Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-46/46)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Karlovarska - dvojice ženy

Krajský archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 46 | Turnajů: 45

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary53888 750
Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
2.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary4610108 000
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
3.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary36996 500
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
4.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov51665 050
Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
5.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary4444 200
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
6.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary41554 150
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
7.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary26883 900
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
8.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov1910103 350
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
9.Hevkánová Věra CZE026781Chodov23553 050
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
10.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb31442 750
Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb
11.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov3332 500
Bůžková Bohumila CZE000209DC Žíla Chodov
12.Ježková Iveta CZE064371BDC Alex Sokolov31441 750
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
13.Lichnovská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 550
Bílská Denisa CZE024823CDC Republica Bar Karlovy Vary
14.Prajková Sabina CZE068481CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov6661 500
Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice
15.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary1111 300
Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary
15.Fialová Tereza CZE048439Cheb1111 300
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
17.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary1111 100
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
18.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov2221 000
Klepsa Lucie CZE069080Krásno
19.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary111900
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
20.Jirsová Petra CZE070805Karlovy Vary111700
Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary
20.Tlustá Kateřina CZE018282CDC Kings Tachov111700
Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb
20.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov111700
Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov
20.Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov111700
Hlavová Stanislava CZE061429CSokolov
24.Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov222600
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
24.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary222600
Bílská Denisa CZE024823CDC Republica Bar Karlovy Vary
24.Kunstová Eva CZE073094CKlub Sadov222600
Matoušková Jaroslava CZE073093CKlub Sadov
27.Novotná Žaneta CZE052058CVendetta Nová Role111500
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
27.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary111500
Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
27.Míka Dana CZE067798Jindřichovice111500
Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb
27.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary111500
Kounovská Veronika CZE064038CVintířov
27.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 111500
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
27.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary111500
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
27.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov111500
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
34.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov111350
Tylová Barbora CZE040198Sokolov
34.Fuchsová Jaroslava CZE015610CDC Žíla Chodov111350
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
34.Potůčková Tereza CZE072418DDC Žíla Chodov111350
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
34.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice111350
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
38.Klepsa Lucie CZE069080Krásno111250
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
38.Gazarková Terezie CZE070464Velichov111250
Plaschková Martina CZE068116Chodov
38.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary111250
Lichnovská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary
38.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov111250
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
38.Šoltésová Zdenka CZE071275111250
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
38.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary111250
Kounovská Veronika CZE064038CVintířov
38.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov111250
Krakovská Zdenka CZE001104Karlovy Vary
38.Potůčková Tereza CZE072418DDC Žíla Chodov111250
Konyová Kateřina CZE071781DDC Žíla Chodov
38.Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov111250
Pletková Simona CZE073225DDC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 4.3.2024 16:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 4.3.2024 16:42:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement