Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/336)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Karlovarska - dvojice muži

Krajský archiv | Dvojice muži | Dvojic: 336 | Turnajů: 71

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov612181820 900
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
2.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice512172518 000
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
3.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov412162117 200
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
4.Dvorský Bronislav CZE029180BDC Rybičky Chodov612182214 900
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
5.Fuchs Pavel 1964CZE010594BDC Žíla Chodov512172210 800
Šimůnek Milan CZE032907BDC Žíla Chodov
6.Beránek Petr 1969CZE026863CSea Bowling Medáci Karlovy Vary412161610 700
Trubač Ladislav CZE063754CSea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov11213179 900
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
8.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov1212137 700
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
9.Fiala Michal CZE067522Sokolov11011117 000
Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov
10.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov4446 200
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
11.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov22445 900
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
11.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov41216205 900
Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice
13.Grman Karel CZE057192AJP Čechie Dalovice3710105 450
Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
14.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov7775 350
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
15.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary22444 300
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
16.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice4444 200
Pliskva Jaroslav CZE037797CSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary2224 000
Koky Filip CZE020493ASokolov
18.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2223 800
Koky Filip CZE020493ASokolov
18.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2223 800
Šťastný Jan CZE045954AHo Wada Aš
20.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov33663 750
Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
21.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary21333 450
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
22.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy2223 400
Kopecký Jiří CZE015688BMartiánské Lázně
23.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov13443 250
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
23.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov5553 250
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
25.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2223 200
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
26.Fischer Robert CZE010585CBobři Dasnice32553 100
Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice
27.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role41552 950
Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
28.Cibulka František CZE068916ADC Žíla Chodov14552 900
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
28.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary4442 900
Boček Josef CZE054577CDC Republica Bar Karlovy Vary
30.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice2222 800
Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
30.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice4442 800
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
32.Topinka Vladimír CZE068118ASandokani Loket 201822442 700
Stejskal Luboš CZE045446Dcz Kahan Vintířov
32.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov3332 700
Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice
34.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov13442 650
Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
34.Kuchta Pavel CZE068945Královské Poříčí5552 650
Reitmeier Tomáš CZE031384Královské Pořičí
36.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov4442 600
Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
37.Fiala Petr 1993CZE070803BFedor Sokolov5552 550
Bubla Jan CZE061249BNikola Kraslice
37.Matička Karel CZE070028DC Žíla Chodov7772 550
Petrželka Miloš 1951CZE000697BDC Žíla Chodov
39.Sommer Miroslav CZE067303CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov23552 450
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
40.Frýdek Michal CZE059304BKarlovy Vary2222 200
Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
40.Pravda Vladimír CZE061796CSea Bowling Medáci Karlovy Vary4442 200
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
42.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov3332 150
Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
43.Stejskal Luboš CZE045446Dcz Kahan Vintířov1112 100
Šuhajda Ladislav CZE064039Dcz Kahan Vintířov
44.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice21331 950
Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
44.Pravda Vladimír CZE061796CSea Bowling Medáci Karlovy Vary3331 950
Grman Karel CZE057192AJP Čechie Dalovice
46.Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov1111 900
Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice
47.Klauz Jaroslav CZE063175BDC Žíla Chodov12331 800
Cenek Zbyněk CZE031299ADC Žíla Chodov
48.Fiala Petr 1993CZE070803BFedor Sokolov11221 750
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
48.Černý Lubomír CZE008121BŠK Drahomíra K.Vary11221 750
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
50.Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně1111 700
Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.1.2023 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.1.2023 09:19:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement