Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/672)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Karlovarska - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 672 | Turnajů: 826

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov630368645 200
2.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor630368641 500
3.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov6303627640 300
4.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov6303618339 700
5.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov5303510539 600
5.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice530359139 600
7.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary530356336 700
8.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov430344836 500
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov530353535 900
10.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov4303412234 700
11.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov3303310634 400
12.Šťastný Jan CZE045954AHo Wada Aš330337333 800
13.Trnka Jiří 1982CZE032649ANikola Kraslice4303410833 700
14.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice630365032 600
15.Dvorský Bronislav CZE029180BDC Rybičky Chodov5303524832 300
16.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary530356632 000
17.Trubač Ladislav CZE063754CSea Bowling Medáci Karlovy Vary430347131 000
18.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice330336529 800
19.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov5303514529 400
20.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov430345428 600
21.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov430349928 500
22.Rustler Tomáš CZE070716DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov330337128 400
22.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov130314228 400
24.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov130316728 100
25.Pálko Jan CZE008212AHo Wada Aš30304527 700
26.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice230326927 500
27.Machunka Milan CZE015711DLoket 6303622327 200
28.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov30307927 100
29.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov30305027 000
29.Pártl Martin CZE005007BDC Alex Sokolov30303927 000
31.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice230323626 900
32.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov2303210226 800
33.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská230327926 400
34.Fiala Petr 1993CZE070803BFedor Sokolov3303310326 100
35.Fiala Michal CZE067522Sokolov130317025 800
35.Koky Filip CZE020493ASokolov 422262625 800
37.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov3303317525 400
38.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice5303513725 200
39.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov230328624 900
40.Peterka Michal 1981CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov5303511424 600
40.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice130316324 600
42.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3303318524 300
42.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov430343924 300
44.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary524292924 000
45.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov330337223 700
46.Doležal Ladislav CZE063691ADC Žíla Chodov130315823 400
47.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov30307023 300
47.Topinka Vladimír CZE068118ASandokani Loket 2018330336923 300
49.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary1303111623 000
49.Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice30304523 000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 04:56:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement