Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/167)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Karlovarska - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 167 | Turnajů: 687

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
119.Zelenková Miluše CZE065283DSokolov111750
142.Zdvořáková Veronika CZE067688Karlovy Vary111350
77.Záhorcová Kamila CZE069445Cheb6661 800
155.Wisniewská Petra CZE049292Chodov111250
155.Wiedermannová Eva CZE069027Chodov111250
69.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov4442 300
16.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice30307414 800
78.Vavříková Šmatová Nataša CZE057291DCobra Hazlov5551 750
20.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov518232313 800
87.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov3331 250
57.Vacková Veronika CZE068891Sokolov 11111113 550
58.Tylová Barbora CZE040198Sokolov1910103 450
137.Tománková Anna CZE019413Sokolov 1 111450
111.Tlustá Kateřina CZE018282CDC Kings Tachov1122850
142.Tezourová Kristýna CZE072617Habartov111350
30.Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov30303911 100
55.Šutovcová Alexandra CZE069701Kraslice1212123 700
69.Šudomová Lucie CZE0690816662 300
38.Štrbová Nikola CZE054478DDC Alex Sokolov2424248 700
155.Šťastná Marcela CZE000765Vidláci Minkovice111250
51.Špačková Martina CZE066567Libavské Údolí1313134 350
65.Šoltésová Zdenka CZE0712757772 350
155.Šímová Iveta CZE041359Sokolov111250
133.Šilhavá Veronika CZE013991Sokolov 111500
83.Šiková Miroslava CZE073425Lobzy204441 500
23.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov130317713 500
44.Svojšová Anička CZE066388Kraslice2424247 200
73.Suchlová Šárka CZE068093Krásno7772 250
27.Strolená Lenka CZE070359Sokolov30303212 500
65.Strmisková Zoja CZE064695Sokolov7772 350
53.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 26884 100
142.Srnková Vanesa CZE066444Cheb111350
26.Srnková Jana CZE064562CVeselý Obušky Cheb30303512 900
94.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha3331 150
155.Siváková Tereza CZE061960Cheb111250
33.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary30304010 600
126.Sedláková Kristýna CZE044218CVeselý Obušky Cheb222600
126.Schmiedová Jindřiška CZE051312222600
142.Scherbaumová Jitka CZE074443Horní Žďár111350
25.Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice427313112 950
104.Richterová Ilona CZE062524Chodov333950
5.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb430347220 000
10.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov524292917 900
35.Převrátilová Marie CZE068047Ostrov30303610 500
24.Prajková Sabina CZE068481CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov30308113 200
48.Potůčková Tereza CZE072418DDC Žíla Chodov1515155 450
3.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice430345522 200
106.Podzimková Michaela CZE039805Karlovy Vary222900
142.Plzáková Andrea CZE052099DRakev Sokolov111350
12.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary415191916 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 08:50:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement