Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/633)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2021/2022 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 633 | Turnajů: 706

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov530357542 200
2.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor530358139 800
3.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov5303524238 500
4.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov5303516038 300
5.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov430349737 100
5.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice430347237 100
7.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov330338933 700
7.Trnka Jiří 1982CZE032649ANikola Kraslice4303410133 700
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary430345233 600
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov330333833 600
11.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov3303310632 400
12.Šťastný Jan CZE045954AHo Wada Aš230326432 300
13.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov426303031 500
14.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov4303422131 100
15.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice530354030 200
16.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice330335729 700
16.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary430345029 700
18.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary330336129 300
19.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov130316227 900
20.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov430349227 800
21.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov4303412427 700
21.Pálko Jan CZE008212AHo Wada Aš30304527 700
23.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov130313527 300
24.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov330334627 000
25.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice230326026 700
26.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov30306926 600
27.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov230329326 500
28.Rustler Tomáš CZE070716DC Zámečtí Rytíři Kaceřov230326426 200
29.Pártl Martin CZE005007BDC Alex Sokolov30303225 900
30.Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov30304225 500
31.Fiala Michal CZE067522Sokolov130315725 200
32.Machunka Milan CZE015711DLoket 5303518724 800
33.Fiala Petr 1993CZE070803Fedor Sokolov330337424 600
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov2303215624 600
33.Duna Roman CZE049637Nikola Kraslice130313124 600
36.Zazvonil Stanislav CZE038592CDC Paštiky St.Chodovská130316524 400
37.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice4303412024 200
38.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice130315723 900
39.Peterka Michal 1981CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov430349923 600
39.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov2303216923 600
41.Doležal Ladislav CZE063691BDC Žíla Chodov130315623 200
41.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov330336223 200
43.Topinka Vladimír CZE068118DSandokani Loket 2018330336823 100
44.Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice30304523 000
45.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov30306522 500
46.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov429333321 850
47.Koky Filip CZE020493ASokolov 320232321 700
48.Počta Tomáš CZE039745BLvi Karlovy Vary30309121 500
49.Konečný Luděk CZE019616DLoket230324421 200
50.Machota Jiří CZE017550CDC Alex Sokolov230325221 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.9.2022 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.9.2022 18:32:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement