11 14 250
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
3. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 4 9 13 13 10 450
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
4. Kiss Petr CZE056293 B DC ŽÍLA CHODOV 4 9 13 13 10 150
Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 8 12 12 9 100
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DEVIL DOGS CHODOV
6. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 3 8 11 11 8 900
Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV
7. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 8 000
Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
8. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 4 1 5 5 6 650
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 1 4 4 6 050
Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
10. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 7 7 7 5 950
Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
11. Kot Marcel CZE003647 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 7 9 9 5 550
Kirchner Josef CZE033498 B AC STAR-ARENA CHODOV
12. Krudenc Pavel CZE005918 A DC ALEX SOKOLOV 3 1 4 4 5 350
Koky Filip CZE020493 B Fedor Sokolov
13. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 4 700
Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb
14. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 4 200
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
15. Marčuk Michal CZE013146 C Lipan Club Aš 4 4 4 3 800
Diviš Libor CZE058449 C Lipan Club Aš
15. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 3 800
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
15. Černý Josef CZE047116 A Nikola Kraslice 2 2 2 3 800
Vaško Michal CZE040197 A DC ALEX SOKOLOV
18. Špindler Jiří CZE053234 C DC ROXY M.LÁZNĚ 4 4 4 3 600
Musil Marek CZE022061 C DC ROXY M.LÁZNĚ
19. Szebesta Václav CZE033685 B Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 2 900
Frýdek Michal CZE059304 B Průšvih Karlovy Vary
20. Mičík Radek CZE027079 C Chodov 2 5 7 7 2 850
Gongor Miroslav CZE033108 B AC STAR-ARENA CHODOV
21. Horák Jiří CZE060128 D DC Hvězda Sokolov 2 2 4 4 2 800
Nechutný Zdeněk CZE060127 D DC Hvězda Sokolov
22. Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 2 600
Balouš Zdeněk CZE047147 A DC Gepardi Karlovy Vary
23. Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 2 550
Timko Jiří CZE063465 cz Kahan Vintířov
24. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 450
Vaško Michal CZE040197 A DC ALEX SOKOLOV
25. Šťastný Jan CZE045954 A PAPER Club Cheb 2 2 2 2 400
Kopecký Jiří CZE015688 A DT R.U.M. Mariánské Lázně
26. Káca Libor CZE031871 A DC ŽÍLA CHODOV 1 3 4 4 2 350
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
26. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 3 3 3 2 350
Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
28. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 1 3 4 4 2 250
Bartoš Ladislav CZE046136 A Fedor Sokolov
29. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 2 200
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
30. Dolejš Petr CZE060019 D DC Padouši Cheb 1 2 3 3 2 100
Hamáček Jiří CZE057584 C DC Padouši Cheb
30. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 1 2 3 3 2 100
Stejskal Luboš CZE045446 A DC U Zámku Sokolov
32. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 B Průšvih Karlovy Vary 2 1 3 3 1 950
Černý Lubomír CZE008121 B RACEK B52 K.VARY
33. Petrželka Miloš CZE000697 A DC ŽÍLA CHODOV 6 6 6 1 900
Janík Richard CZE040311 B DC ŽÍLA CHODOV
34. Polák Michal CZE046520 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 1 700
Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
34. Toupal Jiří CZE011513 A Fedor Sokolov 1 1 1 1 700
Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
36. Fabián Václav CZE061241 D Šabalci Dasnice 3 3 3 1 550
Kubalík Robert CZE045182 D Šabalci Dasnice
37. Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 450
Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
37. Hamáček Jiří CZE057584 C DC Padouši Cheb 1 1 2 2 1 450
Volek Lukáš CZE058137 D DC Padouši Cheb
39. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 400
Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
40. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 350
Mikuš Milan CZE044706 B Průšvih Karlovy Vary
41. Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1 300
Jech Michal CZE032462 B DC J.P.M. Ryvalové Cheb
41. Pártl Martin CZE005007 A DC ALEX SOKOLOV 2 2 2 1 300
Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV
41. Krůta Radek CZE046042 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 1 300
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
44. Křehký Rudolf CZE024505 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 1 250
Dobeš Martin 1971 CZE012033 A Nikola Kraslice
45. Tomany Pavel CZE060168 D ŠK KAČOUNI MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2 2 2 1 200
Tomany Roman CZE056125 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
45. Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 1 200
Ledvina Jaroslav CZE030120 A Průšvih Karlovy Vary
45. Brisuda Martin CZE061759 D DC ROXY M.LÁZNĚ 2 2 2 1 200
Kysilka Marek CZE058442 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
48. Gabriel Karel CZE054200 A DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 1 100
Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary
48. Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 100
Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb
48. Švehla Jaroslav CZE046978 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 1 1 1 100
Dobeš Martin 1971 CZE012033 A Nikola Kraslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.10.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.10.2019 13:10:14