Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/185)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2019 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 185 | Turnajů: 27

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 3 9 12 14 11 550
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
2. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 6 9 9 11 100
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
3. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 3 8 11 11 9 000
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
4. Kiss Petr CZE056293 B DC ŽÍLA CHODOV 3 7 10 10 7 650
Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 2 6 8 8 6 800
Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV
6. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 6 9 9 6 700
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DEVIL DOGS CHODOV
7. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 1 4 4 6 050
Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
8. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 5 900
Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
9. Kot Marcel CZE003647 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 7 9 9 5 550
Kirchner Josef CZE033498 B AC STAR-ARENA CHODOV
10. Krudenc Pavel CZE005918 A DC ALEX SOKOLOV 3 1 4 4 5 350
Koky Filip CZE020493 B Fedor Sokolov
11. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 6 6 6 5 200
Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
12. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 4 200
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
13. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 4 100
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
14. Černý Josef CZE047116 A Nikola Kraslice 2 2 2 3 800
Vaško Michal CZE040197 A DC ALEX SOKOLOV
15. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 3 200
Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb
16. Špindler Jiří CZE053234 C DC ROXY M.LÁZNĚ 3 3 3 2 900
Musil Marek CZE022061 C DC ROXY M.LÁZNĚ
16. Szebesta Václav CZE033685 B Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 2 900
Frýdek Michal CZE059304 B Průšvih Karlovy Vary
18. Mičík Radek CZE027079 C Chodov 2 5 7 7 2 850
Gongor Miroslav CZE033108 B AC STAR-ARENA CHODOV
19. Marčuk Michal CZE013146 C Lipan Club Aš 3 3 3 2 700
Diviš Libor CZE058449 C Lipan Club Aš
20. Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 2 600
Balouš Zdeněk CZE047147 A DC Gepardi Karlovy Vary
21. Šťastný Jan CZE045954 A PAPER Club Cheb 2 2 2 2 400
Kopecký Jiří CZE015688 A DT R.U.M. Mariánské Lázně
22. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice 3 3 3 2 350
Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
23. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 1 3 4 4 2 250
Bartoš Ladislav CZE046136 A Fedor Sokolov
24. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 2 200
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
25. Dolejš Petr CZE060019 D DC Padouši Cheb 1 2 3 3 2 100
Hamáček Jiří CZE057584 C DC Padouši Cheb
25. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 1 2 3 3 2 100
Stejskal Luboš CZE045446 A DC U Zámku Sokolov
27. Horák Jiří CZE060128 D DC Hvězda Sokolov 2 1 3 3 2 050
Nechutný Zdeněk CZE060127 D DC Hvězda Sokolov
28. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 B Průšvih Karlovy Vary 2 1 3 3 1 950
Černý Lubomír CZE008121 B RACEK B52 K.VARY
29. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1 900
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
30. Polák Michal CZE046520 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 1 700
Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
30. Toupal Jiří CZE011513 A Fedor Sokolov 1 1 1 1 700
Vetchý Tomáš CZE019403 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
32. Petrželka Miloš CZE000697 A DC ŽÍLA CHODOV 5 5 5 1 550
Janík Richard CZE040311 B DC ŽÍLA CHODOV
33. Káca Libor CZE031871 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 1 450
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Hamáček Jiří CZE057584 C DC Padouši Cheb 1 1 2 2 1 450
Volek Lukáš CZE058137 D DC Padouši Cheb
35. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 400
Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
36. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 350
Mikuš Milan CZE044706 B Průšvih Karlovy Vary
37. Krůta Radek CZE046042 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 1 300
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
37. Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1 300
Jech Michal CZE032462 B DC J.P.M. Ryvalové Cheb
37. Pártl Martin CZE005007 A DC ALEX SOKOLOV 2 2 2 1 300
Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV
40. Křehký Rudolf CZE024505 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 1 250
Dobeš Martin CZE012033 A Nikola Kraslice
41. Tomany Pavel CZE060168 D ŠK KAČOUNI MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2 2 2 1 200
Tomany Roman CZE056125 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
41. Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 1 200
Ledvina Jaroslav CZE030120 A Průšvih Karlovy Vary
41. Brisuda Martin CZE061759 D DC ROXY M.LÁZNĚ 2 2 2 1 200
Kysilka Marek CZE058442 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
44. Švehla Jaroslav CZE046978 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 1 1 1 100
Dobeš Martin CZE012033 A Nikola Kraslice
44. Gabriel Karel CZE054200 A DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 1 100
Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary
44. Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 100
Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb
47. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 1 050
Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice
48. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 2 2 2 1 000
Kumbera Václav CZE054685 D DC Gardner Loket
49. Tolar Jan CZE062825 Ostrov 1 1 1 950
Šťastný Martin CZE014066 B RACEK B52 K.VARY
49. Trnka Jiří CZE032649 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 950
Timko Jiří CZE063465 cz Kahan Vintířov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.8.2019 17:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.8.2019 17:31:16