Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/134)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2021/2022 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 134 | Turnajů: 21

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov26889 800
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
2.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice2810108 600
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
3.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov2810107 600
Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
4.Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov2810106 100
Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov
5.Beránek Petr CZE026863DSea Bowling Medáci Karlovy Vary27995 650
Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
6.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov15664 350
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
7.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov6663 600
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
8.Grman Karel CZE057192BPrůšvih Karlovy Vary16773 300
Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov2223 200
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
9.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov2223 200
Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
11.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov11222 950
Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
12.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice2222 800
Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
13.Pravda Vladimír CZE061796DVendetta Nová Role4442 200
Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
14.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov13442 150
Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
15.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov1112 100
Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
16.Duna Roman CZE049637Nikola Kraslice2221 800
Pliskva Jaroslav CZE037797DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Gabriel Karel CZE054200ADC Gepardi Karlovy Vary1111 700
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
18.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy1111 500
Kopecký Jiří CZE015688BDT R.U.M. Mariánské Lázně
18.Máj Jiří CZE019642AJP Čechie Dalovice1111 500
Hodan Miroslav CZE059252DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
18.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov1111 500
Jecha Lukáš CZE054657AAC Star-Arena Chodov
21.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov2221 400
Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
21.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov2221 400
Doležal Ladislav CZE063691BDC Žíla Chodov
23.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov12331 300
Hanák Patrik 1987CZE061501DBobři Dasnice
23.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov1111 300
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
23.Krůta Radek CZE046042BŠK Klokani Nejdek1111 300
Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
23.Kysilka Marek CZE058442BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně1111 300
Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
27.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role2221 200
Semera Jiří CZE061790DVendetta Nová Role
27.Machunka Milan CZE015711DDC Gardner Loket2221 200
Pikart Roman CZE068092DHobiti Krásno
27.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov2221 200
Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
30.Cibulka František CZE068916DC Žíla Chodov11221 150
Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov
31.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov1111 100
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
31.Klauz Jaroslav CZE063175BDC Žíla Chodov1111 100
Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov
31.Truhlář František CZE018274CBobři Dasnice1111 100
Altšmíd Vladimír CZE017693CBobři Dasnice
31.Frýdek Michal CZE059304BPrůšvih Karlovy Vary1111 100
Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
31.Dolejš Petr CZE060019DDC Padouši Cheb1111 100
Volek Lukáš CZE058137DDC Padouši Cheb
36.Petřík Josef CZE066634BDC Žíla Chodov333950
Klauz Jaroslav CZE063175BDC Žíla Chodov
37.Beňuš Jaroslav CZE000659ASandokani Loket 2018111900
Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
37.Machota Jiří CZE017550DC Alex Sokolov111900
Kalkuš Petr CZE057956CDC Alex Sokolov
37.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov111900
Budík Jiří CZE027901DOggy a Škodíci Ostrov
37.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice111900
Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
37.Fiala Vaclav CZE069685Sokolov111900
Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov
37.Kurfürst Michael CZE069918Karlovy Vary111900
Andrejch Jaroslav CZE069917Karlovy Vary
37.Tauber Jan CZE009144BNikola Kraslice222900
Dobeš Martin CZE012033CNikola Kraslice
37.Fiala Michal CZE067522Sokolov222900
Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov
37.Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary222900
Mäsar Milan CZE053064CDC Republica Bar Karlovy Vary
46.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov111850
Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov
46.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov111850
Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice
46.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov111850
Gabriel Karel CZE054200ADC Gepardi Karlovy Vary
46.Pálko Jan CZE008212ADC Alex Sokolov111850
Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov
46.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov111850
Klauz Jaroslav CZE063175BDC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.1.2022 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.1.2022 19:32:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement