Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2021/2022 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 41 | Turnajů: 33

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov33665 950
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
2.Jírová Kateřina CZE054899BBřezová u KV26885 600
Pumrová Michaela CZE036272CDC Žíla Chodov
3.Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary33665 350
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
4.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov41554 350
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
5.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary41554 150
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
6.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov23553 050
Pumrová Michaela CZE036272CDC Žíla Chodov
7.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov17882 650
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
8.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary4441 800
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
9.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov2221 600
Bůžková Bohumila CZE000209BDC Žíla Chodov
9.Ledvinová Jiřina CZE025806BPrůšvih Karlovy Vary2221 600
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
11.Ježková Iveta CZE064371CDC Alex Sokolov22441 500
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
12.Ledvinová Jiřina CZE025806BPrůšvih Karlovy Vary1111 300
Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary
12.Fialová Tereza CZE048439DPaper Club Cheb1111 300
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
12.Bílská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary4441 300
Bílská Denisa CZE024823Mírová
15.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb11221 150
Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb
16.Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)1111 100
Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Prajková Sabina CZE068481Kraslice4441 000
Vetenglová Martina CZE068214DNikola Kraslice
18.Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)111900
Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
19.Jirsová Petra CZE070805Karlovy Vary111700
Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary
19.Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov111700
Hlavová Stanislava CZE061429DSokolov
19.Tlustá Kateřina CZE018282CDC Kings Tachov111700
Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb
19.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov111700
Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov
23.Petrželková Marta CZE008695Chodov (Sokolov) 222600
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
24.Kounovská Veronika CZE064038Ccz Kahan Vintířov111550
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
25.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 111500
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
25.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary111500
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
25.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov111500
Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)
25.Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)111500
Kounovská Veronika CZE064038Ccz Kahan Vintířov
25.Míka Dana CZE067798Jindřichovice111500
Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb
25.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov111500
Klepsa Lucie CZE069080Krásno
31.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov111350
Tylová Barbora CZE040198Sokolov
31.Fuchsová Jaroslava CZE015610CDC Žíla Chodov111350
Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
31.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice111350
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
34.Gazarková Terezie CZE070464Velichov111250
Plaschková Martina CZE068116Start Březová
34.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov111250
Krakovská Zdenka CZE001104Karlovy Vary
34.Hanáková Adéla CZE068941Karlovy Vary111250
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
34.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov111250
Kounovská Veronika CZE064038Ccz Kahan Vintířov
34.Bílská Niikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary111250
Bílská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary
34.Bílská Niikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary111250
Bílská Denisa CZE024823Mírová
34.Šoltésová Zdenka CZE071275111250
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
34.Klepsa Lucie CZE069080Krásno111250
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 23.5.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 23.5.2022 05:00:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement